Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra mostantól.... fórum

Fogyókúra mostantól.... (beszélgetős fórum)


2009. júl. 1. 07:51
Ja annyit h miért érzem magam megint egy bálnának amikor már a múlthéten tök jól voltam?nem igaz h ennyire befolyásolja a menzesz?Tegnap du is pl salit ettem,de nem igen ízlett már,lassan a 3 hét meglessz h csinálok mindent a cél érdekében és kicsit közeledek afelé h este elcsábuljak,na de erős vagyok!Tegnap a párom este 10-kor nekiállt melegszendvicset csinálni...hát jó illata volt,mondtam neki h maradjon vele a konyhába.Ott ette :-D Hát ennyi,várom h elmúljon. Akárki akármit mond,a fogyás lehetetlen mozgás nélkül!
2009. júl. 1. 07:48

Sziasztok lányok!Pesmár!Üdv köztünk és hajrá!!!

Striák:nekem a sógornőm mondott egy tuti receptet rá :-) nem fognak eltűnni de olyan szinten elhalványodnak majd h szinte alig látszódnak. Most ne vegyetek rá mérget mert régen beszéltem vele erről és nem igen emlékszem rá pontosan,de majd megkérdem ha gondoljátok.A lényege kb az h káposztát kell összegyűrni,úgy h levet árasszon,azt egész éjszakár rajta hagyni a kritikus részre...nem tom meddig meg hogy meg ilyesmi,de majd megkérdem.

2009. júl. 1. 07:46

Jó reggelt!

kibírtam a tegnapi lénapot, már csak két nap...Azt hiszem utána belevások az Atkins-ba.Csináltam már, nem túl nehéz, csak nagyon kevés gyümölcsöt enged ez az egy bajom vele.

135. pesmár (válaszként erre: 127. - Nagyir)
2009. jún. 30. 23:29
Köszi,kifogom próbálni!!!
134. pesmár (válaszként erre: 125. - 91675d4a35)
2009. jún. 30. 23:26

Az volt eddig általában,hogy napközben nem ettem rendesen,hanem mikor este apa hazajött,vele ,vagy ha a gyerekek megéheztek,velük is csipegettem.És volt hogy,hogy nehéz kajákat is,éjszaka meg nem tudtam aludni,vagy reggelre fájt a hasam.Na ezen most már tényleg változtatok!


Annyian írtátok a szobabiciklit,hogy egyből be is hoztam a garázsból,mert a tavaly nyári házfelújítás után még nem került be.Úgyhogy hajrá,mostmár azt is nyomatom majd!

133. a6d5a14c21 (válaszként erre: 132. - Newsy)
2009. jún. 30. 21:20

Elvileg ez a derma roll nevű kozmetikai kezelés segíthet,bár csodákban nem hiszek,tehát nem gondolom,hogy 100%-osan megszünteteti,de sajna nekem is sok van,így reménykedem:)


főleg,mert eredetileg ezt a kezelést heges,arcbőrre találták ki ,biztos láttál már te is nagyon csúnya egykoron pattanásos bőrt,ami hepe-hupás maradt(nem tudom jobban megfogalmazni bocsi:))na és ilyen bőrön már láttam eredményeket és tényleg sokkal simább,egyenletesebb lett a bőr.Ebből kiindulva kezdték el striák kezelésére,de még csak pár helyen olvastam,na meg 1-2kozmetikában láttam hirdetve,de konkrétan strián történt kezelés eredményét még nem láttam.De nem hiszem,hogy a készülék különbséget tenne pattanás és egyéb sebek által megmaradt bőr hibák/egyeletlenségek és a stria általi bőr mélyedések között,tehát elvileg ott is használnia kell.Ha lefogytam én mindenképp teszek egy próbát,annyira nem is drága,legalábbis amennyit krémre kidobtam már emiatt a pénzem,abból is bőven kiijönne:)Majd ha túl vagyok róla,mindeképp beszámolok,illetve persze ha valaki előbb sort kerít rá,akkor kérem,hogy mindképp írjon az eredményekről))

132. Newsy (válaszként erre: 131. - A6d5a14c21)
2009. jún. 30. 21:14

hát ettől féltem...:S

örülök, hogy Te végig szenvedted azt a kúrát, már nem a szenvedésnek, csak jó, hogy tud róla valaki valamit...:(


tudom, hogy a striával nehéz, ezért elkeserítő... sajnos az egyik ismerősöm is 25 kilót lefogyott, de ezek a "stigmák" maradtak.. na persze, ez a legkevesebb, ha már sikerül lefogyni, de jó lenne, ha lehetne csökkenteni...

131. a6d5a14c21 (válaszként erre: 130. - Newsy)
2009. jún. 30. 21:05

Én nem hisze benne,már csak azért sem,mert én a szénhidrát megvonásban hisze,és norbi szénhidrát mentes lisztje ide vagy oda,attól még a muffin meg a kakóscsiga is péksüti marad:)A másik amiért nem hiszek benne,hogy volt neki egy kis kézi könyve az volt a címe,hogy 10kg minusz 1hónap alatt.Hát én szóról szóra végig csináltam,elvileg csak 1es kódú kaják vannak benne,fogytam vele vagy 2.5kg-t na azt akármilyen más módszerrel is tudtam volna.Na meg van a Norbi módszernek egy elég csúnya ámbár szerintem eléggé igazságban gazdag megnevezése "paraszt Atkins".Ő sem csinál mást,mint a szénhidrátot csökkenti,csak nem annyira drasztikusan és szakaszokra bontva mint Aktins bácsi,hanem időkorlátokkal,hisz az ősi norbinál ugye még sokszor előtérbe került,hogy mit ehetsz délig,3ig meg egész nap...csak ugye közbeszólt a pénz és mos tmár szinte csak olyan termékeket gyárt amik egész nap ehető 1-es kóduak...


A striákra megoldás engem is érdekelne.Bár azokra elvileg sajnos nincs megoldás.Mármint a krémek kicsit segíthetnek,halványíthatnak,megszüntetni elvileg nem lehet,mert ez a bőr megszakadása...bár most van egy új kozmetikai eljárás a derma roll,sok jót olvastam róla,majd én is kiszeretném próbálni,talán az majd segít...

130. Newsy (válaszként erre: 128. - 91675d4a35)
2009. jún. 30. 20:56

úgy tűnik holnap semmi zavaró tényező nem lesz...:) reggelire gyümölcs, ebéd? még nem tudom, vacsi valami zöldség legkésőbb 6kor... és max 1500 kcal...

hisztek abban, hogy csak az update-1-től lehet fogyni, mármint ha csak azt eszik az ember, de akár mennyit??? jó lenne, de én nem hiszem, hogy pl update 1 muffintól, meg kakóscsigától fogyni.... álom, álom édes álom!

még valami, ha valakinek van tényleg hatásos ötlete a striák csökkentésére, azt szívesen venném...

129. Newsy (válaszként erre: 123. - Pesmár)
2009. jún. 30. 20:50
Isten hozott! És sok kitartást kívánok, bármit is válassz!!!
2009. jún. 30. 20:45
Hajrá, csajok, remélem nem ürül ki a topik holnap, eldobva ezt a hirtelen jött lelkesedést. Newsy, a holnapi napot hogy tervezed?
127. Nagyir
2009. jún. 30. 20:13

Sziasztok! Túl vagyok kb. 30 perc intenzív gyalogláson(még jó, hogy messze a szolárium, a bőröm meg fehér, köv. héten nyaralás, van mi rákényszerítsen, hogy elmenjek:D), és 45 perc szobabicajon. :)

pesmár: nekem is nagyon sok gondom volt a puffadással, de rákaptam az almaecetkapszulára, most hogy kifogytam belőle rendes almaecetet iszok reggel és este is evés után. Ez kissé kellemetlenebb, mint a kapszula, mert erős az ecet szaga, de 1:5 arányban hígítom általában, így nem olyan vészes. Az almaecet kb.másfél evőkanál, erre öntök vizet és lehajtom egy szuszra. Aztán még iszok után egy pohár vizet.

126. Newsy
2009. jún. 30. 19:19
sziasztok! másfélóra (95 perc) kemény (8km) gyaloglással vezekeltem a mai zabáért...:)
2009. jún. 30. 18:27

Gyöngyi: az én nevem is ez!:)) Kitartást a lénapokhoz!!! Nem könnyű! A Sp@rban van bio zöldséglé, az is nagyon jó kis tisztító, és nem olyan méregdrága, mint a bioboltos. Bár tesóm egy időben csinált valami S betűs bioboltos csomaggal méregtelenítést, hétnapi adag öt-hatezer és max. egy kis nyers zöldséget evett mellé, így se jön ki sokra, és tuti kipucol. Ő három ilyen kúrát csinált és odacsapott két hónap alatt 10 kg-nak, közte súlytartó kalóriaszegény étrendet folytatott. Én ezt nem bírnám. :)


Köszi, Newsy, a gyerekek tényleg édesek, de én biztos nem vagyok csini. Összekeversz valakivel. :)) Hogy sikerült az este? A parti, a torna, a vacsora?


Üdv, pesmár! Mit eszel, ha nem sok zöldség-gyümit? Pl. mi egy vacsid? Az ivást muszáj beiktatni, vegyél csinos kis kulacsokat, nekem van egy csomó, és kocsiban azt hordom, de szeretem a formás ásványvizes üvegeket is, kiiszom, és feltöltöm utána vízzel. :))


Na, kezdődik a híradó!:))) Biciklire fel!

124. Kiss Mária (válaszként erre: 123. - Pesmár)
2009. jún. 30. 18:22
Rengeteg finom diétás sütirecept van itt a hoxán és a gyerkőceim is nagyon szeretik, pedig a fiam elég válogatós
123. pesmár
2009. jún. 30. 17:47
Sziasztok!Én is csatlakoznék hozzátok!Elhatároztam,most nagyon erősen,holnaptól változtatok!Elszeretném kezdeni a 90 naposat,remélem sikerülni fog betartanom,és végigcsinálni.Ehhez szeretnék segítséget kérni,és egy kis biztatást!2 fiam van,és sokat híztam,és sok hajam is kihullt sajnos.Mindíg is voltak az emésztésemmel gondok,de szörnyű,hogy alig eszek,és fel vagyok puffadva(na jó,nem iszok sokat,nem eszek sok zöldség-gyümölcsöt,amit tudom,hogy kellene)Viszont a sütit mellőznöm kellene,amit elég nehéz megállnom,mert sokat sütök a gyerekeknek.
122. Newsy (válaszként erre: 116. - Gyöngyi)
2009. jún. 30. 15:16
Kitartás, mert ehhez sok erő kell!!!
121. Newsy (válaszként erre: 109. - 91675d4a35)
2009. jún. 30. 15:14
fúúú, nagyon csini vagy és nagyon aranyosak a gyerekek!!! :)
120. Newsy (válaszként erre: 105. - 91675d4a35)
2009. jún. 30. 15:13

hát pont azért írtam, hogy mostantól, mert a majd holnap nem szokott bejönni, hát a majd a sem jött be, de ez van

túl vagyok a nagy zabákon, így most már teljes nyugalommal állok neki tornázni... és nem bűnözni...:)

2009. jún. 30. 14:00

Most tudtalak csak végig olvasni titeket...

A mozgás nagyon fontos, és fél siker (tapasztalat). Én imádok stepperezni, TV-t szoktam nézni közben, Hamina én is néha a híradó alatt nyomom:) Általában 30-40 percet szoktam, utána nagyon fontos a nyújtás, majd még a callanetics láb és hasizom gyakorlatait....

118. Kiss Mária (válaszként erre: 117. - Cb82b220ce)
2009. jún. 30. 13:33
sokan ellenzik nekem nem volt vele semmi bajom, végülis szinte mindent ehettem csak nem egy napon, még a torta is belefért sőt!
2009. jún. 30. 13:29
Na én 1 napot se bírnék betartai,tök mindegy milyenről lenne szó,tuti elhánynám magam...
116. gyöngyi (válaszként erre: 115. - Kiss Mária)
2009. jún. 30. 13:21
Nekem az könnyebben ment, mint a gyümölcsnap.A sav marta a gyomromat, inkább 2 víznap, mint egy gyümölcs!
115. Kiss Mária (válaszként erre: 114. - Gyöngyi)
2009. jún. 30. 13:19
Ez az, amit a 90 naposban sem tudtam betartani, a havi 1 lénap
2009. jún. 30. 13:13
Na ma már megittam 1 liter zöld teát,ebédre narancslé lesz, vacsira tea. Legalább 3 napig akarom csinálni, hogy "tiszta lappal" indulhassak.
2009. jún. 30. 13:05
Na, vissza a munkához! Még annyi, hogy Newsy, te indítottad ezt a topikot, ezért sem hibázhatsz!!! Próbálj 2000 kalória alatt maradni már ma, holnap meg csökkentsd tovább. Szép délutánt!:) Este benézek a szobabicó után!!!:)))
112. Kiss Mária (válaszként erre: 111. - 91675d4a35)
2009. jún. 30. 13:04
Mi tavaly voltunk először, de remélem nem utoljára. De hazai nyaralás lesz, szóval össze kell kapnom magam
111. 91675d4a35 (válaszként erre: 110. - Kiss Mária)
2009. jún. 30. 13:03
Mi legutóbb 6 éve voltunk tengernél, azóta csak itthon nyaraltunk, vagy költöztünk, vagy picibabáztunk. Akkor is lefogytam, csak szültem is azóta...:)) Télen megműttetem a mellemet, engem ezek motiválnak ezúttal.
110. Kiss Mária (válaszként erre: 109. - 91675d4a35)
2009. jún. 30. 13:00
Tavaly nekem is ez volt le is ment a 20-as de idén nem megyünk sajnos. Na meg is van a probléma forrása:))
109. 91675d4a35 (válaszként erre: 102. - Kiss Mária)
2009. jún. 30. 12:59
Jaja, kedvencem a "szülinapi vacsi", szűk körben, nagycsaládos körben, "el kell fogyjon a torta", "sajnálom kidobni a maradékot". Én is ilyen vagyok. De már csak 7 kg van, ezt leadom augusztus közepéig, akkor megyünk tengerhez!!! Kell ennél nagyobb motiváció?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook