Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fóti kismamák fórum

Fóti kismamák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2463. VTünde (válaszként erre: 2460. - Danica16)
2010. márc. 10. 09:32

No ez a simán felvétel...tudod...Nekem is ezt mondta, bár állítólag az oviba sokkal könnyebb bekerülni.Drukkolok4


Köszi lányok a drukkokat, majd holnap írok, mizu.

2462. VTünde
2010. márc. 10. 09:31

Dia, nálam tudod:)


Komolyan, gyere el.

2461. Diamka
2010. márc. 10. 09:29
Lányok, nem tudtok helyet Fóton, ahol lehet fénymásoltatni? Laura tajkártyáját kéne másoltatnom. Nagyon hamar megjött, 10 nap alatt...
2460. Danica16
2010. márc. 10. 09:18
Felhívtam az ovit, ápr. 10-25 között lesz valamikor a beiratkozás, de még nem tudják a pontos időpontot, és a nő szerint nem lesz gond Tomot simán fel fogják venni :)
2459. Danica16 (válaszként erre: 2457. - Diamka)
2010. márc. 10. 09:17

Az így szokott lenni :D, még a lányát is át szokta hívni, akkor a fogorvosi részleg is áll :DD


Örülök, hogy minden rendben! :) Csak így tovább!

2458. Diamka (válaszként erre: 2436. - VTünde)
2010. márc. 10. 09:17
Szorítok neked, Tünde! Biztosan sikerülni fog, megérdemelnéd!
2457. Diamka (válaszként erre: 2430. - Melissam)
2010. márc. 10. 09:15
Kezdünk összeszokni. Laura már van, hogy négy órát is átalszik. Úgy néz ki, tejci is van már neki, szerencsére:-) Ez a legnagyobb öröm nekem:-))) Anya ma megy haza, de a párom még jövő héten is szabadságon lesz. Tegnap voltunk varratkiszedésen, és minden rendben. Elvittük Laurát is, a doktor bácsi percekig gyönyörködött benne, gondolom, a többi várakozó nő őszinte örömére.:-)
2456. VTünde
2010. márc. 10. 08:12

Sziasztok!


Melinda nagyon szép voltál:)

Elküldtem a képeket a sógornőmnek, tetszik Neki, de már lefoglalózták mindkét ruhát.

Én megvenném, ha lenne pénzem, mert Nekünk egyházi esküvő nem volt, csak kosztümös templomi és a szívem vágya, hogy menyasszonyi ruha is legyen rajtam!Apa azt mondta, ami késik nem múlik:)

2455. Csuti25 (válaszként erre: 2450. - 23e598e663)
2010. márc. 9. 18:18
Na akkor majd megsasolom Patrik új séróját! :)
2010. márc. 9. 18:00

Nem is írtam még Nektek, hogy levágtuk Patrik haját. Nagyon sokáig tartott amíg rászántuk magunkat, de muszáj volt, mert iszonyú hosszú volt neki. Nagyon szép, dús haja van már most, de azt nem viseli el ha ollóval vagdosom, márpedig két hetente kellett a frufruját, meg a fülénél vágni mert olyan gyorsan nő neki.

Tavaly augusztusba lett neki levágva 6 mm-sel, akkor nagyon tetszett, aztán alig vártuk hogy megnöljön, és egészen idáig nagyon aranyos volt vele, de sztem, most ment túl azon a ponton, amikor már nagyon lányos kezdett lenni. Úgyhogy most kis tüsi, de nagyon jól áll Neki, kis cukorfalat! :))


ja Meli! Megtaláltam a Te naplódat is, és beleolvasgattam :)

2453. melissam
2010. márc. 9. 17:59

Ti vettetek már tejet vagy sajtot v vmit abból a tejeasautóból, ami a Dózsa Gy úton árul?

milyen?

2452. melissam (válaszként erre: 2451. - Danica16)
2010. márc. 9. 17:58
Akkor Dóri, lehet h nem fogadjuk fel :P :D
2451. Danica16 (válaszként erre: 2445. - Melissam)
2010. márc. 9. 17:54

Na majd megpróbálok valamikor beszélni az építtetővel, rendes egyébként, csak már rég volt dolgunk vele :D

Vizest csak pesten tudok, apám ismerőseit.

És pszt, de apánk szakmája is az, de tán egy napot is dolgozott benne :p Majd fordítva kötötte be a csapot a régi lakás felújításakor :DD

2010. márc. 9. 17:53
Judit! Mi 9.15 megyünk, akkor valszeg összefutunk majd :)
2449. melissam
2010. márc. 9. 17:52
Köszi Judit Neked is a mestert. Ezért is kérdeztem Tőletek, mert annyi a megbízhatatlan, meg aki rosszul dolgozik, de közben sok pénzt elkér. Majd ha kapok címet, akkor lehet, hogy megírom a nevet Nektek, hogy ismeritek-e ? :) hátha volt már rossz tapasztalat vele.
2448. melissam (válaszként erre: 2446. - VTünde)
2010. márc. 9. 17:50
Tünde, küldtem róla emailt :)
2447. Csuti25
2010. márc. 9. 17:19

Sziasztok!

Zsóka már 3 órája alszik! Eltoltam a tóig, meg vissza, meg még 1 órát szobroztam mellette a kertben, aztán behoztam és még mindig alszik. :)

Délelőtt meg corában voltunk. Elfogadták a kupont. :)


Kata, hányra mentek oltásra? Mi 9-re.


Melinda, sajnos nem tudok vizest és burkolót. Elég rossz tapasztalatom van a mesterekkel kapcsolatban sajnos. :/ Megígéri telefonon, hogy kijön felmérni, aztán vagy kijön vagy nem. Aki kijön, az meg nem jön el megcsinálni... Kis melót meg nem is vállalnak. Nekünk pl a nyílászárók körül kellett volna vakolni. Becsszóra megígérte, aztán nem jött. Meg a gázszerelő is.

Szerencsére azért vannak kivételek.


Én sem tudtam, hogy a youtubeon lehet ismerősöket keresni. :)


Tünde! Szorítok ezerrel! :)

Én is csak a benzinkút melletti kölcsönzőt tudom. Itt laknak az utcában a tulajék.

És gratulálok a leendő unokatesóhoz! :)

2446. VTünde (válaszként erre: 2444. - Melissam)
2010. márc. 9. 15:35
küldesz Nekem mailen képet, meg írsz árat? Meg méretet ha tudsz?
2445. melissam
2010. márc. 9. 15:20

Tünde, drukkolok!

Köszi lányok a mester válaszokat, Dóri ha nem nagyon macerás, akkor megkérdezitek az építetőt? de ha nehéz elérni vagy valami, akkor nem érdekes. köszi

2444. melissam (válaszként erre: 2435. - VTünde)
2010. márc. 9. 15:17

Tünde,

ÉS a sógornődnek nem kell esküvői ruha? én eladnám az enyémet :)) ha érdekli, akkor küldök képet.

Esküvői ruhakölcsönzőt nem tudok.

Nevelőapukám videós volt, ő megbízható lenne, de sajna már nem vállal munkát, nem bírja a dereka.

2443. 23e598e663 (válaszként erre: 2442. - Danica16)
2010. márc. 9. 15:02
Köszi! Tényleg aranyos dolog! :)
2442. Danica16
2010. márc. 9. 14:54
Itt elolvashatod a jelek történetét, vagy mit: [link]
2441. Danica16
2010. márc. 9. 14:53
Ja jelek, pár hónapja vezették be, hogy lehet egymásnak küldözgetni ilyeneket, vagy csak szimpátiából, vagy hangulatjavítónak vagy ilyesmi, szóval különösebb funkciót nem lát el, de aranyosak :)
2440. Danica16
2010. márc. 9. 14:51

Meli, aki nekünk csinálta a burkolást, azt az építettő hozta, nem tudom milyen áron dolgozik, de nagyon szépen dolgozik, és jó ötletei vannak. A fürdőszobáinkat ő találta ki, nekünk csak annyi volt meg, hogy két színű legyen, ő meg kitalálta, hogy nézne ki a legjobban :) A számát viszont nem tudjuk, mert apa telefonjában volt, amit nem tudtak újraéleszteni a szervizben... De ha kell meg tudjuk kérdezni az építetőt.

A vizest, viszont nem ajánlom, mert elég trehány munkát végzett, még most is folyik néha a wc...


youtube-hoz nem tudok hozzászólni, mert nem is tudtam, hogy ilyesmiket is lehet rajta keresni :p


Tünde megy a drukk!! Erősebben mint eddig, hogy be is jöjjön :)

Videós, nekünk az esküvőn az újpesti önkormányzattól jött ki valaki, de igazából nem ajánlom VHS-sel dolgozik :p Bár jól elkapta a dolgokat, mert már az is rajta van a videon, hogy begördül a feldíszített vas :) És ügyesen lemaradt róla, ahogy leesik apáról a gatyó a házasságkötő teremből kifele menet :D

2010. márc. 9. 14:34

Tünde ok! :)


Csajok már akartam kérdezni többször, mik ezek a jelek? Én kaptam már tőletek is :))), de kapok idegenektől is jeleket, csak sajna fogalmam sincs, hogy ez mire való. De azért köszönöm :)

2438. VTünde
2010. márc. 9. 14:21

Köszi Kata, néztem, majd felhívom őket, láttam kicsi lányokra ruhát, édesek:)))

Majd írok privit!

2010. márc. 9. 14:10

Sziasztok!


Voltunk babamama klubba, szuper volt, bohócot készítettünk :))

Patrik nagyon élvezi a gyerektársaságot, holnapra viszont egy nagyon kellemetlen program van .. oltásra megyünk :( szegény drágám.


Tünde! Videóst nem tudok sajna, illetve olyat nem aki jól dolgozik, én eddig kifogtam a "rosszul dolgozókat" Gratulálok sógornődéknek így ismeretlenül is, és természetesen mennek Neked nagyon a drukkok!

Esküvői ruha kölcsönző: nekem Veresegyházról volt a ruhám, a piacnál van egy kis kölcsönző nagyon jó!! Nem jut eszembe a neve, de majd gondolkodom, ott rengeteg ruha van.


megkérdezhetem, hogy mi az a távmunka?



Meli vízvezeték szerelőt és burkolót se tudok sajna, illetve akit ismerek azt nem ajánlom.

youtube-ot se tudom, azt se tudtam, hogy ott barátokat lehet keresni :))


A férjem ma utazik igen, pár perce szállt fel gép Svájcból, Porto-ba megy (Portugália), és igen dolgozni. Egyelőre úgy néz ki, hogy 2 hétre, de gondolom ahogy a munka halad, és ahogy tudnak végezni.

Eddig kamionozott (nemzetközi), úgyhogy az nem szokatlan ha egy picit távol van, de most váltott munkahelyet, ez az első útja az új helyen :)

2436. VTünde
2010. márc. 9. 13:59

Csajok: csütörtökön 9-re kell mennem állásinterjúra, oda ahol az a csaj dolgozik, akinél takarítok!


Kérek rengeteg drukkot majd!!!

2435. VTünde
2010. márc. 9. 13:42

Sziasztok!


Gyors kukk.Voltam leolvasni, aztán sütöttem palacsintát, most meg távmunkázom:)


Általában csak az utolsó pár hsz-re van időm, bocsi!

A betegeknek gyógyulást!

Kata hová megy az urad, dolgozni?

Melinda nem tudom, hogy lehet barátokat keresni, szakembert sem ismerek sajnos, megvannak Nekem azoknak a tel. számai, akik ezt a társasházat csinálták, de mivel perben állunk az építtetővel, nem tudom, ki megbízható közülük:(


Hírem van:bár már a naplómba leírtam,Nórinak unokatesója lesz:)

Május 22-én esküvő a sógornőméknek!


Kérdésem: megbízható videóst nem tudtok?

Esküvői ruha kölcsönzőt a környéken?

Nóri lesz a kis koszorús lánya:)))Neki kellene ruha, egyet tudok itt Fóton a kis benzinkútnál, oda majd elmegyek.Más?


Köszi.


Pusz Mkinek!

2434. melissam
2010. márc. 9. 13:36

Lányok, tudtok nekem ajánlani egy jól és korrekt áron dolgozó vízvezetékszerelőt és burkolót? a legjobb az lenne, ha ez egy ember lenne :)

a fürdőszobánkat akarjuk felújítani április május környékén.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook