Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

292. 4731493137 (válaszként erre: 287. - Tünci 72)
2012. ápr. 7. 19:22
szio,nekm tudnál segiteni,priviben ird le a föbb infokat,köszi
291. Edu715
2012. márc. 28. 15:31

Kedves Tünci72!

Köszönöm gyors válaszod!Az az igazság,hogy nekem messze vannak.Nekem szupi volna B.p. és vonzáskörzetében,mert km.-ben az lenne az ideális.

Olvastam,hogy az Anyatanyán lehetne erről dumcsizni,beregiztem,de nem talállak benneteket!Megtennéd hogy megírod melyik csoportot keressem?Köszönömszépen!Szép napot!

2012. márc. 27. 21:36

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni?

Olyan nagykereskedést keresek B-A-Z menyéhez közelit,ahol gyerekruci válogatására van lehetőség.

Kicsit befürödtem az 500 kg-os bálával,mert összesen kb.20db nadrág volt benne.

Vidéki vagyok,egyedül én foglalkozok csak gyerekrucival.

289. efd58a6221 (válaszként erre: 288. - Tünci 72)
2012. márc. 27. 07:46

Szia!


Köszönöm szépen nem kell az elérhetősgük,hisz voltam náluk.Láttam amit láttam,nekem nem jött be!!!

288. Tünci 72 (válaszként erre: 208. - Efd58a6221)
2012. márc. 26. 18:28

Szia !

Én sok helyen jártam már...elég régi vagyok a szakmában ...

Nem tudom te milyen ruhákat néztél a Ruha-Mix-nél ,de én évek óta hozzájuk járok és nagyon elégedett vagyok!!

Válogathatsz is tehát te döntöd el mit hozol el...Sok nagykerben még ki sem bontják a zsákot csak otthon döbbensz rá mikor kibontod ,hogy amit te krémként vettél az tele van II.osztállyal...

Én a tatabányai raktárukba járok ,mert az nekem közel van , de szerintem Gyulán is ugyan azt adják.extra és krém minőséget veszek .Volt hogy nem is válogattam hiszen tudtam milyen a minőség és mindenkinek csak ajánllani tudom .

Ha kell privátban meadom bárkinek a számukat vagy hol találják.

Egy fiatal házaspár csinálja már régóta,nem nagyon hírdetik magukat,mert így is sokan járnak hozzájuk.

Ha jól tudom nemcsak kereskedőket hanem börzéseket és magánembereket is kiszolgálnak .

Az árujuk nagyon szép ,én gyerek és felnőtt ruhákat is hozok és végre már nem kell ide-oda rohangálni új nagykert keresni .

Nekem bevált ez a cég.

Próbáljátok ki ti is !

:)

287. Tünci 72 (válaszként erre: 281. - Kingi7)
2012. márc. 26. 17:45

Kingi7!

A válság miatt a butikok zárnak be,mert az embereknek nincs 20.000 Ft-juk egy db nadrágra...

Szerintem azok a durik amiket te említettél ,hogy bezártak azok nem voltak minőségiek.Az én véleményem az hogy ha vki ebben a spórolós korban használt ruhából nem tud megélni az vagy nem ért hozzá vagy rossz az áruja.

Én még a 90-es évek közepén kezdtem mikor sehol sem volt az angol ruha M.o.-on ...

2000-2006ig kihagytam ,mert külföldön éltem de miután visszaköltöztem és láttam a valóságot hogy mi a helyzet itthon ,nem volt kérdés ...újra használt ruházok....

Találtam egy céget ahonnan évek óta hozom az árut...Én db áron adom tovább és a vevőim nagyon elégedettek.

Ha érdekel írj privátban és segítek mindenben !

üdv.Tünci72

286. Tünci 72 (válaszként erre: 285. - Edu715)
2012. márc. 26. 17:38

Szia Edu715 !

Ajánlom figyelmedbe a kedvenc nagykeremet Gyulán és Tatabányán van nagykerük.

Korrektek,van válogatási lehetőség is és jók az árak .Én évek óta oda járok és nagyon elégedett vagyok az áruval.

Ha érdekel priviben írj.

285. Edu715
2012. márc. 26. 14:08

Sziasztok!

Én is most szeretnék turival foglalkozni,és örömmel látom ,hogy itt van egy-két emberke aki önzetlenül próbál segíteni!Ez nagyon szuper,csodálkoztam is ezen a mai világban!

Kedves Bekka2 engem is érdekelne BIG BAG-használt gyerkőc ruci,ha tudsz kérlek segíts!

Előre is köszi!!!!!

2012. márc. 11. 21:04
Csajok.Írjatok a báláról a tiltás htárain belül.Mert engem is érdekelne ,hogy moik vannak benne.
283. sinyuci
2012. márc. 8. 14:56
Szia Bekka2.Én új csapattag vagyok,úgy látom Te vagy aki tudna segiteni beg-bála beszerzésében? Nagyon köszi .
282. sinyuci
2012. márc. 8. 14:41

turi81

Szia! segitenél beg bála ügyben?

281. kingi7
2012. márc. 3. 23:16

Sziasztok4

A változatosság kedvéért engem is érdekelne a bálás gyermekruha, jó minőség... én nem üzletben, hanem piac és börzében gondolkodom Budapesten. Valaki tudna segíteni beszerzés ügyében, esetleg egy két tapasztalat is érdekelne illetve jó tanács. Szívesen tanulok :) a neten egyébként hol érdemes hirdetni? A vatera nagyon drága szerintem :( mármint a költsége.

Vajon miért zár be a hasznát ruhások többsége? A környéken 3 db zárt be. Mivel érdemes elsősorban foglalkozni? mennyire lendülhet fel ebben a "válságban" ez az üzlet? Minden érdekelne :)

Köszönöm, ami nem publikus jöhet priviben :)

280. turi81 (válaszként erre: 148. - Annaildi)
2012. febr. 28. 22:38

szia!


Engem érdekelne a beg bála

279. turi81 (válaszként erre: 198. - Evici85)
2012. febr. 28. 22:20

szia!


új vok itt, és érdekelne, hogy mi a véleményed a német ruháról, kinek ajánlanád, és hogy nem-e divatjamúlt ruhákat tartalmaz?

278. turi81
2012. febr. 28. 21:59

Jó estét mindenkinek!


én egy új motoros vok a fórumon, régebbi a használtruha üzletben.

elég sokat megtudtam innen, és végre jó lenne egy olyan társaság aki segít is egymásnak!

elég sokat megtapasztaltam már a használtruha ügyben, és hajlandó is lennék megosztani, ha vkit érdekel! nyugi nekem nincs nagykerem, és nem is akarok eladni nektek, csak infók cseréjét remélem.

277. Vansop
2012. febr. 26. 09:28

Sziasztok!

Régóta próbálkozom én is,sajnos nem sok sikerrel. Mára már a megbízható/korrekt nagykeres(em) árait nem tudom megfizetni.Jobban mondva ha meg is fizetem épp egy minimális haszonnal tudom kiárulni. Hajtogatott zsákos angol ruháról beszélek. Ráadásul itt már új kategóriák vannak amiknek horror ára van(shop,super shop....)

Rengeteg negatív tapasztalatom volt magyar nagykerekben-hirdetésekben-aukciós oldalakon árulókban.

A legutóbb 50kg Krém ruha helyett bálás ruhát küldtek... Kérés,követelés,feljelentés és a nagy büdös semmi. Pedig sokunkat átvet. Lassan egy éve hogy várjuk az igazunk kiderülését. I love Magyarország! :(

Megviselt a rengeteg csalódás után ez a mérhetetlen pofátlanság. Jó ideig nem bírtam ruhában "gondolkodni".

Most viszont nincs más választásom,ez az egyetlen reményem.(egyedül nevelem a gyermekem és még sorolhatnám,de tudom hogy itt is van(nak) egy páran.)

A lényeg ebből a történetből. Ugyan csak felsők voltak a bálás ruhákba de átmosás után kevés extra-nagyrészt I.oszt.-valamint II.oszt. lett az eredmény. Nézegetem a bálás hirdetéseket és a nagykereket. Venni nem nagyon merek mivel hallom a rengeteg tapasztalatot.(átcsomagolják,nem is angol,nyári helyett kabátok-farmerek.... stb..) Meg sok helyen ott a bűvös nekem "levágós" mondat: Ami megmarad vissza veszem! -Oké,és mi a fenét csinálnak vele? Valószínű én más maradékát kaptam,az én maradékom pedig megint más kapja.

Olvastam itt ezt a big beg-et. Sajnos a hozzászólások közül elég sok eltűnt. :(

Ha jól értem ezt bekka2 tudja? Ez nem a door to door? -ezen is gondolkodom,de ugye a megfelelő forrás hiányzik. Olyat tudok/hallottam ahol előtte ezt is "átnézik"... :( Ha valaki tud valamit erről a big bag-ről akkor légyszíves ossza már meg velem is!

276. lyrak
2012. jan. 30. 17:35
Sziasztok! Most készülök használt ruha bizniszbe belevágni. Nem boltot nyitnék, hanem járnék településről településre. Szerintetek milyen tevékenységi kört, köröket vegyek fel a vállalkozóiban?
275. Evici85 (válaszként erre: 274. - Mariannka80)
2012. jan. 29. 13:28
ja, :) okés:)
274. Mariannka80 (válaszként erre: 273. - Evici85)
2012. jan. 29. 13:13
Ő Éva!:)
273. Evici85 (válaszként erre: 272. - Petrikek)
2012. jan. 29. 10:56
sikerült bejönni? milyen néven vagy?
2012. jan. 29. 09:51
:)
271. bekka2 (válaszként erre: 268. - Nanna00)
2012. jan. 22. 14:06

Szia

Gyere az anyatanya oldalra, mert itt senki nem írhat semmit, mindent törölnek! ott kaphatsz segítséget!!

270. nanna00
2012. jan. 21. 16:15

Ő tudna segíteni?

Hogy érted azt, hogy zárt fórum miatt? Köszi.

269. petrikek (válaszként erre: 268. - Nanna00)
2012. jan. 21. 15:45

Szia!

Írj mariannka80-nak a zárt fórum miatt.

268. nanna00
2012. jan. 21. 15:17

Üdvözlök mindenkit! Én most találtam a fórumra, még nem nagyon volt időm átolvasgatni, de mindenképp megteszem.

Előtte gyorsan feltennék egy kérdést, talán kapok tanácsot. Én kiválő minőségű, elsősorban krém gyerekruhát szeretnék vásárolni. Tudna vki megbízható nagykert a Dunántúlon. Akár olyant, ahol személyesen is lehet válogatni, és így kb, mennyibe kerül kilója.

Előre köszi a válaszokat.

267. Rr86 (válaszként erre: 264. - Ezotimi)
2012. jan. 15. 18:00

Hol találom ezt a fórumot???


Írtam Mariannka80-nak de nem írt vissza hogy hol van :(

266. petrikek (válaszként erre: 265. - Ezotimi)
2012. jan. 15. 16:38
rakoseva néven...
265. ezotimi (válaszként erre: 263. - Evici85)
2012. jan. 15. 16:36
Majd odaát válaszolok neked is:)
264. ezotimi (válaszként erre: 262. - Petrikek)
2012. jan. 15. 16:35
Te is átjöttél az anyatanyára?ezen a néven vagy?
263. Evici85 (válaszként erre: 261. - Ezotimi)
2012. jan. 15. 10:12

Ez folyamatosan kellett bele tenni! nem pontosan ennyi az összeg. megközelítő.

a pénztárgép, mérleg, helység bérlése, plusz a kaukció, kalodákat kellett csinálni, polcokat venni, festés, könyvelő, ruhák...

az első 3 hónapban folyamatosan pakoltuk bele a pénzt, mert sajnos nem volt annyi forgalmam hogy abból tudjam állni a költségeket, sőt volt olyan nyári hónapom, illetve a december hogy szintén a sajátunkból kellett bele tenni...:( sajnos ez van, de az ember reménykedik, hogy nem feleslegesen tette bele az energiát!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook