Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fóti kismamák fórum

Fóti kismamák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... ❯❯
243. VTünde
2009. szept. 29. 13:42

Melinda, most felcsigáztál!


Hol van a céged, mivel foglalkozik?


Mikor hívhatlak fel? Talán úgy egyszerűbb.


Távmunkám van, de ha lejár a GYED januárban, akkor 8 órában muszáj elmennem dolgozni, mert ezzel annyit nem bírok keresni, hogy meg tudjunk élni.

2009. szept. 29. 13:32

sziasztok, csak gyorsan írok, mert Timike most türelmetlen.

én tudok két lehetőségről talán. A cégemnél titkárnőt keresnek, az nem tudom mennyire érdekel? vagy itthoni munka érdekelne?

A másikat meg megkérdezem a barátnőmtől. az olyan itthoni könyvelési munka lehetne.


igen, az első fogakat várjuk, de még nem olyan vészes a helyzet.

Tünde, hát sétálni csak céltudatosan megyünk :) mert Timi egyébként nem szereti a kocsit. majd talán már ha kilát. de próbáltam a hordozóval is, max 10 perc volt. ma ölben mentünk boltba :)


Dóri: továbbra is gyógyulást kívánok! tényleg elég sűrűnek hangzik ez a két nap.

241. VTünde
2009. szept. 29. 09:59

szia dóri!


Örülök h a gyerekek jobban vannak!


Akkor írj majd légy szi h csüt. délután elugorhatunk-e, és ha igen, mikor, vagy pénteken!


Akartalak titeket is megkérni vmire: állást keresek, január 18-án tölti be Nóri a 2 évet, tehát akkor muszáj elmennem dolgozni:(

Ha hallotok vmit a következők közül a környékről, gondolnátok Rám??


pénzügyi asszisztens, könyvelő asszisztens, adminisztrátor...vagy hasonló.


Köszönöm előre is!


Puszi Nektek!


Dóri nem írtál a skype-os kérdésemre...idő hiány? Azt megértem:)

2009. szept. 29. 08:42

Sziasztok!


Gyerekek jobban vannak, Lizi már nem taknyol, Toma is jobban van, de még nem mertem abbahagyni a fájdalomcsillapítót, mert 4-5 napig kell szedni a gyógyókat...


Ma meg holnap diliház lesz itt, mert Lizit visszük csípőszűrésre, aztán én megyek dokihoz... Holnap meg szemlére visszük a kocsit, meg Lizinek jön a három hónapos oltás/státusz.

De csütörtöktől már jó lesz valamelyik délután.

Szombaton Tom szülinapja lesz, de csak vasárnap tartjuk, és még nem tudom mit kapjon :p :D

239. VTünde
2009. szept. 28. 17:52

Sziasztok!


Én Dologélt használok/tam fogzásra, szerencsére nem sűrűn kellett, vagyis...amikor nagyon nem volt jó semmi éjjel, akkor Nurofent adtam és kb. 20 perc alatt hatott, vagy együtt a kettőt.


Okt. 12-én kezdünk beszokni.


Timike hogy van? Első fogát várjátok?


Dóri gyerekek hogy vannak? Majd írj ha mehetünk 2 percre:))


Pusz.


UI: Melinda erre nem szoktatok sétálni?

238. Danica16 (válaszként erre: 237. - Melissam)
2009. szept. 27. 17:48

Totó nem marad meg az ágyában :p :) Esetleg, ha a kendővel odakötözöm :DD Miután kiváltottam a kataflámot, már minden ment a régiben, rohangált, sikongatott, játszott. Egész jól van, az éjszakáink is javulgatnak.

Aliz viszont visszaszokott az éjjeli min. kétszeri kelésre :S, pedig már úgy megszoktam, hogy átalusszuk az éjszakát... de nem is az én gyerekem lenne, ha átaludná :DD


Fogzásra, nem tudom mikortól lehet, dentinox gélt használtunk/unk legtöbbször, ha már az sem segít akkor jön a nurofen szirup, de azt nem szívesen... És van valami homeopátia is rá, de azt már rég nem használtuk, így nem tudom már a nevét.

2009. szept. 27. 17:17

Dóri, remélem már gyógyulnak a gyerekek. Hogy bírta Tomi a torokfájást? és az ágyban maradást? Vagy ez egyáltalán lehetséges ekkora gyerekeknél?


Timike jól van, csak a foga okoz neki egy kis szenvedést. MA hajnalban is fenn volt másfél órát és rágogatta az ujjam meg a sajátját,meg izgett-mozgott, sírdogált. remélem hamarosan kibújik.

Ti mit használtatok ilyenkor?


És hogy halad a beszoktatás? Milyen a bölcsi?

2009. szept. 25. 17:31

Köszi Tünde! :)


Ezt most kaptam, homeopátia az oviba szoktatás idején: [link]


Gondolom a bölcsihez is jó :)


Kitartást a beszoktatáshoz, Nóri biztos szeretni fogja :)

235. VTünde
2009. szept. 25. 14:03

Jézusom, szegénykéim, küldöm Nekik a gyógypuszikat!


A lakás nem zavar, de természetesen nem zavarunk, majd jövő héten beszélünk!


Puszi!


Kitartás!

2009. szept. 25. 13:50

Tominak vírusos fül-torok gyulladása van, lázzal piszok erős fájdalommal :(, most ment el a doki...

Lizi orrfolyása mérséklődött, el nem múlt még... :(


Ha nem féltek, hogy elkapjátok, akkor jöhettek, de most totál káosz a lakás... :(


Na ez nem volt egy vidám hozzászólás :p

233. VTünde
2009. szept. 25. 12:57

Dóri esetleg ma nem dobhatnánk el a cuccot délután valamikor.Esküszöm, nem zavarnánk, csak Zoli bevinné és jövünk is!


Nem vagy mostanában skype-on...


Melinda Neked nincs skype-od?


Hogy vagytok Mindenki?

Tomiék meggyógyultak már?

Timike jól van?

2009. szept. 23. 11:30

Hát Tünde hétvégén banzáj lesz nálunk, bár csak jövő szombaton lesz Tom szülinapja, most tartjuk anyukám szülinapjával együtt. Úgyhogy talán jövőhéten valamikor, addigra talán a takonykórunk is elmúlik.


Nekem tegnap azt mondta szomszédasszonyom, hogy szerinte a két csöppemnek járna, de ezt nem hiszem... Én sem néztem annyira utána, egyébként is ódzkodom az oltásoktól, annak ellenére, hogy beadattunk pár nem kötelezőt is...

2009. szept. 23. 10:34
ja és azt is olvastam, hogy a D vitamin a legjobb megelőzője, aki nem D vitaminhiányos, az nehezen kapja el és a picikéink kapják a D3 vitamint.
2009. szept. 23. 10:33

Szerencsére Alízon és Timikén nem kell gondolkodnunk, mert 6 hónap alatt nem kaphatnak, úgy tudom.

Én azt hiszem magunknak sem adatom be.Én talán szintén nem kaphatok a szoptatás miatt.

229. VTünde
2009. szept. 23. 09:26

Nem tudtam még megnézni, és időm sem volt még gondolkodni rajt, mostanában annyi oltást kapott szegénykém, és okt. 6-án is kap egyet:(


Dóri mikor tudnánk visszavinni a szobabicajt, sátrakat, ruhákat Nektek?

2009. szept. 23. 07:56
Én gondolkodtam rajta, hogy be kellene adatni nekik, de nem tudom, nem csak egy hisztéria az egész...
2009. szept. 22. 16:24

Ti mit gondoltok erről az új influenzáról?

gondolkodtatok az oltáson?

találtam egy érdekes cikket és ami a legérdekesebb, hogy ez a magyar orvosi kamara honlapján van:

[link]

A második cikk az érdekesebb.

2009. szept. 22. 11:43
Voltak sima lovaskocsik, meg feldíszítettek is és igazi hintók is. kb20 lehetett. mindegyik vitt embereket is, volt amelyik asszonykórust, a többi gondolom családokat.Elől meg lovasok mentek szép ruhákban. Érdekes volt, én még nem láttam ilyen zsüreti felvonulást.
2009. szept. 21. 18:56
Szüreti felvonulás volt lovaskocsikkal.
224. VTünde
2009. szept. 21. 18:02
Milyen hintók voltak???
223. VTünde
2009. szept. 21. 18:01
Me1inda megírod priviben a számodat?
2009. szept. 21. 17:32

Mi is megnéztük az utca végéről is, hozzánk kb 40 perc alatt értek oda. Szépek voltak.


Timike ma alvós napot tartott eddig, most meg kis izgága, megyünk is ki az udvarra.

délelőtt egy pléddel kivonultunk, hogy ott játszunk, de amint letettem és leültünk, elkezdett sírni. nem tudom mi nem tetszett neki.

2009. szept. 21. 14:13

Köszönjük, már kezdenek javulni :)


Mi kisétáltunk a sarokra megnézni a hintókat, de túl korán mentünk ki, és nem erősségünk a várakozás, úgyhogy lemaradtunk... majd jövőre...

220. VTünde
2009. szept. 21. 14:07

Igen,este megérkeztünk, hiányzottmár az otthon:)


Hogy vagytok, Timi?

2009. szept. 21. 11:38

igen, összejött nagy nehezen :)

hazaértetek?

218. VTünde
2009. szept. 21. 10:35

Sziasztok!


Látom,összejött a randi!

Dóri drága gyógypuszik mennek a Babóknak!

2009. szept. 21. 10:19

Szia

Nem kaptuk el, jól vagyunk.

Tegnap voltunk a szüreti napon, eljött egyik barátnőm és így hárman lányok nézelődtünk. Timikének tetszett a sok minden, egy órát kibírt a kenguruban nézelődve.

Gyógyuljatok!

2009. szept. 20. 12:47

Mi sajnos lebetegedtünk, mindkét gyereknek folyik az orra, úgy hogy szerintem mi jövőhéten nem megyünk babás társaságba. :(

Remélem ti nem kaptátok el.

2009. szept. 19. 17:00

igen :)

pont haza tudtunk érni, mire Timike megunta a kocsizást.

jó, h ilyen közel vagytok, nincs negyed óra.

majd legközelebb játszótérre is mehetünk.

jövő héten hétfőn és szerdán is ráérünk.

2009. szept. 19. 11:01
Csak sikerült összehozni :)
❮❮ ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook