Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fóti kismamák fórum

Fóti kismamák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... ❯❯
2009. szept. 9. 17:05

ez az, csak nem túl friss :)

a védőnők tartják. kedden lesz 10-12ig.

2009. szept. 9. 16:46
181. Danica16 (válaszként erre: 180. - Melissam)
2009. szept. 9. 16:44
Nekem is kb addig, mert az én uram is akkor jön haza :)
2009. szept. 9. 16:40

igen, a műv ház a nagy kanyarban van, elég romos, a gyermekváros bejárata mellett.én tervezem, hogy elmegyünk.

Nekem kb fél 7ig jó, akkor ér haza a férjem.

most aludt el Timikém, itt az ölemben. olyan aranyosan szuszog :)

179. Danica16 (válaszként erre: 178. - Melissam)
2009. szept. 9. 16:22

Nem is tudtam, hogy itt is van baba-mama klub...

A művelődési ház az ott a Dózsán van?...


Nekem a délután a jobb, olyan 4után, jövőhét egyelőre úgy tűnik részemről oké :)

2009. szept. 9. 16:11

Sziasztok,

Ma túlestünk az oltáson. egész kevés sírással.

Mondta a védőnő, hogy jövő héten indul a Baba-mama klub a művelődési házban. Ti voltatok már?

Megbeszélhetjük, hogy mikor találkozzunk.

Jövő hét? gondolom NEktek is a délután a jobb.

177. VTünde
2009. szept. 8. 21:23

Sziasztok!


Dóri majd beszélünk és találkozunk, megnézitek a szobát, Melinda Titeket is szívesen látlak valamikor!

2009. szept. 8. 18:05

Melinda tényleg jó közel laktok :)

Valamikor összefuthatunk tényleg :)


Tünde tényleg mi még nem is láttuk Nóri új szobáját, pedig már nem is annyira új :p

2009. szept. 8. 17:42

Sziasztok


De,fájhat a hasa Tiikének,elég durrogós.A sétánk nem sokáig tartott, mert megunta a kocsit, kézben kellett hoznom visszafelé.

Főleg a november 7etér felészoktunk menni,devoltunk már felétek is, a Csaba utcán, majd végig a LEhel utcán és vissza a Hargitán :)

Megbeszélhetünk majd valamit.

Holnap oltás nap lesz nekünk is, a 3 hónapos + a rota.

Akkor nem sokkal idősebb Timikém sem, sőt igazából még annál is kevesebbel,mert én 21-ére voltam kiírva, csak hamarabb született.

174. Danica16 (válaszként erre: 173. - VTünde)
2009. szept. 8. 17:28

Sziasztok!


Nem, nem baj Tünde, hogy elárultál :)

Nincs laptopunk... apa akart venni egy netbook-ot, de a mosógép mindent keresztül húzott...

Gratulálok, szép eredmény az a majdnem 5,5 kiló is :)

Egész jól vagyunk az oltások, mindkettőt megviselték, Totónak meg sorozatban jönnek a fogai, kijött a negyedik végre alulra is, és felülre jön még vagy kettő... szinte mindenhol puklis az ínye, ahol még hiányzik a foga...

Ti hogy vagytok?


Melinda, nekem júni 29-én született a lányom. Merre szoktatok sétálni?

173. VTünde
2009. szept. 8. 14:46

Szia Melinda!


Timinek nem a pocija fáj?

Valamikor sétálhattok felénk is...ha megbeszélünk egy időpontot:)



Dórinak hívják Danicát! Remélem nem baj ha elárultalak, Dóri :)


Egy másik internetes oldalon találkoztam Melindával és meghívtam hozzánk:)


Dóri esetlegesen nincs véletlenül egy kölcsön laptop-otok egy hétre? :)

Igyekszünk visszajuttatni a sátrakat és a szobabicajt is...nem jött be, gyenge ... vagyok, nem bírom tekerni...DE már lement 5,3 kg a diétámmal!!!

Hogy vagytok?

2009. szept. 8. 14:37

Sziasztok!

Itt vagyok Tünde :)

megkerestem és regisztráltam, csak most telt le a 30 perc.

Szia Danica, bár olvastam, hogy nem ez az igazi neved :)

Beleolvastam a korábbiakba, mindketten nagyon közel laktok Hozzánk, mi a Bem utcában lakunk november óta.

A kislányom,Timike júni 4-én született, most 3 hónapos. Épp itt nyűgösködik mellettem a hordozóban, ma ilyen napja van. azt hiszem elmegyünk kicsit sétálni, hátha jót esz :)

2009. szept. 8. 11:54
Köszi a gyors válaszokat!
2009. szept. 7. 13:20

Szia!

A mi dokink dr. Albi Mariann, vele sincs gond, mikor ideköltöztünk, őt ajánlották, de azt hiszem egyébként is hozzátartoznánk... Nem tudom, fogad e körzeten kívüli gyerkőcöket, de Tünde által említett számon őt is elérheted.

169. VTünde
2009. szept. 7. 12:56

Szia!


Az én doktor nénim Dr. Rákóczi Mária, nincs vele gondom.Hogy fogad-e betegeket dunakesziről, fogalmam sincs. A rendelő száma: 06 27/358-104, próbálj beszélni Vele!

2009. szept. 7. 12:53

Sziasztok!


Márti vagyok,Dunakeszin lakunk,van egy 8 hónapos kislányunk Maja.A segítségeteket szeretném kérni.A gyerekorvos, akihez tartozunk nagyon nem jó,és másikhoz merg képtelenség átmenni,mert annyi betegük van,hogy körzeten kívülieket nem fogadnak.Az lenne a kérdésem hogy Fóton mi a helyzet ezügyben?Tudtok esetleg valakit aki szóba jöhet?


Köszi a válaszokat!

167. VTünde
2009. szept. 4. 14:19

szia!


Semmi gond, úgy látom, az idő sem biztos hogy engedi...


Köszi, de nem ismerek senkit, így inkább nem, megpróbáljuk összehozni jövő héten!


Nektek jó szórakozást!


Puszi!

2009. szept. 4. 12:08

Szia!


Sajnos nem tudunk menni játszóterezni, mert kipurcant a mosógép, és menni kell újat venni délután... Így meg utána apával kell mennünk a piacra...

Jövőhéten valamikor?

Vagy átjöttök ti is a babatalira hétfőn? :D

165. VTünde
2009. szept. 2. 12:01

Ok, még erről beszélünk!


Az biztos jó lesz, jó szórakozást előre!

2009. szept. 2. 11:45

Ok :), majd még pontosítunk, bár a telefonom le van merülve...


Hétfő délután fórum buli lesz nálunk, 6 kétéven aluli 4anyukával :D

163. VTünde
2009. szept. 2. 10:20

Uh, olvasom a köv. sztorit, hát akkor én meg sem szólalok, hogy Nóri milyen kis eleven!


Jó lenne még a jó időben játszóterezni, de ma és holnap nem érek rá délután, a péntekhez mit szólsz?


Puszi:)

2009. szept. 2. 07:30
De eléri, de szerencsére pont kint volt a szomszédság, javították szomszédasszony visszapillantóját, úgyhogy Edit már épp hozta volna vissza.
161. VTünde
2009. szept. 1. 21:51
Nem semmi a fiad, hallod, még jó hogy nem ment ki az útra, mert simán ki lehet nyitni azt a kaput, vagy még nem éri el?
2009. szept. 1. 10:04
Nem mentünk, nem volt annyira sok kedvem hozzá, meg a szomszédba költözött egy kislány, és a paravánon keresztül egész jól lekötik egymást :D Aztán meg meglépett, kinyitotta a kiskaput, és az egész szomszédsággal labdázott egy sort mire észre vettem... mert ugye épp szoptattam, hiába szóltam... ááá kicsit megijedtem, így most a kukával torlaszoltam el a kaput.
159. VTünde
2009. szept. 1. 10:01

Szia!


Mi jól vagyunk, most éjjel Nóri sem ébredt hajnalban, csak 6-kor sétált át hozzánk és így aludtunk, majd lustiztunk kb. fél 9-ig:))

Jó volt.


Voltatok a játszótérre?

2009. aug. 31. 13:03

Szia!


Köszi egész jól, Tomnak jön egy vagy több foga, de egy biztosan, mert tök fehér az ínye ott, és már tapintható alatta a fog, csak nem tört még át.

Aliz csütörtök óta átalussza az éjszakát, este nyolctól 6-7ig :)), de azért még fáradt vagyok :)


Ti hogysmint?

157. VTünde
2009. aug. 31. 12:57

Szijja!


Sajnos nem jó ma, mert délután mennem kell találkozóra Pestre, ráadásul reggel meg is jött:(((


Hurrá!!


Hogy vagytok?

2009. aug. 31. 12:50
Délután játszótér?
2009. aug. 26. 09:41
Apa meggyógyult, most bomlik a háta :p , de már az is jobban néz ki. :)
154. VTünde
2009. aug. 25. 19:39

1 nap tényleg nem jó, Apának 2 van, nekem is csak 7:((


Jól vagyunk, köszi, Apa mától dolgozik, jól van, nem igazán derült ki mi volt a baj...


Tiéd Apával mizu?

❮❮ ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook