Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúrás fórum. Csatlakozol? fórum

Fogyókúrás fórum. Csatlakozol? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
980. kokuszoscsoki (válaszként erre: 979. - DTJ13)
2017. júl. 6. 09:47
Én azért annyival nem. Sajnos vagy nem sajnos, nem tárol sok vizet a szervezetem, max 1 kilóval szoktam könnyebb lenni, de az a felső határ.
979. DTJ13 (válaszként erre: 977. - Kokuszoscsoki)
2017. júl. 4. 14:50

Én simán 2 kiloval több vagyok olyankor, szóval ne aggódj szerintem.

Nem rég volt nálunk is hal, én csak simán sütni szoktam sütőben vagy serpenyőben.

978. Liluli (válaszként erre: 977. - Kokuszoscsoki)
2017. júl. 4. 08:01

Oh, megértem, én is benne vagyok, nem is állok addig rá a mérlegre, nem keserítem el magam :D

Bár nagyon ügyes voltam tegnap, összesen 1650 kalória lett a nap végére, 2,5 liter víz és zöldtea ÉS -850 kalóriát írt az okosórám a nap végén :'D Reggel volt öt és fél kilométer sétám, délután 20 perc bicaj és egy óra tánc :D Nem szoktam ellenőrizgetni, csak a nap végén... hát mosolyogtam rajta egy jót :D De szükségem is volt rá, nekem ilyenkor segít a sport, kevésbé görcsölök...


Hallal kapcsolatban, nálunk konkrétan minden formában előfordul, mert nagyon szeretjük, de tegnap csak simán olíva olajon átsütöttem lazacfilét, sóval borssal, ettem hozzá SOK salátát (jégsali, paradicsom, kaliforniai paprika, uborka, egy kis feta, egy kis kukorica). Annyira beettem hogy csak na :D és összesen 370 kalóriás volt ez az ebéd, úgyhogy nagyon jól bele is fért a napomba.


Mára bulgursalátát terveztem garnélával (találtam a Lidl-ben akciósan, általában nem veszek, mert olyan drága szokott lenni, de mindig lecsekkolom, bizti ami bizti... és most véééégre találtam 2.40 euróért, úgyhogy vettem hármat :'DDD)


A mai napra nem terveztem mozgást - izomláz már beütött ébredéskor, úgyhogy kell egy picit pihenni, holnap reggel lesz a következő edzés... ha minden jól megy, akkor a hét végén ráugrok arra a mérlegre ismét :)

977. kokuszoscsoki (válaszként erre: 976. - Liluli)
2017. júl. 3. 22:39

Nekem most női napjaim vannak. Utána remélhetőleg meglátom a mérlegen a bűvös 6-os számot, és elkönyvelhetem az első 10-es mínuszom :))

Nálunk ma lecsó volt az ebéd, holnap meg gyümölcsnapozom. De a hal jó ötlet, pont párom kérdezte ma, mikor eszünk halat. Lehet a héten. És milyen formában készítetted a halat?

976. Liluli
2017. júl. 3. 10:45

Sziasztok!


Kinek hogy telt a múlt hét? Nekem valahgy sikerült összeszedni magam, péntektől vasárnapig elég jó volt a kalória is és a mozgás is és VÉGRE kisütött a nap - már csütörtök óta csak szürkeség meg eső volt, nem is nagyon volt kedvem semmihez. De most újult erővel ugrok bele a hétbe! :)


Ki mit eszik ma? Én épp indulok bevásárolni, tegnap csirke és brokkoli volt a menü, ma szerintem valami halasat eszünk.

2017. jún. 28. 20:55

Ez is hasonló!Ha szeretnél könnyen és gyorsan fogyni, akkor fontos, hogy megfelelő étrendet válassz, amely vitamindús, laktat, így nem tör rád a farkaséhség. Mi most egy olyan étrendet mutatunk, ami finom és tápláló ételeket tartalmaz, így a diéta folyamán nem leszel farkaséhes. Ha szeretnéd leadni a plusz kilókat, próbáld ki ezt a módszert! A zsírpárnák leolvadnak tőle és sokkal laposabb lesz a hasad! Ha nagyobb túlsúlytól szeretnél megszabadulni, akkor hosszabb ideig is folytathatod a diétát.


1 nap


Reggeli: 2 evőkanál zabpehely, 2 dl natúr joghurt, 1 alma


Ebéd: 15 dkg tehéntúró, 2 paradicsom, 1 alma


Vacsora: 20 dkg főtt csirkehús, 2 paradicsom, 1 alma


2 nap


Reggeli: 2 evőkanál zabpehely, 2 dl natúr joghurt, 5 dkg eper


Ebéd: 20 dkg párolt karfiol, 2 paradicsom, 1 alma


Vacsora: 20 dkg főtt csirkehús, 10 dkg párolt karfiol, 1 paradicsom, 1 alma


3 nap


Reggeli: 2 evőkanál zabpehely, 2 dl natúr joghurt, 1 barack


Ebéd: 20 dkg főtt hal, 2 paradicsom, 1 alma


Vacsora: 20 dkg főtt csirkehús, 10 dkg párolt zöldség (tetszés szerinti), 1 paradicsom, 1 alma


4 nap


Reggeli: 2 evőkanál zabpehely, 2 dl natúr joghurt, 1 alma


Ebéd: 20 dkg főtt csirkehús, 2 paradicsom, fél kígyóuborka


Vacsora: 20 dkg főtt csirkehús, 2 paradicsom, 1 alma


5 nap


Reggeli: 2 evőkanál zabpehely, 2 dl natúr joghurt, 5 dkg eper


Ebéd: 20 dkg főtt csirkehús, 2 paradicsom, 1 narancs


Vacsora: 20 dkg főtt csirkehús, 10 dkg párolt karfiol, 2 paradicsom


6 nap


Reggeli: 2 alma, 5 dkg eper


Ebéd: 20 dkg főtt csirkehús, 2 paradicsom, 5 dkg eper


Vacsora: 2 paradicsom, 10 dkg párolt zöldbab, 1 alma


Kávét ihatsz, de csak cukor és tej nélkül. A diéta folyamán nem lehet mást fogyasztani, csak ami a napi étrendben szerepel, hogy elérd a kívánt eredményt.

2017. jún. 28. 20:51

Ezt most olvastam!Hátha érdekel valakit.??

Az orvosok szerint a legjobb diéta az amelyik vitamindús finomságokból áll. A vitamindús étrend nagy előnye, hogy nem lesz folyamatosan éhségérzetünk, a plusz kilók leolvadnak és közben jól is érezzük magunkat a bőrünkben. Ennek az étrendnek a másik jó tulajdonsága, hogy remek hatással van a szervezetre. Jó hatással van az emésztésre, szebb lesz tőle a bőr és a haj is. Akik vitaminhiány miatt folyamatos fáradtsággal küzdenek, már néhány nap múlva jobban érezhetik magukat tőle. A koleszterinszint csökkentésében is segíthet ez az étrend, valamint segít, hogy a máj és az epe is regenerálódjon, mivel nincs megterhelve nehéz ételekkel.


Első nap


Reggeli: 3 evőkanál zabpehely, 1,5 dl natúr joghurt, 1 grapefruit


Ebéd: 3 főtt tojás, 2 paradicsom, fél kígyóuborka, 1 alma


Vacsora: 10 dkg főtt csirkehús, saláta 1 kisebb fej reszelt káposztából, 2 paradicsomból, fél kígyóuborkából


Második nap


Reggeli: 3 evőkanál zabpehely, 1,5 dl natúr joghurt, 1 grapefruit


Ebéd: 3 főtt tojás, 10 dkg savanyú káposzta, 2 paradicsom, 1 alma


Vacsora: 10 dkg főtt csirkehús, 2 főtt sárgarépa, 2 paradicsom, 1 alma


Harmadik nap


Reggeli: 3 evőkanál zabpehely, 1,5 dl kefir, 1 grapefruit


Ebéd: 10 dkg tehéntúró, 10 dkg párolt káposzta, 2 paradicsom, 1 alma


Vacsora: 10 dkg főtt vagy grillezett hal, 2 paradicsom, 1 alma


Negyedik nap


Reggeli: 3 evőkanál zabpehely, 1,5 dl kefir, 1 grapefruit


Ebéd: 10 dkg tehéntúró, 10 dkg párolt zöldség (vegyes), 1 alma,


Vacsora: 10 dkg főtt csirkehús, 1 kisebb karalábé és 1 répa lereszelve, sóval és kevés olajjal ízesítve, 1 paradicsom


Ötödik nap


Reggeli: 3 evőkanál zabpehely, 1,5 dl kefir, 1 alma


Ebéd: 10 dkg tehéntúró, 10 dkg párolt zöldség (vegyes), 1 paradicsom


Vacsora: 10 dkg főtt csirkehús, 10 dkg párolt káposzta, 2 paradicsom, 1 grapefruit


Az étrendet háromszor ismételd meg, így a diéta 15 napig fog tartani. A diéta folyamán naponta legalább 2 liter folyadékot meg kell inni, a legjobb ha szénsavmentes ásványvizet iszol. Kávét ihatsz, de csak édesítőszerrel. A napi étrendben meghatározott élelmiszereken kívül azonban semmi mást nem szabad enni.


?

973. c111235bfa (válaszként erre: 972. - Katus73)
2017. jún. 28. 13:06
hat a stagnalas ismeros nekem is de beindul majd ezen nem kell aggodnod. a hetvegi falatozas meg jot tesz sokszor meg a dietanak is. 😊 nekem 80 ala is nehezen ment de osszejott es most 75.8kg vagyok😄 ami nagyon elegedette tesz. a mozgas munka mellett nem egyszeru ha rossz volt az ido akkor walking at home-t csinaltam a you tube-rol. de sokkal jobban szeretek szabadban mozogni meg esoben is😊
972. Katus73
2017. jún. 28. 10:54
Sziasztok! Vagyok én is. Toporgok egy helyben. 88-89 között van a súlyom hetek óta. :( Mondjuk most örülök ennek, mert hétvégén a barátaimnál voltam és ott minden volt, csak fogyókúra nem. :( Mozgást kéne felpörgetnem kicsit, de szinte folyamatosan dolgozom és az időjárás sem igazán kedvez nekem. Az elmúlt egy hétben eső volt és hideg ( kb 10-12 fok)
971. DTJ13 (válaszként erre: 968. - Liluli)
2017. jún. 28. 07:18

Az 1600 kcal teljesen rendben van szerintem, én annyin diétázom és fogyok :)

Én azokon a napokon az édeset kivánom nagyon. Általában egy fehérje szokott segíteni, de sokfélét lehet variálni diéta alatt is

970. c111235bfa (válaszként erre: 968. - Liluli)
2017. jún. 27. 21:29
1600 kcal az nem rossz kulonosen mozgassal egyutt😊 en ma langost ettem igaz csak felet de egy fagyi is lecsuszott😉 kcal-t mar nem szamolom olyan szigoruan. a napi merlegeles alapjan dontom el hogy kicsivel tobbet vagy kevesebbet eszem. vagy ha etteremben ettem akkor igyekszem a vacsorat minimalizalni... valtakozo sikerrel😃
969. c111235bfa (válaszként erre: 967. - Zsókica21)
2017. jún. 27. 21:19
koszi a malnaszedes sem egyszeru ebben a melegben. a futas jolesett kulonosen utana😃
968. Liluli (válaszként erre: 966. - C111235bfa)
2017. jún. 27. 20:27

Áh, nincs eltűnés, csak újság sincs... :D


Múlt hét kaja szempontjából nagyon jó volt - szombatig legalábbis, aznap este megjött, nnnna onnantól kezdve olyan kívánós voltam mint a nemtudommi... :D ilyen napi 1600 kalóriák sikerültek vasárnap is, tegnap is meg ma is.. úgyhogy az étkezés nem volt most túl jó.


De legalább a sport része megy. Szombaton délelőtt csináltam egy óra pop pilatest, vasárnap volt egy háromnegyed óra séta, tegnap voltam zumbázni, holnap is megyek... szóval ez a része pipa. :)

2017. jún. 27. 20:03
Én nem tudom rászánni magam a futásra!Ez a hőség nagyon lefáraszt!Málnát szedtem és gyümölcslevest ettem!Sok sikert a test mozgáshoz!
2017. jún. 27. 17:49
ugy latom mindenki eltunt😊 gondolom megy ezerrel a dieta. en a sulytartason dolgozom es az eleg jol megy😃 nemsokara megyek futni bar eleg meleg van...
965. Zsókica21 (válaszként erre: 964. - C111235bfa)
2017. jún. 25. 19:07
Köszönöm szépen!
964. c111235bfa (válaszként erre: 963. - Zsókica21)
2017. jún. 22. 22:23
gratulalok a lanyod eskuvojehez es igy ismeretlenul is sok boldogsagot kivanok nekik😊 nalam is mozog 1-2kg le fel (most eppen felfele) de most sok a gyumolcs es egy par nap mozgas a munka miatt kimaradt de holnap ujra lesz egy kis sport. nekem most fo cel a tartas hogy nehogy el szaladjon a lo itt a sok nyari finomsag es vendegeskedes miatt. neked is kivanok sikeres visszaterest a celjaidhoz😊
2017. jún. 22. 20:49
Szép és sikeres napokat kedves hölgyeim!Újra itt vagyok!május 27-én elutaztunk a családommal 1 hétre Szlovéniába!Azután megvolt a lányom esküvője június 17-én!Minden nagyon szuper volt!64,5 kg vagyok!Voltam már kevesebb is!Nem értem el a kitűzött 60 kg-ot az esküvőig!Próbálok visszatalálni a kevesebb evésre és a több mozgásra!Tettem fel képet a testvéreimmel az esküvőn.
962. DTJ13 (válaszként erre: 961. - Liluli)
2017. jún. 22. 20:30

Olyan jók az ilyen hetek, amilyet mondasz :)

Hajráhajrá

Én a Lifetilt fenékformálóval kezdtem és most egy újabb programot csinálok, a Lifetilt Diéta Pro Facebook csoportnak a programját. Ebben van étrend meg edzésterv is. Funkcuonális edzés, és mellette még ami jól esik.

961. Liluli (válaszként erre: 960. - DTJ13)
2017. jún. 22. 09:17

Igen igen, én is úgy vagyok vele hogy de jó, ezekszerint megdolgoztattam az izmokat rendesen :D


Te milyen edzést szoktál csinálni? (ha már írtad ne haragudj, de elfelejtettem)


A héten nagyon jó volt nálam is a kaja, kalóriában is tudtam szuperül tartani, meg a makrók is rendben voltak, ÉS mellette nem is voltam éhes, ez volt az első igazán sikeres és KÖNNYŰ hét már nem is tudom mióta :)

960. DTJ13 (válaszként erre: 959. - Liluli)
2017. jún. 20. 17:00

Jol hangzik :D majd ránézek, nem ismertem eddig. Nekem is brutál izomlázaim vannak az edzésektől. Olyan jó, legalább érzem, hogy van hatása :D

Hu, én nagyon jókat eszem

959. Liluli (válaszként erre: 958. - DTJ13)
2017. jún. 20. 08:57

Húúú hát szerintem most a zumba-nia kombó tett be :D


Általában egyébként úgy szoktam tornázni, hogy hétfőn és szerdán egy óra 15 perc nia, pénteken egy óra zumba. Hétvégente általában elutazunk a párommal, úgyhogy nem tudok menni edzeni, de most itthon maradtunk, úgyhogy emellé a három edzés mellé még szombatra is betettem egy egy óra 15 perces niát.


Nem tudom, ismered-e ezt a sportot, szerintem régebben már leírtam ide, de az a lényege, hogy van 50-60 mozdulat, azt ismétlitek mindig. Vannak benne jóga elemek, thai chi, jazz, mindenféle, táncos, de közben kicsit spirituálisnak is mondanám, na mindegy, az a lényege, hogy mindig máshogy kombinálja ezeket a mozdulatokat, szóval a végére teljesen átmozgatod az egész testet és a mivel nem olyan sokféle mozdulat van benne, van benne sok kitartott mozdulat, illetve sok ismétlés, míg a végén már ég a karod, combod... :D


Aznap már nem is tudom igazán, mit ettünk, talán brokkolit meg csirkét ha jól emlékszek, de összefolynak a napok :D A kérdés inkább hogy ma mi lesz? :D

958. DTJ13
2017. jún. 19. 23:42

Liluli, mitől lett ilyen durva izomlázad?

Mi lett végül a menü? :)

Én reform túrógombócot csiáltam ebédre, nagyon finom lett :)

2017. jún. 19. 20:27
kerekparozas megvolt es a kaja is eleg jol ment😊
956. c111235bfa (válaszként erre: 953. - Katus73)
2017. jún. 19. 13:49
na csak raalltam a merlegre +70dkg de meg is jott ugy hogy rendben is van ez turheto. jo mulatast majd a hetvegere. 😊 visszaalltam a kis adagokra es a gyumolcsokre🍓🍐🍒🍑🍉
955. DTJ13 (válaszként erre: 933. - Liluli)
2017. jún. 18. 10:48

Sokat fogyni már nem szeretnék, az utolsó néhány kilonál járok.

A Lifetilt fenékformáló programot csináltam, szépen fogytam is vele, 2 honap alatt leadtam 6 kilot.

Láttam írod a facebook csoportot, én is találtam egy jót, Lifetilt Diéta Pro a neve. Csak ajánlani tudom a programokat és a csoportot is, nekem nagyon sokat segít.

Ebben a csopiban indul egy következő program, azzal folytatom.

954. Liluli
2017. jún. 18. 09:27

Jó reggelt mindenki! :)


Húúúúúú de fáj. Nagyon fáj. Minden fáj. :D

Najó, nem NAGYON, de folyamatosan :D Olyan izomláz van a hátamban, vállamban, FENEKEMBEN, combomban hogy csak na. Párom itt nevetgélt reggel, mikor kivonszoltam magam a konyhába egy kávéért. Azóta már csináltam egy 10 perces tornát, hogy hátha kicsit a mozgatástól jobb lesz és úgy érzem jobb is lett, de na. Elégedett vagyok, ezekszerint a héten nagyon jó volt az edzés :D


Próbálom ma délelőtt kitalálgatni, hogy mi legyen a héten a menü és rátaláltam egy elég okosnak tűnő fiatal lányra, nem tudom hallottatok-e már róla. Kolly néven fut, facebook, saját blog, minden van neki, tegnap olvasgattam a bejegyzéseit és nagyon jókat ír. Van ingyenesen letölthető 30 napos étrendje is és bár ez a része úgymond nem érdekel, van az étrend mellé magyarázat, hogy milyen kaja mire jó, van mellette egy csomó egészséges köret recept, sok-sok ötlet, szóval érdemes beleolvasgatni, ha valaki kifogyna az inspirációból :)


Szép napot! Mit együnk ma? :D

953. Katus73 (válaszként erre: 952. - C111235bfa)
2017. jún. 18. 08:20
Örülök, hogy jól érezted magad! Nekem a jövő hétvége lesz tele kilengésekkel. :) De nem baj, majd ledolgozom. :) (Szent Iván éj itt nagyon nagy ünnep és a barátaimmal töltöm a hétvégét) Gondoltam utána is tartok majd egy gyümölcsnapot. :) A hozzávalók már megvannak, mert kicsit elsokalltam a vásárlást. :) Akkor ananász, alma és körte lesz a menü. :)
952. c111235bfa (válaszként erre: 951. - Katus73)
2017. jún. 18. 08:11
huha nagyon jol ment a gyumolcsnap😃 a mozgasnal meg nem baj ha 1-1 nap kimarad mert piheno nap is kell. a tegnapi este nagyon jol sikerult csupa bunos finomsagot ettem es ittam de megerte😁 meg most is tele vagyok. volt tanc is tehat a mozgas letudva. hat nem tudnek mindennap ennyit enni, ma mar jo lesz visszaterni a kisebb adagokhoz es jo lenne elmenni futni is
951. Katus73
2017. jún. 18. 07:31
Sziasztok! Eiche tanácsára tartottam egy gyümölcsnapot tegnap. Dinnye, mangó, banán és mozzarella sajt (mert ugye egy kicsi fehérje kell) és ma reggelre 70 dekával mutatott kevesebbet a mérleg. Kiváncsi leszek, hogy holnap mi lesz, mert ugye ma már eszek rendesen. :)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook