Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fóti kismamák fórum

Fóti kismamák (beszélgetős fórum)


2009. máj. 27. 12:58

Örülök, hogy jók lettek a ruhák :)


Olvastam a bölcsi dolgot, akkor lehet Alizt már augusztusban beíratom :p... Azért nem semmi, csak nem értem, hogy ha tényleg van rá kereslet, akkor miért nem éri meg bővíteni...


Nagggyon rohan az idő, mostmár tényleg jobban félek mi lesz itt ha már ketten lesznek, vagyis négyen leszünk... Meg félek Totó reakciójától is...


Egyébként köszi jól vagyunk, mostmár estére mindenem fáj, éjjel lehetetlen ébredés nélkül az egyik oldalamról a másikra fordulni...

Totóval ma voltunk tanácsadáson, beadattuk a bárányhimlő ellenit. Lemérték 10,55 kg szóval nem viszi túlzásba a hízást :)


És ti hogy vagytok?

122. VTünde
2009. máj. 27. 12:14

Szia4


Hétvégén igen, pihent.

Tavasztól őszig van főszezon, ja.


Bölcsi ügyben vannak gondjaink, ha van időd, olvasd el a naplóm utolsó bejegyzéseit. Én is olvastam a tiédet, ez a doki azért nem semmi...


Hogy vagytok?

Már csak kb. 1 hónapotok van, hogy repül az idő:)


A kertész gatyókat már rá adtam Nórira, nagyon csini bennük:)

2009. máj. 26. 14:39

Oh szegényke... Azért hétvégén tudott pihenni?

Náluk is ez a dögmeleg a főszezon, mint a hűtősöknél?

120. VTünde (válaszként erre: 119. - Danica16)
2009. máj. 22. 10:55

Szia!


Apa már dolgozik is, nem lehet pihenni:(


Elhiszem hogy nem bírod a meleget, én pici pocis voltam nyáron, de én sem bírtam:(


Hú, jó hogy infarktust nem kaptál, amikor leesett a teraszról!Nem semmi kis örökmozgó ő sem:D

2009. máj. 21. 13:28

Szia!

Örülök, hogy apa épségben hazaért :) Gondolom most akkor pihen egy kicsit, vagy már dolgozik is megint?


Nekem kezd betenni a meleg, már nem nagyon esik jól kimenni a melegbe, kedden azt hittem elájulok a baba-mama klubban, olyan melegem volt, pedig árnyékban voltunk...

Aliz rendületlenül rúgkapál éjjel-nappal :)), néha már levegőt sem kapok tőle, néha meg úgy eltalál valamimet, hogy majdnem sírok :p :)


Mára leesett Totó sebének nagyrésze, már csak egy kicsi pontocska emlékeztet a randira :D, de képzeld tegnap leesett a teraszról :S ... Gyakorlatilag lemotorozott róla, pedig rá is szóltam, csak mire odaérhettem volna, már le is esett... szerencsére komolyabb baja nem lett, egy apró horzsolás a homlokán és az ijedtség...

118. VTünde
2009. máj. 21. 10:03

Szia!


Igen, naplómban a részletek...


hogy vagytok? Aliz?


Totónak meggyógyult a bibjie? :(

2009. máj. 20. 15:44
Mi újság? Hazaért apa?
2009. máj. 18. 09:22
Akkor várunk :))
115. VTünde
2009. máj. 18. 09:06
Akkor nemsoká megyünk!
2009. máj. 18. 09:00
Teljesen jó, nem zavartok :) Totó biztos nagyon örül majd Nórinak :)
113. VTünde
2009. máj. 18. 08:37

Szia!


Akkor ha délelőtt elnézünk kicsit, az jó?

Nem akarunk ám zavarni.Írd meg , ha mégsem.

2009. máj. 18. 08:13

Szia!


Örülök akkor hogy megoldódott a nem evés. :)


Ma ráérünk, holnap csavargunk ha minden igaz. :)

Ma még ki is kell takarítanom, mert beüzemeltük Totó kismedencéjét, és hát a fiatal úr medencéből ki fűre le, nappaliba be játékot játszott :p :D


Nem lehet könnyű apa nélkül egy apás gyerkőccel, nálunk apa utoljára tavaly nyáron volt oda 2éjszakát, azon a két nap Totó fel alá rohangált a lakásban, kiabálta, hogy Attta attta, és mindent ki kellett nyitogatni neki, hogy lássa, hogy nincs itthon :p Aztán mikor mentünk az állomásra apáért volt nagy öröm :))

111. VTünde
2009. máj. 18. 07:32

Szia!


Bocsi, hogy csak most írok...

Legalább már túl vagytok a temetésen, utána azért lassan-lassan, de könnyebb:(


Béres-cseppről: elkezdett éjjelente sírva ébredni, aztán véletlenül megtudtam egyik ismerősömtől, hogy Neki és a gyerekeinek fájt tőle a gyomra, nyitottam itt egy fórumot és a válaszok alapján abba hagytam.Lehet hogy kevesebb cseppet kellett volna adnom, már nem tudom, mert a papírján az van h megelőzésre 2*5 csepp, kezelésre meg 2*10 és ez 10kg-tól.Hát Nórinál a nem evés sztem kezelés, így aszerint adtam Neki.Az étvágya azonban visszatért, úgyhogy sztem a foga miatt nem evett...nem adok neki az biztos többet...


Apa sajnos elutazott ma Ausztriába a munkahelyétől, holnap éjjel vagy szerdán jön:(


Nóri figyelmét el kell majd terelnem ezerrel, mert mostanában nagyon Apás.


Akartam kérdezni, hogy ma délelőtt (vagy ha nem jó, holnap) átmehetünk kicsit látogatóba?

Ha igen, írj h Nektek mikor jó.


Pusz.

2009. máj. 11. 14:19

Szia!


Túl vagyunk a temetésen... Totó most még anyuméknál, majd délután hozzák haza.

Ahhoz képest, hogy este nem volt itthon, gyereksírásra ébredtem az éjjel közepén :p, de kiderült hogy csak álmodtam, hogy nyöszörög a szobájában :p :)

A meleg már most kezd megviselni, néha olyan érzésem van, hogy menten elájulok, így szegény Totóm be van zárva... na jó persze a kertbe kimegyünk, itt legalább a szomszédasszonyom észrevehet, ha mégis elájulok :p

Nekünk teljesen oké a május 25-dike után :) Bár szerintem Totó már most menne ;)) 25-én mondjuk nőgyógyásznál lesz jelenésem, de utána ráérünk :)


Bérescsepptől alszik rosszul? Bántja a pocakját?

109. VTünde
2009. máj. 11. 13:46

Szia!


Hát az nem lehetett egyszerű, de a lényeg h minden rendben lett és itt van a Nóri szerelme:)


Nem derült ki, h Nóri miért volt fent éjjel, bár Nekem van egy sejtésem: a Béres csepptől:(


Ma is felébredt 5 után, de szerintem csak szomjas volt, mert elég sokat ivott, aztán 6 körül vissza aludt mellettem.



Ti hogy vagytok?

Hogy bírod a meleget?

Jó lenne már találkozni, de május 25-re kell ennek az adag munkának készen lenni, utána majd ok?

2009. máj. 8. 12:40

Szia!


Totó tizenakárhány óra vajúdás után sürgősségi császár lett, mert egyrészt sehogy sem akart beilleszkedni, másrészt a burok repesztés és a hosszú "várakozás" miatt elkezdett kihűlni, ettől meg a szíve egyszer 50et másszor 200-at vert, így rohantak velünk a műtőbe.


Én is hallottam már, hogy másodikat természetesen szülte valaki, a szülésfelkészítőn is mondta a doki, hogy aznap is volt három ilyen kismamájuk. Ugyanakkor azt is mondta, hogy ez leginkább az ember orvosától függ, hogy meri-e vállalni, vagy sem... Nálunk későn derült ki, hogy nem hajlandó, mert nem is kérdeztem rá... és aztán meg túl sokat vacilláltam... most meg már nem váltanék orvost. De szeretném ettől függetlenül megpróbálni, csak ahhoz piszok nagy mázlira lenne szükségem, mert azt mondta, hogy csak akkor marad el a császár, ha már csak a premierre érünk be... :p

De most még van egy akadálya a dolognak, mert most pl. nem nézte meg hogy hol van a lepény és legutóbb még fedte a méhszájat, így aztán meg végképp nincs esélyem még megpróbálni sem :S


Nem olvastam mostanság a naplókat, mert mi is el vagyunk havazódva kicsit.

Nálatok se derült ki, hogy mi volt az oka, mert Totó is kelt mondjuk hétfőn és az istennek sem tudtuk megnyugtatni, végül magunk közé vettük, de még úgyis vagy 20-25percig nyafogott...

Ezen a héten mondjuk valamelyest nyugodtabb éjszakáink voltak, mint múlt héten, de szerintem ez a frontátvonulás sem segít nekik az alvásban.


Ti hogy vagytok?

107. VTünde
2009. máj. 7. 18:50

Szia!


Azt sem tudtam, hogy Totó császárral született...hogyhogy?


Én már hallottam első császár után természetes szülést...nem szeretnéd?Vagy igen, de a doki nagyon ellene van,


Hogy vagytok?


Képzeld, van újabb adag adatrögzítéses munkám, örülök a pénz miatt, de ha olvasod a naplóm, éjjel ébredés volt több mint 2 órán keresztül, így ma fáradt vagyok:(

2009. máj. 6. 07:24

SZia!


Programozottat akar a doki, mert nem szeretné, ha véletlenül is feladná a harcot a hegem és szétnyílna. Azt mondta, hogy ne várjuk meg a természetes "indulást", mert lehet, hogy mire beérünk szétnyílik, így szeretné, ha 10 nappal a kiírás előtt befeküdnék, és valamikor egy héttel a kiírás előtt megejtenénk a császárt :S

Mondjuk után azt is mondta, hogy a befekvést Totó miatt megoldhatjuk rövidebb ideig is... de még nem lett semmi lefixálva... kicsit reménykedem azért, hogy előbb jön a lányzó, hogy legalább a maga idejében születhessen... (ha érthető hogy hogy értem :) )

105. VTünde
2009. máj. 4. 14:47

Szijja!


Ha nem megcsalás volt, akkor ok:)


Programozott császár?? Miért??? Erről enm is beszéltél még.


Az adatrögíztéses meló kész, már vissza is vittük, a napi melóm van, ráadásul május 1-től felkértek csopveznek (4-en vagyunk csak) így egy kicsit több azzal a meló...de örülök neki, mert van itthon munkám.


Pusz.

2009. máj. 3. 15:11

Szia!


Á még ez nem volt megcsalás :DD


Köszi mi egész jól, a hétvégén Tomacs a nagyiéknál volt, úgyhogy nekem is volt végre egy kis szusszanásom :) Rendbe ráztam a lakást, mert kezdett tényleg katasztrófa sújtotta övezetnek kinézni :p :D

Közben sikerült félig mozgáskorlátozottá válni, apa már mondta, hogy rak egy ilyen táblát a nyakamba :p A kocsiból kb. 2-3 perc alatt evickélek ki, és most már tényleg feladta a forgóm a harcot :P :D De már csak 63nap, vagyis annál kevesebb, ha tényleg a programozott császár lesz a vége...


Nagyon közeleg a határidő?

103. VTünde
2009. máj. 2. 15:08

Szia!


Jó sokára lesz az eredmény, azért majd írj...


Alig vagyok, dolgozgatok állandóan, szerencsére van mit.


Jujj, Totó megcsalta Nórit????Hogy engedhetted?


Mi jól vagyunk, köszi.Most alszik Manó már több mint 2 órája!


Ti hogy vagytok?

2009. ápr. 29. 09:19

Szia!


Az eredményre azért kell várni, mert két vizsgálatot is csinálnak vele, és az egyik kb. két hétig tenyésztődik vagy mi...


Szerintem is elég sokára lesz a temetés... azt nem is tudom, hogy hánykor kezdődik... Anyum bevállalta Totót, csak közben meg felmondott a munkahelyén, így nem tudom tényleg tudja-e majd vállalni... jaj...


Köszi jól vagyunk a tegnapi nap mondjuk kifárasztott rendesen, Totót is mert csak miután eljöttünk a kórházból fél2 után aludt el a metrón majdnem Újpesten...


És ti hogy vagytok?


Ja képzeld, Totó a kórházban is nagyon puszilkodott, talált magának egy 2 év körüli vigyori lányzót és üldözték egymást :))

101. VTünde
2009. ápr. 29. 09:05

Szia!


Hát ez jó hír, hogy talán kinőttétek, de miért olyan sokára lesz eredmény?


Hogy vagytok?


A temetés olyan későn lesz...nem?

2009. ápr. 28. 18:39
Túl vagyunk a terhelésen, és első blikkre azt mondta a doki, hogy kinőttük, mert a terhelés alatt nem lettek kiütései, de a végleges eredmény csak hetek múlva várható, ha kész a labor is.
2009. ápr. 26. 14:04
11-én lesz a temetés, még anyukámékkal le kell beszélnem, hogy Totót elvigyék egy hosszú hétvégére magukhoz, mert lehet, hogy a vidéki rokonok közül páran nálunk fognak aludni... Meg a temetésre nem is akarom vinni, nem csak azért mert nem neki való, de kedvenc sógoromnak sem szeretném kitenni...
98. Danica16 (válaszként erre: 97. - VTünde)
2009. ápr. 25. 06:28
Még nem tudni, legalábbis apa még nem mondta.
2009. ápr. 24. 22:06

Akkor örülök ha van használható azért köztük.


De édi Totó:)


Mikor lesz a temetés?

2009. ápr. 24. 15:49
Néztem a videót a naplódban, mikor odaért, ahol Nóri pápázik Totó is vad pápába kezdett :DD
2009. ápr. 24. 14:27
Aranyosak :)), már gyűjtöm az apró mosnivalókat, jövőhéten neki állok kimosni a babarucikat, és szép lassan kivasalom, és valahogy helyet szorítok nekik Toma egyetlen szekrényében :D
2009. ápr. 24. 14:13

No milyenek a rucik?


Aranyos vagy, köszi, de azt hiszem még nem ismerik eléggé egymást a Babók:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook