Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekpóráz fórum

Gyerekpóráz (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2010. ápr. 2. 17:58
Jó dolog lehet! Ha lesz gyerekem,és rossz lesz (úton futkosás,boltban eltűnés),szerintem én is beszerzek egy ilyet :)
214. chewy (válaszként erre: 213. - Krisztina:))
2010. márc. 29. 21:28
Koszi!Ezt a taska dolgot nem hallottam.Rengeteg fele gyermekhordozo van....Olyan furcsa mert latom a nagy kulonbseget.Volt babam 23 evvel ezelott es most.Akkor meg vasaltam a pelenkakat meg a kisingeket :-)
213. Krisztina:) (válaszként erre: 212. - Chewy)
2010. márc. 28. 18:11

Gratulálok nagyon szép a babád:D

Hááát mi a baj ezzel?

Az jobb ha a gyerek elkóborol vagy kiszalad az útra?

ha egyszer lesz gyerekem én is szivesen használnám!tuti sokat segít!:D

Ja és azt láttátok ami most volt nemrég a hírekben,hogy egy táskafélékbe rakták a gyereket és többen is megfulladtak(szegények)!na olyat tuti nem használnék!

212. chewy (válaszként erre: 211. - Krisztina:))
2010. márc. 28. 18:03
Ajajj...hat oszlophoz kikotni az mas.A gyerekhamrol beszelunk.Ami vegulis egy kis hatizsak amit felcsatolsz a pici mellkasara es azon van egy ilyen szinten le es felcsatolhato pant,amit te foghatsz.Igy ha gyermeked nem akarja allandoan a kezedet fogni akkoris barhol biztonsagosan setalhatsz vele(lathatsz fenykepeket nalam)Az en legkisebb fiammal feltetlenul nagy segitseg.Persze van olyan gyerek is aki szepen setal kezenfogva,a boltba sem akar elszaladni az ellenkezo iranyba,vagy az autok koze sem mert eppen lat egy mokust a masik oldalon...sot olyan gyerek is van aki szepen ul a babakocsiban es elvezi a setalast.Az en elso harom gyermekem ilyen volt,de jott a negyedik es o meg csak nem is hasonlo :-)
2010. márc. 28. 17:56

sziasztok!

Csak futólag olvastam vissza!úgyhogy bocs ha hülyeséget kérdezek de most miről is van szó?Milyen gyerekpórázról?Mert régebben olvastam egy cikket de akkor egy oszlophoz kötötte ki valaki egy gyerekpórázzal a gyerekét,hogy el ne szökjön míg ő dolgozik!!!Na azt soha nem tenném és Úgy fejbe b...nám azt aki ilyet tesz!De most ti miről beszéltek?

210. chewy
2010. márc. 28. 17:41
Koszi.Itt ahol elek nagyon nepszeru.Mondjuk a forgalom is rettenetes.Koztudottan nem is gyalogolnak az emberek.Az aruhazakban is konnyu eltunni.Es azt sem tudhatod mikor fogja valaki kezen a gyermekedet es viszi nahany allammal tavolabbra....hat ezek nem remtortenetek...de jobb felni mint megijedni szerintem.En nagyon szeretem ezt a babakantart.Barhova megyunk hatalmas segitseg.Amugy emlekszem 10 evvel ezelott amikor idekoltoztem..lattam valaki igy vezetgeti a gyermeket...hat eloszor nekem is leesett az allam.Szoval megertem a kritizalokat is.Bar az en allaspontom az,hogy mindenkinek lehet velemenye de ez nem kellene hogy eldurvuljon,Attol szep es erdekes a Vilag,hogy nem vagyunk egyformak.De ez nem ad okot hogy olyan veszekedesse valtozzon egy beszelgetes mint itt tortent.Mindig szerettem ide jonni es olvasni.Sokat tanultam masok tapasztalataibol.Most annyira megdobbentem amikor beleolvastam az elozo topic-ba.
209. monik303 (válaszként erre: 205. - Chewy)
2010. márc. 27. 23:37

Megnéztem a képeket, nagyon szép a picid:-)) Miért is kritizálhatna bárki? Nem hiszem, hogy ez alapján joga lenne. Nekem is három gyermekem van, és én nem használtam, mert nem hallottam róla:-)) De eszembe jutott még egy dolog. Amikor az én babáim elkezdtek járni, és meg sem álltak máig:-)), akkor amikor már nagyon fájt a derekam, sálat tettem a hónuk alá, és úgy tanultuk a járás rejtelmeit. Szóval ez is hasonló dolog volt. Sőt még az is eszembe jutott, hogy egy járni tanuló babánál kifejezetten előnyös lehet. Hiszen először olyan lendülettel indulnak el, hogy az a lendület orra is buktatja őket. És azért ezzel a dologgal meg tudod ezt előzni. Ha jobban belegondolok, ha most lenne picim, én is beszereznék egyet.

Egyébként igazad van: Minden baba más. Nálunk is a harmadik a legelevenebb:-)) Az első kettőnél azt gondoltam nem lehet rosszabb, aztán mégis:-)))))))))

Szóval szerintem senki nem bánthat ezért, max ő nem használja, mert tökéletes...

208. chewy
2010. márc. 27. 20:37
Tettem fel kepeket,hogy hogyan is nez ki.
207. 111e183830 (válaszként erre: 205. - Chewy)
2010. márc. 27. 19:20
Hurrá!Végre egy használó is nyilatkozott.
206. chewy
2010. márc. 26. 20:30
Nem tudom melyik a mukodo forum de ugyanaz volt a kerdes azert ismetelgetem magam.
205. chewy
2010. márc. 26. 20:29

Sziasztok! Akkor elmondom itt is.(atmasolom)

latom eltunt a masik forum.Ott mar leirtam,de most megegyszer azok kedveert akiknek esetleg segitseget jelent.Negy gyermekem van.Az elso harom eseteben soha eszembe sem jutott ilyesmi,viszont a negyedik fiacskam,most 2 eves bizony akkora kihivast jelent mint az elso 3 egyutt.Minden ami a nagykonyvben.Hiszteria,dacc,figyelmetlenseg,rohanas,rossz alvas....meg az utcan vegigsetalni sem egyszeru,mert csak a sajat feje utan megy(rohan)eltunik a boltban egy masodperc alatt,nem erdekli a tomeg vagy a szaguldo autok.neki veszely,nekem stressz...Szoval beszereztem egy ilyen gyerekhamot,ami egyebkent olyan mint egy majmocska alaku hatizsak.Azota minden rendben.nevet adtunk a majomnak es seta elott o veszi fel a hatara.Szabadnak erzi magat de ugyanakkor biztonsagban is van(en sem idegeskedek annyit)Amikor biztonsagos helyre erunk persze rohanhat szabadon.Igy is megtanulja mikor kell Anya kezet fogni stb.En azt mondom nagyon nagy segitseg.Nehany kisgyereknel igazan jol johet.(regen nem gondoltam hogy nekunk is kell,nagyon jo nyugodt kisbaba volt mint a harom testvere)szoval sosem lehet tudni :-)En csak ajanlani tudom.Fel is teszek egy kepet.(ha valaki kritizalni akar,tegye...remelem valakinek azert segiteni is tudtam)"nem vagyunk tokeletesek...szulok vagyunk"

2010. márc. 26. 20:25

Nofene - ahogy nagyapám mondta mindig - kicsit kiteszem a lábam, oszt mi zajlik itten.

Azt hiszem, két nagyon erős személyiség csapott itt össze, egyikük sem óhajtott engedni. Valahogy a fórumosdit én máshogy élem meg: Sértő lehetne, amit mond? Nem érdekel, legyen vele boldog. Úgysem kell, hogy egyetértsen, ha meg rossz napja van, töltse ki rajtam, ha ettől megnyugszik. De nem adom alá a lovat. Pláne vélemények esetében nem. Ha bizonyítható tényekről van szó, akkor persze nem engedek, de a vélemény más tészta.

Csak itt egyik fél sem akart felülemelkedni, inkább egy szócsata alakult ki. Pedig biztos vagyok benne, hogy mindkét hölgyemény jó szülő, csak most rossz napja volt, vagy odakozmált az ebéd. :) Nyugi, lányok, ne akadjatok fenn ilyeneken.

És kellemes estét mindenkinek!

2010. márc. 26. 16:33
Szerintem praktikus lehet egy forgalmas nagyvárosban. A gyerekek egy pillanat alatt el tudnak tünni a szemünk elől. Vagy kiugrani a kocsik elé,és nem kell hozzá neveletlen gyereknek lennie. Sem felelőtlen szülőnek. Bárki bármit mond ezek az emberek csak a gyerekeiket akarják védeni és milyen igazuk van.
2010. márc. 26. 16:10
na megyek megsétáltatom a babámat...ja, még nem is tud járni....marad a babakocsi,pápá
201. 9242a6388c (válaszként erre: 199. - 5e03fd4701)
2010. márc. 26. 16:10
Igen...valahogy ezt érzem....
200. fdc01a5d38 (válaszként erre: 199. - 5e03fd4701)
2010. márc. 26. 16:09
oda megyünk lakni... lálálálá :D
2010. márc. 26. 16:07
Azt tudtátok, hogy a boci az tarka és nincs füle se farka?
2010. márc. 26. 16:07
Huhh,elfáradtam:) Emlékeztek még rá, miről is volt szó a legelején? (amúgy ellenző vagyok én is,de ennyit nem tudnék harcolni:) )
197. 9242a6388c (válaszként erre: 195. - Eperke9)
2010. márc. 26. 16:06

Nem!!!! Nem ezért gondoltam, nem tudom , nem olvastam el...

Jó sétálást....Komolyan gondolom!:D

196. Eperke9 (válaszként erre: 194. - 9242a6388c)
2010. márc. 26. 16:04

Nem is ítélkeztem.


Üdv.Eperke

195. Eperke9 (válaszként erre: 191. - 9242a6388c)
2010. márc. 26. 16:03

Úristen!

Azért mert nem adnék a gyerekemre pórázt, gondoltad, hogy nem is vagyok anya?

Na tényleg hagyjuk, ez már nekem is sok...


Üdv Mindenkinek:-)

Mindenki menjen sétálni a gyerekével,szép idő van (én is ezt fogom tenni), ki pórázon, ki nem :-)

Szép napot!

194. 9242a6388c (válaszként erre: 190. - Spinneli)
2010. márc. 26. 16:02
Igen igy gondolom én is! Nem kell elitélni sem azt aki használja, sem azt aki nem...:D
193. spinneli (válaszként erre: 192. - Eperke9)
2010. márc. 26. 16:01

nem kell magadra venned azt ami nincs.

:)


A hsz.-emmel konkrétan senkit nem céloztam be.

192. Eperke9 (válaszként erre: 190. - Spinneli)
2010. márc. 26. 16:00

De én tényleg nem hurrogtam le, és senkit sem tituláltam rossz anyának...olvass vissza nyugodtan, s ha találsz erre vonatkozóan bármit a részemről kérlek írd le.

Köszi előre is.

2010. márc. 26. 16:00
Mert ezt érzetem a hsz-ból...tudod mit....szia! én nem bizonygatok neked semmit! Ne haragudj, a szűkagyúért, de én most nem tudok mit mondani!
2010. márc. 26. 15:58

Eléggé selejtes gondolkodás bármelyik oldalon álló szülő részéről, hogy a másik rossz anya, mert nemúgy neveli/kezeli sétáltatja a gyerekét, ahogyan Ő.


Egyébként ebben a topikban túlnyomórészt azok hurrogták le, és tituláltak szar anyának a többieket, akik nem használnak gyerekpórázt.

Ez persze nem jelenti azt, hogy hülyék csak az egyik oldalon vannak.

:)

2010. márc. 26. 15:57

Az ég izéljen már meg benneteket! :-)


Békee!

188. Eperke9 (válaszként erre: 185. - 9242a6388c)
2010. márc. 26. 15:57
Kategorikusan pedig nem jelentettem ki, hogy nem jó, csak leírtam a véleményem, sajnálom, hogy nem egyezik a Tieddel:-(
187. 9242a6388c (válaszként erre: 184. - Eperke9)
2010. márc. 26. 15:56
nem vontam kétségbe, hogy van gyereked...igen elkövettem azt a hibát, hogy nem minden hozzászólásod olvastam el!!!
186. Eperke9
2010. márc. 26. 15:55

Szerintem az értelmes embereknek-akik olvasták ezt a fórumot, az ahogy írod, hogy: "Hát tudod. . . SZERINTEM neked nincs gyereked. . ." mindent elmond.

Szerintem se vitatkozzunk, de ebben nincs igazad..

Tudtad Te és olvastad is, csak szerinted egy anya aki nem pórázon sétáltatja a gyerekét már nem lehet jó. Itt kezdődik a sértegetés...

1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook