Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák! fórum

Fogyni vágyó anyukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
1593. főnix01 (válaszként erre: 1592. - Orsibigyu)
2019. febr. 15. 11:46

Nekem messze van 😭😭😭 ma is 72,8 voltam. A nyakamat rà, hogy vizet tart vissza a szervezetem 😡

De màtòl mèg csokikàt sem eszek, azon csùszok el. Sajnos... helyette ma takarítok ès hamarosan megyünk sètàlni :)

Februàr vègèig 70 alä akarok menni.

1592. orsibigyu
2019. febr. 15. 10:52

Voltunk itt páran tizes átlépés elōtt. Kinek sikerült? Nekem még csak 80,7. De szerintem jövõ hét végére összejön a 79,...

Ez a cél.

1591. orsibigyu (válaszként erre: 1590. - 12d083b51b)
2019. febr. 14. 18:03
Sok benne az ásványianyag, vitamin. Én a minden másnap diétámmal, minden másnap 500 kalóriát eszem. Minap ettem egy olaszos fagyasztott zöldség keveréket wokban és a sütés végén kapott 3 nagykanál köleskását. Aznap nem voltam éhes. Oké a zöldségek miatt sem, de a sūlt zöldségektõl magára savam lett volna, de kölessel nagyon finom, emészthetõ, tartalmas volt.
1590. 12d083b51b (válaszként erre: 1586. - Andi.Bobi)
2019. febr. 14. 15:39

Köszönöm a meleg fogadtatást. Igyexem ellesni tőletek a titkot.


Jó is a köles, csak mivel magas a GI %-a (valahol a 80-100 között van) így gyorsan lebomló ch-t tartalmaz, és nem is keveset, = gyorsan ismét megéhezünk utána és a másik oldalról nem győzzük ledolgozni.

1589. orsibigyu
2019. febr. 14. 14:37
Kezd beindulni, ma kevesebb voltam evõs nap után, mint eddig diétás nap után. Új remény! Hurrá!
1588. Ancsa75 (válaszként erre: 1587. - Főnix01)
2019. febr. 14. 13:15
Főnix01! Mi hasonló súlyban vagyunk, én pár kilóval több (75,5 kg). Majd megnézem én is azt az edzéstervet, mert én is kezdő vagyok a futás terén, eddig csak úgy "terv" nélkül futkároztam.
1587. főnix01
2019. febr. 14. 11:11

Sziasztok!

Ma 72.4 vagyok, de napokban lesz pè-m, akkor is tartok vissza vizet. Ugye tegnap 72.1 voltam. Tegnap is mozogtam, igaz nem sokat ( Pèntek Enikő Csîpőformàlàs), ma pedig ha a sors is ùgy akarja (meleg lesz, fèrjem hazaèr 3 körül ès Dominik mefmgy aludni), akkor meglesz az első futàsom. Fent van interneten edzèsterv, azt fogom kezdeni. Diètàt tartom.

Andi.Bobi jò motívàciòt talàltàl magadnak! 😊

Sziszi szerintem először gyògyulj meg teljesen, nehogy jobban beteg legyèl.

Hòpihe üdvözöllek a csoportban :)

Orsibigyu van ez így. Besokall az ember. Majd ùjra lendületbe jössz :)

Ancsa làtod, lemegy az :) annyi mindentől tarthat vissza vizet a női szervezet.

Tsillaska gratulàlok! Kívànom, hogy hamar oldòdjanak meg a gondjaid.

1586. Andi.Bobi (válaszként erre: 1584. - 12d083b51b)
2019. febr. 14. 09:51

Szia:)


Üdvözöllek itt!


A kuszkusz nekem is a grízhez hasonlít. A bulgurt én is szeretem.

Vettem egy kiló kölest, de még nem próbáltam ki.

1585. Andi.Bobi (válaszként erre: 1583. - Ancsa75)
2019. febr. 14. 09:48
Szuper!
2019. febr. 14. 08:53

Szevasztok lányok!

Olvaslak benneteket, már oldalakat vissza olvastam, kerestem, esetleg megtalálom, milyen módszerrel fogyóztok.

Nem vagyok kismama, erősen a nagymama korban vagyok. Amióta leraktam a cigit, próbálok ilyen-olyan módikat, a plusztól szabadulni. Nálam a napi mozgással eléggé baj van, ezért is nézegetem, mások a kaja terén mit-hogyan.

No mindegy, majd olvasok még tovább is, ha megengeditek.


A rizs helyett sok mindent kipróbáltam:

- a köles jó, de magas kcal-értéke, a ch-értéke, és a GI indexe. Esetenként fasírtot gyúrok belőle.

- a hajdinát és a gerslit = árpagyöngyöt nem sikerült megszeretni, olyan érzésem volt, mintha gumit rágnék. Viszont azt jó tudni, hogy a hajdina gluténmentes.

- nálam tökéletesen bevált rizs és tarhonya helyett a bulgur, imádom!

- a kuszkuszból tökéletes grízgaluskát lehet főzni. Nem leszűrni, hanem kimerni kell a főzővízből akkor nem törik össze.


Bocsi, reméltem, remélem nem baj hogy leírtam ide.Legyen szép napotok.

1583. Ancsa75
2019. febr. 14. 08:49
Ma reggelre - 50 dkg, kezdek visszaállni a régi kerékvágásba. Ma estére futást tervezek, remélem összejön.
1582. Andi.Bobi (válaszként erre: 1581. - Picurrri)
2019. febr. 14. 00:24
15 perc volt. 1200 lépés, 160 kalória.
1581. picurrri
2019. febr. 13. 23:30

Sziasztok!


Èn most pár napja szüneteltet(t)em a diètát ès kicsit kirúgtam a hámból. Besokalltam ès kellett egy kis változatosság. Remèlem lassan visszatèrek..

Jó olvasni hogy most mindenki jól halad.

Andi hány perc alatt ègett el 160 kcal? Nekem is ilyesmi gèpem van, de nem írja rendesen az elègetett kalóriát..

1580. orsibigyu
2019. febr. 13. 13:46
Én munkába álltam. Próbálom jól osztani az idõmet. De most valami miatt stagnál nagyon. Nem tudom miért. Szomorú vagyok.
1579. orsibigyu (válaszként erre: 1578. - Sziszi0528)
2019. febr. 13. 13:44
Betegen nem jó szaladni. Betegebb leszel. Inkább pihend ki a betegséget és koncentrálj a gyógyulásra, hogy folytathasd a fogyózást.
2019. febr. 13. 13:28

Sziasztok!


Andi, jó kis gép lehet, 160 elégetett kcal nagyon jó kezdésnek!


Ancsa, ne aggódj, ami könnyen jött könnyen megy. Kiürül majd a belekből, majd a plusz CH által megkötött víz is lemegy majd!


Főnix, nagyon örülök, hogy visszatértél!!!


Tsillatska, gratula, csak így tovább!


Orsi, igen, éhesen én is ingerültebb vagyok + mensi előtt mindenképpen. Fel tudnék robbanni, gyerekekkel is kiabálok, ha nem fogadnak szót vagy hisztiznek, utána meg jól elszégyellem magam :/.


Nekem most megjött hétfőn így nem nagyon akarok méretkezni, nem is tartottam a kaját sem igazán, nem volt kedvem... Ma futni szeretnék menni, csak az a bibi, hogy nagyobbik lányom most megint beteg és tegnap elkapta a kicsi, ma meg én is. Még nem tudom, hogy belevágjak-e...

1577. Ancsa75
2019. febr. 13. 12:52
Sziasztok! Én ott tartok, hogy amit visszaszedtem vasárnap a szülinapozással, az nagyon tartja magát, egyelőre nem akar visszamenni, de azért remélem hétvégére sikerül. Ma barackos csirkemellet ettem rizzsel. Tegnap tornáztam, holnap tervezek futkározni.
1576. Andi.Bobi (válaszként erre: 1575. - Főnix01)
2019. febr. 13. 12:05

Szia!


Ügyes vagy!

Én ma kezdtem használni a gépet. A víz szakadt rólam. 1200 lépés, 160 elégetett kalória. Most pihentem egy kicsit utánna..


Vettem ma egy számmal kisebb nadrágot mint amit most hordok. Kicsit szűk, most ez a cél nadrág😄

1575. főnix01
2019. febr. 13. 12:02

Sziasztok.

Visszatèrek 😊 tartom a diètàt 3-4 napja (mostanàban összefolynak a napok), ma reggel 72.1 kg voltam :) szóval megint beindul. Pedig bűnözök minden nap 4-5 kocka csokival. De hètfőn ès ma is tornàztam.

Ki hogy àll? Sziszi, Andi.Bobi, Orsi ès a többiek?

2019. febr. 13. 06:22

Sziasztok,

egy ideig nem jöttem, elég sok gondom van mostanában. A jó hír viszont, hogy ma reggel 65.6 kg voltam. Azt hittem lassabban érem el, úgyhogy amíg nem okoz nehézséget ez a diéta, addig folytatom, hátha meglesz a 60 is. :)

Szép napot és erőt mindenkinek!

1573. orsibigyu (válaszként erre: 1571. - Andi.Bobi)
2019. febr. 12. 13:32

Igen, ez ilyen. Minden új mozgásformával így járok. Majd ha jön a jóidõ, végre kipróbálom a görkorimat. Akkor kaptam mielõtt szülni mentem. Március 8ra. De a szoptatás miatt valami nem stimmelt velem. Féltem menni vele. Hátha idén legyõzöm a félelmem.

Aki görkorizik annak olyan jó feneke, vádlija van.

1572. orsibigyu (válaszként erre: 1570. - Sziszi0528)
2019. febr. 12. 13:27
Én sem akartam megbántani, csak éhesen lehet nyersebben fogalmaztam. Ti érzitek ezt? Hogy befolyásolja a hangulatotokat a diéta? Bár elég drasztikusnak találom a diétámat, legalább a családomat nem terrorizáltam még eddig. Más diétákkal sajnos volt rá példa.
1571. Andi.Bobi (válaszként erre: 1558. - Orsibigyu)
2019. febr. 12. 13:22

Meg van a gép :) este meg ette a férjem nekem. Dobozban, vadi új. Féláron se:)))

A nő kettőt rendelt, a férjének is, ő meg nem akarja használni.

Összeraktuk délelőtt. 5 percet használtam. Jó nagyon. Nem nehéz, de ennyi idő alatt éreztem a karomat, fenekemet.

2019. febr. 12. 06:37

Mint fórumindító szépen megkérek mindenkit, hogy ne trollkodja szét ezt az összetartó szuper kis közösséget! A téma itt nem a szoptatás, ha nyit valaki erről egy új témát, rögtön bele is írnak általában, adnak tanácsot, stb. Icuska, Orsinak abban igaza lehet, hogy az anya úgy érezheti túlságosan jelen vagy. Kérlek ne bántódj meg, eszem ágában sincs megsérteni, de pl mikor én szoptattam anyósomnál, 1x-2x ott állt felettem. Abszolút nem vagyok szégyenlős és prűd sem, de marhára zavart, pedig anya-lánya szinten van majdcsak a kapcsolatunk, mégis zavart, mert a szoptatás egy intim, meghitt dolog anya és baba között. Mindkét lányomat óránként vagy másfél óránként ciciztettem igény szerint, a nagyobbik alig hízott, a kicsi meg 1000-1200 grammokat havonta. 21 hónap különbség van köztük, nagyon nem egyformák! Ha megvan a napi 5 pisis pelus és a súlya gyarapszik, nagy gond nem lehet, nekem is szerettek cicizni, sokszor a megnyugvás miatt is, nem csak a kaja...


Ezennel szeretném ezt a témát itt és most lezártnak tekinteni!

1569. orsibigyu (válaszként erre: 1568. - Orsibigyu)
2019. febr. 11. 20:32
A többiektõl elnézést. Mostmár vége az off- oknak. Már ezt is privátba akartam küldeni, de nem tudtam átmásolni.
1568. orsibigyu
2019. febr. 11. 20:30

Icuska, nagyon szép a kép az unokáddal.

Egy jótanácsot akartam adni, attól mert fiatal vagyok átéltem ezt- azt. A kritikát meg úgy kell fogadni, fõleg idegenektõl, hogy megvizsgálom magam, vajon igazat mondott. Ha igen változtatok, ha nem akkor meg nem érdekel, mert nem ismer és nincs honnan tudja. Neked nincs velem dolgod, nem tartozol nekem elszámolással. Én pedig nem ítélkezni akartam, csak felnyitni a szemed, hogy ami egyik oldalról segítség, az a másik oldalról beleszólásnak hangzodhat. És harag a vége. Nem jobb, ha rám kell haragudnod, mintha a fiadra, vagy a mennyedre?! Amikor már meg kell mondani, hogy anyuka foglalkozzon a maga dolgával, az már olyan kínos. Most ezt tõlem kaptad egy idegentõl, kérlek lapozz, ha nem volt igazam, és ha volt egy pici, akkor keress módot rá, hogy bíztasd azt a szegény anyukát.

1567. orsibigyu (válaszként erre: 1565. - Icuska538)
2019. febr. 11. 18:51
Gyere hagyjuk ezt a témát. Csak utólag ne mondd, majd, hogy de te nem is gondoltad és csak segíteni akartál. Szóltam, most pedig kezdj az infóval amit akarsz.
1566. orsibigyu (válaszként erre: 1564. - Icuska538)
2019. febr. 11. 18:49

Tanultam spanyolul, de folyékonyan csak magyarul, angolul, németül és románul beszélek. Olaszul, spanyolul, franciául, hollandul csak értek, oroszul csak olvasni tudok.

De ebbõl is látszik, hogy leírod az embereket.

1565. Icuska538 (válaszként erre: 1564. - Icuska538)
2019. febr. 11. 17:42

Én mióta itt vagyok egy szóval bele nem szóltam az életükbe,nem kertem hogy az öregekhez.... hozzam alkalmazkodjanak hogy nekem barmi hisztim elnezzék

.. mi helyzetünk a tiedhez cseppet sem hasonlitható...hála égnek...felejts el


.én csak próballak mert ez nehez falat volt ...lehet le sem megy de ugyis fogynom kell

1564. Icuska538 (válaszként erre: 1563. - Orsibigyu)
2019. febr. 11. 17:32

Mondtam hogy hagyjál......nem tudom mit tegyek hogy ezt a fórumot de ne dobja pláne ezt a nevet..



Kepzeld semmibe nem szólok bele

.de ha akarod adok elerhetőséget hogy megkerdezd őket

..de spanyolul kell tudnod.??!!!

Amit őszintén nem nézek ki belőled...

És melegen ajánlom hogy ne hozz ki a béketűrésemből.

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook