Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fóti kismamák fórum

Fóti kismamák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2433. melissam
2010. márc. 9. 13:05
nem tudjátok, hogy a youtube-on hogy lehet barátokat keresni? csak azokat kereste meg, akiket a gmailen talált, de nem tudom hol lehet még keresni.
2432. melissam
2010. márc. 9. 13:04

Megjöttünk a postáról, meghozták a libero textilkönyvet. Tetszik Timikének.

most már jobb a torkom, csak kicsit fáj.


Kata, ma ment el a férjed? 2 hétig nem lesz?


Dóri, akkor most már van mivel rávenni Tomot az alvásra :))

2431. Csuti25
2010. márc. 9. 09:22
Dia, köszi, hogy megnézted a kupont. (Nekem ezen a gépen nincs acrobat reader és azért nem tudtam megnézni magát a kupont.) Az tök jó, hogy a corában be lehet váltani, be is fogom.
2430. melissam
2010. márc. 9. 09:17

Sziasztok, Szia Dia,

Na mi újság nálatok, összeszoktatok már? Laura megszokta már a kinti világot? :)

Te erősödsz? itt van még Anyukád segíteni? vagy a férjed szabin van még?

2010. márc. 9. 07:33

Sziasztok!


Dóri köszi a linkeket, ez a regiojáték nagyon szuper!


Betegeknek jobbulást!

2428. Diamka
2010. márc. 9. 06:41

Sziasztok!


Na, én is kezdek magamhoz térni. Mindenkinek jobbulást, aki bajlódik. Egyébként én is a torkommal, remélem, Laura nem kapja el.

Csuti, a kupont, ha jól látom a köv. helyeken fogadják el: CBA, Cora, Rossmann, Spar, Kaisers, Interspar.

2427. Danica16
2010. márc. 9. 06:39

Igen már elég jól tekeri, csak tegnap bünti volt, mert rosszalkodott, és nem is aludt, úgyhogy csak bent próbálkozhatott. :p


Megtaláltuk végre a zenét ami Lizinek is tetszik, és ha már fáradt el is alszik vele :)

A liberoról rendeltem, valami pályázatra írt verseket zenésített meg az alma :)

Totó is ropja rá ha meghallja :)

2426. Csuti25
2010. márc. 8. 18:19

Sziasztok!


Meli jobbulást! :)


Tünde, köszi a nőnapi köszöntést apátoktól! :)


Patrik édes lehetett a tornán! :)


Dóri, Tomtom tekeri a bringát?


Én most éppen iszonyatosan megtaknyosodtam. Így nem hiszem hogy megyek holnap baba-mama klubba Dunakeszire egy ismerősömmel.

Délután aludtunk másfél órát Zsókával, de én még tudtam volna tovább is.

Szerdán megyünk 3 hónapos státuszra és oltásra.


Nem tudjátok véletlenül, hogy ezt a pampers kupont hol lehet beváltani, amit itt a hoxán is reklámoznak? A honlapon nem találok erről infót.

2425. Danica16 (válaszként erre: 2424. - Melissam)
2010. márc. 8. 15:53
Na ez eszembe se jutott :p Leragadtam a kőkorszakban :DD
2424. melissam
2010. márc. 8. 15:43
és ha betelefonálnál Dóri? akkor biztos megmondják, h kit és mikor lehet keresni ebben az ügyben.
2423. melissam
2010. márc. 8. 15:42
Hát ezt sajna Dóri nem tudom, egyik ismerősöm bement a buszfordulónál és megkérdezte. gondolom a vezető ovónőt kell keresni vagy óvodavezetőt. nem tudom hogy hívják őket pontosan :)
2422. Danica16
2010. márc. 8. 15:19
Lányok valaki tudja, hogy az oviban hol kell érdeklődni a felvételi miatt? Vagy egyáltalán kinél? Bemegyek itt aztán egy szembejövőt megkérdezek? Vagy hogy kell ezt intézni?
2421. Danica16
2010. márc. 8. 14:36

Olyanunk nekünk is van, Totó is szeretné, csak sok helyet foglal :p :)

Sebaj Cilinél kiélheti magát :D


Még esetleg a regiojaték-nál

Vagy így két részletben: [link]

[link]

Bár így sem olcsóbb...

2420. 23e598e663 (válaszként erre: 2419. - Danica16)
2010. márc. 8. 14:29

Köszi! Corába és osanba nem láttam, de tescoba még nem néztem. meg a buywavbe se, de köszi. Hamarosan lesz Patrik névnapja, és anyuék ilyet vennének neki. A neten is csak Thomasost találtam és baromi drága, 8000 felett van. Emlékszem Karácsony előtt tele volt vele az osan és 4500 körül volt ..


hugoméktól mászóalagutat kap :) az nagyon tetszik neki,a BM klubba van és szereti.

2419. Danica16 (válaszként erre: 2405. - 23e598e663)
2010. márc. 8. 14:17
A Gulliverben esetleg? Meg tesco, cora, ósan, van egy játék bolt a buy way-en is talán ott.
2418. 23e598e663 (válaszként erre: 2415. - Melissam)
2010. márc. 8. 14:17

OK megnézem majd. Most már tudom hol kell keresni :) (múltkor Tündéjét nem találtam)

Nagyon jó dolog amúgy ez a napló írás.


Én is elkezdtem naplót, illetve ahogy mostanság divatos hívni, blogot írni a neten, Patrikinak. Még azelőtt kezdtem mielőtt ő megszületett volna. (már lassan két és fél éve írom) Csak a sok rossz indulatú embert meguntam, akik csak beszólogatni tudtak, (no meg egyéb okokból is) ezért úgy döntöttem, hogy bezárom, és áttettem egy olyan helyre ahol csak az olvashatja akinek én meghívót küldök. A lényeg, hogy majd egyszer Patrik elolvashatja az ő kis különleges történetét :)

2417. 23e598e663 (válaszként erre: 2416. - VTünde)
2010. márc. 8. 14:12
Tünde! ok :) jó utat Neked!
2416. VTünde
2010. márc. 8. 14:04

Szia Kata!


Jó volt, mi kb. 1 órát voltunk lent csajok, aztán bejöttünk, sztem kicsit hideg volt, Apa bírta órákig!

A kaja isteni lett, majd vmelyik nap vissza szolgáltatom a bográcsot!


No lassan készülődök...

2415. melissam
2010. márc. 8. 14:01

igen van babanaplónk :)

nézd meg :)

eleinte én csak saját wordbe írtam, majd decembertől ide, de még mindig kimásolom időnként wordbe, hogy nehogy elvesszen, meg majd kinyomtathassam Timikének, ha nagyobb lesz és olvasgatni akarja :)

illetve igazából a google doksik között van, hogy ha elszáll a gép, akkor is meglegyen :)

2414. 23e598e663 (válaszként erre: 2408. - VTünde)
2010. márc. 8. 14:01
Köszönjük szépen :)
2413. 23e598e663 (válaszként erre: 2410. - Melissam)
2010. márc. 8. 14:01
hm érdekes, köszi, hogy bemásoltad.
2010. márc. 8. 13:58

Tünde! Milyen volt a bogrács party? Nem fáztatok?

Tényleg elég hideg van, mikor lesz már tavasz????


Meli! Értem! Hogy Te mire nem vállalkozol :) de ez tök jó, mert legalább megtudod, hogy milyen Timike temperamentuma .. felkészülhetsz a későbbiekre :))

Neked is van babanaplód?

2411. VTünde
2010. márc. 8. 13:56
Me1inda nekem is kapar a torkom, ennyit olvastam, remélem jobb már!
2410. melissam
2010. márc. 8. 13:55

na ezt még nem ebbe a naplóba írtam, mert ezt csak kb december óta vezetem, addig sima doksiba írtam, de bemásolom ide, hogy mi volt 4 hósan, h ne kelljen leírnom :P


4 hós vizsgálat 1. alkalom:

Tegnap voltunk a pszichológiai kutatáson. negyed 12-re értünk, ami pont az az idő volt, mire Baba elálmosodott. De azért belevágtunk. 3x kellett volna megnézni egy-egy 5 és fél perces filmet, ahol színésznők beszéltek egy pohár innivalóról és kiöntéséről. Előbb kedvesen és mosolyogva, majd aggódva az első részben, szomorúan és idegesen a második részben, majd torzítva a 3-ban. Timi már az első 3 percben megunta és főleg fészkelődött a kisszékben. utána szünet ésa z ölemből próbáltuk, ezt még kibírta, de a 3-nál már elvesztette az addig sem túl sok türelmét. Viszont már ez a két felvétel is jó volt, szép teljesítmény egy ilyen pici babától.


2. alkalom:

A vizsgálat most 2 részből állt: egy fapofa játékból és egy szabad játék részből. Ez utóbbi jól ment. A fapofa játékban 3 perc aktív beszélgetős és 2 perc nem odanézős, csendes részek váltották egymást. Az első és második aktív rész még tetszett Babának, de a csendes az nem jött be, ráadásul kisszékben kellett ülnie. De ügyes volt nagyon.

2409. melissam (válaszként erre: 2407. - 23e598e663)
2010. márc. 8. 13:51

A polg hivatal kézbesítője volt. engem nem is zavar, csak az zavart volna, ha bemegyek és nincs levél :) de így kiderült, h nem kell mennem :)


A Tudományos Akadémia Pszichológiai intézete kutatja a temperamentum témakört, hogy mennyire születnek ezzel a babák és mennyi fejlődik ki később. 4-12 hós babákon vizsgálódnak, 4, 9 és 12 hónapos korban. nekem kérdőívet kell kitölteni, Timikével meg játékos feladatokat csinálnak, persze úgy, hogy én is ott vagyok vagy mint megfigyelő vagy mint résztvevő. talán a babanaplóban is leírtam, mindjárt megnézem. most ugyanazok a feladatok lesznek, mint 4 hónapos korban.

ez ilyen önkéntes jelentkezéses dolog, persze pénzt nem kapunk érte, csak a végén egy leírást Timikéről, hogy milyen temperamentumú :)

2408. VTünde
2010. márc. 8. 13:51

Sziasztok!


Minden Anyának és kislánynak Apa nevében boldog nőnapot!


Én most ebédelek, nemrég jöttem haza a leolvasásból, bentről szépen süt a napocska, de a szél hideg. . . és nemsokára megyek Pestre megbeszélésre:( Semmi kedvem, egy dolog motivál: elvileg ma kapom az első kicsi fizetésemet a leolvasóknál.

Semmi kedvem amúgy bemenni.


Remélem, Édesem alszik!

2407. 23e598e663 (válaszként erre: 2406. - Melissam)
2010. márc. 8. 13:27

Meli! Biztos még kezdő volt aki kivitte (postás?)


Mi az a temperamentum kutatás? Mit csinálnak ott?

2406. melissam
2010. márc. 8. 13:14

Kata, sajnálom, h nem sikerült mennünk, lett volna kedvem. Remélem hamar elmúlik a torokfájásom, mert szerdán vendégségben megyünk Timikével, csütörtökön meg a temperamentum-kutatásra, amin voltunk már 4 hónaposan is, nem tudom emlékeztek -e rá.


Most elaludt TImike, megyek és ebédelek, aztán mosogatok, meg főzök egy bödön teát és mézzel iszogatom. a közérzetem sem az igazi. reggel próbáltunk addig ágyban maradni, amíg csak lehet, h jobban legyek, de 10 kor fel kellett kelni mindenképp, mert TImike játszani akart, addigra megunta az ágyban lévő játékokat.


Ilyen labdás játszóház az aldiban volt pár hónapja, de már nincs. utána mi is venni akartunk. nem nagyon járok játékboltban, így nem tudom, hol van. talán a corában lehet.


képzeljétek, hozták a helyi adókról szóló leveleket, gondolom nektek is, és az egyik tértivevényeset is bedobták és cetlit is, hogy vegyük át a hivatalban, ráadásul nem is hozzánk, hanem a szomszédhoz :) gyanús lett és felhívtam őket, h nem azt kellene átvenni, amit bedobtak :) de azt :)most majd jön a kézbesítő a tértivevényes cetliért, mert az kell nekik :))

2010. márc. 8. 13:05

Sziasztok!


Nagyon szuper volt a babatorna! Patrik egyből ment és ismerkedett, játszott, kiabált, nagyon jól elvolt. Egyáltalán nem hiányolt minket. (ezt direkt figyeltem, és ennek örülök, mert a bölcsi így talán könnyebb lesz majd). Tetszettek neki a gyakorlatok is, a labdázós rész különösen, na és a végén amikor abba a nagy ernyőbe tettük egyenként a gyerekeket és dobáltuk őket, Patrik repetát kért belőle. Meli gyógyulj meg hamar!

Jövőhéten nem lesz (márc 15), de utána lévő héten lesz, aztán kövi héten megint nem, mert akkor meg Cilinek van dolga.


Nem tudjátok hol lehet itt a környéken venni olyan játszóházat amibe sok színes labda van?

2404. Danica16
2010. márc. 8. 12:44

Jobbulást Meli!


Mi megvettük Zizinek az ülést végre, csak Totó szeretné nagyon :p De azért is Zizié lesz, mert van benne egy szűkítő rész, ami jól tartja Rizi popóját :)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook