Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri kismamik fórum

Győri kismamik (beszélgetős fórum)


517. Mira81
2010. nov. 20. 17:41

Sziasztok!


Bea, kitartás, talán nemsokára elmúlik ez az időszak!!! :-x

Nita,látom Te is voltál a márciusi fórumon...hát én is beparáztam rendesen:( Szerdán megyek vissza a méhlepény miatt kontrollra, azt hiszem én is kérek tenyésztést.

Azt nem is tudom, hogy a védőnőnél használt stick ezt kimutatja? Mert az eddig szerencsére soha nem mutatott fehérjét, vagy pH változást....de hihetetlen, hogy az ember annyira figyel, vigyáz mindenre és mégis...

516. beacska28 (válaszként erre: 515. - Judit8103)
2010. nov. 20. 13:26

De jó neked!

Nekem egész nap hányingerem van és a szagoktól rosszul vagyok.Hányni is szoktam,de már nem minden nap.

515. judit8103 (válaszként erre: 512. - Beacska28)
2010. nov. 19. 10:53

Sziasztok

Nincs hányinger, hányás, de estére szoktam rosszabbul lenni.Ti hogy vagytok?

514. Dittti
2010. nov. 18. 21:10

itioti a rémálmokról csak annyit, hogy az első két - három hónapban nekem is kijutott belőlük. de ez így normális...majd még szülés előtt jön egy ilyen pararoham, akkor lesznek még ilyen álmok :)


Én egész jól vagyok, a pocakom megállíthatatlan. Hiába kenem a baba-mama olajjal, mint halottnak a csók. Már kezdek lélekben felkészülni a zebracsíkos hetekre. Remélem szülés után enyhülnek :( Kicsit kedvem szegik esténként, mikor a tükörben nézegetem magam. Ma meg lehajoltam az asztal alá, felvenni valami apróságot és hát nem a legjobb pozícióban sikerült ezt tenni. Kicsit meg is fájdult utána a pocakom. Remélem nem lesz semmi baj :( Figyelmetlen voltam, sajni.


Ti hogy vagytok? Én már be vagyok sózva a jövőkedd miatt.

513. Dittti (válaszként erre: 505. - Itioti)
2010. nov. 18. 21:04

Nos mi kedden a nagy uh-ra megyünk, de még előtte felhívom (pontosabban holnap) és majd megmondja, hogy menjek e jövő kedden vagy sem. Bár nem látom nagyon okát. Inkább majd decemberben. Akkor megnézi az uh felvételünket és remélem bekukkantunk mi is a pindurihoz :)

Megy veled a párod is? Biztos élvezni fogja nagyon az uh-t :)

512. beacska28 (válaszként erre: 511. - Judit8103)
2010. nov. 18. 19:10

Szia Judit,hogy vagy?

Hányás,hányinger?Nekem nagyon!

511. judit8103 (válaszként erre: 507. - Nita081)
2010. nov. 18. 17:16
vittem az UH-os papírt hogy terhes vagyok, és kértem hogy vegyenek föl táppénzre. ki is adták.
510. judit8103 (válaszként erre: 507. - Nita081)
2010. nov. 18. 17:15

szia

Terhesgondozóba vettek föl engem is táppénzre.

509. Mira81
2010. nov. 18. 15:26
Egyébként én is januártól lennék táppénzen-csak ez lemaradt az előbb.
508. Mira81
2010. nov. 18. 15:26

Sziasztok!



Nita, nekem azt mondták, hogy a nőgyógyász ad egy papírt, hogy táppénzbe vételedet javasolja x időponttól, és ezzel kell elmenni a háziorvosodhoz, aki pedig kiír attól az időponttól. Utána a munkáltató felé ezt a táppénzes papírt kell leadni.

Én legalábbis így tudom, a védőnő mondta....

507. Nita081
2010. nov. 18. 11:15

Sziasztok! Remélem mindenki jól van!?


Egy kérdésem lenne, ha táppénzre megyek majd januártól, az hogy működik, a nőgyógyásznak kell szólni? vagy csak a terhesgondozóba bemenni??köszi

2010. nov. 18. 10:49

sziasztok

nekem legközelebb dec elején kell mennem dokihoz, jó soká lesz.....

Jövö héten a táppénzes papíromért megyek csak a terhesgondozóba.....Mindenkinek szép napot!

505. itioti
2010. nov. 17. 20:09

Sziasztok pocakosok!

Nagynehezen nekem is sikerült felhívnon Busznyák Doktort kedden megyünk negyed 7re!Ditti nem jössz?Tuti? Mert akkor lehet taliznánk is!

Már nagyon várjuk a keddi napot őrülten izgatott vagyok!Egyébként még mindíg tünet nélküliek vagyunk!Csak éjszakai rossz álmok kínoznak az mondjuk nem valami kellemes de azon kívül semmi!Csajok nagyon ügyik voltatok!

2010. nov. 17. 19:14

Sziasztok kismamik!

Hogy vagytok? Látom Mira és Niti voltatok cukorterhelésen?

Én kedden voltam a terhesgondozóba az első vérvételen.reggelt hányással kezdtem és egész nap minden kijött belőlem.Ma még csak kétszer hánytam.

503. Mira81
2010. nov. 17. 18:51

Ditti, mindenképp kérdezz rá inkább az UH-n mindenre, mert nekem ott pl egy szóval se mondták a méhlepényt...tudom, Neked nézték a múltkor, de csak csinálják a vizsgálatot, mint a gép és a doki diktál a szonográfusnak, egy csomó mindent alig lehet érteni. Persze utána majd az orvosod nyilván elmond újra mindent, de én már bánom, hogy nem ott és akkor kérdeztem.

Egyébként szerintem ez a legjobb UH mindezek ellenére, sokat lehet nézni a babákat :)))

Kíváncsi vagyok, majd milyen tapasztalataid lesznek! :)

502. Dittti
2010. nov. 17. 18:16
Nem hívtam majd jövőkedden mikor már meglesz az uh-m. Végülis azt is doki csinálja, inkább az a fontos, hogy elmagyarázza nekünk a kapott eredményt. Bááár...ma elgondolkoztam, hogy lehet mégis fel kellene hívnom. Nem tudom...azért mindenképp felhívom, hogy elmondjam hozzá szeretnék a jövőben járni. Te/Ti hogy vagytok? :)
501. Nita081
2010. nov. 17. 14:14

Ditti, sikerült felhívni időpontért a dokit?


Mira, örülök, hogy kibírtad.

500. Dittti
2010. nov. 17. 14:11

Halihó!


Örülök, hogy épségben megúsztad Mira a mai napot :) Voltál is eszemben...na mondom, most már rajtam a sor:) Pihenj sokat, megérdemled :)

Judit...aki álmos, az aludjon :) Tudod, most rá lehet fogni bátran és lelkiismeret furdalás nélkül a babára :)

Ma én is úton voltam az APEH-ot meg a várost jártam, majd busszal jöttem haza. Persze fullon volt a 22-es, így állnom kellett, ott lesték a nők a pocakom, de egyik sem volt még csak megkérdezni jóindulatból sem, hogy te barom nem ülnél le? Ááááá...úgy voltak vele, ők is kibírták anno, hát bírd ki te is. Egy öreg Papika szólított le, akit kedvesen elutasítottam, mert sztem 90 és a halál között lehetett a kora..nem lett volna szívem leülni a helyére. De nem baj....ha kibújt a Pocaklakó, akkor nem leszek elnéző..felbököm az összes vén csoroszlyát, az hétszentség :)

499. judit8103 (válaszként erre: 498. - Mira81)
2010. nov. 17. 11:25
szia akkor pihenj egyet délután...biztos minden rendben lesz.
498. Mira81
2010. nov. 17. 11:23

Sziasztok!

Túl vagyok ezen is :) Annyira nem volt gázos, inkább szerintem az a rossz benne, hogy langyos vízben oldják fel a glükózt és emiatt kellemetlenebb meginni. Csavartam fél citromot is bele, de mint halottnak a csók, szóval tök értelmetlen, az aljára leülepedett, de legalább a vége finom volt :)))

Szerencsére nem lettem rosszul, majd hétfőn, vagy kedden mehetek az eredményért, kíváncsi vagyok....


Judit, most én is hulla fáradt vagyok, mert reggel nagyon korán keltem, úgyhogy szerintem ma nem kell altatni engem se :)

2010. nov. 17. 10:25

sziasztok

hogy vagytok?én egész jól, még fáradékonyan, de jól

496. Mira81
2010. nov. 16. 15:14
Köszi :) rámfér. Nem is a vérvételtől félek, az már meg se kottyan, de ez a lötty....állítólag máshol zsemlét meg tejet adnak. Hát miért nem lehet itt is azt????!!
495. Nita081
2010. nov. 16. 14:17

igen, hétkor már ott voltam, érdemes oda menni hétre, negyed nyolckor vették le a vért, és negyed tízkor kellett visszamennem.

Én ittam előtte is pár korty vizet, sőt én utána is, mert én nagyon rosszul voltam. De csak három kortyot.:-(

de muszáj volt, állítólag vizet azt lehet, de mást nem.

Majd szorítok én is.puszi.

494. Mira81 (válaszként erre: 493. - Nita081)
2010. nov. 16. 12:57

Jaaaajjjjj....tegnap már ezzel álmodtam...na, akkor szerintem nekem is hasonló kilátásaim vannak, utálom a cukros szirupokat, még a szörpöket is :( Én is haza megyek a szüleimhez, ők a Bartókon laknak, remélem, addig eljutok azért, a citromot már megvettem :)))

Az a lényeg, hogy túl vagy rajta, gondoltam Rád sokat. Hányra mentél végülis? Én 7-re tervezem, de nem tudom, megéri-e.

Előtte egy-két korty csapvizet lehet azért inni? Csak mert én attól félek a legjobban, hogy kiszáradok teljesen.

493. Nita081
2010. nov. 16. 11:30

Hát Mira túl vagyok a cukros löttyön.

Készülj fel, borzalmas az íze, vigyél fél citromot, mind nyomd bele, én nem nyomtam mindent bele és hát na....cukrosszirup pfff.

Utána nem tanácsos császkálni, (értem jött a párom, aztán addig az anyukájához felmentünk, mert a közelben lakik) de a két óra alatt olyan-de olyan hányingerem volt, de hála nem jött ki, meg olyan fehér voltam mint a fal, de aztán miután visszamentem levették a vért, ettem egy falatot, jobb lett.


Persze nem mérvadó, hogy mindenkinek így reagál a szervezete, nekem kínszenvedés volt. Nem gondoltam volna. Azt hittem megiszom, akkor, rossz lesz, utána meg semmi, de hát nem így lett.


Most már beértem a munkahelyemre is, ettem itt is már sokkal jobban vagyok.


puszi mindenkinek.

492. judit8103 (válaszként erre: 491. - Itioti)
2010. nov. 15. 23:17

Szia

Győrben van száma:06309501510 vagy 0696 526 813

491. itioti (válaszként erre: 490. - Beacska28)
2010. nov. 15. 17:56
Sziasztok!Bea a Budapestre mész?
490. beacska28 (válaszként erre: 488. - Judit8103)
2010. nov. 15. 17:54

Szia!

Hogy vagytok?

Kértem időpontot a Magzati diagnosztikai központba,23-án megyek 16órára.Down kor szürésre.Te mész?

489. Mira81
2010. nov. 15. 15:31
Nita, majd írd meg légyszi, milyen volt a cukorterhelés, én szerdán megyek. Már készülök lelkileg :-S Köszi!
2010. nov. 15. 12:53

sziasztok

remélem mindenki jól van, én egyenlőre jól vagyok.Talán már nem fáj annyit a hasam, de még nagyon fáradékony vagyok.Pihenek sokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook