Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kecskeméten szülő kismamik! fórum

Kecskeméten szülő kismamik! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
244. Kidi
2018. szept. 30. 12:08
Sziasztok van aki 2019re vara a babajat kecskemeten?
2016. nov. 29. 13:28

2387. Edit2512 2016-11-24 05:57

Sziasztok! :) Tudja esetleg valaki, hogy a kecskeméti kórházban szülésnél lehet-e kérni epidutális érzéstelenítést? Azt olvastam, több helyen , hogy nem kérhető.. én mégis nagyon szeretném.. Valamilyen módja biztos van, esetleg császármetszést kérésre melyik orvos vállal? Előre is köszönöm a válaszokat!!

2015. jún. 29. 14:35
Sziasztok! Fiatal kismama vagyok de szeretnék fogadott dokit Dr.kis Tankóra gondoltam sok jót hallottam róla. Tényleg olyan jó doki? Meg kb. mennyit kér az tudjátok?
2015. jún. 23. 09:38
Sziasztok! Valaki tudna segíteni, hogy Dr. Szabó Lászlónak mennyit szokás fizetni szülés után? 36 hetes vagyok, lassan aktuális lesz:) Előre is köszönöm!
2012. szept. 6. 17:57
Sziasztok!Az elő babámat várom és hamarosan eljön a szülés ideje. dr. Seregély Attila az orvosom. Tudna valaki segíteni abban hogy mennyi nála a tarifa szüléskor? Előre is köszönöm!
2012. szept. 3. 21:39
Sziasztok! Abban tudnátok segíteni, hogy kinél lehet gátvédelemmel szülni? Ki ért hozzá/kinek van gyakorlata benne? Köszi!
2012. aug. 2. 08:07

Sziasztok!

Megtudná adni nekem valaki dr Szabó László telefonszámát ill. hol rendele Kecskeméten?

2012. júl. 8. 20:38
Sajnos szülésznőt csak úgy tudsz fogadni ha fogadott dokid.Én mindkettőt fogadtam de nem bántam meg.A legjobbakat találtam úgy érzem:)))Biztonságban voltunk mindketten kisfiammal.
236. Barnamanci (válaszként erre: 235. - Zsuzsi985)
2012. jún. 29. 06:31
Szia! Azért is inkább szülésznőt fogadj, mert ő van ott veled végig, a doki meg csak a végén, és nagyon nagy segítség, ha jót fogsz ki. Én nem fogadtam, mert nem tudtam, hogy lehet, de a legjobb volt éppen bent, örök hálám neki.
2012. jún. 26. 11:51
Köszönöm a válaszokat! Én is a szülésznőn gondolkodom!
234. zsana0 (válaszként erre: 232. - Zsuzsi985)
2012. jún. 25. 18:25
Mint az elött írtam nem volt nekem sem,de akinél szültem le a kalappal elötte.Ifj Tankó Junior.
233. nedi82 (válaszként erre: 232. - Zsuzsi985)
2012. jún. 25. 10:41

Akikkel én találkoztam azok sokkal jobban jártak, ha nem volt fogadott orvosuk.Az ügyeletes orvosok előbb rendelkezésre állnak, és lelkiismeretesen ellátnak. Azt hallottam érdemes szülésznőt fogadni.

Sok sikert.

2012. jún. 25. 09:26
Sziasztok! Affelől szeretnék érdeklődni, hogy milyen tapasztalattal szültek azok, akiknek nem volt fogadott orvosa. Félidős vagyok még nincs orvosom, bár idáig panaszmentes a terhességem is. Kicsit döntés képtelen vagyok. Az igazság az, hogy anyagilag sem vagyok eleresztve.
231. zsana0 (válaszként erre: 229. - Vikike81)
2012. máj. 24. 10:42
Nem volt fogadott dokim,így nála szültem..le a kalappal elötte,ugyan ugy kezelt mint akinek fogadott volt.Persze én is adtam valamennyit mikor jöttünk haza.
230. Hedi13 (válaszként erre: 229. - Vikike81)
2012. máj. 24. 06:50
Szia, én hozzá jártam terhes gondozásra és nála is szültem. Nem tudok rá rosszat mondani, igazán lelkiismeretes, rendes ember és orvos. Ha érdekel a többi, írj privit, szívesen válaszolok!
2012. máj. 23. 07:07

Sziasztok!


Tudna esetleg valaki egy kis információval segíteni? Járt valaki a fiatalabb Tankó doktorhoz terhesgondozásra, illetve szült nála? Mennyi pénzt kér el ezekért? Mennyire volt megelégedve vele?

Köszi előre is!

228. Anikó8383 (válaszként erre: 227. - Barnamanci)
2012. máj. 10. 06:11

Szia!


Igen szeretnék róla tudni rossz dolgokat is, mert a sok jótól és a kevés rossztól áll össze egy emberről egy kép a másikban. Akármi is legyen a rossz, azért szeretném tudni. Amúgy én maximálisan meg vagyok elégedve vele és semmiért nem cserélném le egy másik orvossal. Írj privit!

227. Barnamanci (válaszként erre: 226. - Anikó8383)
2012. máj. 3. 16:06
Szia! Előre is elnézést a véleményemért, ha keménynek érzed! Szerintem vagy olvass el minden létező fórumot és hozzászólást az orvosokról, vagy egyet sem, és dönts a megérzésed szerint! Mert tudod minden orvosnak lehetnek hibái, és mindenki más és más véleménnyel van az orvosa hozzáállásáról, ezért sajnos nem lehet objektív képet kapni, hogy ki a jó, és ki a rossz. Egy agyondícsért dokinak is lehet rossz döntése, ami miatt egy elátkozza, ezer meg magasztalja... Ha úgy döntesz, hogy Neked ő a megfelelő orvos, akkor ne akarj többet tudni, mert esetleg egy rossz tapasztalat miatt végig parázni fogsz. Mindenesetre szorítok Neked, Nektek, és gondold meg: ha szeretnéd, írok privit. Üdv (egy másik Anikó)
2012. ápr. 1. 17:59

Sziasztok!


Bár én még nem vagyok kismami és gyermekem sincs, nekem is Kecskeméti az orvosom. Nagyon szeretnénk babát, de sajnos szegedre kell járnunk lombikra! Remélem, hogy a 2.lombikunk sikeres lesz majd májusban ill. júniusban és mehetek vissza az orvosomhoz!

Én a Dr. Temesváry Bélához járok és rettenetesen megvagyok vele elégedve!!!! De érdekelne,hogy valakinek van valami rossz tapasztalata vagy hallott róla valamit???

Eddig velem mindig nagyon kedves volt és segítőkész,bármi probléma adódott,mindig megnyugtatott. Már a puszta jelenléte is nyugtató hatással van az emberre. Maximálisan megbízom benne és már alig várom, hogy újra mehessek hozzá-már egy picivel a hasamban!!! Szorítsatok nekem/nekünk!!!

2012. márc. 26. 09:35
Kedves Nikletta! Azért írok mert gondoltam kicsit mégjobban megerősítelek abban, h nem kell félned az itteni szüléstől. Mi előző évben költöztünk Kecskemétre, így nekem is nagyon nehézkesen indult minden és néha persze még most is az, mert távol vannak a családtagok és a barátaink. Miután ide költöztünk pár hónapra rá derült ki, hogy babát várok. Persze megijedtem mert nagy nehezen találtam egy jó nőgyógyászt Budapesten, akitől meg kellett válnom és mivel én is első babás voltam izgultam, h mi lesz. Mindenesetre elkezdtem itt szépen járni védőnőhöz, tanácsadásra és találtam egy jó dokit és egy szuper szülésznőt aki rengeteget segített, mert mikor megindult a szülés a dokim nem volt a városban így csak rá támaszkodhattam. November 5.-én született meg a kislányom a megyei kórházban és minden rendben zajlott. Igaz, h nincsenek luxus körülmények, de mindenki kedves és segítőkész volt. Végül az ügyeletes dokinál szültem, de mindegy is volt mert szinte az egész vajúdást és szülést a szülésznő vezényelte le. Nekem egy hatalmas élmény volt a szülés, inkább az utána következő pár nap volt kicsit lelkileg megterhelő. Nem adták oda a kislányomat mert a 2650g az szerintük kis súly és állítólag a cukrával is voltak gondok, ezért majdnem egy hétig voltunk a kórházban mert nem akarták hazaengedni a babócát. Voltak dolgok amikkel nem igazán értettem 1et, de ez azonban már másik történet. A lényeg, h ne félj a szülésnél mindenki nagyon rendes és minden rendben lesz és ahogy te is írtad miért ne lenne rendben?:) Lassan itt az idő addig is használd ki a jó időt és a nyugit:)Sétálj sokat és pihenj amennyit csak tudsz! Kellemes babavárást és sok sikert!:D
2012. márc. 17. 17:54

Sziasztok! Nemrég költöztünk Kecskemétre, elég nehéz volt a váltás minden szempontból, főleg, hogy számomra teljesen idegen ez a város... Jó olvasni, hogy nem csak negatív vélemények vannak az itteni szülészetről. Ez megnyugtató, hisz már nincs sok idő hátra. Ha minden jól megy(miért is ne menne) április 21-én megszületik a kislányunk. Van fogadott orvosom és szülésznővel is beszéltünk, mindketten nagyon kedvesek, a védőnő is segítőkész, mindezek ellenére első babás kismamaként egyre nagyobb bennem az izgalom (félelem), de így ezt a fórumot olvasgatva kicsit azért már jobb.

Mindenkinek jó babavárást és babázást kívánok! :D

223. era005 (válaszként erre: 219. - Nedi82)
2012. márc. 6. 10:09
Szia, engem is nagyon érdekelne, hogy ki volt az orvosod?
222. sinkoneeszter (válaszként erre: 221. - Nedi82)
2012. márc. 6. 09:28
Szia,nekem jók voltak a tapasztalataim, mindkettőnél!Tudom,hogy nem írhatod ki a nevét,de esetleg priviben megírnád!köszi
221. nedi82 (válaszként erre: 220. - Hedi13)
2012. márc. 5. 11:15
A tehes gondozás alatt nagyon lelki ismeretes volt. Persze fizettem mint a katona tiszt. Nagyon bizakodva indultam a szülésnek. Az ápolok viszont tényleg nagyon lekiismeretesek voltak. Elöttük le a kalapot. A szobatársak orvosai közül volt egy aki láthatóan tényleg lekiismeretes volt.
220. Hedi13 (válaszként erre: 219. - Nedi82)
2012. márc. 2. 11:15

szia, sajnálom, hogy így jártál. Nekem a nőgyógyászatról, szülészetről inkább jó tapasztalataim vannak. Mondjuk tényleg attól is függ, hogy milyen a választott orvos. Nekem szerencsém volt, mert nagyon lelkiismeretes volt végig.

A terhes gondozás alatt milyen volt az orvosod?

219. nedi82
2012. márc. 2. 11:01
Számomra a Szülés egy rémálom lett hála a kecskeméti Szülésznőknek és a DRÁGA választott orvosomnak. Én kis naiv azt hittem, hogy a szülésznőnek az a dolga, hogy segítsen a szülés alatt. Tévedtem.5 méter távolságról nézte a kinomat. A választott orvosról meg azt hittem, hogy azért válal el mert szintén segíteni fog. Ebben is tévedtem.A szülés alatt hozzám sem szólt, utánna meg kb 2X 1 percet láttam. Egyetlen tanulságot levontam: Ha mégegyszer rászánom magam a szülésre nem fizetek senkinek semmit, mert ha olyanok felesleges. Egy pozitívum a csodálatos kislányom akinek hála istennek semmi baja nem lett. Én azt mondom soha többé Kecskemét.És ilyenkor elgondolkodik az ember minek fizet TB járulékot.
218. VErzsó (válaszként erre: 217. - RÁCZNÉ77)
2012. febr. 3. 13:49
Rendben. Én pedig 37 kereken :) Lehet találkozunk is a kórházban? :D
217. RÁCZNÉ77 (válaszként erre: 216. - VErzsó)
2012. febr. 3. 10:37
Írj , hogy mit sikerült megbeszélni az orvosoddal.Remélem tudd majd neked segíteni. Hanyadik hétben vagy? Én most a 36h+5n.
216. VErzsó (válaszként erre: 215. - RÁCZNÉ77)
2012. febr. 2. 12:44
Köszönöm! Akkor kedden szólok is neki, hogy próbáljunk már valamit intézni!
215. RÁCZNÉ77 (válaszként erre: 212. - VErzsó)
2012. febr. 2. 11:22
Ha van fogadott orvosod Ő már előre tud neked ebben segíteni.Az ismerősömnek is az orvosa intézte. Legalább is én így tudom. Neki is programozott császár volt.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook