Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fóti kismamák fórum

Fóti kismamák (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 16. 12:24

Szia.


Milyen a napotok? Este mikor aludt el Totó Drága:)Nóri 9-kor és 7-ig aludt, ez az ébredés Nekem is jól esett.

Mikor mentek Alizzal dokihoz?


Ja, az eredményt Totóval kapcsolatban majd írd meg, vagy mondd meg (allergia).Megkaptad a képeket, hogy tetszenek?


Ha van kedvetek, jövő héten is eljöhettek, ha megbeszélünk egy időpontot.Édesdrága volt a 2 picurka együtt:)


Na mentem dógozni:(((


Pusza!

2009. ápr. 15. 14:22
3 körül mi lemegyünk, aztán majd figyelgetlek:)
2009. ápr. 15. 12:03

Ok, várunk benneteket:)


Itt volt a védőnő és Béres cseppet javasolt, vettünk is már, délben adom neki először, remélem meghozza az eredményt.


Szép napot addig is, amíg találkozunk!

60. Danica16 (válaszként erre: 59. - VTünde)
2009. ápr. 15. 08:30

Nem változott semmi, készülünk a babarandira :)


Az evés miatt ne aggódj, Totó sokáig a létminimumon tengette napjait, nagyon minimális kaját volt csak hajlandó megenni!

Egyébként, lehet, hogy ez a hirtelen időjárás javulás/melegedés, vagy egy újabb fog okozza az átmeneti nem evést.

De majd a védőnő megmondja.

2009. ápr. 15. 07:54

Szia!


Mi egész jól vagyunk, bár egyre jobban idegesít h Nóri sokkal kevesebbet eszik, mint régebben, így nemrég felhívtam a védőnőt, 9-re jön, remélem megnyugtat, mert már este sírtam:(


Amúgy a ma délután eddig még mindig jó, várunk benneteket, ha nálatok sem változott semmi.

2009. ápr. 15. 07:18

Ja igen, bocsi egy kicsit szétszórt vagyok az utóbbi időkben :p :))

Köszi jól vagyunk, a forgóm és a derekam mondjuk kezdi feladni a harcot, de már csak kibírom azt a 2ésfél hónapot :))

Ti hogy vagytok?

2009. ápr. 14. 15:20
Nem írtad, hogy vagytok?
2009. ápr. 14. 13:21
Ok persze :)
2009. ápr. 14. 12:57
Elvileg jó, ha változás van írok ok?
2009. ápr. 14. 12:37

Szia!

Holnap úgy délután, mint a múltkor, ilyen fél4felé? Totó rászokott a délelőtt kezdődő alvásra, és nem lehet tudni, mikor fog felkelni, de addigra biztos magánál lesz :D

2009. ápr. 14. 12:07

Szia!


Jó a holnap is, délelőtt agy délután? Mi sokat vagyunk kint, Nóri nem bír pár napja megmaradni a lakásban:)


Leírom hol lakunk: ha jösztök Tőletek és befordultok a Csaba utcába, akkor bal oldalon kb.50 méter után lesz egy fakerítés, ott kell bejönni és a mi társasházunk egy új építésű hátul, egy tolókapu van itt, amit zárunk.Majd csörrents meg és megyek is nyitni:)

Hogy vagytok?

2009. ápr. 13. 10:46

Lenne kedvünk :)

Totó most épp alszik, nem tudom mi ütött belé, tök nyügi volt, így 8körül letettük, és azóta szunyál.

2009. ápr. 13. 09:43

Szia!


Na akkor az haladás.Igen, Nórinak tetszik, tegnap már mindene homokos volt:)


Van kedvetek valamikor átjönni?

Hogy telnek az ünnepek?

2009. ápr. 13. 08:22

Szia!


Mi meg tegnap elvettettük a füvet :) Most már csak türelem játék :))

Mi is gondolkozunk egy homokozón.


Nagylánynak tetszik? Bár gondolom, hogy tetszik :)

2009. ápr. 12. 21:13

Szia!


Képzeld, tegnap Apa csinált Nórinak egy kis homokozót.Ha gondolod, majd eljöhettek hozzánk látogatóba:)


Jó éjt!

2009. ápr. 12. 09:35

Nektek is kellemes húsvétot, Nórinak sok locsolót!


Dóri, Totó, Csabi

2009. ápr. 12. 07:28

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!

Totónak sok piros tojást!


Tünde, Zoli és Nóri

2009. ápr. 11. 08:33

Nektek is szép reggelt!


Fél6kor kelt, de csak a cumija esett be az ágy alá, azzal még el volt fél7-7ig.

Valószínűleg túlfáradt a tegnapi nap mert vagy 10szer kelt az éjjel folyamán, de a jelenlétem elég volt neki :)

2009. ápr. 11. 08:23

Szép reggelt!


Mizu, meddig aludt Totó Babó?

Nóri fél 7-ig, ennek örültem.


Megyek főzni, meg dolgoznom is kell.


szia!

2009. ápr. 10. 22:37
Jó éjt!
2009. ápr. 10. 21:10

6ig általában kihúzza ilyenkor is, amúgy is csak fél7-7ig szokott aludni.

Ma nem sokat tudott aludni, kb. összesen egy órát, annyit futkorásztunk.

2009. ápr. 10. 19:58

Szerinted meddig fog aludni így, reggelig?


Nappal mennyit aludt?


Nóri még mindig játszik:)

2009. ápr. 10. 19:29

Negyed7kor elvittem fürdeni, mert már nagyon nyűgölődött, még apát sem várta meg, kb. 3/4 órája alhatott el végül.

Nem szokott egyébként ilyenkor aludni, csak ma hosszú napja volt.

2009. ápr. 10. 19:18
Ilyen elő szokott fordulni? És akkor mennyit alszik?Este mi lesz??? Nóri nem alszik:( Uzsiztunk, most játszik:)
2009. ápr. 10. 17:54
Képzeld el Totó mindjárt bealszik, nagyon lefáradt :)) Magához vette a kutyáját a kocsiból és a cumit, és szépen leheveredett a kanapéra :)
2009. ápr. 10. 15:14
Halvány kék esernyőkocsival leszünk, Tomon szürke baseball sapi lesz én meg fekete hosszúujjúban. :-)
2009. ápr. 10. 13:08

Ok, Nóri b. fél 3-kor ébred, aztán eszünk és elindulunk 1/4 4 körül.


Mivel jösztök? Hogy ismerlek meg? Bár sztem a pocakodról biztos:)

2009. ápr. 10. 12:44

Nekünk olyan fél4körül lenne jó, akkor megy apa vissza dolgozni.

Ha a játszótér felé haladtok akkor jobbra fent a domboldalon lakunk :)

2009. ápr. 10. 12:17

Szia!


Hazamentek Anyukámék:(

Ma délután esetleg nem sétáltok kicsit?Apa nem lesz itthon, így kettecskén megyünk valamerre.Jó lenne már összefutni...


Ha igen, írj h mikor és megyünk arra, bár nem tudom h ha elindulunk a játszótér felé akkor a Hargitán jobbra vagy balra kell menni, szal melyik részén laktok?

2009. ápr. 9. 07:59

Fél4kor már mi is a nagyit vártuk :), hogy el tudjak menni a szülőszoba látogatásra...


Köszönjük jól, csak már most nem bírom a meleget, úgyhogy lehet, hogy mostanság a játszótér a kertünkre fog szűkülni :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook