Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri kismamik ide gyertek! fórum

Győri kismamik ide gyertek! (beszélgetős fórum)


1 2 3
82. brózsa (válaszként erre: 81. - BneHeni)
2009. ápr. 24. 09:08

Szia!

Köszönöm szépen!!!

2009. ápr. 17. 18:50

Brózsának megy a gratula!!!

Gratulálok nektek!Erőt egészséget a picinek és nektek is!!!!

2009. ápr. 11. 14:54
Kellames húsvéti ünnepeket!
2009. ápr. 11. 13:51
Húúú Brózsa!Hatalmas a pocakod!:)
2009. ápr. 6. 22:44
Tettem fel új képeket!
2009. ápr. 3. 15:11

kisbeka1! BneHeni!

Köszönöm szépen,már tényleg nem sok van hátra :)

Várom a friss képeket :)

76. jujus
2009. ápr. 3. 13:48
Sziasztok! végig olvastam a topic-ot,és mindenkinek gratulálok.én is győri vagyok,van egy 2 éves kislányom. indítottam én is egy topic-ot, győri anyukák címmel...ha van kedvetek,látogassatok oda.mindenkinek szép napot!!!
2009. ápr. 3. 13:41

na sziasztok lányok!indítsuk már be ezt a topikot!!:P:)


brózsa!

már nem sok van hátra!kitartás!örülök hogy minden oké!


rólunk:majd teszek fel új képeket!


kisbeka1!

várom ám a leveled!remélem veletek is minden oké!kijött a jóidő mikor talizunk??

74. kisbeka1 (válaszként erre: 73. - Brózsa)
2009. ápr. 3. 09:55

Szia Brózsa!

örülök,hogy jól vagytok,és gratula a kislányhoz!

Gondolom,már nagyon várjátok.)

Kitartást,az utolsó hetekre.)

73. brózsa (válaszként erre: 72. - BneHeni)
2009. ápr. 1. 23:37

Szia!

Velünk minden rendben,betöltöttük a 36hetet. Várjuk a kistesót,aki úgy néz ki hugi lesz :)

Veletek minden oké? Néztem a képeket,már szép nagy a leánykád :)

2009. ápr. 1. 14:58

brózsa!

Minden oké veletek??Írj hogy mi újság!!!

71. kisbeka1 (válaszként erre: 70. - Brózsa)
2009. febr. 2. 19:22

szia,bocsi,most vettem csak észre,az üzit.

köszönjük a jókivánságokat.

Most voltunk 3 hetesek.

Nagyon gyorsan telnek a napok.

Majd te is észreveszed.Addig is kitartás!

70. brózsa (válaszként erre: 69. - Kisbeka1)
2009. jan. 14. 10:12

Sziasztok!

Gratulálok!!!

Nagyon szép kis hajasbaba. Jó egészséget az egész családnak!

2009. jan. 10. 19:43

szaisztok szandi vagyok a Heni lánya.

gondoltam ide is irok pár sort..

megszületett a hugim Petra gyönyörű kislány, nagy hajú, 3230 g-mal született és 51cm-rel.

sziasztok.

68. brózsa (válaszként erre: 67. - BneHeni)
2008. dec. 31. 18:03

Szia! Az adatlapodat néztem,hogy megszületett-e már a baba. Örülök,hogy jól vagytok és a kisfiad is örül a tesónak. Mi jól vagyunk,növögetünk és még nem tudjuk hogy mi lesz.

Boldog Új Évet Kívánok mindenkenek!!!

67. BneHeni (válaszként erre: 66. - Brózsa)
2008. dec. 24. 14:18
Szia!Honnan tudod?régen írtál ide!Minden oké velünk.a kicsilány egy tünemény:)a kisfiam is odáig van érte!:)mi újság veletek?pocilakó?hogy vagytok?
2008. dec. 22. 23:29

Sziasztok!

Szia BneHeni! Nagy gratula a kisbabához! Rendben ment a szülés? Jó egészséget Nektek és kellemes ünnepeket mindenkinek!

2008. nov. 18. 10:11

sziasztok!Én most kicsit rosszabbul aludtam.Arra riadtam,hogy nagyon görcsöl a hólyagom mert Kitti babó úgy nyomja hogy majd szét reped.Aztán meg a gyomrom fájt arra is felriadtam és az az érzésem támadt,hogy Mátéval mintha ilyet éreztem volna mikor elkezdődött.Teljesen úgy éreztem magam.

Aztán elmúlt.

kisbeka:nem vettél fel partnerlistára,mert én nem látlak téged.:(Remélem jól adtam meg a címet.

2008. nov. 18. 09:15

Zziasztok lányok.hogy aludtatok?én most kivételesen jól.mióta megébredtem,a bébi is fent van,mert egyfolytában hullámzik a pocakom.

bneheni!tegnap nem jöttél msn-re.ma is leszek,ha gondolod.

mindenkinek szép napot!

63. kisbeka1 (válaszként erre: 62. - De894a7134)
2008. nov. 17. 20:19

szia xkatka!üdv a fórumon.

nem minenkit gyötör hányinger,vagy rossz közérzet a terhesség alatt.Nekem ez a második terhességem.az elsőnél 3 hónapig minden nap hánytam,most viszont egyszer sem.Kis hányingerem volt az első trimeszterben,de amúgy sokkal jobban viseltem.

szerintem ez miatt ne aggódj!Voltál már ultrahangon?

én 6-hetesen voltam először,majd vártam két hetet,aztán mentem el a körzeti védőnőhöz.ő kitölti a kiskönyvet,és minden hónapban egyszer kell felkeresni.van orvosod,vagy a körzetihez jársz?ő vehet fel táppénzre.

62. de894a7134 (válaszként erre: 60. - BneHeni)
2008. nov. 17. 19:33
Köszi az infókat, kicsit megnyugodtam! Tudod, mi Kaálisak vagyunk, ezért is vagyok izgatottabb másoknál. Látom, nektek már nem sok van hátra :)
61. kisbeka1 (válaszként erre: 60. - BneHeni)
2008. nov. 17. 13:06

persze!csak sajna nekem nincs még,de a lányom estefelé itthon van,és akkor fel tudok menni az övével.

Ird meg priviben

szép napot

2008. nov. 17. 11:02

Sziasztok!

XKatka!üdv!Van orvosod?Ha nincs a terhesgondozóba kell menned ahoz az orvoshoz fogsz járni akihez körzet szerint tartozol.Milyen munkát végzel?Ő fog javasolni táppénzre,vagyis veszélyeztetett terhesként kiírhat.Nálam más volt a helyzet ezért nem tudom pontosan.

Teljesen normális,hogy még nincsenek tünetek a mellfeszülésen és pocifeszülésen kívül.

Amiket felsoroltál az a 6. hét tájékán várható.De nem is biztos,hogy lesznek:)


kisbeka!Örülök,hogy minden oké veletek!!Mi jól.holnap megyek orvoshoz.

tudnánk Msn-en beszélgetni?(olyan jó lenne)ha igen írok privibe címet:)

2008. nov. 16. 18:26
Még valami: 5hetesen normális, ha nem érzek semmit, azon kívül, hogy néha feszül a pocakom? Még csak az első, tapasztalatlan vagyok... Mikor várhatom az émelygést, szagérzékenységet? Később?
2008. nov. 16. 18:23

Sziasztok!

Én új vagyok itt, kis segítséget kérek. Babát várunk, (még csak 5hetes), ott szeretném hagyni a munkahelyemet. Ki vesz fel ilyenkor táppénzre? Ha jól tudom, a Liezen-M. útra kell bemenni, igaz? Kell valami igazolás róla, hogy jön a baba, vagy elég a teszt is? Körzeti doki nem vehet fel? Köszi a válaszokat!

2008. nov. 14. 12:02

A doki csak átnézte az uh-s papíromat,írt fel vasat,aztán ennyi volt.Majd 2 hét múlva kell visszamennem,mikor megyek a 34.hetes vérvételre.

ja,és szóltam neki,hogy szeretnék nála szülni.mondta,hogy semmi akadálya.

ma úgy elfáradtam,muszály volt kicsit leülnöm,míg nekikezdek a főzésnek.bevásároltam,fodrásznál voltam,és már úgy vánszorogtam haza,mint egy csiga.

ti jól vagytok?

2008. nov. 13. 21:56

sziasztok!

kisbeka1:szép méret egy 32 hetes magzatnak!!:)))

Kitti babának 1928gr volt a becsült súlya a 32 héten.

És mi volt ma a dokinál?minden rendben?

Engem nagyon de nagyon elkapott a fészekrakó ösztön,egész nap pakolok,rámolok,takarítok.

2008. nov. 12. 11:21

sziasztok.ma voltam uh-n.szerencsére minden rendben a babával.Most töltöttem a 32.hetet

és 1983 g a baba súlya.Holnap megyek majd én is a dolkihoz

bneheni!kitartás.már nincs sok hátra.Én sokat vagyok a hoxán,írjatok

2008. nov. 12. 10:35

Sziasztok!Remélem mindenki jól van!

Kár,hogy kevesen vagyunk itt,és ritkán irkálunk.

Jövő héten kedden megyek dokihoz,már alig véárom,Meg azt is,hogy már járhassak NST-re,mert az már tényleg a végét jelenti.Ez a legnehezebb időszak:(Eddig csak úgy pörögtek a hetek,na de most:(Mintha egyre lassabban jönne el az idő!

2008. nov. 7. 08:50

Sziasztok!

BneHeni köszi! Örülnénk a kisfiúnak:)

kisbeka1! Majdcsak túl leszünk a nehézségeken és örülünk a babának:)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook