Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra mostantól.... fórum

Fogyókúra mostantól.... (beszélgetős fórum)


168. Kiss Mária (válaszként erre: 167. - Newsy)
2009. júl. 1. 11:53
Én updatezem ott pedig este is megengedett a tejfölt.
167. Newsy (válaszként erre: 165. - Kiss Mária)
2009. júl. 1. 11:53

igen én is rágondoltam a tejfölt, nem belefőzni...:) hát sokan erre is mondják, hogy magas a kalóriája... de én imádom!

köszi a receptet..

166. cb82b220ce (válaszként erre: 165. - Kiss Mária)
2009. júl. 1. 11:52
Persze,nincs is ezzel semmi gond,csak aggódott a tejföl miatt,így leírtam h nem muszálj! :-)
165. Kiss Mária (válaszként erre: 163. - Cb82b220ce)
2009. júl. 1. 11:48
Én is úgy szeretem, hogy a kész káposztára rakok tejfölt
164. Kiss Mária (válaszként erre: 162. - Newsy)
2009. júl. 1. 11:47
Pörköltalapot készítek sok hagymával, majd rádobom a felkockázott húst picit felöntöm vízzel, megsózom és félig megfőzöm. Amikor félig már megfőtt hozzáadom a savanyúkáposztát és készre főzöm. Én szoktam hozzá tejfölt is enni, van 12 %-os, ami este is ehető
163. cb82b220ce (válaszként erre: 162. - Newsy)
2009. júl. 1. 11:46
Mi a baj a tejföllel?Amúgy az igazi székelykáposztába nem is kell tejföl.
162. Newsy (válaszként erre: 161. - Kiss Mária)
2009. júl. 1. 11:42
leírnád azt hogy kell, szívesen csinálnék mert nagyon szeretem... csak hát még tejföl... vagy azt azért eszel hozzá????
2009. júl. 1. 11:21
Nagyon jó a székelykáposzta is fogyúkúrázóknak és abba sem kell túl sok hús
160. cb82b220ce (válaszként erre: 157. - Kiss Mária)
2009. júl. 1. 11:16
Hűha :-D fincsin hangzik :-D de nagyon,kifogom próbálni :-D
159. Kiss Mária (válaszként erre: 158. - Newsy)
2009. júl. 1. 11:16
Tényleg finom. Én nem szeretem a csirkehúson a bőrét, de ezen nagyon finom jó ropogósra sütve
158. Newsy (válaszként erre: 157. - Kiss Mária)
2009. júl. 1. 11:15
de jól hangzik...:)
157. Kiss Mária (válaszként erre: 156. - Cb82b220ce)
2009. júl. 1. 11:11
Összekeverek light ketchupot kevés erős pistával és sóval, majd ezzel bekenem a csirkeszárnyakat és sütőzacskóban megsütöm, akkor még olaj vagy víz sem kell alá
156. cb82b220ce (válaszként erre: 155. - Kiss Mária)
2009. júl. 1. 11:08
Ez végül is igaz... :-D Te hogy szoktad csinálni?
155. Kiss Mária (válaszként erre: 152. - Cb82b220ce)
2009. júl. 1. 11:08
Vegyél csirkeszárnyat és süsd meg ropogósra, nem drága és finom
154. cb82b220ce (válaszként erre: 153. - Newsy)
2009. júl. 1. 11:04
Szivesen :-D
153. Newsy (válaszként erre: 147. - Cb82b220ce)
2009. júl. 1. 11:01
köszi :) megjöttek receptek
2009. júl. 1. 10:55

Email elküldve.Asszem én is belenézek majd alaposabban h mit is főzzek hétvégén.Egy csomó gyors recept is van,csirkehusival...ok rendbe,gyors megvannak,na de azért a pipi nem túl olcsó h minden nap...

Én asszem utána nézek a neten a görögsalinak,hétvégén kaját rendeltünk és én köretnek azt rendeltem,Isteni volt,eddig is ettem már máshol de eddig ez volt a legjobb :-D

Köszi h drukkolsz,menjen is :-D

151. Newsy (válaszként erre: 149. - 91675d4a35)
2009. júl. 1. 10:43
köszi :)
150. Newsy (válaszként erre: 146. - Cb82b220ce)
2009. júl. 1. 10:41

:):):) Tűnj el!!!!! (már mint nem te, hanem a menzesz)

köszi a tippeket! többnyire én is fáradt vagyok a főzéshez, ez a legfőbb gond!, receptek még csak lennének, de mindjárt priviben elküldöm az e-mailcímem, s ha átküldöd a recepteket, azt nagyon megköszönöm :)

2009. júl. 1. 10:38

Newsy: én reggel barnakenyeres szendvics, light sajtkrém, párizsi, paprika, paradicsom feltéttel, ebéd leves és fél adag valami főzelék vagy párolt zöldség, ezt menzáról szoktam, vagyis görög étteremből. Vacsora picike rakott krumpli, sok koviubival, asszem ezt főz a férjem. Ma nem hoztam semmi kiegészítést, így nagy szünetek lesznek, reggeli-ebéd között 3,5 óra, ebéd-vacsi között is hasonló, ha nem több. Nekem nagyon bevált az is, hogy vacsora előtt letusolok, levetem az egész napi ruhámat, tiszta ruhát veszek, rendbeszedem magam, és így ülök le vacsizni. Már csak egy táblácskát kellene gyártanom: NE HABZSOLJ! felirattal.:))


Fehérjepor: nem próbáltam, majd mesélj, hogy válik be.

148. Newsy (válaszként erre: 145. - A6d5a14c21)
2009. júl. 1. 10:34
ez kemény lesz...:) szorítok majd!!! napi háromszor turmix???
147. cb82b220ce (válaszként erre: 145. - A6d5a14c21)
2009. júl. 1. 10:33

Hajrá,hajrá,az csak jobb ha hamarabb kezded.Kitartást Rékához,én egyszerűen nem bírom,nem és nem...letöltöttem a Czanikot de nagyon gagyin beszél,még Norbinál is gázabb,ráadásúl Bódi Szilvi is benne van,aaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....na neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

fehérje poros diéta....hát passz,most hallok róla először :-D

2009. júl. 1. 10:32

Szia Newsy!Én ma reggel péksütit ettem... :-S Ebéd az borsóleves,sonkástészta(majd megeszem csak a felét.. ) vacsora:tegnap akartam omlettet enni (tojás,felvágott jó sok sajt)persze semmivel se,csak paradicsommal meg ubival de a párom nem volt éhes így csak magamnak nem csináltam,salit ettem,megint...hát nem esett tegnap vmi jól...na mind1... így hát vacsi az ma lesz az omlett.

Ötlet nekem mindig lenne h miket csináljak de ezzel az a baj h amikor hazaérek 5 körül na nekem már semmi kedvem főzni...nem rég kaptam email-be rengeteg Norbis receptet,nagyon jók vannak benne,ha gondolod elküldhetem és ötletet meríthetsz :-) Jajj de mozognék már....tegnap is halálra untam magam...a szex és new yorknak pedig vége(igaz már 3-szor végignéztem de akkor is) a jóbarátokat pedig még többször,szóval azt már nem nézem,így hát rengeteg időm lenne tornázni :-) tünj el,tünj el menzesz :-D

2009. júl. 1. 10:26

Sziasztok csajok!


Annyira nagy itt a lelkesedés mindenkiben,hogy bár én csak péntektől terveztem a kőkemény fogyit újból,de elkezdem ma.2 hét fehérje porozás,hát remélem kibírom majd.Egyszer már csináltam,igaz akkor nem sok eredménnyel,mert csak 1étkezést váltottam ki vele meg nem mozogtam túl sokat.De elvileg holnap véget ér a vizsgaidőszakom,és aztán lesz úszás,kondi terem meg Réka dvd(ettől félek a legjobban,lever a víz a nőtől,főleg a hangjától,de a célért bármit)augusztus 17én van a szülinapom,addigra 7kiló mínuszt kell produkálnom.


Ha valaki csinált már ilyen fehérje poros diétát légyszi írjon róla!nekem most ez a t-u-r-b-o van,de hallottam,hogy sokan dicsérik a DM-set,meg egy rózsaszín dobozos Tesco-satha valaki használta valamelyiket légyszi számoljon be róla mennyire telít el,mennyi időre elég egy doboz,stb...köszi:)

144. Newsy
2009. júl. 1. 10:24

sziasztok lányok! de jó, hogy írtok!!!! köszi a válaszokat és tanácsokat... a tegnapi zaba ellenére ma 40 dkg-val könnyebb voltam, tudom nem valami eget verő, de legalább nem lett még több... és iszonyat izomlázam van a sok gyaloglástól...:)

eddig egész jól állok kajával 200 g málna, néhány szem sárgabarack, egy tejeskávé cukor és édesítőszer nélkül illetve egy ligth tejberizs( ezt nagyon kívántam), s most olyan jól vagyok...:) ti mit eszek majd ma? mit ettetek? általában nekem az ötlet hiányzik...

Gyöngyi! további kitartást!!!

143. 91675d4a35 (válaszként erre: 142. - Cb82b220ce)
2009. júl. 1. 08:56

Jaja, igazán az első két könyvvel lehet fogyni, onnastól, hogy kenyér, péksüti, puding, már felejtős az egész. De tény, hogy legtöbb embernek erről nehéz lemondani!!!


6 hét múlva megyünk Horvátországba. 6 kg van előttem, amit le akarok adni addig. A gyerekek jövő szombaton elutaznak nagymamázni, a két nagymama beosztja a következő öt hetet egymás között. Lesz időm esténként, muszáj mozognom, futni, szobabicizni, illetve normál biciklizni. Nem kell igény szerint főznöm, a férjem szívesen eszi a salátákat, natúr husikat, párolt zöldségeket, stb. Ha most nem, SOHA!!!

142. cb82b220ce (válaszként erre: 141. - 91675d4a35)
2009. júl. 1. 08:49

De jó neked!Nyaralás! :-D

A norbi termékeiről annyit h megrögzött Norbis vagyok,követem azt amit mondt mert ezzel működik a fogyásom,viszont még 1 termékét se vettem meg :-D megy az anélkül is,szóval,belőlem nem fog meggazdagodni :-D

2009. júl. 1. 08:44

Sziasztok, jó reggelt!

Örülök, hogy írtok lelkesen!


Update péksütik: én nem hiszek bennük. Reggelire max. a barnakenyeres szendvicsemet helyettesíteném vele, de egyébként reggelin kívül más étkezésre nem fogyasztanám. Ugyanolyan szénhidrát, nézd meg a kalóriatartalmát, a Norbi kenyeret egyik barna, vagy rozskenyérrel hasonlítsd össze, semmi különleges különbség. És ugyanebből a csodalisztből vannak a péksütik is.


Striák: nekem is van sok. Majd várok derma rollos tapasztalatokat, a káposztát is próbáljátok ki, és meséljetek! Engem annyira nem zavar amúgy, csak egyrészes fürdőruháim vannak, ezen kívül pedig csak a párom látja, ő pedig elfogadja.:)


A menszesz valóban puffadtságot is hoz, 3-4 nap és elmúlik. Igyál sokat, csalánteát, az vízhajtó, talán kihajtja a plusz vízvisszatartással a kilókat.


Ma az utolsó munkanapom a héten, holnap reggel útlevelet csináltatunk, és irány a Balatoooon!

140. cb82b220ce (válaszként erre: 139. - Gyöngyi)
2009. júl. 1. 08:12
Azt tudom,nem is a kilók érdekelnek,de per pillanat úgy érzem visszajöttek a centik...tuti a menzi miatt van mert semmit se változtattam az étkezésemen,mindent betartok.
139. gyöngyi (válaszként erre: 138. - Cb82b220ce)
2009. júl. 1. 08:10
Viszont, ha sokat mozogsz eleinte kilóra nem sokat fogsz fogyni, inkább centire.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook