Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyszerallergia fórum

Gyógyszerallergia (beszélgetős fórum)


2010. okt. 20. 22:00
Nekem is gyógyszer allergiám van. Nekem nem csináltak tesztet. Egyszerűen minden évben kínlódtam mikor beteg lettem és felírták. Akkor már sejtették, hogy mi lehet, úgyhogy nem is kaptam többet, amíg otthon véletlenül én bevettem, akkor még nem tudtam pontosan mit kel figyelnem, mert sajnos penicillin allergiám van, elég sok gyogyiban van. A lényeg, hogy fél óra múlva attól az egytől is bedagadt a torkom és úgy éreztem megfulladok, úgyhogy irány a kórház. ( megint)
6. 4c35511f0b (válaszként erre: 5. - Zalimari)
2010. okt. 20. 21:53
LTT kell, ennyi.
2009. aug. 1. 21:53
Azért vagyok már elkeseredve, mert nemtudom milyen gyógyszerre vagyok allergiás.Kérdeztem a háziorvostól nem-e lehetne megcsináltatni a tesztet, de a vállasza határozott nem volt. Semillyen gyógyszert nemmerek beszedni, mert nálam azonnal nehézlégzést és fulladást okoz
2009. aug. 1. 21:32

hát sajna énis gyógyszer allergiával küszködtem terhesen!!

a torecan tabletta ami épp a hányásra való az teljesen kiütött az idegrendszeremre hatott és egy szem után felakadt a szemem tőle,,,

rettenetes!!!

2009. aug. 1. 21:23

Ebben igazad van!

Van olyan készítmény aminek az egyik mellékhatása "hirtelen halál"Rá van írva a tájékoztatóra:(

2009. aug. 1. 08:04
Nekem van gyógyszerallergiám, így azokat kerülöm. Viszont nem értem, hogy arról miért nem ír a sajtó?
2009. aug. 1. 05:36
A pollen és egyébb alergiával televan a sajtó, de mivan a gyógyszeralergiával,ami halálos is lehet!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook