Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fóti kismamák fórum

Fóti kismamák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2553. Diamka (válaszként erre: 2485. - F95d8b48aa)
2010. márc. 12. 09:22

Szia Lini!


Én is benéztem, mi is a Királydombon lakunk, és holnap lesz két hetes Laura, a kislányunk. Pontosan hol laktok?

Ja, üdvözöllek a fórumon. Tudom, milyen a lakásba fordulás:-))) Én még annyira nem sokalltam be, mert párom is itthon van még a jövő héten is. Hát hogy utána mi lesz???

2552. VTünde
2010. márc. 12. 08:39

Lini mail címét nem tudom, vki megkérdezi ás átküldi Neki?


Pusz.

2551. VTünde
2010. márc. 12. 08:38

Sziasztok!


Helyzetjelentek:Rizs kifőzve, halat bepanírozom, aztán megyek takarítani, majd irány a cég elbúcsúzni, aztán együtt Apával Nóriért, majd bevásárlás és folyt. köv. főzés!


No "röviden" ennyi!


Szép napot Mkinek! Jó hétvégét!


Mikor lesz már szép idő???


Gyorsan küldök a mail címetekre egy progit, ébresztik a macikat Veresen:)

2550. melissam
2010. márc. 11. 20:02

Mi is voltunk a gyermekvárosban, egyszer csa kúgy sétálni, még mikor ideköltöztünk, szerintem szép. olyan parkos, tényleg egy főúri parknak néz ki.

Nekem is dunakeszit javasolták játszótér szempontjából, bár nekünk nincs messze az óvoda előtti. a legjobb lennem, ha itt mellettünk, a nov 7e téren felújítanák :)) az nekünk egy perc Í:)) és szép nagy tér. de itt most viszonylag kevés gyerek lakik az új részekhez képest, gondolom majd oda építenek.


a kutatás jól sikerült, majd holnap leírom a anplóba.

jó éjt!

2010. márc. 11. 19:57

Judit! Na most ahogy visszaolvastam, én is falut írtam :))) nekem ez már az marad!! De amúgy legyünk őszinték, ez hol város? Na mindegy.


Köszi, akkor lehet, hogy én egy háznál láttam azt a csúszdát, egy udvarba, annyira nem figyeltem meg.


Biza jó lenne egy játszótér elérhető közelségbe. Kisalagi nem lenne rossz, csak az sincs nekem olyan közel, hogy csak "kiugrunk" a játszótérre, mármint gyalog, és úgy láttam, hogy már jön fel az a valami ami alulra le lett téve, de valahogy itt Fóton semmi sem marad meg eredeti voltában. Sajnos.

Dunakeszire érdemes még átmenni kocsival, ott vannak jó játszóterek.

A bolt az meg egy másik dolog igen, ha én a rendes nagy babakocsival akarok elmenni boltba, akkor itt a környéken többet is ki kell hagynom, mert egész egyszerűen nem férek be vele. Csak abba amelyik a legmesszebb van.


De mondok még jobbat. Amikor még picike volt Patrik, el kellett mennem az SZTK-ba a vérvétel leletemért. Ez ott van ahol a tanácsadó, csak a gyógyszertár felöli oldalon van a bejárat. Mivel Patrik még csecsemő volt, és bealudt a babakocsiba, úgy gondoltam, majd betolom az SZTK-ba, odatolom a lépcsőhöz, én meg felszaladok a lépcsőn, és egyből ott adják ki a leletet, be se kell menni, tehát látom, és fél perc az egész. A döbbenet akkor ért, amikor egész egyszerűen NEM FÉRT BE a babakocsi az ajtón!!!!

Pedig ugyanolyan ajtó van mint a tanácsadó oldalon, csak ezek szerint picit keskenyebb. Nem tudtam sírjak e vagy nevessek. :))

Kivenni nem tudtam őt a kocsiból, hogy felvigyem magammal, mert aludt, kint pedig dehogy hagyom!!

Úgyhogy betoltam a gyógyszertárba (hátra ahol nincsenek betegek) és mondtam a kolléganőmnek, hogy a szemét le ne vegye róla, két perc és itt vagyok. Röhej sajnos, de ez van :((

2548. melissam (válaszként erre: 2522. - Danica16)
2010. márc. 11. 19:40
Téged is kérdezlek babaúszásra, de egyébként ez jutott eszembe, h Tomot hova tennéd :)
2547. Csuti25
2010. márc. 11. 18:56

Kata! Itt megy előttünk a nagyfesz. villanyvezeték és az alatt van egy placc, ahol szoktak lógni a gyerekek és van egy darab rámpa, amire bicajjal feltekernek meg le. Lehet hogy azt láttad. Meg van kifeszítve egy tollaslabdaháló, aztán ennyi. Sajnos. Anyumék falujában, Rácalmáson (ja bocs, már az is város), 2 percnyire anyuéktól van egy annyira szép játszótér! Új, csupa fából kászült játék, gumilapok lerakva alattuk. Asszem az is eus pénzből van. Olyan jó lenne ide is. :)

Meg egy bolt is jó lenne sétálva elérhető távolságban.

2546. 23e598e663 (válaszként erre: 2545. - Danica16)
2010. márc. 11. 18:55

ej ez a vacsora nem megy nekünk :(((


igen, nyertek,

[link]


tudom, hogy 24 órás felügyelet, és biztos, hogy odafigyelnek rá, de azért felmerül bennem egy kis "félelem" ezzel kapcsolatban ...

2545. Danica16 (válaszként erre: 2544. - 23e598e663)
2010. márc. 11. 18:14
De mintha most nyertek volna unijós pénzeket a helyre hozásra, nem? Valami ilyesmit hallottam...
2010. márc. 11. 18:11

Igen csajok be lehet menni a gyeribe, hogy kocsival lehet e azt nem tudom, de gyalogosan igen.


Nekem még azért most is szép :) de az tény, hogy ezelőtt 20 évvel sokkal szebb volt.


Nekem is ott készültek az első esküvőmön a fotók, és régen nagyon sokan fotózkodtak ott, most már inkább átugranak Vácrátótra akik tehetik, mert az arborétum gyönyörű, nincs is messze, ott készültek a mostani esküvőnk képei :)


Judit! Arra felétek, illetve a Tó felé nincs valahol játszótér? Mintha az útról (amikor kocsival mentünk ki Fótról Csomád felé) láttam volna egy csúszdát, ott a falu vége fel, de nem figyeltem meg annyira, lehet, hogy szimplán egy háznál láttam csak :)))

2543. Csuti25 (válaszként erre: 2540. - Danica16)
2010. márc. 11. 17:08

Nem a tanösvényt mondta? Mert olyan van a Somlyón. A Fáy présháznál van kirakva térkép róla, meg talán onnan indul.


A gyeriben még én sem voltam,pedig hallottam, hogy nagyon szép. Bár ezek szerint akkor csak szép volt. Ott szoktak sokan fotózkodni esküvőkor, úgy tudom.

2542. Danica16 (válaszként erre: 2541. - F95d8b48aa)
2010. márc. 11. 16:40
Kialagon a lottózó utcájában.
2541. f95d8b48aa (válaszként erre: 2540. - Danica16)
2010. márc. 11. 16:36
Ti merre laktok itt a nagyvárosban? : )
2540. Danica16 (válaszként erre: 2539. - F95d8b48aa)
2010. márc. 11. 15:37
Nekünk a védőnő is mondta, hogy be lehet, meg mondott valami erdőkerülő sétát is, csak már nem emlékszem merre mondta :p
2539. f95d8b48aa (válaszként erre: 2531. - 23e598e663)
2010. márc. 11. 14:55
Be lehet menni a Gyerekvárosba? Mindig kacérkodtam a gondolattal hogy meg kellene nézni, de nekem nem volt egyértelmű hogy bárki bemehet.
2538. Danica16 (válaszként erre: 2535. - VTünde)
2010. márc. 11. 14:24
Ez aranyos, Totó tisztes távolból figyeli a porszívót :)
2537. Danica16 (válaszként erre: 2531. - 23e598e663)
2010. márc. 11. 14:22
Ott voltunk mi is, csak akkor még Tom nem nagyon ment gyalogosan apja meg nem bírta el, én meg már igencsak pocakos voltam, úgyhogy rövidre zártuk a sétát...
2536. 23e598e663 (válaszként erre: 2535. - VTünde)
2010. márc. 11. 14:21

Megnéztem! nagyon aranyos :)))Nálunk is sláger a porszívózás.

Épp kérdezni akartam, hogy nem lett e beteg Nóri, de aztán olvastam a naplóba ...

2535. VTünde
2010. márc. 11. 13:43
Tettem fel gyorsan egy videót, Apa navigálásával Nóri porszívózik:) Ez tegnap készült!
2534. VTünde
2010. márc. 11. 13:40

Dóri most a Te naplódat olvastam, nem semmi totó. Tegnap emlegettem, mert apa azt mondta, hogy szerinte Nóritól nincs "rosszabb" gyerek, erre mondtam, hogy vetekszik Tomival:)


Melinda Neked is köszi a választ a scanneléssel kapcsolatban!

Timike édes a képeken, tetszik, ahogy belegabalyodik a játszószőnyegbe ;)

2533. VTünde (válaszként erre: 2531. - 23e598e663)
2010. márc. 11. 13:24

Én voltam most leolvasni ;)


Amúgy is, nyáron elmentünk, nem is tudtuk Apával, hogy ez ekkora!Nagyon szép és szomorú:(

2532. Danica16
2010. márc. 11. 13:20
Aha jó, majd apjukkal együtt elnézünk arra, ha egyszer abba marad a havazás és megjön a tavasz :p
2010. márc. 11. 13:20

A Gyermekvárosba voltatok már csajok? Ajánlanám mindenkinek, bár tudom Nektek elég messze van.

De nagy nyári melegbe érdemes kocsival lemenni addig, és aztán gyalogosan bemenni sétálni, mert sok fa van bent és jó árnyékot ad. Nekem még mindig gyönyörű, bár már közel sem olyan mint régen, gyerekkoromban rengeteget jártunk be, a kerítésen gyönyörű pávák napoztak :) mi pedig lestük mindig húgommal, hogy találunk e páva tollat, nagyon szépek voltak.


Van a gyeribe is egy nagy tó, vadkacsák, de jó nyugis hely, a nagyobb gyerekek jót tudnak szaladgálni. Volt egy játszótér is, sajna az már romokban :(

2530. 23e598e663 (válaszként erre: 2529. - Danica16)
2010. márc. 11. 13:16

Ha gyalogosan szeetnél (bár Nektek az brutál messze van úgy), akkor a legegyszerűbb, ha az Idősek Otthona elötti utcán mész végig, végig, az az út megy fel a királydombra, és onnan már csak egy ugrás.

Ha pedig kocsival gondoltad, akkor a Hargitából balra a főűton egészen a benzinkútig, ott jobbra, át a vasúti felüljárón, és ott egyből rá kell kanyarodni arra az útra, amelyik a Fáy présház felé megy. (ha így tudod), és arról asszem az első földút balra a Tó utcája.

2529. Danica16 (válaszként erre: 2528. - 23e598e663)
2010. márc. 11. 12:56
Mi meg még nem is voltunk arra :p Úgyhogy mi is ellátogatunk majd arra, csak valaki navigáljon minket :)
2010. márc. 11. 12:51

Sziasztok!


Hú de sokat írtatok, alig tudtam visszaolvasni :)


Nagyon ramaty idő van, de muszáj volt elmennünk a boltba, babakocsival, Patrik majdnem bealudt útközben, na de azt hozzá kell tenni, hogy ma fél6-kor keltünk!!!! Ne kérdezzétek, hogy miért, mert fogalmam sincs. Na sejthetitek, hogy nem én akartam ilyen korán felkelni :)


Most, hogy itt olvastam a hsz-ekbe a tavat, rájöttem, hogy én ezer éve nem jártam arra. Na ha bejön a jó idő, már tudom merre lesz a legközelebbi sétánk, megnézzük azt a környéket.

2527. VTünde (válaszként erre: 2524. - VTünde)
2010. márc. 11. 12:43

Szóval: sikerült !!


Ez is lemaradt: köszönöm!

2526. Danica16 (válaszként erre: 2524. - VTünde)
2010. márc. 11. 12:43

Küld el priviben a nyomtató típus-számát, keresek magyar vezérlőt neked ;)


Egyébként én se könnyen találtam meg anno, hova menti :)

2525. VTünde
2010. márc. 11. 12:40

Néha bekukkolok hozzátok, bocsánat hogy nem nagyon írok, de káosz van itthon...holnap du jönnek Anyáék, de mivel az Nekem takarítás nap, így ma sütöttem sütit (képviselő fánkot) és a fürdőszobát takarítom (takarítanám, ha ilyen scannelésel nem zaklatnának...).

Holnap du meg babgulyást főzök és halat rántok rizzsel, ez lesz a menü.


Puszi mindenkinek!

2524. VTünde (válaszként erre: 2520. - Danica16)
2010. márc. 11. 12:38

Dóri tudtam, hogy téged kell kérdezni!


Sikerült?


Én nem tudtam hová teszi, ezt honnan kellene tudnom? Vagy csak én vagyok ilyen béna?


De hogy meg tudom -e ezt a műveletet csinálni még egyszer, az még kérdés... ;)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook