Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra mostantól.... fórum

Fogyókúra mostantól.... (beszélgetős fórum)


18. Newsy (válaszként erre: 10. - Kiss Mária)
2009. jún. 30. 08:57
gyere bátran, én nagyon örülök neki!!!!
17. Newsy (válaszként erre: 8. - Becc945bf8)
2009. jún. 30. 08:56

én reggeli szintén valami gabona, vagy jó reggelt, vagy müzli, zabkorpa vagy ilyesmi... gyümölcs... ebéd husi, vagy zöldség valami módon (rántva, csőben, párolva, főzelék), vacsora hát legjobb lenne kihagyni... esetleg valami sali...

a legnagyobb baj, hogy mit eszem a rengeteg fagyi illetve jégkrém csoki helyett...

illetve két függőségem van: a light cola és a McDonald's, de az utóbbiról még úgy ahogy le tudok mondani...:S

16. Newsy (válaszként erre: 7. - Cb82b220ce)
2009. jún. 30. 08:53
szia! nagyon örülök... igen én is a "hoxa" segítségével fogytam eddig, csak sajnos a munkám miatt egy darabig nem tudtam jönni, s ez meg is látszik, kb minden leszenvedett kiló visszajött... a legtöbb fórumon nagyon aranyosak és befogadóak, mégis nehéz egy "régi" fórumhoz csatlakozni, csak ezért gondoltam, hogy elindítom ezt...:)
2009. jún. 30. 08:49
Én 10 hónap alatt 20 kg-ot leadtam, de azóta vagyis karácsony óta nem sikerül újra beindítani a fogyást
2009. jún. 30. 08:48
Ti mióta 'küzdötök' már? És miket próbáltatok eddig?
13. Kiss Mária (válaszként erre: 11. - Csutkababa)
2009. jún. 30. 08:47
Pedig meg akartam venni, de utánanézek hátha valahol még van:)
12. csutkababa (válaszként erre: 5. - Newsy)
2009. jún. 30. 08:46
koszonom szepen, neked is menni fog, hidd el.
11. csutkababa (válaszként erre: 10. - Kiss Mária)
2009. jún. 30. 08:45

Szia Marcsikam mi osszefutunk mindehol :)?!


ma megkaptam az ujsagot, ott van a naplomban, csak kar,hogy majusi szamban voltam,es mar nem lehet venni,puszillak

2009. jún. 30. 08:40
Én is jönnék, bár az én paramétereim messze meghaladják a tieiteket.
9. Newsy (válaszként erre: 6. - ChrystalM)
2009. jún. 30. 08:39
Isten hozott! hajrá! hajrá!
8. becc945bf8 (válaszként erre: 4. - Newsy)
2009. jún. 30. 08:37

Én ugy tervezem h reggeli vagy 2 db puffasztott rizs pulykamellsonkával, sovány turoval/natur joghurt zabkorpával/gyümölcs. Ezekből variálnék reggelente. Ebéd csirkemell/szójapörkölt/saláta/leves, vacsira meg valami light-os, esetleg a vacsit kihagyom, ha sikerül!

TE??

2009. jún. 30. 08:35

Sziasztok!Én lassan 3 hete kezdtem el a fogyózást,inkább életmód váltász,szintén Update szerint.Amit csinálok:reggeli és ebéd normálisan,szerencsére 12-kor ebédelek bent a munkahelyemen,szóval nagy segítség.Amikor hazaérek akkor eszek vmi salit vagy husit.Kenyér csak reggel fér bele,de akkor is csak teljeskiörlésű.Hetente háromszor tornázok a Kiképzésre.Kilóba még nem változtam,de centikbe talán igen,leglábbis ezt érzem a ruháimon. 167cm vagyok és 85 kg,szóval kb hasonló paraméterek.Engem a kilók nem érdekelnek,az érdekel hogy milyenek rajtam a ruháim.

Többször próbálkoztam,mindig sikerült valamennyi de hamar feladtam,most olyan elszánt vagyok mint még soha.Sokat segít h itt vagyok a Hoxa-n fórumokon és rugdossuk néha egymást ha éppen az kell.Vezetek naplót is,nem itt,hanem magamnak leírom h mit ettem,mennyit mozogtam,hetente írom,segít mert nyomon tudom magam követni.

Most alig várom h túl legyen a pirosnapjaimon h újra tornázzok,addig pedig figyelek a kajálással.

Én itt vagyok,remélem többen is jönnek!

2009. jún. 30. 08:32
Sziasztok! Nekem is elkelne egy kis támogatás. 165 centimhez 81 kilót mutat a mérleg. Én ma kezdtem el diétázni. Minimális szénhidrát, sok-sok zölség-gyümölcs és fehérje. Mozgásra egyelőre nincs lehetőségem, talán ha lement már valamennyi.
5. Newsy (válaszként erre: 3. - Csutkababa)
2009. jún. 30. 08:32
tudom, tudom, hogy ez a titok... meg a kitartás!!!! gratulálok!!!!
4. Newsy (válaszként erre: 2. - Becc945bf8)
2009. jún. 30. 08:31

de jó, de jó, de jó!!!!

legalább együtt tudnánk, gondolom kb ugyanannyit szeretnénk leadni...

mit tervezel?

2009. jún. 30. 08:29

sziasztok, en lefogytam 35 kilot, 2 ev alatt.

sok mozgas,eletmodvaltas, ez a titok

2009. jún. 30. 08:24

szia!

én holnaptól (július 1) kezdek bele egy kemény diétába, 162 cm és 84 kg vagyok :( Szívesen csatlakoznék hozád!

2009. jún. 30. 08:17

elértem a végső elkeseredés fázisát, így mostantól kőkeményen fogyókúra... 81 kiló 168 cm... sok mindennel próbálkoztam, a kitartás hiányzik, de most muszáj... hogyan? kevesebbet eszem (sokkal), és sok-sok mozgás... amit eszem, szénhidrát szegény, zöldségben, gyümölcsben gazdag, fehérjedús... főleg update....

szeretném, ha csatlakozna bárki, akinek ugyanúgy kitartásra, biztatásra van szüksége, bármilyen módszerrel is fogyózik...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook