Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan szokjak le a hajvasalásról? Régen göndör hajam volt mostanra sajnos elvesztette igazi göndörségét a hajam. Nektek mi vált be? fórum

Hogyan szokjak le a hajvasalásról? Régen göndör hajam volt mostanra sajnos elvesztette igazi göndörségét a hajam. Nektek mi vált be? (tudásbázis kérdés)


2021. márc. 12. 11:58

Ne szárítsd.


Hajmosás után fésüld ki és hagyd magától megszáradni.

Ha mindenképpen szárítani akarod, akkor diffúzorral.


A húgomnál ugyanez a helyzet. Gyönyörű göndör haja volt és jó sűrű is. Persze mindig egyenes hajat szeretett volna és ő is vasalta. Mostanra már nem lesz olyan szép göndör, mint volt valamikor, de már nem vasalja állandóan.

2021. márc. 11. 11:57
curly girl method
2021. márc. 11. 10:29
lenmag főzet
2021. márc. 10. 22:38

Régen volt valami kakaóvajas cucc kifejezetten erre. Már nem emlékszem rá! 😒

Én szándékosan vasaltam ki belőle a göndörsèget. Utàltam! Most szeretem. :)

2021. márc. 10. 22:12
Vannak olyan hajápoló termékek, amitől újra göndörebbé válik a haj. Én pld. az Aldiban vettem ilyen gélt.
4. df1e1c376c (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 10. 21:55
Szivesen.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Df1e1c376c)
2021. márc. 10. 21:46
Köszönöm
2. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 10. 21:40

Ne szaritsd meg otthon sem, hanem csak hagyd megszaradni otthon is, mint a parton!

fesuld ki, amig rajta van a balzsam, utana csak huzd le a vizet rola, tekerd ra a torolkozot egy darabig!

Egy kis hab vagy hajolaj, es parszor gyurd ossze, amig szarad!

Ennyi.

2021. márc. 10. 21:17
Írjátok tippeket kérlek ha voltatok hasonló helyzetben. Neha van hogy újra begondorodik a hajam de csak ha pl tengerparti víz éri és nap,olyankor olyan mintha be lenne csavarba minden egyes fürt. Ithon meg ha megmosom megszaritom nagyon lapos marad es szinte sima. Mi hozhatja vissza a hajam régi állapotát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook