Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fóti kismamák fórum

Fóti kismamák (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 8. 21:47

Szia.


vidékről feljött anya és Anyósom ma, és délután elmentünk a játszótérre, de olyan fél 4-től...


Jól vagytok?

2009. ápr. 8. 13:02

Szia!


Mi most megyünk egyet sétálni, meg vásárolni, majd figyelek :)

Még bekenem Totót 3000faktoros naptejjel aztán indulunk is :D

2009. ápr. 6. 12:25

Igen egész jól, még pihentünk is egy kicsit, meg voltunk egy barátunknál kerti partizni :) Szóval tényleg jó volt, már hiányzott egy kis kikapcsolódás :)

A kertet tegnap felásták a fiúk, ma jön elvileg egy munkagép elegyengetni a földet, meg elteríteni, aztán már csak füvesíteni kell :) Várom már hogy kész legyen :D

Ahogy hallom most ért ide a gép, pedig 9re ígérte magát...

2009. ápr. 6. 10:48

Szia!


Szombat du elmentünk a Gyermekvárosba, még nem is voltunk és nem is tudtuk h ilyen nagy.Vasárnap du meg eljutottunk a játszótérre!Nóri legjobban azt élvezte h leült a kavicságyra és azzal játszott!Nagyon aranyos volt:)


Nektek jól telt a hétvége? A munkálatokkal hogy álltok?

2009. ápr. 6. 09:20

Szia!


Hát igen addig kell nagy takarítani, míg a fiúk nincsenek a házban :))

Hogy telt a hétvége?

2009. ápr. 4. 13:25

Olvastam a naplódat, nagyon bátran belehúztál a takarításba..Én ma valahogy olyan fáradt vagyok, hogy éppen csak a legfontosabbakat csinálom, pl. mosogatás, hajtogatás és Nórival vagyok.


Délután, miután Manó megebédelt, ha minden igaz, elmegyünk valahová kirándulni:)


Szép napot Neked is!

2009. ápr. 4. 06:39

Mi valahogy mindig a játszótéren kötünk ki, főleg azért, mert Totó nem híve a járdának, főleg ha rászólok hogy ott kellene menni :p :))

Meg a védőnőhöz sétálgatunk, és egy szintén hoxás barátnőmmel meg a fiával szoktunk még körözni a hargita és az óvoda között :) Mondjuk télen annyira nem mozdultunk ki, a hóban épp elég volt a felhajtón kergetni a fiatalurat :)


A játszótér egyébként jó Totó mindig beszédül, még ha csak a boltba indultunk akkor is :D Kedvence a csúszda, mindig a nagyra akar menni...

2009. ápr. 3. 22:08

Most mosolygok magamban, hogy milyen sokan vagyunk ezen a fórumon:)


Mi is nézegettünk ikerházakat, de sajna nekünk drága volt:(


De jó is volt amikor Nórim is dugta a kis lábikáját ki az oldalamon:))) Imádtam terhes lenni, remélem egyszer megadatik még Nekem is!


Sétálni mi össze-vissza szoktunk.Ha dolgunk van, akkor arra pl. posta, szelektív, bolt...ha meg nincs, akkor a környéken bármerre.És Ti?


Én is azt a játszóteret tudom csak, de Mi még nem voltunk.Ti már voltatok ott?

2009. ápr. 3. 20:38

A mienk egy ikerház fél, abból a 4szer kettesből az egyik lakás a mienk, így van egy kisebb kertecskénk, nem túl nagy de Totónak nagyon bejön mióta ilyen jó idő van, alig bírom behozni :D


Még ezt a meleget bírom, de ha ennél melegebb lesz, akkor biztos lesz bajom elég, mert amúgy sem tűröm jól a hőséget...

Aliz most épp a ordámon zongorázik :), gondolom kezd kicsi lenni a hely neki :)


Nórinak is tetszik gondolom a jó idő, sétálni merre szoktatok? Játszótér csak ott az ovinál van?

2009. ápr. 3. 18:49

Szia!


Ja, értem:)


Nekünk sajna kavicsos az udvar:( Mi egy 4 lakásos társasházban lakunk.A tiétek családi ház?


Mi is élvezzük a jó időt, voltunk kint ma is sokat.


Aliz jól van? Tomi? Hogy viseled a meleget?

2009. ápr. 3. 12:46

Szia!


Hát minket nem könnyű meglátni, mert egy nyeles telek legvégén vagyunk, 2 kész ikerház és két épülő ikerház mögött :))


Köszi, jól vagyunk, élvezzük a jó időt, kertet rendezünk, délután hoznak egy kamionnyi földet, és hétvégén ha minden igaz már füvesítünk is :D


Ti hogy vagytok?

2009. ápr. 3. 11:59

Szia!


Délelőtt sétáltunk a Hargitán, de nem tudom melyik számban laktok...gondoltam, ha levegőzünk ebben a jó időben, hátha kép alapján meglátlak, de nem:(


Hogy vagytok?

2009. ápr. 2. 12:51

Most nekem is mennem kell, míg alszanak az urak ki kell takarítsak és ebédet kell kreálnom :D


De akkor később mesélek.

2009. ápr. 2. 12:49

Rendben.Ha van időd, írj magatokról.Persze ha kedved is.Most dolgoznom kell, majd írok még.Erről a munkáról meg mesélek:)


Szia!

2009. ápr. 2. 12:48
Ok, kedden mondjuk nem leszünk, mert tejterhelésre visszük Tomot, de akkor majd még megbeszéljük :))
2009. ápr. 2. 12:47

Sajna nekem meg MSN-em nincs.Mondjuk a telepítés egyszerű, ha vmikor meg akarod próbálni.


Akkor a randit sztem tegyük át jövő hétre.

2009. ápr. 2. 12:42
Msn-em van, skype-om is volt, de már nem tudom a jelszavamat, meg telepítve sem lett :p :))
2009. ápr. 2. 12:40

Esetleg skype-od nincs? Azon is chat-elhetnénk néha.


Mi eredetileg Borsodból jöttünk, először Újpesten laktunk albérletbe, majd mindenhol...ez hosszú most, és itt kötöttünk ki, és nagyon szeretjük.


Nóri márciusban volt 9,68kg, majd 2 hét múlva megyünk a 15 hós oltásra:( Akkor mérik legközelebb.

2009. ápr. 2. 12:23

Holnap meg már Motyó nem lesz itthon, a hétvégére elviszik a nagyiék, hogy egy kicsit pihenjünk végre :))


Ma terhestanácsadáson voltunk :) Alizom rugdos ezerrel, talán most már aktívabb mint ilyenkor a bátyja volt :p :))

Tegnap voltunk a másféléves oltáson, amit nagyon jól tűrt a fiatal úr :) 10,1 kiló, de sose volt egy hurkagyurka :)), annak ellenére, hogy 3,7tel született. Magasságát nem mérték, de most növi ki a 86os ruhákat...


Újpestről jöttünk, a paneldzsungel részből... Ég és föld Fót és Újpest :) Bár a boltok hiányoznak... de még nem fedeztük fel úgy igazán a környéket.

És ti?

2009. ápr. 2. 11:33

Tanácsadásra voltatok ma? Mekkora a gyerkőc? Hogy van Aliz?


Ti honnan költöztetek ide?

2009. ápr. 2. 11:31
Az én Párom meg 4-ig van és utána dolgunk van, így akkor a mai nap nem lesz jó:(
2009. ápr. 2. 10:54

Mi változó, hogy mikor megyünk, de akkor megbeszélhetünk egy találkát :)

Tomacs általában 11 vagy legkésőbb déltől alszik, kettő-háromig, 4kor elmegy apa dolgozni, és utána végülis már bármikor mehetünk :)

2009. ápr. 2. 08:37

Szia!


Mi meg a Csaba utcában, egy köpésre! Milyen kicsi a világ? :)


Mikor szoktatok sétálni?

Mi ha jó idő van egy kicsit délelőtt is (mint ma) és délután is!

Írj majd hogy Nektek mikor jó a találka!

2009. ápr. 2. 07:10

Szia!


Este már nem tudtam jönni, a zuram bitorolta a gépet :))

Hargita utcában lakunk.


Most megyünk lassan a védőnőhöz, aztán majd leszek.

2009. ápr. 1. 22:07

Szia!


Látom, nem vagy, én is mindjárt megyek aludni, csak dolgoztam.Holnap ha van kedved, írj és valamikor össze futhatunk.


Jó éjt!

2009. ápr. 1. 18:28
Este írok.Nem fogod elhinni: mi is Kisalagon lakunk:) Milyen utca?
2009. ápr. 1. 16:07
Ja nem veszem tolakodásnak, szívesen mennék/nénk :) Mióta ideköltöztünk tisztára be vagyunk gubózva, nem ismerek senkit...
2009. ápr. 1. 16:07

Én is egy jó sétán gondolkodom :)


Mi Kisalagon lakunk, az óvodától pár sarokra.

2009. ápr. 1. 16:01

Ha gondolod, nem akarok tolakodó lenni, sétálhatnánk néha ebben a szép időben, bár attól függ szerintem, merre laksz.


Én jól vagyok, Nóri nevében is a bókot köszi.


Most indulunk sétálni:)

2009. ápr. 1. 15:55

Szia!


Köszönöm, a fiam nevében is :)) Neked pedig nagyon helyes kislányod van! :)

Köszönöm, most kezd terhes lenni a terhesség, legalább is ha még egy 10 kilós gyerkőcöt is kell cipelni :), de egyébként jól :)

És te? Hogy vagy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook