Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha nem vagyok jóban a kisbaba apjával, de a szülei mégis érdeklődnek a baba iránt. fórum

Ha nem vagyok jóban a kisbaba apjával, de a szülei mégis érdeklődnek a baba iránt. (beszélgetős fórum)


1 2
2015. máj. 1. 14:09

Igaz, én nem vagyok ilyen helyzetben, de szerintem nagyon szép gesztus, hogy még közelebb is költöztek és részt szeretnének venni az életében. Mivel egyedül vagy, néha szerintem jól is fog jönni, ha a segítségedre lesznek :)

Egyelőre szerintem örülj neki, hogy nem távolodtak el ők is, és ameddig normális köztetek a viszony, addig miért ne láthatnák a babát? :)

Sok sikert a szüléshez :)

2015. máj. 1. 14:04

Nem vagyok együtt a kisfiam apjával, menthetetlen volt a kapcsolatunk...ő pedig úgy döntött nem akar a kicsi életének része lenni.

Viszont a szülei ugyan úgy tartják velem a kapcsolatot, közelebb is költöztek, hogy ha majd megszületik a kicsi többet tudjanak vele lenni.

Júniusban fogok szűlni, ők pedig szeretnének ott lenni ha meg engedem (persze csak kint az ajtó előtt). Nekem nincs ellenemre a közeledésük, hisz engem ők nem bántottak, és nem ártottak nekem semmivel.

Ugyan olyan nagyszülők lesznek, mint az én

szüleim, szóval nem fogom tiltani a fiamat tőllük.

Sokan viszont azt mondják nem lenne jó ha "ennyire" jóban maradnék a volt párom szüleivel.

Esetleg van valaki hasonló helyzetben? Aki annak ellenére jóban maradt a nagyszülőkkel, hogy nincs már együtt párjával?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook