Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fóti kismamák fórum

Fóti kismamák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... ❯❯
273. VTünde
2009. okt. 12. 08:26

Sziasztok!


Nekünk jól telt a hétvége, szombat délután vendégségben voltunk mogyoródon Zoli egyik kollégájáéknál, vasárnap nagyrészt pihi volt (Nekem szerencsére van most rengeteg melóm, így alvás alatt és este is dolgozok mostanában, azért nem jövök).


Timi, tomi, Aliz jól vannak?


Mi ma kezdtük volna a bölcsit, de Apa elvitte az autót, eső szakad, gyalog messze van, elnapolva!


Melinda barátnőd még nem válaszolt?

2009. okt. 11. 11:00

Sziasztok!


Mi most nem nagyon mentünk, nem akartam fertőzni Totóval, még mindig meg van neki valamennyire a fülbaja, de már nem piszkálja állandóan meg nem nyavalyog miatta.

Úgyhogy mi csak sétáltunk párszor, addig legalább Zizi is aludt, mert újabban ő sem akar napközben aludni...

2009. okt. 11. 10:50

sziasztok

Mizu?

Mi pihenjük a hetet.

pénteken az MTA pszichológiai részlegén voltunk, kutatáson vettünk részt. majd elmesélem, érdekes volt.

még megyünk kedden is.

úgy sajnálom, h már tényleg itt az ősz. olyan jó volt az a 24-25 fok, napsütés.

ilyenkor Ti azért mentek játszótérre?

2009. okt. 8. 16:01
Szegény Timikém is az oltást szenvedi. éjjel elég rosszul aludt és hőemelkedése is volt. ma is kicsit nyűgi.
2009. okt. 7. 17:27

Sziasztok!


Lizi jól van, kicsit talán nyűgösebb a szokottnál, lehet őt is megmutatom holnap a dokinak...

Tomnak talán enyhült a fájdalom, mert nem üvölt fel éjjel gyógyó nélkül sem, de azért ő is nyűgösebb a szokottnál.

2009. okt. 7. 16:50

sziasztok

Ma voltunk oltáson, ezért Timi szinte egész nap alszik, de sokszor felijed, ezért itt alszik az ölemben. végre most egy évig nem kell oltás :)

tegnap meg kardiológián voltunk, egy születéskori szívzörejt kontrolláltak, szerencsére teljesen meggyógyult.

szegény Tominak akkor jól elhúzódik...de legalább a fájdalom enyhült már?

267. VTünde
2009. okt. 6. 13:36

Sziasztok!


Igen Dóri én voltam:) Nekem is későn esett le h Téged láttalak...

A Meningococcus ismétlőjét kaptuk ma, aztán talán ennyi a szurikból, amíg nem szeretnénk valamit még beadatni Neki.

Szegény Tomi, gyógyulást!Lizi?


A hívásért nincs mit:)


Melinda ti hogy vagytok?

2009. okt. 6. 12:54

Tünde te voltál a fehér pezsóval a rendelőnél? Ha igen későn esett le, hogy ti vagytok :)

Totónak nem múlt el a fül gyuszi, két nap múlva újabb kontroll remélem fülészetre nem kell mennünk...

2009. okt. 5. 16:46

hát ez tényleg nem hangzik valami jól...

talán tényleg jobb, ha nálatok van, de a két kicsi mellett biztos nagyon nehéz lett volna.

jövőre viszont már zsúrt rendezhetsz neki :)

oda elég pár szendvics meg ropi :)

elrohangálnak az udvaron.

264. Danica16 (válaszként erre: 263. - Melissam)
2009. okt. 5. 16:26

Onnan indult, hogy elméletileg egy héttel előbb tartottuk volna, de ugye akkor Toma beteg lett, így eltoltuk egy héttel, csak akkor meg a nagymamám akart szüretelni... Akkor kitalálták, hogy legyen egyben a két szülinap, meg a szüretelés, csak arról felejtettek el szólni, hogy nem vasárnap, hanem szombaton... Szombaton, meg nem érünk rá, mert apa akkor is hajnalban megy és kettőig bent van, utána meg már jobb szeretünk pihenni, mint autózni...stb.

És péntek este tudtuk meg, hogy nem jól tudjuk az időpontot. Pedig szombat délután még szerettem volna valami ajándékot nézni Tomacsnak...

Végül átmentünk szombaton, mert nem akartunk "lemaradni". Mert ezekután már úgy tervezték, hogy szombaton is tartanak egyet a családnak, meg majd vasárnap is velünk... Az ajándékozásról így is lemaradtunk... A tortázás meg amúgy sem hoz lázba, és nem is volt meg a hangulat sem... Kép sem nagyon készült, mert itthon felejtettük a gépeket...


Kicsit hosszú lett... bocsi


És Tünde még egyszer köszi hogy hívtál, egy kicsit jobb lett utána a kedvem. :)

263. melissam (válaszként erre: 262. - Danica16)
2009. okt. 5. 16:18

akkor az a Thomas nem semmi :)

mi történt, amitől nem sikerült jól?

szüleidnél volt? néztem a naplód, de abból még nem derült ki.

2009. okt. 5. 16:00

Sziasztok!


Hát a szülinap nem úgy sült el ahogy szerettem volna, és megfogadtam, hogy minden kavarást elkerülendő mostantól minden ünnep nálunk lesz, ha megszakadok is :p De nem akarok lemaradni a gyerekeim szüli/név és egyéb jeles napjairól. :)


Kapott egy fa kirakót, meg paplant :p A többiektől még egy adag kirakót egy műanyag barkács szettet, egy zenélős önjárós buborékfújós Thomas gőzmozdonyt (ezt még visszakapja öcsém :p :D ), meg pár műanyag állatkát. Asszem ennyi, ezek még lekötik pár napig :)

2009. okt. 5. 15:09

sziasztok

milyen volt a hétvége?

Dóri, hogy sikerült a szülinap? végül mit kapott?

Mi Félegyházán voltunk, mamás hétvége volt.Timike már rájuk is mosolyog, persze csak az én kezemből :)

odamenni azért még nem akar :)

Én is ilyen voltam kicsinek, ebben rám ütött.

2009. okt. 2. 13:58

Jó étvágyat! :)


Én is most melegítem a kaját. :)

2009. okt. 2. 13:54

akkor optimista voltam:))

de hátha majd rám hasonlít és szeret sokáig aludni.

most megint elaludt, megyek ebédelni egy kis tejbegrízt

2009. okt. 2. 13:13
7kor... :p Totó napok óta háromnegyed hatkor kel :p :))... de legalább most már átalussza az éjszakát :D újra...
2009. okt. 2. 12:01

persze én sem most keltem :) csak Timike most aludt el újra és most van egy kis időm.

de már hallom is,hogy cuppog:)

2009. okt. 2. 12:00

Sziasztok,

De korán keltetek.

Persze a nagyobb gyerekeket már nem lehet egy kis szopizással az ágyban tartani :)

majd pár hónap múlva én is kelhetek már 7kor...

2009. okt. 2. 08:01
Nekem oké, csak a héten még nem mertem gyerekek közelébe vinni Tomot
254. VTünde
2009. okt. 2. 07:36

Szép reggelt !


Sikerült találkoznunk Melindával!


Dóri, mit szólnál legközelebb egy közös randihoz (ha nem beteg egyik Babó sem) és van egy kis időd?

2009. okt. 1. 14:00
Hát én se próbáltam még emelni, de ráér jövőhéten is.
252. VTünde
2009. okt. 1. 08:30

Sziasztok!


Dóri, az a baj hogy én nem bírom levenni a bicajt (vagy szerinted igen?? nem próbáltam még), Apának meg tegnap derült ki hogy nem lesz itthon, ma és holnap du sem, és szombaton sem. Így ha nem bírom levinni, akkor eltolva. Bocsi, tudom, én akartam, csak közbe jött ez.


Melinda, szívesen találkoznék ma...Nektek mikor lenne jó?

2009. okt. 1. 07:15
És én sajnos nem tudok állást, mert ugye én apukámnál voltam/vagyok bejelentve... Kapcsolataim meg nem nagyon vannak...
2009. okt. 1. 07:13
Tünde délután is jó nektek? Mert most elég sűrűnek ígérkeznek a délelőttjeink... Vagy szombat délelőtt, Totó nem lesz itthon, kettesben leszek Lizivel.
2009. szept. 30. 14:03
sajnálom Tünde, hogy ez nem jött össze. a barátnőm válaszát még várom.
248. VTünde
2009. szept. 29. 15:27
Írom, köszi!!!
2009. szept. 29. 15:15

nekünk jó a csütörtök vagy a péntek is. megyünk inkább mi,mert itt nincs igazán Nórinak való játék, csak unatkozna.

közben kaptam infót,megírod priviben a magán emailcímed?

246. VTünde
2009. szept. 29. 14:21

Szívesen találkoznék is Veled.


Mikor lenne jó? Elmenjünk vagy eljösztök?

2009. szept. 29. 14:16

de találkozhatnánk is és akkor megbeszélhetnénk. ma utánakérdezek.

ja a cég a váci úton van, Forgách utca

2009. szept. 29. 14:12
megírom priviben
❮❮ ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook