Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Holnap kezdem a fogyokurát, lenne kedve valakinek csatlakozni? fórum

Holnap kezdem a fogyokurát, lenne kedve valakinek csatlakozni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
109. angyal78 (válaszként erre: 107. - Hexacska)
2012. dec. 24. 21:19

Szia!

Neked is Kellemes ünnepeket!

Ügyes vagy!Én is jól haladok,kb96-ról indultam és most 86kg vagyok.

Még 10kg szeretnék leadni,de biztos mostmár nehezebben megy,de nem adom fel!

Ma én is engedélyeztem magamnak mindent,ami azt illeti ma csak kalácsot ettem meg édességeket,de holnaptól ismét marad a diétás hamika,még szilveszterig jó lenne 1-2kg ledobni!

2012. dec. 24. 21:15
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok mindenkinek!
2012. dec. 24. 09:32

Sziasztok!


Kellemes ünnepeket mindenkinek!


Hogy haladtok a fogyással? Én 6,9 kg-nál tartok. :)

Karácsonykor is figyelni fogok rá, hogy mit eszek.

2012. dec. 10. 14:20

Sziasztok!

Van itt még valaki?

Mert csak Drowers és én vagyünk csak mostanában.

Remélem azért nem maradtunk ketten!

2012. dec. 4. 13:23

Szia!

Én is néha fő étkezések közben,eszek valamit most pl vettem diétás joghurtot teszek bele egy kis zabpelyhet és finom is így,vagy Norbis pudungot eszek végül is azt lehet enni akár mikor.

De ha nagyon éhes vagyok akkor meg hamletre teszek egy kis sajtot vagy túrót és kész.

A gyümölcs az nekem sem jó attól én is éhesebb leszek,ezért találtam ki ezeket helyette.

104. c8dc8ce78d (válaszként erre: 102. - Angyal78)
2012. dec. 3. 14:07

Köszönöm a biztatást!

Nagyon ügyes vagy, és neked is sikerülni fog!!

Egy kérdésem lenne, én most megfogadtam magamnak, hogy csakis kizárólag 4 óránként eszem....de pl. így ebéd után úgy ennék valamit, te ilyenkor szoktál enni valamit?:-)

Nekem a gyümölcsök, nagyon felnyomják a savam, próbáltam már, hogy almát eszem, vagy mandarint, de még éhesebb lettem :-)

103. angyal78 (válaszként erre: 100. - Hexacska)
2012. dec. 3. 13:11

Nagyon ügyes vagy!

Tornázol is?

102. angyal78 (válaszként erre: 101. - C8dc8ce78d)
2012. dec. 3. 13:10

Szia!

Én is elég lassan haladok,de a mult héten nem igazán birtam tartani a diétát,mert amikor megjön nagyon rosszul vagyok,és tornázni sem tudok.

De ma új erővel folytatom mert még ebben az évben szeretném ha 85kg mutatna a mérleg.Ma reggeli súlyom 89.50kg volt.Kb összesen 7kg fogytam eddig,amióta kezdtem a forumot,de nem panaszkodom mert elég sokáig nem mozdultam a 98-100kg-ról.

Szóval kitartást!

2012. dec. 1. 13:16

Sziasztok!

Én mérges vagyok magamra, csak 1 kg-ot sikerült eddig leadnom. (másfél hét)

Nem tudtam annyira odafigyelni, amennyire szerettem volna.

De azért szeretem megnézni, hogy ti mit írtatok, mert erőt kapok:-)

Most megint nagyon elhatároztam magam....:-))

2012. nov. 30. 18:12

Sziasztok!


Én az elmúlt 3 hétben fogytam 4 kilót, nagyon örülök. :)

2012. nov. 29. 21:50

Sziasztok!

És ti többiek,hogy haladtok?

98. angyal78 (válaszként erre: 97. - Crochet)
2012. nov. 29. 21:49

Szia!

Gratulálok a 7kg-hoz,ügyes voltál.

Az én célom az,hogy annyi legyek mint most te!

Hát remélem helyre jönnek a dolgaid a magánéletedben is.És ha tuti terhes vagy akkor léci ird meg,had gratuláljak.

2012. nov. 29. 10:15
sziasztok csajok, hát végülis 73 kilora lementem eddig, vagyis 7 kilot fogytam,d e sajna leállok a diétával, mert nem jött meg két napja, s ha terhes vagyok nem akarom hoyg baja legyen a picinek, csak az a baj hogy a férjemmel épp a váláson gondolkodunk, vagyis nem tudom hogy meg lehet e ezt az egészet menteni
96. angyal78 (válaszként erre: 95. - Crochet)
2012. nov. 22. 21:54

Szia

Mikor kicsit stresszes a hét akkor tudom nekem is nehezebb a diétát betartani,de azért próbálom.

Ma mértem magam 90kg vagyok,szerintem jől haladok mert a heti 1kg megvan.De már alig várom, hogy 8-sal kezdődjön a szám.

Szóval lassan,de haladunk és nem adjuk fel,mert ez a kilok fogyásával egyre jobb lesz!

2012. nov. 21. 21:51
sziasztok, na nem fogytam most semmit, eddig csak 3 kilo ment le, de most kissé stresszes is volt ez a hét, majd most jobban vigyázzok, s ti hogy áltok?
2012. nov. 20. 19:25

Sziasztok!

Itt vagyok én is, csak sok a munkám, és a vizsgaidőszak is itt van, úgyhogy nem sok időm van netezni. A diétát tartom, de a tornára sajnos kevés időm, energiám jut :( Még mindig nem mértem magam, de úgy érzem, mintha centikben már észrevehető lenne picit a változás!! :)

Kitartás mindenkinek!!!!

2012. nov. 19. 11:34

Sziasztok!

Hogy telt a hétvégétek?

Mindenki tartja a diétát?

Én igen,néha nehéz de akkor arra gondolok mi is a cél!Most hogy már lement pár kg most is jobban érzem magam.

92. c8dc8ce78d (válaszként erre: 91. - Angyal78)
2012. nov. 16. 14:33

Sziasztok!


Tegnap este viszonylag jól bírtam, kimaradt a vacsi,és napközben is kevesebbet ettem. Nem tudom, hogy ettől-e, de ma egész nap szédelgek,és fáj a fejem.

A tornára nehéz rávennem magam,egyedül annyira nincsen kedvem hozzá.

2012. nov. 16. 14:01

Sziasztok!

Tegnap megmértem magam 91,60kg végül is 1kg ment le 1hét alatt,úgy hogy nem tornáztam.

Igaz a diétát pontosan 12napja kezdtem,de akkor pontosan nem tudom mennyiről indultam de kb95kg voltam.De ennek a súlyveszteségnek nagy része még viz lehet,de majd csak kezd látszata is lenni.Már alig várom hogy 8-sal kezdődjön a súlyom.(mos nem vagyok valami jól nehezen birom a diétát is,mert tegnap óta szédeleg a fejem,lehet hogy front van)

Ki hogy van?

90. crochet (válaszként erre: 89. - C8dc8ce78d)
2012. nov. 15. 16:03
szia, én tornázok, nekem a rubint rékás dvd van meg a 4 x 20 perces, abból minden nap 20 percet megcsinálok, s ha majd jobban birom akkor napi 2x20 percet csinálok :D
2012. nov. 15. 13:41

Sziasztok lányok, hogy vagytok? Tegnap este egész jól bírtam, hogy nem ettem , remélem ez így is fog maradni a továbbiakban is:-)

Hát a torna, az nem ment valami fényesen, lehet, hogy valami könnyebbel kellene kezdenem? (Alexandrára tornáztam) Ti tornáztok?

2012. nov. 14. 22:12
szia, nekem az első három nap volt nehéz, de most valahogy már este nem is kivánom a kajcsit, ha meg netán mégis akkor csinálok egy teát :D:D:D
2012. nov. 14. 14:20

Sziasztok!


Nincs időm jönni, mert szakdolgozatot írok.

Fogyással vasárnap óta jól haladok, akkor kezdtem egy új módszert. Nagyon bízom a sikerben! :)

2012. nov. 14. 13:52
Sziasztok! Köszönöm szépen! Ez a tea estére nagyon jó ötelt! :-)Biztosan kell pár nap, amíg megszokjuk, hogy este már nem eszünk....
2012. nov. 14. 08:58
esti nagy éhség ellen, én egy fél literes korsoban csinálok magamnak jó langyos teát, azt amikor megiszom tuti nem vagyok éhes :D:D:D de ma reggel ugy keltem fel mint ha kilyukadt volna a gyomrom, annyira éhes voltam :D:D:D
84. angyal78 (válaszként erre: 78. - C8dc8ce78d)
2012. nov. 13. 21:00

Szia!Üdv közöttünk,én is hasonló diétát csinálok.

Elég nehéz,hogy 6után ne egyek mert eddig minden este szinte volt valami nasi.De már kb 10napja kezdtem neki,és eddig jól birom.

2012. nov. 13. 20:57
A káposztalevélről ébn is hallottam már, d emég nem próbáltam ki, az almaecet nem marja a gyomromat, egy pohár vizre ugy kb. 2 evőkanálnyit teszek, én szeretem az izzét is :D
2012. nov. 13. 14:50

Az almaecetről már hallottam, nem marja nagyon a gyomrod? Mióta iszod?

Van egy ismerősöm, aki a nyáron kipróbálta a káposztalevél kapszulát, és nagyon szépen lefogyott vele. Olyan kis csinos lett! Én még arra gondoltam, hogy azt megpróbálom!

81. crochet (válaszként erre: 80. - C8dc8ce78d)
2012. nov. 13. 14:24
Jól hangzik :D:D:D hát én kissé többet szeretnék fogyni, végülis nálam a kevesebb kaja, vacsi helyett 5 körül eszek egy kis turot, sok teát iszok, meg almát eszek, jah és lefekvés előtt kb. egy fél órával iszok almaecetes vizet :D
2012. nov. 13. 13:32

Szia! Köszönöm szépen!

7 kg lenne a cél. Hetente kb. háromszor lenne alkalmam tornázni. A kaja mennyiségeket lecsökkentem, és este a vacsorát kihagynám.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook