Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Genitális herpesz fórum

Genitális herpesz (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1015. Csaba-2 (válaszként erre: 1014. - Tutus)
2021. aug. 8. 06:54
Olvasd el az eddigi hozzászólásaimat, ott mindent részletesen leírtam. A vakcinákról a "Herpes simplex research Wikipedia" beírásával kaphatsz (angolul) tájékoztatást. Ha nem beszéled a nyelvet, le tudod fordíttatni az interneten valamelyik online fordítóprogrammal.
1014. Tutus (válaszként erre: 1013. - Csaba-2)
2021. aug. 5. 06:55
Az, szép, köszi szépen! Milyen vakcina? Te mit javasolsz immunrendszer erositesre, sokféle vitamint szedek köztük lizint is napi 2x,ganoderma gomba?!
1013. Csaba-2 (válaszként erre: 1012. - Tutus)
2021. aug. 4. 21:52

Persze, szívesen. Ha megnézed Keith Jerome videóját (akár angolul, akár magyarul feliratozva), részletesen is betekintést nyerhetsz abba a (precíziós) génterápiába, amivel az idegsejtek DNS-eiből kivágják a virális genomokat.


Minden vírus beépíti a genetikai információját a kromoszómákba. Ezáltal a sejteket arra kényszeríti, hogy időnként nekiálljanak "vírusokat gyártani". Ha ezt a génszakaszt kivágják, a vírus nem képes tovább szaporodni, és örökre eltűnik a szervezetből.


Sajnos ez még nem elérhető, de reméljük, hogy rövidesen az lesz. Addig marad a vakcina meg az immunrendszer erősítése. Erről sokat olvashatsz, ha megnézed a saját és más fórumozók hozzászólásait.

1012. Tutus (válaszként erre: 970. - Csaba-2)
2021. aug. 4. 20:22
Szia Csaba! Azt olvastam, az egyik irsaodban, hogy van remény a gyógyulásra!? Megkérdezhetem mi az?
1011. Tutus (válaszként erre: 1010. - E46f572459)
2021. aug. 4. 19:28
Köszönöm szépen a valaszodat! A számon nekem is talán 3x volt, sajnos ott lent van általában, voltam teszten közepesen vagyok érzékeny az elesztore, és ennyi a többi negatív.
1010. e46f572459 (válaszként erre: 1008. - Tutus)
2021. aug. 4. 19:01
Nekem a szájherpeszem èvek óta nem jön elő, amióta elhagytam a tejet ès a tojást az ètrendemből. Csináltathatsz ètelintoleranci tesztet, ès amire nagyon èrzèkeny vagy ,elhagyhatnád. Genitális herpeszem szerencsère mèg nem volt
1009. Tutus (válaszként erre: 999. - 5f56fb6eae)
2021. aug. 4. 18:37
Szia! Pontosan hol kell masszirozni, a bokadat, ha megkérdezhetem?
1008. Tutus
2021. aug. 4. 18:32
Sziasztok! Új, vagyok az oldalon! Évek óta küzdök a herpesszel, ami minden más bajt is okoz nálam! Húgyuti fertőzések stb.Gyakorlatilag havonta jelentkezik, pedig egy raklap telvirant beszedtem, mindig kezelem magam erositem az immunrendszere vitaminokkal. Az évek során, nem hogy múlna azt érzem, egyre rosszabb!! Tudtok valamit amitől legalább ritkábban jön elő, vagy valami szer ami megszüntetni tudná?? Köszönöm a válaszokat!
1007. Norirka
2021. júl. 30. 22:37

Sziasztok!

Leginkább Abrakadabrához és Ninához szólnék!

Rendeltem lizint viszont ez 2 tablettára írja az 1000 mg-ot. Ti 2000 mg-ról valamint 6000 mg-ról számoltok be ami nálatok 1-1 tablettát jelent. Akkor nekem 4 illetve 12 tablettát kellene ezek szerint ebből bevennem? Privát üzenetben megírnátok ti melyiket használjátok? Köszönöm!

1006. Csaba-2
2021. júl. 27. 07:26

Sziasztok!


Én valamennyire utánajártam a Pritelivir-nek. Ez egy (állítólag) nagyon hatékony vegyület a herpesz mindkét típusa ellen. Teljesen másképp hat, mint az eddigi gyógyszerek, ezért alkalmas pl. aciklovir rezisztens (aciklovirnak ellenálló) vírusok ellen is.


Jelenleg fázis-3-ban van, így szerintem rövidesen piacra kerül. Több országban is kipróbálták már, a német gyógyszerfelügyeleti hatóság pedig bizonyos esetekben engedélyezte a használatát.

2021. júl. 22. 09:32
Hát én nem találtam erről semmit, csak azt, hogy kísérleti gyógyszer és sehol nem kapható. :(
1004. Nina0408
2021. júl. 20. 11:08
Pritelivir..olvassatok utána,
2021. júl. 18. 22:25

Gondoltam beszámolok a lizin használata által kiváltott eredményeimről. Az elmúlt másfél hónap napi 2 gramm (reggel 1 és este 1) sikeresen megelőzte a tünetek megjelenését. A bármiféle kezelés nélküli tünetmentes időszakhoz képest nagy elsősorban a javulás ugyanis megszűntek a zavaró prodromális tünetek mint a viszketés,bizsergés, nemi szerv használata utáni bőr érzékenység és bőrpír. És talán emiatt az erekció és élvezet minősége is sokat javult. 6-7 hét tudom nem a világ de elég ígéretes ez az eredmény mivel előtte újra megsokasodtak a tünetek.


Tanulmányok szerint amelyeket eddig olvastam napi 3 grammig egész biztosan nem okoz mellékhatásokat.


A stratégiám az, hogy tartom a napi 2 grammot megelőzésképpen, majd a hólyagok megjelenése esetén emelem 5 grammra amíg eltűnnek. Eddig nem volt lehetőségem tünetek közepette letesztelni. Mondhatni szerencsére, mivel sikeresen megelőzte azok megjelenését.


És talán két legyet üt az ember vele egy csapásra mert a stresszre és szorongásra is jótékony hatással van a lizin hiszen gátolja bizonyos stressz hormonok felvételét (már nem emlékszem melyikekét de ha kell belinkelem majd a cikket). Az alacsonyabb stressz szint pedig már eleve csökkenti a kiújulás esélyeit.


Ugyanakkor sportoló embereknek amúgy is ajánlott táplálékkiegészítőként lizint szedni mivel esszenciális aminosav és fontos szerepet játszik a kalcium beépítésében, kollagén képződésben és immunrendszer támogatásában.

2021. júl. 11. 09:30
Kedves Vandorzs! Azt nem írtad, hogy a masszírozás mulasztotta el a herpeszed, vagy valami más és utána megelőzésképp használod a módszert. Hogyan és mennyi ideig és naponta hányszor masszírozod? Köszönöm mielőbbi válaszod, kipróbálnám. :)
1001. Csaba-2
2021. júl. 9. 05:35

Sziasztok!


Látom, sokan hozzászóltatok, mióta hazaértem egy külföldi útról, ahol sajnos nem tudtam internet közelben lenni.


Nagyon sajnálom az elkeseredett fórumozókat, ezúton szeretnék mindenkinek javulást és jó egészséget kívánni.


Továbbra is felajánlom az eddigi hozzászólásaimat, ahol részletes leírásokat találtok az immunrendszer erősítésére és a vírus "tűzoltásszerű" visszaszorítására is.


Most elsősorban Vandorzs és Tomm bejegyzéseire reagálnék.


Az akupresszúra nagyon jó dolog, én magam is szoktam használni. Mindenki figyelmébe ajánlom Vandorzs tapasztalatait. Én magam is ki fogom próbálni.


Tomm, nagyon sajnálom, hogy így elhatalmasodott rajtad a vírus. Nyugodj meg, tisztítsd ki a szervezeted, pihenj eleget. Ha van amalgámos fogtömésed, akkor cseréltesd ki fényre kötőre, a gyökérkezelt fogakat távolíttasd el (alternatívaként cirkónium implantátumokat javaslok), kerüld az elektroszmogot, ügyelj az étkezésedre, igyál elég folyadékot (jórészt tiszta vizet) és szedj táplálékkiegészítőket.


Az aciklovir egyébként nem antibiotikum, hanem antivirális gyógyszer, ami úgy hat, hogy megszakítja a vírusok DNS-láncait. A baj csak ott van, hogy az alvó vírusokat nem tudja elérni. (Olyasmi, mint egy gyomirtó, ami csak a leveleket és a szárat öli meg, de a gyökereket nem).

1000. 5f56fb6eae (válaszként erre: 971. - Xx42)
2021. júl. 8. 14:09
hivj fel: 0670 8865 888
2021. júl. 8. 14:06
Nemi területen lévő herpesz tökéletesen elmulasztható és soha nem fog előjönni ha masszirozod a belső bokádat ahol fájdalmas pontot érzel. Én kb. 40 éve csinálom minden nap és soha nem jön ki csak ha elfelejtem. Semmit nem kell szedni. Ez nőknek szól, férfinak is lehet de arról nincs tapasztalatom. Saját magam jöttem erre rá, soha egy orvostól sem fogod ezt megtudni.
998. Panna5 (válaszként erre: 997. - 7cc2d99fe7)
2021. júl. 7. 17:26
Az régebben volt, amikor még nem szedtem lizint. Comb belső részén, durva kitörés. Igen, gyógyszert szedtem, és nagyon padlón voltam. :-(
997. 7cc2d99fe7 (válaszként erre: 991. - Panna5)
2021. júl. 7. 14:12
És mit tettél, mikor nagyon erős kitörésed volt? Gyógyszert szedtél?
996. 7cc2d99fe7 (válaszként erre: 988. - Tomm)
2021. júl. 7. 14:10
Szia Tomm! Annyira sajnálom!Hogyan tudott így elhatalmasodni a herpesz? Nem kaptál semmilyen kezelést? gyógyszert? Próbáltál több orvost is? Próbáltál valamit az ideggyulladásra?
995. Nina0408 (válaszként erre: 974. - Csaba-2)
2021. júl. 4. 20:07
🤢🤢
994. Nina0408 (válaszként erre: 982. - Linda1774)
2021. júl. 4. 20:06

Szia Linda, sajnos Candida is tàrsul néha..

Semmi kenyér..no sajt, bor..van egy tea..az is jó és lugosíts

993. Nina0408 (válaszként erre: 988. - Tomm)
2021. júl. 4. 20:03

Uramatyám, ez hülyeség.

Először is furdesnel paportorulkozo..h ne fertozd a tobbi testreszedet!!

Csak bőr utjan terjed..kontakt..

Szerintem rámentel idegileg..

Szoval, no para.

Szedd a lizint.cinket, ne dohányozz..sportolj..Jessica Alba, Paris Hilton,Viktoria Beckham..szted Ők hogy csinálják??

992. Nina0408 (válaszként erre: 990. - Norirka)
2021. júl. 4. 19:56

Szia drága,

Igen..napi szinten..

Az a lényeg, h 6000 mg legyen..

Az nem káros..egyèbként ninden nap furkeszem, hatha kijon az oltas..

991. Panna5 (válaszként erre: 988. - Tomm)
2021. júl. 4. 16:54

Ez nagyon szomorú. Ha nem figyelnék magamra, rajtam is biztos elhatalmasodna a vírus. Sajnos nekem is volt már nagyon erős kitörésem. Ismerem a testem, a szervezetem tudom, hogy mire, hogy reagál. De, gondolom Te is mindent megteszel, annak érdekében, hogy mérsékeld a tüneteket. Háziorvoson kívül próbálkoztál máshol is?

Mindenesetre ne add fel, ne adjátok fel, olvassátok a hozzászólásokat, hasznos tanácsokat. Nekem személy szerint nagyon sokat segített ez a fórum.

Norirka, sajnálom, hogy nincs nálad javulás.

Jobbulást és kitartást.

990. Norirka (válaszként erre: 989. - Nina0408)
2021. júl. 4. 16:48

Nina a lizint lehet napi szinten szedni? Nem kell szünetet tartani?

Őszinte leszek még így nem szedtem hogy minden nap csak amikor észleltem a kitörést a menstruáció idején..

Ki milyen lizint szed?

989. Nina0408 (válaszként erre: 985. - Norirka)
2021. júl. 3. 00:17

6000 mg lizin/ nap nem engedi.

Es az orbancfu olaj.

988. Tomm
2021. júl. 2. 21:09

Sziasztok!

Ritkán írok, de gondoltam most rászánom magam.

Norirka nem vagy egyedül. Sajnálattal olvastam soraidat...az a fura, hogy az antitest eredményed alacsony..de lehet pont ez magyarázza a dolgokat. Ha alacsony az antitest számod, és lebombázod az immunrendszered antibiotikummal (aciklovir..stb), akkor nem javulást fogsz tapasztali..az aciklovir megálltja ugyan a vírus szaporodást..de ha nincs mi elpusztítsa a vírust...akkor ott vagy ahonnan elindultál...


Hogy mennyire könnyű/elviselhetetlen az életed az relatív..én mindig azt hiszem hogy nincs lejjebb már 3 éve..de aztán kiderül hogy van...én vagyok abban a szerencsétlen helyzetben, hogy lényegében napról-napra hatalmasodik el rajtam a vírus. Homlok, szájüreg, kezek, nemi terület..és az idegek erős gyulladás miatt komoly mozgásszervi gondok (nem tudok aludni, nehezen öltözök, nem tudok hátizsákot venni hónapok óta)


De a nehéz rész csak most jön...mivel a labor eredményeim alacsony értékűek ezért diagnosztizálni ne tudnak...háziorvosom egy gyökér...sajnos meggyőződésem, hogy a környezetben (család, barátok, munkatársak) sokan már produkálják a kezdeti tüneteket...vajon mi lesz ha igazam van és megfertőztem őket...Így lassan elszigetelődök a társadalomtól..


Kitartás...ha van kedved beszélgetni, keress bátran.

987. Norirka (válaszként erre: 986. - Csaba-2)
2021. jún. 27. 19:40

Szia/Sziasztok!


1 év alatt 2 magán nőgyógyászt váltottam. Az egyik legyintett egyet amikor mondtam hogy ilyen problémám van (mintha ezzel olyan könnyű lenne együtt élni), a másik orvos pedig a megemlített gyógyszert írta fel amit napi 8 db-ot kellett szednem 10 napon át majd 10 nap szünet és újra.. 1 dobozzal írt csak fel rá..

Kérdésem most magam döntsek mit meddig szedjek? Mit tanácsoltok? Aciklovirt? Meddig? Mit jelent ennél a kúra? Segítsetek.

Immunrendszeremmel nem gondolnám hogy probléma lenne. Nem szoktam beteg lenni, kereskedelemben dolgozok a covidot sem kaptam el, semmi tünet 1,5 év alatt valamint az antitest vérvizsgálat eredménye 0,5 volt...ha az immunrendszerem jó miért jön ki minden egyes hónapban immár 4 éve? Önbizalmamat a sárba tiporta teljesen el vagyok kesetedve

986. Csaba-2
2021. jún. 26. 11:11
Az Isoprinosine jó gyógyszer, csak nagyobb adagban megterheli a májat. Hosszú távon kevésbé tolerálható, mint a korszerűbb antivirális szerek. (Aciklovir, famciklovir).
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook