Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fóti kismamák fórum

Fóti kismamák (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 24. 13:44

Már akartam mondani, de ha gondolod olykor átdobhatod Nórikát, ha bírja az itteni kiképzést, és vigyázok rájuk, míg járóképes vagyok :D

Akkor legalább tudsz dolgozni.

92. Danica16 (válaszként erre: 91. - VTünde)
2009. ápr. 24. 11:59

Ó azt hittem Tomacs kopog, mert épp rendezkedésben volt odafent, mi meg apával sziesztáztunk, próbált megnyugtatni, mert egy kicsit beparáztam a kétgyerek dologtól :p :D

Megyek is megnézem a csomagot :) Köszönöm! :))

2009. ápr. 24. 11:56

Arra sétáltunk, kopogtam...hátul a teraszra letettem a cuccot.Nézd meg, ami nem kell majd vissza adod, de remélem találsz benne használhatót.


Pusz.

2009. ápr. 24. 09:59

Szia!


Dolgozom, mert határidős...Apa lesz Nórival.Mostanában nem sétáltok kicsit? Akkor elvinnénk a cuccokat és oda adnánk séta közben!

2009. ápr. 24. 09:21

Szia!


Délután ráértek?

2009. ápr. 23. 09:39

Részvétem:(


Vigyázz magatokra, légy szi próbálj meg nem idegeskedni!

2009. ápr. 22. 16:37

Akkor másodszor is beírom, sz.r a net:


Össze szedtem a pici ruhákat, ha holnap délelőtt jártok erre gyertek el érte.Délben és délután általában dolgozom...

2009. ápr. 22. 13:49
Ja a képeket meg délután valamikor felrakom a gépre, és átküldöm e-mailen.
85. Danica16 (válaszként erre: 84. - VTünde)
2009. ápr. 22. 12:51

Csajszis ruháink nem nagyon van :) Baba ruháink is alig-alig van, persze kezdetnek elég, de a legtöbbet az első időre kölcsön kaptuk rokonoktól. És ezeket is köszönöm :DD

Felpróbáltam a ruhákat, csak az a két lenge felső lett jó, meg a gatyó, nagyon nagyon köszönöm :)

Nagyon hálás vagyok!

2009. ápr. 22. 12:44

Miután hazaértünk, kaptam ruhákat az egyik ismerősömtől, de van benne olyan ami picire való kislány ruha.Hogy állsz babaruhákkal?Szívesen kölcsön adom a kicsiket ha elfogadod.Azért nem mondom h örökbe, mert elvileg tervezünk még babát...



Írj majd.

2009. ápr. 22. 09:55
77/b könnyű felismerni épp ácsolnak a szomszédban a kapu nyitva van, nincs bezárva.
2009. ápr. 22. 09:36
Na gyorsan megnéztem, ami kéznél volt, össze szedtem.Kb. 1 óra múlva szívesen elviszem és beadom, úgyis megyünk sétálni.Elárulod a házszámot?
81. Danica16 (válaszként erre: 79. - VTünde)
2009. ápr. 22. 09:12

jaaaj köszönöm :))) köszönöm köszönöm :DD


Végül fél6kor kezdett mocorogni, akkor le is hoztam gyorsban, és a maradék időt a teraszon töltöttük :) nézegettük a növésnek indult füvet :)) Aztán segített apának locsolni :D

2009. ápr. 22. 08:26
Persze a 4 az felkiáltójel akar lenni, csak nem mindig sikerül:(
2009. ápr. 22. 08:26

szia4


Kismama cuccot kölcsönbe gondoltam, van 1-2 felsőm, de egy még itthon sincs, kölcsön adtam, meg sztem van amelyik kicsi Neked, majd a napokban megnézem ok?


Na tegnap ilyen alvós nap volt:)))

2009. ápr. 21. 16:48
Felsőket keresek óccsón, mert nincs semmi keret rá a büdzsében, de nem találok :p... na meg olyat se ami valamennyire tetszene...
2009. ápr. 21. 16:47

Totó kettő óta húzza a lóbőrt... lassan fel kellene keltenem...


Milyen kismamacuccra gondoltál? :))

2009. ápr. 21. 16:17

Na akkor majd írd meg az eredményt.Nóri jól van, elvileg nem szabad ma neki semmi tünetnek lenni csak később.De remélem nem lesz.Rekord alvást művelt, most ébredt 3/4 1-től!


Akartam kérdezni h nincs szükséged kismama cuccra valamire?

2009. ápr. 21. 16:12

Szia!


Totó magasságát még egyszer sem próbálták lemérni, mióta idejárunk... Pedig legutóbb már tök nyugis volt...


Az eredmény, most képzeld el... milyenek vagyunk, pénteken kellett volna hívni, de állandóan elfelejtjük... áááááá.... mikor eszembejut akkor meg már késő, holnap hívjuk apa már bejegyezte magának a telefonba emlékeztetőnek :p


Amúgy minden rendben, kicsit fáradt vagyok, mert nem tudok éjjel jót aludni... Totó is hisztisebb talán... de úgy néztem 2 alsó fog úton van, aztán ki tudja, majd ha kijön meglátjuk :D


Ti hogy vagytok?

Nóri hogy viseli a szurit, ugye nem lett lázas...stb?

2009. ápr. 21. 11:10

Szia!


Ma voltunk a 15 hósra:( nóri már a mérleg látványától kezdve sírt, így megmérni is kb. tudták csak, 10 kg! A magasságát meg sem próbálták.


Mikor lesz eredmény Totónak?

Hogy vagytok?


Pusz.

2009. ápr. 19. 12:53

1350 volt így a jegy/ felnőtt, be kellett szervezni még egy arra lézengő családot, hogy meglegyen a 10felnőtt a csoportos jegyhez, de nem volt ellenükre az 1000forintos spórolás :)

8felnőtt, és 5 gyerkőc volt, 3 Totóval idős, 1 féléves, és egy 6éves... Nagyon elvoltak, amíg a kocsikban ültek, mindegyiket szembe kellett forgatni a társasággal a nyugalom kedvéért :D

2009. ápr. 19. 09:42

Szia!


Örülök h jól sikerült az állatkerti parti.Hányan voltatok?Mennyi volt a belépő így?


Majd kukkolok képekről!


Mi nem sok minden különlegeset csinálunk.Tegnap főztem, délután nagyrészt Apa volt Nórival én meg bent dolgoztam.Nemsokára megyünk boltba meg az udvarra, aztán délután ismét munka, muszáj:(


Szép napot!

2009. ápr. 19. 09:04

Szia!

Tegnap az állatkerti partin voltunk, ma meg megyünk a dédihez kórházba, Totó addig a nagyival lesz.

Totó kicsit túlpörögte az állatkertet, de nagyon aranyosak voltak a gyerkőcök. :)

Képeket majd rakok a naplómba.


Tegnap meg Totót alig bírtam felkelteni az induláshoz, leraktam 10körül, mikor másfélóra alatt jártuk meg a match-ot :p És délben úgy kellett ébresztgetni, hogy akkor öltözés, ebéd és indulás :)


És ti mi jót csináltok ebben a szép időben?

2009. ápr. 18. 14:07

Szia!


Hamar belenő úgyis Totó Baba:)


Ugyanez a cég a másik meló is, és itthoni.Most délben próbáltunk VOLNA belehúzni, erre Nóri 3/4 órát aludt:(


Még nem kérdeztem, de ha bármikor érdekel ez a dolog, felvétel van, szlát kell tudni adni, arra fizetnek.


Felvettelek skype-ra csak sosem látlak fent:)))


Mit csináltok hétvégén?

2009. ápr. 18. 08:23

Vettünk neki egy szandit, bären schuhe márkájú, itthon kiderült, hogy egy kicsit nagyobb mint gondoltuk, mert a nagyfiú, nem volt valami közreműködő kedvében a boltban... De a csattokkal szűkebbre húztam és így is jól tart... Végül is egyelőre úgyis az exbenticipőjét fogjuk használni :)


A másik melót nem mesélted, az is otthoni?

2009. ápr. 18. 08:06

Szia!


Nem tudom meséltem-e, hogy van egy állandó munkám, az most volt tegnap, délben és este is dolgoztam, aztán néha van rögtön, néha pár nap szünet múlva a következő adag.Emellett van az adatrögzítés, 3000 kitöltött kérdőívet kell rögzítenünk Apával május 4-ig, most kb. 8-900db-nál járunk.


Köszi kérdésed.


Hogy vagytok?Cipővásár?


Ha olyat kérdezek, amit esetleg leírtál a naplódba, bocsi, mostanában nincs időm olvasgatni...


Jó hétvégét!

2009. ápr. 17. 12:35
És hogy haladsz a melóval?
2009. ápr. 17. 09:48

Szia!

Szandit a deichmann-ban szándékozom megnézni, az első két cipő is onnan volt, remélem valamit csak találok neki :)


Ja igen a doki, valamit mindig kifelejtek, csak május elején kell legközelebb menni, szóval még 2 hét addig. Előtte meg megyek a védőnőhöz is.


Apa csak vigyorgott, le don huánozta a fiát :) és továbbra is csak vigyorgott a képeken :))


Totó általában elhúzza magát, ha puszi közeleg, bárkiről is legyen szó, mondjuk pár hete a bátyáméknál elköszönéskor hajolt előre, mint aki puszit akar adni nagynénémnek, de egyébként nem jellemző rá.

2009. ápr. 17. 09:37

Szia!


Mi újság a szandi vásárral, ma mentek? Hová? Majd mesélj!

Na Nóri most megtalálta a táskámban a Ham-Letet:((((


Azt nem írtad, mikor mentek Alizzal dokihoz?


Fotogén vagy, gyönyörű pocakkal!!!


Apa mit szólt a képekhez?


Ja, akartam kérdezni h Totó előtte nem puszilkodott mielőtt Nóri "leteperte" a szeretetével (vagy szerelmével:) ???

2009. ápr. 16. 12:34

Szia!


Ma Totónak szétpakolós napja van, így nekem meg takarítós :) Egy nagy adag cukrot szórt szét a nappaliban, ezzel úgy felhúzott, hogy lefújtam a mai szandivásárt :p :))

Este szerintem fél8-8között már ágyban volt a fiatal úr, és valamikor hajnalban kelt, hogy elveszett a cumi, aztán 6kor hallottam, hogy már pakolászik a szobájában, de végül 3/4 7ig nyugalom volt :)


Most mentettem le a képeket, mert eddig apa bitorolta a gépet, nagyok jók lettek, csak én nem vagyok valami fotogén állapotban :p :D


Szerintem Totó is belegyezik még egy randiba, azóta ő is puszilkodik, mondjuk az apjának továbbra se mutatta be eme tehetségét, de nekem jól esik :))


Én is megyek ráncba szedem a nappalit :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook