Hajvasalás (beszélgetős fórum)


146. lill (válaszként erre: 143. - RLindi)
2007. júl. 12. 20:41
kicsit törik nekem, talán a festés miatt inkább, régebben vasaltam, ma már nem olyan gyakran (kb 2hetente 1szer). nekem a gliss sokat segített, de a barátnőimnek, akiknek tényleg a vasalás tette tönkre, mert naponta akár többször is használták - nekik semmi sampon nem használ. (csakis az olló)
145. lill (válaszként erre: 142. - Heygirl)
2007. júl. 12. 20:39
barátnőmnek kb fél évig tartott - amíg le nem nőtt, és 20ezer ft volt, mivel nincs olyan sok haja. átlagosan 25-30ezer ft is lehet. (de lehet ám, hogy nem egyre gondolunk :o) )
144. heygirl
2007. júl. 12. 15:11

igen most a szétégetséget eltuloztam kicsit:D:D inkább akkor ugymondom h ööö fehérlik a vége:D:D

de akkor is ronda lehet h inkább vezsek egy sapkát XD de amugy köszikea glisscurt megprobál veszteni végülis nem vesztek

143. RLindi (válaszként erre: 141. - Lill)
2007. júl. 12. 15:09
Hát ebben nincs tapasztalatom.Nekem csak száraz volt és töredezett ezt simán rendbehozta. A szétégés az gondolom már teljesen más és azon valóban csak az olló segít. Vigyázni kell a hajra nagyon és inkább megelőzni.Sztem.
142. heygirl
2007. júl. 12. 15:08
huu hát a az a csaj akitöl én ezt halottam ugy mondta h valami folyadék és ez épp azért van hogy egyenesitse de azt mondta hogy ö 3000-4000 ft-tal fizet többet a fodrásznál ezért havonta...hát nem tudom azt mondta neki megér ennyit alkalmanként... szerintem..kicsit sok...viszont az ö haja nem olyan töredezett mint mielöt csak vasalta...
141. lill (válaszként erre: 140. - RLindi)
2007. júl. 12. 15:07
nekem csak picit volt gond vele, ott sokat segített a gliss kur, de amikor már tényleg égésről beszélünk, ott már csak az olló segít, mert sajnos égésre 1 sampon sem jó. (szerintem) :o)
140. RLindi (válaszként erre: 137. - Heygirl)
2007. júl. 12. 15:06
Teljesen rendbehozta nem töredezett és nem "szétégett" szerencsére. De a samponhoz én a hajolajat is használom,minden hajmosás után.
139. lill (válaszként erre: 137. - Heygirl)
2007. júl. 12. 15:05
saját tapasztalatból mondom, 100%osra nem javitja a sampon a széttöredetett hajat, de javít a helyzeten látványosan.
138. lill (válaszként erre: 136. - Heygirl)
2007. júl. 12. 15:04

szia! nem tudom egyre gondolunk- e, barátnőm szokta kérni fodrásztól, hogy tegyen rá egy a dauerhoz hasonló vízet, ami épp az ellenkezőjét csinálja a hajával, teljesen kiegyenesedik tőle neki. viszont ez az eljárás drága is, és nem mondhatni túl egsézségesnek, bár messze nem olyan káros, mint az állandó vasalás..

ezt nem havonta kell csinálni, hanem amint úgy érzed lenőtt már ez a rész és újra kezd göndörödni.

137. heygirl (válaszként erre: 134. - RLindi)
2007. júl. 12. 14:55

RLindi én ezzel kapcs azt szeretném kérdezni:9 hogy a gliss cur ( én sem tom hogy irják) :D:D

teljesen rendbe hozta? azaz hogy nem látszik töredezettnem szétégettnek? elöre isköössz

136. heygirl (válaszként erre: 124. - Lola444)
2007. júl. 12. 14:53
szija lola a a hajvégekre még én is keresem a megoldást:D de azt viszont tudom, hogy a fodrász tud olyan csináli (máramelyik) meg kell érdeklödni....hogy ráken valamilyen szérumot...és atttol egyenes marad....az igaz hogy rákell vsalni de állitolag hatásosabb és ugy marad a haja ...ezt az egyik sulitársamtol hallottam ö ezmiatt havonta jár fodrászhoz h ezt megcsinálják neki... neki bevált... és tényleg szép a haja...érdeklödd meg ha gondolod.:)
135. lill (válaszként erre: 134. - RLindi)
2007. júl. 12. 14:45

köszi! :o) majd utánakérdezek.

itt ott meg van töredezve nekem is picit, de nem vészes, a hosszából semmiképp nem szeretnék vágatni, mert most már épp jó hosszúra megnőtt.

134. RLindi (válaszként erre: 131. - Lill)
2007. júl. 12. 13:19
A Rossmanban lehet kapni (igaz lehet máshol is de én még csak ott láttam).Pontosan ez a neve. Nagyon jó legalábbis nekem,nem töredezik tőle.
2007. júl. 12. 12:35
A fiam sütötte a haját,mert kissé hullámos. Szépen tönkre is tette. Most hál, levágatta.
132. heygirl
2007. júl. 12. 12:27
sziasztok...énis vasalom a hajm egy ideje már....de nagyon nagyon ronda lett mármint a hajm az szép egynes..de nagyon nagyon tördezett és nem csak a vége hanem kezd a kicsit feljebb is... és nagyon zavar...használtam rá valamien pasolást és nem nagyon vettem észre változáast..azt sem mondhatnám, hogy azmiatt mert nagyon ocska a hajvasalom babyliss hajvasalot használok kerámialapos és ionos is...nem tudom hogy mit lezdjek de levágatnsemmikép sem akarom már nagyon szép hosszu és végülis ugyanott lennék mert akkor is vasalnom kéne mert csunyám göndörödik...:S valaki esetleg valami olyat ami bevállt neki légyszi segitsetek:) köszike elöre is
131. lill (válaszként erre: 129. - RLindi)
2007. júl. 12. 11:37
milyen ez a szilikonos hajvégápoló?
130. lill (válaszként erre: 129. - RLindi)
2007. júl. 12. 11:36

szia! én is próbáltam már mindent, de ez az ázsiai gliss kur nagyon bevált nekem is!

most reklámoznak egy új sampont, lehet, hogy kipróbálom, az is a gliss kurtól, de az speciálisan töredezettségre.

129. RLindi (válaszként erre: 128. - Lola444)
2007. júl. 12. 11:35
Szila Lola! A Fructis nekem sem volt jó,nem mindenkinek jó a hajára agyümölcs esszencia.Nekem a Glisscur (haha asszem nem iyg irják,rem.érted) Asia Beauty rendbe hozta a sampon a haj olaj-sprayel együtt.Nagyon jó selymes-fényes a hajam tőle pedig 2 naponta vasalom én is.Meg még a szilikonos hajvégápolót használom. Rem.segitett.
128. lola444
2007. júl. 12. 11:06
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy valamit tudtok e ajánlani ami neketek is bevált a száraz és a töredezettségre????? Én használok garnier fructis de ez nekem nem jön be legalábbis edig nem jött be! Aki tud kérem segítsen még nyaralás előtt szeretnék valamit venni és hétvégén utazunk! Aki segít annak nagyon szépen köszönöm! Lola
2007. júl. 7. 17:52
Sziasztok!En hetente simittatom a hajam,mert nekem igy tetszik.De hasznalok hajveg olajat.
2007. júl. 7. 17:30

szijasztok

Scwarzkopf got2d hőkezelő spray-t használok

vki ismeri v használja?? az lécci írjon h neki jó-e

előre is köszi

125. Adam88
2007. jún. 27. 12:58

Hello!


Nemtudja valaki, hogy hol lehetne Magyarországon rendelni GA.Ma hajvasalót?(amilyen Csillag80-nak van, azt írta : CERAMIC-LASER ION)Az interneten keresgéltem, de csak remingtonos oldalt találtam. Sürgős lenne, előre is köszönöm.

124. lola444
2007. jún. 23. 15:26
Sziasztok!! Én már kb egy vagy másfél éve vaalom a hajam először rossz volt babyliss utánna meg nagyon jó ami bevált! Csak már eléggé megviselte a majdnem napi használat! Tudnátok valami olyat ajánlani ami mondjuk nap végére nem gondörödik vissza a hajad tőle? Meg még egy kérdésem lenn gondolom sok ember próbálta vagy használta meg használja de nektek nem lesz tőle a hajatok töredezett és száraz? Ha valaki tud szeretnék valai pakolás vagy valami kencét egyrészt a töredezettségre másrészt a szárazságra és arra hogy egyenes maradjon... Kérlek akinek van ötlete vagy tapasztalata ezzel kapcsolatban kérlek írjon! előre is köszi Lola
123. RLindi (válaszként erre: 122. - Velleda)
2007. jún. 21. 12:51

Szia!Vannak olyan balzsamok (pl.Loreal) amit kifejezetten a hajvasaláshoz fejlesztettek ki.Neked akkor fokozottan kell,ha amugy is száraz a hajad mert a vasalás szárithatja.É még szilikonos hajvégápolót is használok.Ez is van Rosmannban,kb.4-500 ft és nagyon jó,legalábbis nekema szóta nem töredezik.

Nekem Babyliss kerámialapos van és maximálisan meg vagyok vele elégedve!

122. Velleda
2007. jún. 21. 12:48

hello

Én nagyon sületlen vagyok ehhez a témához, végigolvastam a topicot, és igy sem világos minden. Főleg az nem, hogy mindenütt azt olvasom, hogy kerámialapos gépet ajánlatos venni. Oké. A kerámiabevonatosat is kb értem, meg a teflonbevonatosat is el tudom képzelni. De itt olvasok olyat hogy valakinek teflon plusz kerámia van...Mi a helyzet ezekkel? Milyet is érdemes akkor venni tul.képpen? Száraz-töredezős a hajam és szeretném kimélni.

121. Emmus
2007. jún. 19. 08:19

sziasztok.

segítsetek nekem.

megtudná vki mondani, hogy hol lehet kapni "Wahl cutek" taflonbevonatú hajvasaló-t????


elöre is köszönöm!

2007. máj. 20. 18:12

szijja figarina!

tanácsot szeretnék kérni...

nekem REMINGTON-om van kerámia és teflonos bevonatú!ez nagyon roncsolja a hajat?

meg sunsilk egyenesítő sampont,balzsamot meg vasalóhatásu zselét használok az is sunsilk!

meg GA.MA H-PROTECH-ION hajrevitalizáló spray-t!

ez a spray olyan mint a hővédő krém vagy spray?

előre is köszi a segítséget :D

2007. máj. 11. 22:26

épp a minap vettem egy ga.ma "ceramic tourmaline laser ion" hajvasalót.aztmondták ez most a legújabb. 15e-ről volt leárazva 12e-re.Amúgy elég komoly szerkezet.170W-os, 200fokos.

Tudna vki segíteni, h ha azt akarom, h ne olyan lenyalt legyen a hajam, hanem olyan levegős, bolyhos...kicsit kifelé álló (bocsi, jobban nemtudom leírni :D,...) nemtom értitek mire gondolok...szóval mi a titka?...kell vmit kenni előtte a hajra amúgy? vmi kencét? /most nem a védőszerekre gondolok/...ha vki esetleg leír erről egykét mondatot azt köszi:)

118. Orsi cicuska (válaszként erre: 117. - Titan)
2007. máj. 4. 22:28
Nekem is Remmington van de nekem száritja de szerintem ez hajtipustól is függ..
117. Titan
2007. máj. 4. 13:16

Én a remingtonra szavazok,a fodrászom is azt használja,és szögegyenes, puha a hajam tőle.Félig megszárítja a hajam utána kivasalja,és készen vagyok.Én most fogok magamnak venni.Mindenképpen ionos technologiát kell választani,mert ez a legkissebb mértékben sem károsítja a hajat,mivel úgy van kifejlesztve,hogy a nedvesség visszakerüljön a hajba,és miközben visszakerül egyenes lesz a hajam.Az egyenesség mosástól mosásig tart!!!!!!!!!!!!!!De,azért érdemes 4-5 nap múlva hajat mosni!

A hajápolók területén pedig szerintem mindig érdemes jól körülnézni.Az a cég ami nem kifejezetten a haj ápolására készít termékeket,hanem mondjuk gyárt testápolót,kozmetikumot,és kitalálta hogy kell egy sampon is,az kb 70 százalékban nem jó.Nekem a szőke hajamra nem volt jó a fruktíz,mert a gyümölcssav ami a fő alkotóeleme,a szőke hajra nem jó...elseév...vagy hogy kell leírni,semmit nem ért.Dove,Nívea tönkretette a hajam.Az alfa parfot használtam,amit a fodrászomnál vettem meg mindig az nagyon jó volt,csak egy kicsit drága.Ami nekem nagyon bevált,az az Amwaynek a Satinique samponja és balzsamja,meg a hajvégápolója.Édesanyám megvette az 1 literes sampont,és a balzsamot,amit 6 hónapja használok,most fogyott el.A hajam előtte olyan volt mint a drót,zsíros a töve,száraz töredezett a vége,kezelhetetlen,és mindig olyan kócos voltam,a babahajaim pedig gyapjasodtak.Most azt csinálok a hajammal amit [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Pink[{[{[/A]}]}]!Igaz,hogy 6500Ft volt,de 6 hónap alatt fogyott el,kb egyedül használtam mivel anya fodrászhoz jár,apa meg alig fogyaszt...Olcsóbban is meg lehet venni 4900Ft-ért csak akkor regisztrálni is kell az Amwaynál...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook