Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első babát váró kismamik! fórum

Első babát váró kismamik! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4153. Trixi00 (válaszként erre: 4152. - Svencike)
2015. szept. 17. 04:30
Helloka:) Tok normalis a szurkalas.. elevegre a kicsi helyezkedik ott belul csinalja maganak a helyet.. akkor van baj ha nagyon gorcsol s faj :P a masik kerdesedre hat en 30 hetbe jarok most.. en a terhesegem elejen semmi hust nem tudtam enni s csak sost ettem..mindenki azt mondta h ez azt jelenti h kisfiu lesz mert a kislanyokal alltalaba edeseget szoktak enni.. na majd egy ido utan raaltam a csokoladera nagyon meg az edesegekre akkor mindenki azt mondta h hat ez nagyon kislanyra utal ..amugy a gyumolcsel is azt mondjak h inkabb a fius anyukak eszik a gyumolcsot..de szerintem ennek nincs jelentosege mert en zabalom mai napig az edeset a csokit a sost is..s 100% ra mondja a doki h kisfiu.. de viszont a csirkehust mai napig nem eszem meg.. ja meg tan a savanyusagra mondjak h a fiut varok eszik..en is ettem de nem tul sokat anyira nem voltam odaig erte.. szoval nem tudom szerintem igy nem lehet eldonteni :P nemsokara ugyis kiderul :D nekem 14 hetesen mondtak meg.
4152. Svencike
2015. szept. 16. 20:58

Sziasztok!

Én 12hetes terhes vagyok! A segìtségeteket, véleményeteket szeretném kérni! Eddig a terhességem alatt már párszor éreztem,hogy szúr a hasam, hol jobb, hol bal oldalon nyilalt bele! Ez eddig 3x fordult elő! Nem tudom, hogy ez normális-e? Más is tapasztalt ilyet?

A másik kérdèsem igazából gyakorló anyukákhoz szól!Én nagyon szetettem, sőt faltam az èdessèget terhesség előtt! Azóta egy szelet csokira, cukorra sem tudok ránézni sem! Viszont a gyümölcsökért majd megveszek! A baba nemét még nem tudjuk! Jövő héten megyünk az első genetikai ultrahangos vizsgálatra! Hátha ott kiderül ha a Manócska is úgy gondolja! De persze nem veszem 100÷-ra amit ott mondanak majd! A lényeg amire a kérdèsem is irányulna, hogy a tapasztalataitok alapján lehet következtetni arra, hogy kisfiú vagy pici lány-e? Mert nekem van aki ezt mondja, van aki azt! Ez teljesen egyedi nem befolyásolják a tünetek a baba nemét? Vagyis inkább fordìtva??

Egyenlőre erre lennék kiváncsi! Előre is köszönöm! Svencike

4151. Trixi00
2015. szept. 9. 13:39
jaj en 6 s fel honapos vagyok s mar eltiltotak minket a sextol mivel h nagyon lent van.. oszinten megmondom ..meg jobban torodik velem most mint mikor sexelhetunk..nagyon jolesik..elvegre sok van meg mig szulok s meg utana se lehet egy ideig.. orulok pedig mar lassan 2 hete h nem fekudtunk le egymasal ha nem tobb..
4150. baba3435
2015. szept. 9. 12:20
2015.09.09. Egy hetesen és 1 naposan 3970 grammal büszkélkedem már ,és anyának már van tejcsije napról napra több. Nem vagyok fáradt tudok pihenni mellette, érzésteleíntés volt 4 óra múlva tudtam felkelni akkor segítettek megfürödni és mentünk a szobámba. Nem nagyon párommal is ugyan úgy vagyunk mint előtte és várjuk a most már 5 hetet hogy elteljen és újra együtt lehessünk úgyis.
4149. Trixi00
2015. szept. 9. 11:06
amugy mikor ebredtel meg az altatasbol? elis felejtetem kerdezni..az jo ha 4 kor ebredezik..nekem az megfelelne:)) nem vagy meg faradt ?:D sokat valtozot azota az eleted gondolom:D 360 fokos fordulat :D
4148. baba3435
2015. szept. 8. 12:55
rebeka igen csak 4 fele ébred fel átlagában mindig
4147. Trixi00
2015. szept. 7. 13:51
Nagyon orulok hogy nem szenvedted meg a szulest:) Vegul mi lett a kislany neve ? alsizk ejjel?
4146. baba3435 (válaszként erre: 4144. - Szandra_86)
2015. szept. 6. 10:18
Köszönjük szépen
4145. baba3435 (válaszként erre: 4143. - Trixi00)
2015. szept. 6. 10:17
Köszi. Jó nincs semmi gondom. Ha szülnék még egyszer így szülnék akkor is. Tegnap már többet csináltam, portörlés ,kis söprés, van segítségesm is anyum itt van , jövőhéten anyósom jön egy hétig , ez a pár hét eltelik gyorsan. Hétfőn már varrat szedés. Utána 4 hét és kontroll
4144. Szandra_86 (válaszként erre: 4142. - Baba3435)
2015. szept. 6. 09:40

Gratulálok!


Sok boldogságot és jó egészséget kívánok!!!!

4143. Trixi00
2015. szept. 5. 10:08
:) oo jo nagy baba akkor:D s milyen csaszar utan? s milyen erzes h van egy kislanyod:D?
4142. baba3435
2015. szept. 5. 08:43
2015.09.01. 11.36-kor ,megszületett a kislányunk Tichy Rebeka 3955 grammal 56cm. Nagyon jó volt a császár minden okés volt,párom is bent volt végig, nagyon tetszett neki is. Mondta nagyon bátor voltam,és ő is ügyes volt. Tegnap jöttünk haza,egészséges, hallása okés.Nagyon jó nyugodt erős baba,csak akkor hallani a hangját ha éhes vagy teli a naci. Már tegnap csak egyszer kelt fel éjszaka,azóta csak most reggel. Jó étvágya van már tegnap beindult a tejem is
4141. Trixi00
2015. szept. 3. 15:12
nekem a hasamon volt 15 hetes lehetem.. neha viszketet neha nem..de idovel elmult..pici piros potyok..a melegtol jot ki nekem.
2015. szept. 3. 13:04

Lányok!


Kb. 3 hete a pocakomon és a csípőm környékén kijöttek pici piros pöttyök. Voltam vele bőrgyógyásznál,de no komment....gyakorlatilag nem tudott hozzászólni a témához,felírt akne elleni kenőcsöt meg Calcimusc-ot :/ Szóval nem lettem okosabb. Olvastam a neten,van olyan,hogy terhességi kiütés,de mindenhol azt írják,hogy viszket,nekem viszont nem viszket,csak úgy megjelent.

Másnak is volt ilyen?

4139. Trixi00
2015. aug. 31. 11:40
Ja tenyleg bocsi mostmar eszembe jutott h meselted h azt mondtak nem lehet babad. Na hat en most sok sikert es egeszeget kivanok neked meg a babanak a mutethez mivel mar nem fogok tudni irni holnap en is a korhazba leszek. Nagyon remelem hogy Rebeka szep kis egezseges kislany . s hat varom majd h mikor hazaersz megird hogy mi tortent tudjuk mi is mire szamitsunk :) Nagyon orulok neked hogy mar csak egyet alszol + a mutet alat egyet :)) s utana viheted haza a kicsit csak kivetelesen nem a pocakodba:P biztos nehez lesz elaludnod ma ejjel en is izgulnek a helyedbe :P ma beszelj nagyon sokat Rebekahoz ismerje fel majd az anyukaja hangjat :D Na sok sikert puszi. bar meg ma irok neha ha itt leszel. :P
4138. baba3435
2015. aug. 30. 15:09
Pihizgetek, pihizgetek. Kicsit unalmas,de mondta a doki is pihenjek hétvégén. Nemsoká kedd reggel, már nagyon várom. Ma összeírtam miket viszek magammal a kórházba. Egy táska neki egy nekem. Jót mosolyogtam, mert eszembe jutott amit anyósom mesélt, hogy ő egy kis táskával ment szülni :)én mikor mondtam miket kell kb vinni csak nézett, ahogy anyum is,azért nekik sok az a 34-35 év mikor szültek minket ,minden máshogy volt. Lassan elköszönök a gyomorsavtól, az aranyértől, a terhességi kiütésektől amik még maradtak, a súlytól azért nehéz cipelni, lehet majd háton is aludni ami mostanság nem igazán ment ,mert nem igazán tudtam úgy rendesen levegőt venni.
4137. baba3435
2015. aug. 30. 12:55
igen első aki nem is lehetne itt mivel két doki mondta régebben hogy nem lehet babám, és még is itt van és remélem mindne okés lesz.Úgy olvastam ,ahogy elmúlt az érzéstelenítő úgy lábra állítanak ,segítenek megfürcsizni stb.. Na de majd kiderül. Hát ahogy olvasgattam olyan 6 óra után odahozzák,de ezt nem tudom csak olvastam gondolom midnenkinél más ez is, de ha még nem is aznap marad velem csak másnaptól az is jó.Már várom, várjuk.
4136. Trixi00
2015. aug. 30. 12:35
mar aznap latod is? en pont gondolkoztam h ha csaszaroznak akk meg aznap megebredek ?.. hat akkor csak igen ha te mondod..ajj anyira varom mar en is ott legyek mar vegre..szurkolni fogok neked a korhazbol mert en is kedden megyek :)) de en csak vizsgalatokra..jo volna mar en is ott tartanak.. biztos varod mar h kezedbe fogd..elso baba amugy ?a
4135. baba3435
2015. aug. 29. 12:18
Mindjárt kedd reggel és indulunk a kórházba 7-re,már várom nagyon és még az nap találkozunk a picurunkkal olyan jó :)Már várom hogy hozzá szólhassak és bemutatkozzam neki mint az édesanyja és az édesapját is, valamint az egyik nagymama (anyum is velünk lesz). Gratulálok minden anyukának!!
4134. Trixi00
2015. aug. 27. 17:06
en egykicsit megilyedtem mikor mondta a doki h hamarabb is johet a baba mivel lelkileg meg nm erzem keszen magam a szuleshez..dehat remeljuk hogy csak kihuzom vegig..nagyon szurkolok neked. biztos minden rendbe lesz:) alig varom lassak kepet a kislanyrol:)
4133. baba3435
2015. aug. 27. 08:52
nem félek már elejétől így beszéltük sokat olvastam utána, pihizni kell 6 hétig és csak lassan kell utána is mindent elkezdeni ,persze nem elhagyni magát az embernek csak a cipekedés ,emelés stb.. mellőzni kell és nem lesz gond, persze idő kell hogy gyógyuljon de lesz segítségem így nem lesz gond, szerintem.
4132. Trixi00
2015. aug. 27. 08:29
remelem nem jon hamarabb..szerintem minden okes csak mivel h nagyon vekony a medencem ..gondolom csak ott tudot helyet csinalni maganak..a lenyeg h vigyazak magamra..nm felsz a mutetol.? most mondta a doki h kicsi a medencem s valoszinuleg csaszar lesz..en elegge felek..meg sose operaltak ..
4131. baba3435
2015. aug. 26. 16:29
Igen már várom.Már nagyon nehéz cipelni is. Sajnos nekem nincs olyan okos telom de amint hazaérek írok. Remélem nálad is okés lesz minden. Nálunk is nagyon rendes a professzor aki megnézte az eredményeimet és aki ott lesz majd a szülésnél.
4130. Trixi00
2015. aug. 26. 14:58
jaj hat az kedden lesz:D huh biztos nagyon varod h a kezedbe legyen :D mar tenleg nincs sok..engem pont kedden utalnak be a korhazba.. remelem irsz nekunk mikor jobban leszel:D
4129. baba3435
2015. aug. 26. 14:19

Megjöttünk a dokitól :)

szeptember 1-jén kell reggel 7-re menni :)

és délután 2.ig megműtenek és egybe megműtenek a mióma miatt :)

ctg is megvolt nagyon eleven volt

4128. Trixi00
2015. aug. 25. 14:37
biztos varod mar nagyon..jaj remelem nm fog hamarabb megszuletni a kisfiu ..nm szabad emeljek..dolgozni nm szabad..pihenem kell..kocsikaznom nem szabad..egycsomo vitamint kaptam..a babaval semmi baj ..csak az elhelyezkedesevel..
4127. Trixi00
2015. aug. 25. 14:35
dejo neked..en ma is voltam dokinal..jovo kedden bekell fekudjek a korhazba kivizsgalasra.. nagyon nagyon lent van a kisfiu..valoszinuleg csaszarozni fognak majd..de elote ki kell vizsgaljanak h miert van ilyen lent a baba..
4126. baba3435
2015. aug. 25. 07:18
Már nagyon várom a holnap reggel 8.30-at hogy mit mondanak mikor kell befeküdnünk.
4125. baba3435
2015. aug. 24. 18:48
értem nekem lent van már de zárt még 38+2 hetesek vagyunk
4124. Trixi00
2015. aug. 24. 18:42
hat nem szabad lent legyen mert kinyilik a mehszaj..nm birja idovel a sulyat.. megszulom idonap elot... nm szabad a baba lent legyen nagyon csak szules elot 1-2 hetel vagy napokal szules elot..en meg csak 6 s fel honapos vagyok..
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook