Hajvasalás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... ❯❯
2007. dec. 6. 19:30
barátom is vasalja a haját.. de csak azért mert úgy jobban áll a haja... amúgy egyenes:)
265. Lipiani (válaszként erre: 263. - Hjkzee)
2007. dec. 6. 18:52
Én is ismerek olyan fiút,aki vasalja,és olyat is aki nem,pedig ráférne:)
264. Benita anyuka (válaszként erre: 263. - Hjkzee)
2007. dec. 6. 16:42
Szia.Egyáltalán nem gáz!sőt!Az unoka tesóm is vasalja a haját,és sokkal jobban néz ki mint göndör hajjal
263. hjkzee
2007. dec. 6. 16:34
Amúgy az gáz ha egy fiú vasalja a haját? :S Mert nekem a stílusom miatt is kell a hosszú haj meg a göndört meg utállom.
2007. dec. 6. 12:33
de a vasalót csak végig kell húzni rajta és hullámos:) szerintem egyszerübb:) azon a 3 águ hullámositón gondolkodtam hogy veszek... azt nem próbálta ki vki?
261. lill (válaszként erre: 260. - Csillllag)
2007. dec. 6. 12:08

nyáron vettem kerámialapos remington hullámosítót. , mintha beszáritanád a hajad, de rövidebb idő alatt göndör tincset kapsz, mintha vasalgatod. csak ötlet :o)

bár végeredményben sajnos mind2 lehetőség károsít.

260. csillllag (válaszként erre: 258. - Lill)
2007. dec. 6. 02:38
igen...mindegyik károsítja a hajat.. de a hajsütők fémből vannak leginkább...és a kerámia vasaló nem károsítja ennyire!! láttam kerámia hullámosító hajsütöt.. de abból csak ilyen óriás hullámosból... és szerintem ha hullámosítod amúgy is jobban megtöri, mert több ideig tartod ott ha hullámot akarsz..
259. csillllag (válaszként erre: 256. - Bazska)
2007. dec. 6. 02:34

dede.. megtudom! csak azt nem tudom hogy ezzel a hajas féle vasalóval könnyebb-e, vagy miben más...

nekem remington van, és megvagyok vele elégedve, tud hullámot, és jól egyenesít.. bár nekem is szög egyenes a hajam... csak vasalva szebb...

258. lill (válaszként erre: 257. - Bazska)
2007. dec. 5. 21:28
nekem fodrászok mondták, hoghy vasalóval veszélyesebb, mert a felforrósított hajat mégjobban megtöri úgy
257. Bazska (válaszként erre: 254. - Lill)
2007. dec. 5. 20:23
Szerintem is a sütő sokkal károsabb! Egy ismerősömnek sima hajvasalója van és tök jól tus azzal is hullámositani!
256. Bazska (válaszként erre: 255. - Csillllag)
2007. dec. 5. 20:21
Nekem amúgy tök egyenes a hajam,csak azért kellene a hullámositás,hogy ha valahová megyek akkor gyorsan meg tudjam magamnak csinálni! Vasalni sem nagyon szoktam! De, hozzá teszem annak ellenére,hogy egyenes hajam van nagyon szuper ha ki van vasalva! Milyen vasalód van? Azzal nem tudod magyadnak megcsinálni a hullámot?
255. csillllag (válaszként erre: 254. - Lill)
2007. dec. 4. 22:09
neem, én nem akarok:) csak az én vasalóm is tud, és kiváncsi vagyok hogy mennyivel jobb, van hajsütőm is, de az amúgy jobban károsítja! de annyira nem lényeg nekem, mert ha 1 évben 2x hullámos a hajam már az is sok:)
254. lill (válaszként erre: 252. - Csillllag)
2007. dec. 4. 21:38
és ha veszel hajsütőt? ha már mindenképpen károsít, talán sütővel könnyebben göndörited :o)
253. Lipiani (válaszként erre: 252. - Csillllag)
2007. dec. 4. 20:30
Erre én is kíváncsi lennék :))
2007. dec. 4. 20:11

jaaa hogy arról a hajvasalóról van szó amit a hajas reklámoz?? én azt hittem hogy ez valami "noname"

Én arra vagyok kiváncsi hogy az mennyivel jobban tud hullámosítani mint a többi...

251. Lipiani (válaszként erre: 250. - Bazska)
2007. dec. 4. 18:58
Reméljük jó lesz :)
250. Bazska (válaszként erre: 249. - Lipiani)
2007. dec. 4. 17:50
Ok! Csak pont azért nem mertem megvenni,mert senki nem tud róla semmit! De szerintem nem lehet rossz,mivel nagyon nagy teljestiményű! Eredetileg Remingtonon gondolkodtam,csak bejött ez is a képbe.
249. Lipiani (válaszként erre: 246. - Bazska)
2007. dec. 3. 21:18
Ja ha megveszed véleményt kérek :)
248. Lipiani (válaszként erre: 246. - Bazska)
2007. dec. 3. 21:17
Vélemény nincs.Én is gondolkodom rajta megvegyem-e?!
247. skyler
2007. dec. 3. 20:34
Nekem nem Belissima, hanem Rowenta van. Olyan amely necsak vasal göndörít is. Vasalásra tökéletes, habár göndörítésre szerintem nemigazán jó a hajvasaló. Max a fodrász meg tudja hajvasalóval göndöríteni úgy ahogy az a reklámban van. Saját magadnak nem fog sikerülni úgy az tuti. Én legalábbis rengeteget kínlódtam vele. Nem mindegy merre forgatod a vasalót göndörítés közben. De szerintem megveheted a Bellissimát nyugodtam amúgy nem fogsz csalódni benne az tuti.
246. Bazska
2007. dec. 3. 20:17
Valaki!!! Mi a véleményetek a Bellissima hajvasalóról? Tudjátok, amit Hajas reklámoz!
245. Lipiani (válaszként erre: 243. - Hjkzee)
2007. dec. 3. 18:53
Én a L'oreal hővédőjét használom,nekem nagyon bevált. Plusz használok még 19 vitaminos Gliss kurt is,ezzel is meg vagyok elégedve.Ja és két éve vasalom minden héten a hajam.2-3 havonta vágatok a végéből egy centit szerintem egészséges,nem töredezett.Még egy plusz infó: Szilikonos hajvégápoló. Próbáld ki! :)
244. 298dc77b34 (válaszként erre: 241. - Hjkzee)
2007. dec. 3. 17:44
szerintem hosszútávon a heti 1-2 alkalom is káros.
243. hjkzee
2007. dec. 3. 17:01
Hár fodrászhoz nem járok mert növesztem a hajam... és milyen hővédő cuccokat ajánlotok? Mert nem nagyon vagyok otthon ezekben a témákban.:)
242. Lipiani (válaszként erre: 241. - Hjkzee)
2007. dec. 3. 07:53

Szia

Szerintem hetente 1-2 alkalom nem gáz,főleg ha rendszeresen jársz fodrászhoz(vágatni a végéből)és megfelelő hővédő készítményeket használsz.Szerintem ne aggódj,ha ésszel vasalsz nem lesz gond.

241. hjkzee
2007. dec. 2. 22:20
Helló mindenkinek! Az én gondom az lenne, hogy eléggé göndör a hajam és rühellem. Már vagy 2-3 hónapja minden héten vasalom 1x, de van amikor 2x-is muszály. Az lenne a kérdésem, hogy ez a vasalás mennyire teszi tönkre a hajat, és akkor mivel lehet megakadályozni, ezt a problémát?
240. Lipiani (válaszként erre: 238. - Szireisz)
2007. dec. 1. 12:52
A gliss kur nekem is bejött,és a hajpakolás is,ha a kókuszosról van szó.A hajvégeidre ajánlom még a szilikonos hajvégápolót is ha gondolod próbáld ki nagyon jó!A tartós hajkiegyenesítésről én nem jókat hallottam. Ez az X-Tenso egy új módszer? Még nem hallottam róla.
2007. nov. 30. 21:08
jaj, ezer bocsánat, hogy kétszer küldtem el, csak a netem nem volt kedves velem:( boci
2007. nov. 30. 21:08

Sziasztok! Én lassan már egy éve vasalom a hajam. Elég sokat olvastam róla, meg ilyenekről. Váll alá érő hullámos hajam van (bár szárítástól függ) minden reggel, és este kivasalom, mert egyébként szörnyen áll, bár így is két órán belül behullámosodik. Használok rá L'oreal (valami rózsaszínt, egész jó, de ragad tőle a haj, ha az ember egy kicsivel többet tesz rá) vagy got2b -t ami nekem semmit nem hat. persze ez hajtípustól függ. A hajam lassan másfél éve festem, most vörös-fekete. (volt már minden színű).


Az lenne a kérdésem, hogy valaki kipróbálta már a X-Tenso tartós hajkiegyenesítést? Már jó ideje keresgélek róla...L'oreal egy új fajta "dolga".


Amúgy a hajnövesztéshez ajánlom: a panthenol habot (patika), és ginseng ampullát (fodrászkellékes), nekem ezek valahogy nagyon beválltak, két hónap alatt annyit nőt tőle a hajam mint máskor négy hónap alatt...bár ezt nem használat közben láttam, hanem mikor már nem használtam... De még szedtem mellette vitaminokat is, nem revalidot, mert nekem az egyáltalán nem vált be...Merz special drazsét, elég drága, de nekem a könnyen töredező körmeimen is segített, és élesztőt tartalmaz, ami "elvileg" segíti a hajnövést...


törött hajvégekre, amúgy nekem a glisskur hajvégápoló vált be, meg valami kallos hajpakolás (meglepödtem rajta, h milyen olcsó, és milyen jó...és még az illata is tetszett), meg elseve töredezett hajra sampon-balzsem, ez a seprű végű hajam, egy hónap alatt rendbe tette.


Remélem segíthettem valakinek, mert akkor már érdemes volt leírnom... És remélem valaki nekem is tud majd segíteni, az X-Tensoval kapcsolatban...:)

2007. nov. 30. 21:07

Sziasztok! Én lassan már egy éve vasalom a hajam. Elég sokat olvastam róla, meg ilyenekről. Váll alá érő hullámos hajam van (bár szárítástól függ) minden reggel, és este kivasalom, mert egyébként szörnyen áll, bár így is két órán belül behullámosodik. Használok rá L'oreal (valami rózsaszínt, egész jó, de ragad tőle a haj, ha az ember egy kicsivel többet tesz rá) vagy got2b -t ami nekem semmit nem hat. persze ez hajtípustól függ. A hajam lassan másfél éve festem, most vörös-fekete. (volt már minden színű).


Az lenne a kérdésem, hogy valaki kipróbálta már a X-Tenso tartós hajkiegyenesítést? Már jó ideje keresgélek róla...L'oreal egy új fajta "dolga".


Amúgy a hajnövesztéshez ajánlom: a panthenol habot (patika), és ginseng ampullát (fodrászkellékes), nekem ezek valahogy nagyon beválltak, két hónap alatt annyit nőt tőle a hajam mint máskor négy hónap alatt...bár ezt nem használat közben láttam, hanem mikor már nem használtam... De még szedtem mellette vitaminokat is, nem revalidot, mert nekem az egyáltalán nem vált be...Merz special drazsét, elég drága, de nekem a könnyen töredező körmeimen is segített, és élesztőt tartalmaz, ami "elvileg" segíti a hajnövést...


törött hajvégekre, amúgy nekem a glisskur hajvégápoló vált be, meg valami kallos hajpakolás (meglepödtem rajta, h milyen olcsó, és milyen jó...és még az illata is tetszett), meg elseve töredezett hajra sampon-balzsem, ez a seprű végű hajam, egy hónap alatt rendbe tette.


Remélem segíthettem valakinek, mert akkor már érdemes volt leírnom... És remélem valaki nekem is tud majd segíteni, az X-Tensoval kapcsolatban...:)

❮❮ ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook