Anyós (beszélgetős fórum)


1 2
aug. 10. 16:03
Miért ilyenek a csak fiús anyák/anyósok? Egyetlen képet nem küldött a gyerekeimről, egy hete nála vannak! A kicsi csak 3 éves.
32. semleges (válaszként erre: 25. - Ghost👻)
jún. 30. 04:42
Megértelek.
31. Ghost👻 (válaszként erre: 30. - Globus)
jún. 29. 13:21

Holnap mèg lesz egy fesztivál,aztán hètfőn le lesz tiltva a száma. 🤣

Hazajövünk kialusszuk magunkat ès csak utána oldjuk fel.

30. globus (válaszként erre: 29. - Ghost👻)
jún. 29. 13:14
Ennél csak az rosszabb, ha holnap telefonált volna. Vagy a közepén.
29. Ghost👻 (válaszként erre: 28. - Globus)
jún. 29. 13:12

Nem tudom èn sem,hogy valójában mit vett,de szerintem gyümölcsöt.

Igen,nyaralni.

28. globus (válaszként erre: 27. - Ghost👻)
jún. 29. 13:08
Én sem értem, erre miért vannak úgy rákattanva. Ha kiforrt, akkor tök mindegy, mikor foglalkoznak vele...lehet, hogy frissen szedett. Nyaralni mennétek?
27. Ghost👻 (válaszként erre: 26. - Globus)
jún. 29. 13:02

Dolgozok,nem ez a gond.

Hanem hogy ezt megint oldjuk meg neki,de meg sem kèrdezi,hogy nem-e lenne gond.

Mert most gond.

Utazás után nem lenne gond,de most az.

26. globus (válaszként erre: 25. - Ghost👻)
jún. 29. 12:59
Mondjuk a cefre mindig életbevágó, prioritást élvez, ez nálunk is így van :D Úgy fogom fel, hogy addig énidőt csinálok. Néha beszállok segíteni, főleg összeszedni a gyümölcsöt. Ha van kedvem.
25. Ghost👻 (válaszként erre: 24. - Semleges)
jún. 29. 12:44

Az.

Kèszülünk hosszú útra. Autó felkèszìtve,kitakarìtva,feltankolva.

Most hìvta a fèrjemet,hogy azonnal menjen,akassza fel az utánfutót is mert ma dèlután 2 környékén kell menni, vett cefrèt ès haza kell hozni.

Nagyon dühös vagyok.

Ki van számolva minden,de most kifurikázik 150 km-re való üzemanyagot ès mèg büdös is lesz a kocsi.

Rohadt elegem van. 😡

24. semleges (válaszként erre: 22. - Ghost👻)
jún. 19. 07:40
Szörnyű lehet. Én sem bírnám.
23. lolita2112 (válaszként erre: 22. - Ghost👻)
jún. 19. 02:43
jo a mobil,mert le lehet hallkitani,mert tenyleg egyesek nem gondolnak a masik ember nyugalmara.
jún. 17. 08:47

Nálunk apósom ilyen.

Hètvègèn le vannak nèmìtva a telefonok,mert már 6 óra után hìv: mi a helyzet?

Mi lenne.... Aludnánk,vègre egyszer.... 🤯

Naponta 6x /minimum/ valami baromsággal felhìvja a fèrjem. Ha ő már nem veszi fel akkor hìv engem.

Nèha büntiben van. Letiltjuk a francba.

Őrjìtő dolog ès van,hogy ezen összeugrunk.

21. 73b43dd0e2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 17. 02:35

Mi az, anyós egy kád sósavban?

- Oldódik a probléma! (ez mondjuk a vicc kategória)

20. birebora (válaszként erre: 11. - Regin_a)
jún. 16. 05:09
Vagy az, hogy jobb távolról szeretni mint közelről gyűlölni.
19. birebora (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 16. 05:08
Ez valóban fárasztó és kóros.
18. Görögtánc (válaszként erre: 17. - Bichi)
jún. 16. 00:31
Az sem nőtt még fel rendesen. Ilyen az, amikor a gyerek gyereket vállal.
17. Bichi (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 16. 00:09
Szerintem itt pont annyira hülye a lány, mint az anyja...
jún. 15. 22:53

Nem szabsz határokat.

Nincs még a saját egód sem.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Regin_a)
jún. 15. 21:40

Tudom.


Csak azért írtam, hogy nem feltétlenül baj ha közel lakik egy szülő, amíg megérti azt, hogy a gyerekének családja van, így az számára a legfontosabb.

14. Regin_a (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 15. 21:05
Vicc akart lenni csak
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Regin_a)
jún. 15. 20:47

Anyósa válogatja.

Az én szüleim nagyon közel laktak hozzánk. Még mezítláb is át tudták volna jönni.

De tiszteletben tartották a mi kis életünket. Mi mentünk bármikor, viszont pl anyukám sokszor egy hónapig sem jött át.

Pedig otthon volt.

Vigyázott az unokákra ha kellett. Kicsi koruktól egyedül átmehettek hozzájuk, de a szüleim nem nagyon jöttek.

Talán apukám többször. Mert Ő ha boltba ment mindig megkérdezte kell-e valami és azt behozta.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Halacskaaaa)
jún. 15. 20:30

Ha nem veszi fel, hívja a fiamat. Többször.

De előfordult, hogy már engem is felhívott, hogy itt vannak-e a fiatalok. Mondtam nem, tudtommal strandra mentek.

Akkor próbálkozik tovább.

Mondtam neki tényleg szépen, hogy most inkább ne hívogassa őket, majd visszacsörögnek, ha alkalmas lesz.

De hát Ő aggódik a lányáért. Lehet valami baj van azért nem veszi fel.

Nincs baj, azért nem veszi fel, mert lehet nincs is a telefon közelében.

11. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 15. 20:30
Van egy mondás, olyan messzire kell költözni az anyóstól ahova papucsban nem tud átjönni
jún. 15. 19:52
Igazuk van a többieknek, a lánynak kell meghúzni a határokat. Pontosabban, kellett volna már korábban is. Amit nem értek, hogy miért kell a telefonhívásra rögtön válaszolni, ha épp nem alkalmas?
jún. 15. 18:46
Nem könnyű szitu.
jún. 15. 17:11
Szegény gyerek.
7. fülemüledal (válaszként erre: 6. - Ágio8405)
jún. 15. 16:53
A fiú is tud tenni, őszintén beszél a lánnyal. Ha szereti a lány, akkor tesz a közös életük nyugalmáért.
6. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 15. 16:50
Ezen egy valaki tud változtatni. A lány. Ha határt szab. De valószínűleg anyuka egész életében ezt csinálta így nem meri megtenni.
jún. 15. 16:48

Nagyon szépen, diplomatikusan állsz hozzá. Nehéz ügy ez.


Sajnos a fiadnak a lánnyal kell tisztázni, hogy ez neki sok. Nálunk is volt ilyen, hogy a férjem szülei az utcánkba akartak költözni, mi sem akartuk. Szeretjük őket, de van az a mondás hogy papucsban ne lehessen már átmenni a másikhoz. Veszekedés nem lett, mert nem tudtak ide költözni, végül kb 20 km lett. Az még bőven egészséges táv, ha nincs napi 5 telefon.

jún. 15. 16:34

Ha a csaj nem mond nemet, nem lehet mit tenni.


Az én ex-apódom kurvázott amikor épp engem pécézett ki. Előtte a sógoromat fikázta.

Erre egy dolog van: kiállnak magukért és a párjukért.

A volt sógornőm soha nem tette meg, ezért elszakadtunk tőlük. A volt férjemben meg volt annyi, hogyha fifáztak, felállt az asztaltól, és elment.

Az én szüleimmel nem kellett balhézni.


10 évre hogy mi elváltunk ment a volt férjem más mobilcsomagba, mint a mi cégesünk. Ha szarba kerülne a volt férjem, a szüleim most is kisegítenék, mert jó ember.

Csak mi mást akartunk az élettől.


Én képes vagyok naponta többször órákon át locsolni az apámmal. Tulajdonképpen én sem tudom, miről. Csak elkezdek fecsegni, és eltelik pár óra. Akivel meg nem vagyok együtt többé: odaadom e telefont, és szintén locsognak.


Nekem fura ha valakinek a bármijen partnerét nem üdvözlik, és beleszólnak.


Nálunk úgy néz ki, ha bárkivel megjelentek, hogy egy tányérral többel terítenek, és megmondjuk egymás nevét.

Lehet karattyolni különböző nyelveken, de mindig a legtöbb ember áltan beszélten.


Ha mi régen tudtunk 5 különböző nyelven beszélni a nagyanyam asztalánál, én nem tudom, ti miért nem tudtok szót érteni

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook