Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra mostantól.... fórum

Fogyókúra mostantól.... (beszélgetős fórum)


2009. jún. 30. 10:23

Sziasztok csajok!


Én is csatlakoznék.Igaz én már jó ideje fogyózom már,összesen eddig 23kgt fogytam,de még hátra van 7kg az álomsúlyig és sajnos hajlamos vagyok rá,hogy ilyenkor eltunyuljak,mondván már mennyit sikerült leadni és aztán kúsznak vissza a kilók.Na ezt nem szeretném!Én pénteken kezdek bele egy újabb kemény fogyiba,mert a szülinapomra megakarom magam ajándékozni azzal,hogy 55kg-t mutat a mérleg.Remélem sikerül majd:)

Szeretnék olvasni csajok a sok sok biztatás és lelkesítés mellett,rengeteg tuti tippet,házi praktikát,edzés módszert,krémet,stb,hogy kinek mi vált be,milyen eredményt hozott,mennyi idő után,stb:))

Minden bele csajok,sok sikert!:)

47. Newsy (válaszként erre: 46. - Cb82b220ce)
2009. jún. 30. 10:15

hát remélem, ez lenne a cél...

:)

46. cb82b220ce (válaszként erre: 45. - Newsy)
2009. jún. 30. 09:54
Neked si sok kitartást és erőt!Ha netán vmikor elfogy vagy ilyesmi akkor itt vagyunk h rugdossuk egymást :-D
45. Newsy (válaszként erre: 44. - Cb82b220ce)
2009. jún. 30. 09:49
csak erőt és kitartást tudok kívánni!!!!
44. cb82b220ce (válaszként erre: 42. - Newsy)
2009. jún. 30. 09:40
Hát engem már nem érdekel,azért a 3/4-es gatyát felveszem.Most arra gyúrok h beleférjek a tavalyi nyári fehérnacimban...remélem hamarosan és még az idén nyáron.Tavaly elértem h 79 kg lettem,de aztán elszúrtam...na mind1,most nem fogom,ha lefogyok minen folytatódik ugyanúgy,mozgás is meg kajatéren is!
43. cb82b220ce (válaszként erre: 41. - ChrystalM)
2009. jún. 30. 09:38
Én is ettől tartottam,esténként én csinálom a szendvicseit...de hál Istennek már nem hatnak rám :-D igen én is örülök neki,nagyon!Egyszerűen nem érdekel és kész!
42. Newsy (válaszként erre: 39. - Cb82b220ce)
2009. jún. 30. 09:36
hát igen... én is így jártam... 40 fokban is hosszú gatya, látni a karfiolos combom... áááá... és tele vékony, csinosabbnál csinosabb barátnőkkel... s jön a végső elkeseredés...
41. ChrystalM (válaszként erre: 36. - Cb82b220ce)
2009. jún. 30. 09:36
Hű, de ügyes vagy! Én valahogy nem tudok ellenállni, főleg mikor készítem neki a vacsorát, és megcsap mondjuk a téli szalámi illata, vagy mikor kenem a friss zsömlét... Persze ezek pici bűnök lennének, de ez lenne az első lépés a lejtőn lefelé.
2009. jún. 30. 09:35
Jujjj de sokat írok.Iszok még zöldteát is,passz h segít-e majd kiderül.Vélemény a zöld teáról?
2009. jún. 30. 09:33
Ja még annyit h megértsétek miért vagyok ennyire "fanatikus".Kb 1 hónapja voltam vásárolni egy bnőmmel,aki nagyon lefogyott,nagyon jól néz ki mostmár.Hát én szószerint semmit se találtam magamra,egy felsőt sem.Ok beletörődtem,felfogtam viccesen.Aztán este amikor hazaértem egyre csak rosszabb lett,fürdés előtt belenéztem a tükörbe és elkezdtem sírni,olyan szinten h a kádban zokogtam.Na akkor és ott döntöttem el h elég volt!!ELÉG!!!!
2009. jún. 30. 09:30
nem tolmácsolni! TANÁCSOLNI!!!bocsika
37. cb82b220ce (válaszként erre: 35. - Newsy)
2009. jún. 30. 09:29
Ügyes vagy,most is menni fog.Én is csiálnám minden nap mert bírnám de csak 2 naponta csinálom mert olyan szinten izzadok h naponta kéne hajat mosnom,és mivel így is hamar zsírosodik,nem akarom még jobban tönkretenni.
36. cb82b220ce (válaszként erre: 33. - ChrystalM)
2009. jún. 30. 09:28

Nem is tudom mit lehetne tolmácsolni.Én is ilyen voltam de valahogy magamba tápláltam azt h nem és nem,nem szabad!!!Annyira magamba szívtam h este mit nem szabad és annyira elhatároztam h a párom ott zabál előttem,ránézek aztán nézem tovább a tv-t vagy nekiállok tornázni.Ha el is kezdek este enni akkor hamar abbahagyom,egyszerűen elmegy az étvágyam,mert tudom nem lehet.Napközben normálisan eszek,de este már nem tudok.Hál istennek,lassan egy hónapja működik.

Volt olyan is h ott ette előttem a csipszet,enni akartam de nem...erőt vettem magamon és csak mélyen beleszagoltam a csipszes zacskóba... :-D elég is volt :-D

35. Newsy (válaszként erre: 32. - Cb82b220ce)
2009. jún. 30. 09:26
hát ja :) igen, mindennap... s az azért kemény volt...
34. cb82b220ce (válaszként erre: 31. - ChrystalM)
2009. jún. 30. 09:25
Futni én se tudok,vmiért fáj nagyon í sípcsontom tőle,szóval nem futok.A norbikat meg azért szeretem mert nem ugrálósak.Ugrálni nem én nem szeretek hanem a cickóim nem :-D
33. ChrystalM (válaszként erre: 29. - Newsy)
2009. jún. 30. 09:24
Nálam is ez a baj. Későn ér haza a párom, emiatt csak a vacsora az, amit együtt el tudunk költeni, és olyan rossz nézni, ahogy ő a finomságokat tömi magába, én meg ülök ott a kis salátámmal vagy gyümölccsel. Na és persze a tévé előtti nassolás. Na az halálos.
32. cb82b220ce (válaszként erre: 29. - Newsy)
2009. jún. 30. 09:24
8 kiló a kick box-al nem semmi (2 hónap alatt) minden nap csináltad? Nekme a legjobban a Kiképzés jött be,a kickbox-ot évekkel ezelőtt csináltam csak Norbi ott még olyan fiatal,néha a gyakorlatok agyon vannak bonyolítva és olyan kis szerencsétlen még szegény :-D
31. ChrystalM (válaszként erre: 28. - Cb82b220ce)
2009. jún. 30. 09:23

:-))

Nem is annyira a súlyom miatt ódzkodom a nehezebb tornától, hanem mert bokasűllyedésem van, ezért nem tudok pl. futni elmenni, pedig régen minden nap 1 óra be volt tervezve.

30. Newsy (válaszként erre: 28. - Cb82b220ce)
2009. jún. 30. 09:22
na ez nagyon igaz... és pont azért jók a duci tréningek, meg a kick boxok is, mert súlyfölösleggel is könnyen csinálhatók, s ahogy fogysz egyre ügyesebben, pontosabban lehet kivitelezni a gyakorlatokat, nagyobb erővel, s még mindig hatásos...
29. Newsy
2009. jún. 30. 09:18

én most Duci 4-et csinálom, kis túlzással, szóval a vasárnap csináltam, meg korábban már tornáztam rá, ez az aerobzóna, s nekem nagyon bejön... én is szeretem a tornáit, a kick box2vel, 5-6 éve 8 kilót fogytam 2 hónap alatt, de a kaján nem változtattam... jó még a kiképzés is tényleg, de én most még nem bírnám, a gladiátor sem rossz, meg a duci 2008... hm...

ja és igen, a reggeli fontos... de én akárhogy is estére leszek éhes, TV, meg minden, s jön a zaba, nem erről kellene leállni egy életre...:(

28. cb82b220ce (válaszként erre: 26. - ChrystalM)
2009. jún. 30. 09:18
Most látom h könnyebb vagy nálam 4 kg-val,szóval hajrá,ha nekem megy akkor neked is menni fog!!!Mondjuk én csontba nagyon erős vagyok,ezért se érdekelnek a kilók.De hidd el attól h van rajtad háj,mint rajtam is,attól még tudsz ugyanúgy mozogni,csak rákell venned magad és hozzá kell szoknod!
27. cb82b220ce (válaszként erre: 26. - ChrystalM)
2009. jún. 30. 09:15

Bocsi de gyors válaszolok,majd utána megnéztem mennyi is vagy... de úgy emlékszem olyasmi mint én.

A duci sorozata hatásos,izzasztó,kivéve a Laci bácsis,na az nevetséges,a D.T. 2008 keményebb mint a többi.Én 85 kg létemre a Kiképzést csinálom,szerintem az a legkeményebb,nehéz volt az elején de miután megszoktam már a többi túl könnyű.

Szerintem próbáld ki nyugodtan a D.T. dvd-ket,van értelmük az tuti!

26. ChrystalM (válaszként erre: 25. - Cb82b220ce)
2009. jún. 30. 09:11

Én régen az Aerobic Norbival 2-re tornáztam, azt nagyon szerettem. Nehéz volt, az igaz, de sokkal jobban éretem magam utána. Na de akkor 20 kilóval könnyebb voltam... :-/

A duci sorozata mennyire hatásos?

2009. jún. 30. 09:08
mozgás:eleinte nagyon nehezen vettem rá magam,de aztán csak egyre többet és többet csináltam,belejöttem,ma már igénylem a mozgást!Csak a kezdet nehéz,az h rávedd magad.Ajánlom mindenkinek a Norbi DVD-ket!
2009. jún. 30. 09:07
Én a 90 napossal adtam le majd 12 kg-ot, aztán azóta update kisebb-nagyobb bűnözéssel tarkítva
23. Kiss Mária (válaszként erre: 20. - Newsy)
2009. jún. 30. 09:06
Én is ebben bízom, csak a mozgást kéne valahogy még beleilleszteni. Biciklizni nagyon szeretek de meghótta magát a biciklim:)
22. ChrystalM (válaszként erre: 19. - Newsy)
2009. jún. 30. 09:05

Én azóta vagyok ilyen gömböc, mióta elkezdtem fogamzásgátlót szedni, és ahogy abbahagytam, még rosszabb lett. :-/


Volt már nálam is 90 napos, amit nem tudtam befejezni, így kb a duplája jött vissza, aztán mindenféle koplalós kínzások, végül tavaly egy masszázzsal egybekötött alacsony CH-tartalmú diétával sikerült 11 kilótól megszabadulnom. De a nagy örömködés közepette, hogy jé milyen vékony vagyok, ismét elkezdtem zabálni és visszajött minden. :-(((


Gyengeségeim: gyorséttermek, és minden ami szénhidrát! Sajna az alkoholt sem vetem meg, és a csokit is imádom. Szóval nehéz lesz, de most tényleg ki kell tartanom! :-)

2009. jún. 30. 09:04

Csajok!Ezt mindenkinek üzenem.Szerintem reggel mindenki egyen rendesen,mert aszerint fog alakulni a napotok,sokkal könnyebben vészelitek át ha mondjuk vmit nagyon akartatok enni de nem lehet.De igen is lehet,reggel!Szerintem a reggeli a legfontosabb,én rendesen reggelizem meg ebédelek és vacsora szinte semmi,megvan az eredménye.Persze mozgás nagyon sok kell.

De nem vonjatok meg magatoktól semmit se,mert így nehezen fogjátok kibírni,lehet mindent enni,csak nem mindegy mikor.

20. Newsy (válaszként erre: 15. - Kiss Mária)
2009. jún. 30. 09:02
azért 20 kiló csodálatos eredmény... hátha sikerül most új lendületet venni... így melegben könnyebb sok gyümölcsöt, zöldséget enni, legalábbis nekem...
19. Newsy (válaszként erre: 14. - ChrystalM)
2009. jún. 30. 08:59
hm... sajnos mióta az eszemet tudom... és sajnos próbáltam az összes "turbó" diétát: káposzta leves, 13 napos mindenféle változata, szedtem gyógyszert, számolgattam kalóriát, 90 naposat is elkezdtem és norbiztam... és az update bejön... meg igazából minden bejön kitartással, csak azért gondolom az updatet vagy bármiféle ésszerű életmód váltást... hogy meg is tudjam tartni.... ja és sajnos úgy tűnik mozogni is kell valamennyi...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook