Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri kismamik fórum

Győri kismamik (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2018. szept. 16. 09:03
Sziasztok. Látom rég járt erre valaki, mégis teszek egy próbát. Kérdésem lenne győriek felé. Nem tudja valaki hogy a győri Cyberjump megnyílt e már? Neten nem igazán egyértelműek az infók. Válaszokat előre is köszi 😊
2012. nov. 5. 18:55

37. hét!:-)

Ma elég nyugis a napunk,délelőtt pihentünk a kisfiammal,délután másfél órás várakozást követően fellazították neki a gipszet!


Kis pocaklakónk meg a jobb oldalamon,folyamatosan de már egyre lejjebb érzem a mozgásait!De mikor a nem tudom én mijét kinyomja annyira fáj,és utána rögtön bekeményedik a pocak!

Ezek a rendszertelen fájások már kikészítenek! :O

De sebaj az van bennem,hogy hamarosan meg lesz a kislányunk! :-)

3845. mkriszti81 (válaszként erre: 3844. - Tinagalamb)
2012. okt. 29. 12:44

Jó hamar kezdődnek a jóslók és elég kemények is...remélem, azért még vár egy kicsit a manócskád! Ja és nemcsak éjjelente zaklat fájásokkal, nehogy úgy járj mint én... :)

Gondolok Rád! :)

2012. okt. 29. 07:56

Hétfő reggel,és betöltött 36.hét,egyre izgalmasabban telnek a napok,tegnap este egymás után 7-8 fájást is mértünk a párommal 15 percesek voltak!Azt hittem reggelre bent leszek,de szerencsére egy kiadós zuhany után abba maradtak a fájások!

Apa reggel elment dolgozni,egész héten délelőttös,igaz csak szerdáig kell mennie utána itthon lesz velünk!Arany pocaklakóm,egyre fájdalmasabban és egyre lejjebb mocorog!

Holnap teli hold,remélem ránk nem vonatkozik ez a fajta jósolgatás,hogy a front meg a teli hold!:-)


Ja és képzeljétek szakad a hó!Gyerköcök dvd-t néznek,én meg mosok és takarítgatok!

További szép napot mindenkinek!Vigyázzatok magatokra!Sziasztok!:-)))

3843. tinagalamb (válaszként erre: 3842. - Mkriszti81)
2012. okt. 23. 08:46
Köszönöm szépen!
3842. mkriszti81 (válaszként erre: 3841. - Tinagalamb)
2012. okt. 22. 22:39
Te is vigyázz magatokra és könnyű szülést kívánok! :)
2012. okt. 22. 20:22

Sziasztok!

Hát most már elég lassan telnek a napok,de remélem még ezt a hetet,ha többet nem is de kettesben együtt tölthetjük a kisasszonnyal!

Enyhe jelzéseket már kapok,hogy hahó anya készüljetek,nemsokára találkozunk,de ezek még elég enyhének mondhatók!Na remélem nem festem az ördögöt a falra,és nem írom nektek a napokban,hogy megjöttünk!

Lehet furcsán hangzik,de én november 10.-én szeretnék szülni.Azt majd később lehet leírom,hogy miért pont az nap,de a párom anyukájához kötödik ez a nap,akiről a kicsi lányka kapja a nevét!

A hétre igértek hidegfrontot,na meg havat!Jaj én nem akarok havat még!

Okt.29.-től pedig jöhet a málnalevél tea,védő nénink tanácsolta,habár egyik terhességemnél sem használtam,most kipróbálom,meg valami homeos bogyókat emleget,de nekem azok nem kellenek!:-)

Legyetek jók,és vigyázzatok magatokra!

3840. k.d.andy
2012. okt. 19. 11:53

Sziasztok:)

Kitartás és megy a drukk a hátralévő napokhoz,élvezzétek ki az utolsó pocakos napokat:)Bár lehet ez így a végére már annyira nem élvezhető,de majd meglátjátok hogy mennyire fog hiányozni a "pocak",bár a lakója már kinnt lesz és ő mindent kárpótol de szerintem egy nő,anya életében ez előjön az érzés "hogy jajj mennyire hiányzik a pocakom,de jó is volt...".

Mi is elkerültük a fél időt,hihetetlen 22.hetet kezdjük taposni,jövő héten randizunk a doktor bácsinkkal,most voltunk UHon ott minden a legnagyobb rendben volt a Törpénkkel szerencsére,szépen megmutatott mindenét mint ha tudta volna hogy mikor merre kell fordulnia,mindenét láttuk:D

Most már elkezdünk lassan,folyamatosan vásárolgatni hogy mire ideér az idő minden meg legyen ne egyszerre legyen nagy kiadás.

Másik két Törpémmel is minden rendben,Botondom "ovizik" most már egyre könnyebben megy a dolog.Zalán pedig betöltötte a 20hónapot és szinte mindent beszél,kinnt van az összes fogacskája és nagyon okos nagy fiú már ő is:)

Hát nagyjából ezek vannak velünk...

3839. mkriszti81 (válaszként erre: 3838. - Tinagalamb)
2012. okt. 17. 18:11

szorítunk :)


Emlékszem, én már hónapokkal előtte nyitva voltam egy ujjnyira, így minden hétért izgultam, hogy nehogy előbb szüljek... aztán eljött a 40.hét, akkor meg bementem a férjemhez dolgozni, emelgetni dobozokat, hogy induljon már meg a szülés. Végül 2 nappal a kiírt után szültem :)


Szóval simán kihúzhatod még :)

2012. okt. 17. 11:03

Sziasztok!

Megjöttünk a doktor bácsitól,két hét múlva még szeretne minket egyben látni,ezért kicsit a magnéziumot megemelte,utána pedig már hagyjuk,hogy a kicsi lány eldöntse mikor is szeretne velünk élőben találkozni!

Tehát október 31-től a visszaszámlálás elkezdődik!!!!:-)))

2012. okt. 16. 11:39

Sziasztok!


Üdv az újaknak, jó babavárást - és tessék azért most már összepakolni a kórházba, mert ha ne adj'isten előbb kellene indulni, abban a "más állapotban" a hátatok közepére nem fogjátok kívánni a pakolást, a leendő apuka pedig azt sem tudja, fiú-e vagy lány, ő még jobban nem fog megtalálni semmit... :) Jobb nyugodtan várni a nagy napot ;)


Mi jól vagyunk, Szandra kb 3 hete elindult, most már sikongatva szalad :) 17,5 hónapos, kijöttek a napokban a szemfogai, így 16 van neki. Beszéd terén sem sieti el a dolgokat, pár szó ami érthető, többi halandzsa, de érteni mindent ért, és megmutat. Szerintem ő az a típus lesz, aki később, de majd tisztán kezd el beszélni :)

2012. okt. 16. 09:56

Sziasztok!

Túl vagyunk a babaváró bulin,na és persze nekem nem volt akkora meglepetés,mint a drága aposomnak,akinek viszont én szerveztem meg a meglepetés szülinapját!Annyira meghatódott,és olyan jó volt látni.

Igaz tegnap is még a hétvége fáradalmait pihentem.Holnap megyek dokihoz kíváncsi vagyok mit fog mondani a fogyásra és az összehúzódásokra,illetve a vizesedésre!

Tegnap pont számoltam napi 14-15 összehúzódásnál tartunk!Ja és tegnap voltunk 34 hetesek!Minden nap imádkozok,hogy legalább a 36. hétig kibírjuk együtt!:-)))

Utolsó vérvétel is holnap lesz.:-( De legalább utána már nem bőkdösnek!:-)))Max a szülőszobán!

Remélem ti is jól vagytok!További szép napot!Holnap megírom mit mondott a dokim!:-)

3835. Lacry
2012. okt. 14. 08:42

Sziasztok!


Rég írtam, bár olvasni azért szoktalak titeket, csak egyszedrűen nincs időm ,sokat dolgozom.

Alexa szerencsére megszokta a bölcsit, minden rendben vele, örömmel megy, végre nem sír.

Már mondatokat mond, nagyon büszke vagyok rá, hogy 20 hónaposan így beszél, persze nem mindent mond tisztán, de azért 70 %-át lehet érteni. A honta palinta meg a csigabiga már megy végig, azt sokat mondja is, meg a mesékből énekli a dalokat.

Sokszor rádöbenek, milyen hamar megnőtt, és már nem baba, hanem kislány.

Látom, vannak köztünk újak is, akik most várják a a babájukat. Nekik csak annyit, hogy élvezzék minden pillanatát a babázásnak, mer nagyon hamar elszáll.

2012. okt. 12. 19:15

Szia november 26-ra vagyok kiírva,remélem akkor tájt fogok szülni,nem nagyon vagyok még felkészülve pedig nem az első bébink lesz!:-) Olyan jó hogy még bent mocorog,és még pár hétig szeretném is érezni!

Én jövő héten szerdán megyek dokihoz,és aznap szeretnék vérvételre is menni!Habár nem tudom,hogy ez az új rendszer mennyire teszi lehetővé mind a két dolgot egy napon!:(

3833. k.d.andy (válaszként erre: 3829. - Mkriszti81)
2012. okt. 10. 20:15

Na igen és a sok beteg közé:SSS

Legalább eddig nagy részt csak kismmaák voltak egy biznyos időben a t.gondozóban de mostantól aztán már lesz ott vegyesen:S

Nem tudom miét kellett....

Üdvözlöm az újakat és gratulálok apocaklakókhoz:)

Mi péntekn megyünk a 20hetes genetikai UHra már nagyon várjuk,és hihetetlen h már itt a félidő,telik az idő.

Fiúkáim náthás időszakukat élik de ez az ovi miatt várható volt,bízok benne hamar túl vészeljük...

2012. okt. 10. 15:10

Sziasztok!

Mai védőnői vizitünk is megvolt.Anya vérnyomása rendben (90/60 már akinek ez rendben van) kislányunk szívhangja viszont tökéletes!Ja és csodák csodájára egy dekát sem híztam az elmúlt egy hónapban,sőt másfél kilót fogytam!Védő nénink úgy búcsúzott,hogy lehet már csak külön lát minket!:-)))

33 hetes és 3 napos vagyok!:-)

2012. okt. 9. 17:09
Sziasztok! Én majd áprilisra várom a babámat. Lenne egy kérdésem. Most vagyok 12 hetes és el kell mennem ultrahangra, de azt mondta a védőnő, hogy ha elmegyek magán dokihoz és ott megcsinálják az ultrahangot akkor is el kell mennem a terhesgondozóba újra. Ez tényleg így van?
2012. okt. 9. 16:42

Sziasztok!

Csatlakozhatnék hozzátok?

Noemberre várom a második kislányomat aki amúgy az 5. lurkóm lesz!:-):O Gondolom sokan most nagyot néztek,de gyorsan annyit,hogy előző kapcsolatból hoztam 3 nagyobb lurkót,és a mostani férjemmel ő a második közös babánk!Igazi boldog nagy család vagyunk!:-)

2012. okt. 5. 21:33

csajok, most olvastam, hogy okt. 1-től elköltözött a Liezen-M. utcából a nőgyógyászat+terhesgondozó a Szent Imre úti rendelő 1. emeletére!


Remek, mászhatnak a kismamák az emeletre.... :S

3828. Dittti (válaszként erre: 3827. - Mira81)
2012. okt. 2. 16:31

Dani is nagyon stramm gyerkőc, tutira feltalálja majd magát.

Hogy mi történik vele a csoportban azt nem tudom, mivel nem éppen bő szavúak, amikor kérdezek. Ma is kérdezi, hogy holnap hányra viszem, mondom 8ra, erre a válasz: Ideje lesz már.

???????

Mindegy, ahogy tudok megyek érte, mindig Ő az utolsó akit odavisznek....csak lenne már nagyobbacska vagy beszélne már.

3827. Mira81
2012. okt. 2. 11:18

Gratulálok, Kriszti :-) Ez valóban hatalmas pillanat, emlékszem, mi is hasonlóan örültünk neki, amikor Dániel elindult, azóta meg ő is olyan mint a Noel :-)


Ditti, ez elképesztő...a barátnőm anno uezt mesélte, bár ők másik bölcsibe jártak, hogy a kislányát hazavitte és otthon vette észre, hogy szinte fél napos kaki volt a pelusában. Hát megértem, hogy nagyon dühös vagy. Tartok én is ettől, de talán márciusra már nem lesz fogacska amit várunk. Dani most már szól, hogy "kaka", de előtte két másodperccel, így bilire már nincs idő, meg nem is akarom erőltetni nála, szerintem totál időben vagyunk, és nem hiszem, hogy ha ott szólna, akkor azonnal vinnék is.

Remélem azért lesznek jobb tapasztalataid is és Noel is megszereti. Egyébként a többi gyerekkel elvan?

3826. k.d.andy (válaszként erre: 3825. - Dittti)
2012. okt. 2. 11:18
Ditti szörnyű egyébként tényleg..ma én is és szinte minden nap elgondolkozom azon h miért is vannak ők ott az oviban/bölcsiben..Ami nálunk is megy az valami katasztrófa,szó szerint ahogy esik úgy puffan minden ami a ygerek körül mozog.Ma pl fényképész volt az oviban és be lehetett vinni akistesókat,így Zalán is vittem,hát amíg nem került ránk a sor a csoportban játszhattunk egyszer csak arra leszek figyelmes h a gyerekemet püföli egy kis vagány legny és az ovónő szó nélkül nézi ezt,én léptem közbe h ugyan már elnézést agyon ne üssék a gyereket..na ost akkor mi lehet akkor mikor nem látja az ember.Annyira nehéz így elengedni mert ki tudja ott mit csinálnak vele.Szóval ma megint egy sokkos állapotban kerültem,eddig még minden napra jutott valami:(
3825. Dittti
2012. okt. 2. 08:45

Ügyes a Kiscsaj Kriszti :)

Noel emlékszem szintén topogott a bútorok mellett és 10 hónaposan elindult. Most 17 hónapos, de nem találjuk rajta az OFF gombot :)

Már 3 hete bölcsis. Persze minden reggel sír. Egyik pénteken annyira kicsípte neki a kaka a combját!! és fenekét, hogy orvost felhívtam mit tegyünk, mert csak sír és sír. Betadinos fertőtlenítős krémmel kenegettem egész hétvégén, hogy hegesedjen. A dadusok csesztek kivenni időben és mivel most cirka 6 foga jött egykét nap eltéréssel, persze, hogy hamar kicsípte neki. Áááhh....szánalom. Így hagyjam ott.... reggelente utálok felkelni, mert tudom, hogy indulnunk kell a bölcsibe. Így hogy is várhatnám, hogy a gyerek szeresse,mikor én magam is utálom az egészet úgy ahogy van. Minden reggel első kérdés: Mikor jön érte? És holnap hányra hozza?? Nem mindegy?! Kifizettem, Te pedig azért vagy itt. Jelzem 7 fős a csoportjuk! 2 dadára 7 gyerek sztem tökéletes arány!

2012. okt. 1. 14:38
köszi csajok! :)
3823. k.d.andy (válaszként erre: 3820. - Mkriszti81)
2012. okt. 1. 11:35
Grtaulálok nagyon ügyes:)Bizony ezek megint olyan pillanatok az ember életében amik örökösek maradnak az emberben:)
3822. Amala (válaszként erre: 3820. - Mkriszti81)
2012. szept. 28. 13:56
Nagyon drága lehet, én is teljesen elérzékenyültem :)
2012. szept. 28. 13:12
addódva=aggódva
2012. szept. 28. 13:12

Csajok, nem is dicsekedtem el, hogy mikor hétfőn írtam, hogy Szandra kezdi elengedi 1-2 gyors lépés erejéig a bútorokat, na másnap elindult rendesen!

Kint voltam a konyhában, ő meg egyszercsak kisétált hozzám a nappaliból a két lábán :) Kijöttek a könnyeim :)

Aztán vagy 20 kört írt így le a nappali és konyha között, estére már az egész nappalit bejárta. Azóta le se lehet lőni, megy mindenféle terepen, mint aki már hónapok óta jár, semmi támolygás :)

Ez a kései elindulás előnye, hogy nem kell addódva kísérgetnem, hogy mikor esik el, hanem szép stabilan jár :)

Talán ez a második legnagyobb boldogság a születés után :)

3819. mkriszti81 (válaszként erre: 3816. - K.d.andy)
2012. szept. 27. 09:51
na ez az, ha magánhoz megy az ember lánya, akkor eleve ő lesz ott a szülésnél, ebbe nem szólhat bele a kórház, ez a dokinak a magán praxisa, ahol annyit vállal be, amennyit akar, saját felelőssége
3818. mkriszti81 (válaszként erre: 3814. - Napsugar2)
2012. szept. 27. 09:50
jaj nagyon sajnálom :(
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook