Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fóti kismamák fórum

Fóti kismamák (beszélgetős fórum)


2009. aug. 25. 18:40

Szia! Hátcsak nem szeretném annyira egymásután legyen, így a tegnapi lesz a befutó :-)

Köszi, jól vagyunk, alakul az éjszakánk. :-) bár felváltva ébrednek, de csak egyszer.

Veletek mizújs? Apa?

152. VTünde
2009. aug. 25. 18:27

Szijjja!


Aliz névnapjával kapcsolatban: én úgy tudom, hogy a a szülinap utáni első névnap, ami van a naptárban, az a hivatalos:)


Ez lehet h csak ilyen babona, nem tudom,csak gondoltam, megírom.


Hogy vagytok?


Puszi:))

2009. aug. 5. 16:17
Kikapcsoltam a gépet, mert nagyon zúg és fájt/fáj a fejem, megpróbáltam elaltatni Zizit nem sok sikerrel... MA tényleg zizi remélem, hogy csak ez a hülye idő csinálja, nem fog állandósulni...
150. VTünde
2009. aug. 5. 14:02

Szia!


Olvastam a naplódat, azért akartam írni h kicsit beszélgessünk, nem tudom Te léptél-e ki a skype-ból vagy Apa, amikor beköszöntem...


Mindegy...


Érdeklődni akartam:(

2009. júl. 31. 08:52

Szia!


Igen olvastam is, de amúgy is gondoltam rátok, és reméltem nem alszik megint Nórika :)


Egy régi internetes tevém neve volt, aztán megmaradt, mert az ottani fórumokról is így ismertek, mikor megszűnt az az oldal akkor ezzel váltottam fórumot. :)

148. VTünde
2009. júl. 28. 20:43
Ja, és miért Danica?
147. VTünde
2009. júl. 28. 20:43

Szia!


Azt elfelejtettem kérdezni h olvastad, amit írtam, azért szóltál ma?


Hát, beszélgetni nem sokat tudtunk, de jó volt:)

Édes a kicsi Aliz, úgy megfogtam volna, de majd később:)

146. VTünde
2009. júl. 28. 11:56

Szia!


Mi újság, hogy vagytok?

Szólj ha mentek legközelebb játszótérre!

Jó lenne már találkozni végre, pici lányra is kíváncsi vagyok, meg Nóri is olyan keveset van gyerekekkel...remélem nem tépik szét egymást Tomival:)

2009. júl. 4. 13:46

Szia!

Majd szólok, hogy mikor vagyunk már fogadóképesek :) Egyelőre a rokonoknak is mondtuk, hogy párhétig még csak képről láthatják Alizt, mert először szeretnénk összerázódni, így négyesbe :)

Kétgyerekes anyának? Hát ahogy sejtettem nem egyszerű, ma van az első nap, hogy egyedül vagyunk négyesben. És hát nem olyan egyszerű szoptatás közben a nagyobbik igényeit is kielégíteni, bár legózni már tudok szoptatás közben :D

Persze egyelőre az is nagy szerencse, hogy Aliz hozza a papírformát és eszik, alszik, eszik alszik, nem úgy mint anno Totó.

144. VTünde
2009. júl. 3. 14:39

A Babanaplódat eddig nem is néztem:(

Most elolvastam, olyan édes lehet Tomika:)))))

143. VTünde
2009. júl. 3. 14:32

Szia!


Nagyon szép a Babó:)

Majd valamikor beszélgetünk...ha akarsz.


Szeretnék majd elmenni megnézni Alizt pár hét múlva, megvárom, amíg Te szólsz ok?


Légy jó és vigyázz magadra és a gyerkőcökre.


Milyen érzés 2 gyerekes Anyának lenni?

2009. júl. 3. 13:02

Képek a naplómban :)


Totó első randija a babanaplóban.

Apáról meg majd máskor máshol ;)


Totóval is otthon voltam a császár utáni 3. napon, csak akkor ez még nem volt protokoll, csak tele volt a kórház és kellett az ágyam... most már így csinálják...

141. VTünde
2009. júl. 2. 15:09

Milyen hamar hazaengedtek...Örülök h jól vagytok.Láttam a képet, olllyan tündéri:)Várom a többit is:)

Tényleg, Totóka hogy viszonyult Alizhoz amikor először meglátta? És azóta? Apa szerelmes ismét? :)


Vigyázz magatokra, ha van pár perced, írj.

2009. júl. 2. 13:29

Mi is jól vagyunk, még szokunk :)

Tegnap jöttünk haza, délután. Aliz icipicit sárga szerintem, de a kórházi gyerekorvos nem találta vészesnek.

Már szopik rendesen, ismerkedik a világgal, főként mert Toma nem nagyon hagyja aludni, mindig akkor akarja szeretgetni, mikor leteszem :p :)

Képeket még nem töltöttük fel, egyelőre csak ez az egy kép van [link]

Én most talán kicsit jobban, mint Tommal voltam, de egészen más volt az egész így tervezetten. Sebem még fájogat, de nem vészes, kedden megyünk varratszedésre, remélem nem gyullad be.


Majd írogatok a naplómba is, egyelőre nem nagyon van rá idő :)

139. VTünde
2009. júl. 2. 11:55

Szia!


Ma gondoltam, írok egy sms-t!Mi jól vagyunk!


Ti hogy vagytok?

Mikor jöttetek haza?

Alíz hogy van?

Te/sebed?

Kép?


Mindent mesélj el, de nézem a naplódat is:)

Puszi!

2009. júl. 2. 11:38

Szia!


Már itthon vagyunk :)

Hogy vagytok?

137. VTünde
2009. jún. 25. 22:39

Szia!


Akkor nagyon szorítok és gondolok Rád!


Várom az üzit!


Sok puszi!!!!!

2009. jún. 25. 19:00
Vasárnap reggel megyünk szülőszobára, a nap folyamán pedig találkozunk Alizzal :-). A hegem kezd elvékonyodni, így már biztos nem lesz természetes szülés... Ide írtam mert nem vagyok gépközelben...
135. Danica16 (válaszként erre: 134. - Danica16)
2009. jún. 24. 07:07

Ja valamire mindig elfelejtek válaszolni, júli 5re vagyok kiírva, az jövő vasárnap, a doki viszont 29-ére javasolta a császárt, az meg jövő hétfő, de holnap még egyezkedünk.


Nórinak tetszik a szoba?

134. Danica16 (válaszként erre: 133. - VTünde)
2009. jún. 23. 20:20

Szia! Gratu a szobához majd megnézhetjük? ;-)

Rosszul a levegőtlen párás melegtől lettem, tényleg kevés választott el, hogy leájuljak a székről. De szerencse hogy időben visszajött a csajszi...

Sms-t? Hát persze küldök :-)

Barbika tegnap elvesztette a 33-34 hetes babáját, a túl rövid köldökzsinór miatt :-( Még belegondolni is szörnyű...

133. VTünde
2009. jún. 23. 18:22

Szia!


Kész a szoba!


Olvasgatom a naplódat, az enyémbe nem írtam most pár napja.Mitől lettél rosszul ma, meleg volt?

Mikorra vagy pontosan kiírva?

Azért kapok egy üzit, ha megszületik Aliz Babó? :)


Ne haragudj, semmi közöm hozzá, de szíven ütött az utolsó mondat a naplódban: mi történt a Barbival? :(

2009. jún. 17. 06:53

Szia!


Mi újság? Hogy vagytok? Hogy áll Nórika szobája?

2009. jún. 3. 17:35
Na jó megvan a skype hiba... az hogy analfabéta vagyok hozzá :p Most már látlak on-line-nak is :D
130. VTünde
2009. jún. 3. 17:35

Most lehet h én felületesen olvastam a naplódat, de pontosan midet ütötted meg, hogy estél?


Ez érdekes h a felügyeleted nem megoldott...látlak skype-on...jövök.

2009. jún. 3. 17:34

A skype, nálam folyamatosan be van kapcsolva pedig... már több barom is megtalált :p ilyen krix kraxos dumával...


Leszúrt a doki, hogy mi az hogy egyedül vagyok a gyerekkel, mert volt már olyan paciense aki a mentőt se tudta kihívna, akkor mit csinálok?... hogy azonnal rendeljek ide egy rokont aki ugrál körülöttem... meg ilyenek, konkrétan nem mondta el a bajomat, meg a kezelést sem, csak kaptam a hidegzuhanyt ezerrel...

128. VTünde
2009. jún. 3. 17:31

Mi a baj, mivel ijesztettek meg?

Miért oda voltatok?


akartam már írni, hogy amióta van skype-od, 1* sem láttalak fent:(

2009. jún. 3. 15:43

Egy fokkal jobban, csak jól megijesztve :S Nem megyek többet sztk-ás nőgyógyászhoz az már hétszentség... vagy lekezelőek, vagy szimplán bunkók..

Holnap elmegyünk a fogadott dokimhoz is, csak ma még szabin volt...


Remélem azért tudtatok pihenni.

126. VTünde
2009. jún. 3. 15:01

Szia.


Megérkeztünk, jó volt otthon csak rövid és fele idő alatt esett az eső, szobafogság volt:(


Olvastam h baleset ért, jobban vagy?

2009. máj. 28. 08:27

Jó utat és pihenést!

És ti is vigyázzatok magatokra!

124. VTünde
2009. máj. 28. 08:21

Mi jól vagyunk, ma megyünk haza vidékre a nagyszülőkhöz (mi szüleink:) és hétfőn du jövünk vissza.Tudd, hogy azért nem írok, ha írsz, otthon nincs net.


Addig is vigyázz magatokra!


Puszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook