Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni gyorsan kínzó éhség nélkül. . .?! Régi sikeres fórum-új köntösben. Ha szeretnéd tudni a titkot, csatlakozz, segítünk. fórum

Fogyni gyorsan kínzó éhség nélkül. . .?! Régi sikeres fórum-új köntösben. Ha szeretnéd tudni a titkot, csatlakozz, segítünk. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
13326. melinda032
2012. dec. 30. 22:12
Lányok!Nektek is Boldog Új Évet Kívánok!!!!De még van 1 nap?????
2012. dec. 30. 20:51
BUÉK mindenkinek!
13324. Beácska77
2012. dec. 30. 14:54
B.Ú.É.K!!! :))))))
13323. HnéViktória (válaszként erre: 13321. - Sevelin)
2012. dec. 29. 22:08

BUÉK::::)))

Jópihenést!!!

13322. HnéViktória (válaszként erre: 13317. - Sevelin)
2012. dec. 29. 22:07
Igen :) -plussz 2kilóval amiből 1 már lement.
13321. sevelin (válaszként erre: 13319. - Fiametta)
2012. dec. 29. 19:45
Viszont neked és mindenkinek és jó pihenést/bulizást :)
2012. dec. 29. 11:29

sziasztok!

fene jó karácsony volt...

a párom főzött egy különösen jól sikerült halászlét,egy nagy "kondérral" ,1x evett belőle,másnapra megbuggyant.Ki kellett dobni az egész vagy 8-10 litert.hallal,mindennel együtt.

aztán anyáméknak elromlott a fagyasztójuk,így áthozták hozzánk a disznótoros húsokat.Az én picike fagyasztómba nem fért be minden,ezért a fagyasztó alatti,a hűtő legfelső polcára tettem.Nyilván mivel csak hűtőben volt,nem fagyóban így elkezdett kiolvadni,és a drága jó anyámék nem szóltak,h nem kötötték be görcsre a húsos zacskókat,így amikor olvadt a véres víz a zacsiból egyenesen az én ételeimre folyt.Így hát ki kellett dobni a sült-és rántott húsokat, tésztákat,mert azt mondta azuram,h betegséget lehet elkapni,ha ráfolyt.na az én kajáim egyenesen álltak a véres lében...

na mondom mi jöhet még????...

de legalább lett hely a hűtőmben.

13319. Fiametta
2012. dec. 29. 00:21

Holnap elutazunk a Mátrába. Ott töltjük a szilvesztert, édes kettesben. Remélem, jó lesz!

Ezért most boldog, békés, sikerekben és szerencsében gazdag új esztendőt kívánok Nektek és családotoknak!

13318. Fiametta
2012. dec. 27. 20:46
Persze! Szép volt! A Szentestén nálunk mindenki nagyon jól érezte magát, én pedig nagyon-nagyon örültem, hogy velük lehetek!
13317. sevelin
2012. dec. 27. 19:45

Mindenki túlélte? :)

A karácsonyt :)

2012. dec. 24. 19:48

Ki szeret, s kit szeretnek, az szegény nem lehet. Szeretteidre gondolj, s töltsd boldogan az igaz ünnepet! ÁLDOTT KARÁCSONYT!


Szeretettel...:VIKI

2012. dec. 24. 14:53
Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!
13314. HnéViktória (válaszként erre: 13307. - Dddd)
2012. dec. 24. 10:09
Nyilván nem azt hittem el ,hogy itt aztán földrengések meg cunamik és apokalipszisek...lesznek,csak netán ami valósan is megtörténthet,normális emberi ésszel felfogható,pl,egy hosszabb áram kimaradás,ami télen elég gáz tud lenni ha vkinek mint például nekünk,a kazánunk,villannyal működik.
13313. HnéViktória (válaszként erre: 13309. - Melinda032)
2012. dec. 24. 10:06
Nagyon szépen köszönöm!!!
13312. HnéViktória (válaszként erre: 13310. - Fiametta)
2012. dec. 24. 10:06
Fiametta!Viszont kívánjuk!
13311. Fiametta
2012. dec. 24. 01:08
Karácsonyi menü? Én szentestére borlevest készítek, mandulába panírozott csirkecombot borban főtt aszalt gyümölccsel , tejszínes pulykamellet krumplipürével, valamint joghurtos máktortát fahéjas csillagocskákkal. Ja, és az előétel sajttál lesz sokféle sajtból. Remélem, nem szúrom el, nem az erősségem a sütés-főzés! 11-en leszünk, a "szűk" család! Remélem, minden szuper lesz! A torta már készen van!
13310. Fiametta
2012. dec. 24. 00:35

Áldott, békés karácsonyt, és sikerekben, örömökben gazdag, boldog új esztendőt kívánok Nektek tiszta szívemből!


Juhász Gyula:

Karácsony felé


Szép Tündérország támad föl szívemben

Ilyenkor decemberben.

A szeretetnek csillagára nézek,

Megszáll egy titkos, gyönyörű igézet,

Ilyenkor decemberben.


…Bizalmas szívvel járom a világot,

S amit az élet vágott,

Beheggesztem a sebet a szívemben,

És hiszek újra égi szeretetben,

Ilyenkor decemberben.


…És valahol csak kétkedő beszédet

Hallok, szomorún nézek,

A kis Jézuska itt van a közelben,

Legyünk hát jobbak, s higgyünk rendületlen,

S ne csak így decemberben.

13309. melinda032
2012. dec. 23. 19:45

Viki!

Neked boldog névnapot kívánok!!!!!:)

13308. melinda032
2012. dec. 23. 18:27
Nagyon gyönyörű Boldog Karácsonyt és sok puszit kívánok, küldök Nektek!!!!!
13307. dddd
2012. dec. 23. 08:58

J a,en nem feleloskeresesre gondoltam,baromsagok mindig vannak a neten.Arra gondoltam,hogy azert ilyesmit par szal gyertyaval,plusz elelemmel nemigen lehetne meguszni...

Szomorusag...valaki eltavozott..

13306. HnéViktória (válaszként erre: 13305. - Dddd)
2012. dec. 22. 20:48

Miért szomorkodsz????


Felelős kellene!!sztem is!!!

Sokan öngyilkosak lettek,!

13305. dddd
2012. dec. 22. 19:58

Dolgozom,szomorkodom,keszulok..porgok...vagyok.

Talan fogytam,merni nincs kedvem..de ugye,jon a sok finomsaaag...legyetek ugyesek...

Viki,nem artottal senkinek :-) bar az a hoax nagy baromsag volt,es sztem ennyivel nem lehetne meguszni...

13304. sevelin (válaszként erre: 13303. - HnéViktória)
2012. dec. 22. 18:32

Én is benézek mindig,de már csak a naplókat szoktam,most is véletlen kattoltam a fórumra...


Karácsonyi ereszdelahajamat... :)


Én dolgozom,így a főzést megúszom :)

2012. dec. 22. 13:34

Minden nap benézek továbbra is...


Csajok annyira a Fb-on sem nyomjuk:)


Én már,ma hogy túléltem a világvégét,kicsit aktivabb vagyok,a tegnapi napot végig pihentem,mert paráztam:)))))-hordtam be fát,készitetettem,gyertyát fáklyát lámlaolajat,az egész család rajtam vihogott,a barátaim azt mondták becsavarodtam...én meg csak mosolyogtam...mondtam nekik nyugalom ezzel senkinek nem ártok:))))Nem?! :D na jó ...ne firtassuk,le akarták fényképezni...de nem engedtem!!:)))

Ma délelött takarítottunk,délután sütni fogok!


Tessék írni ,Ti hogy áltok...


Fogyókúra most nálam sincs:)))-mérlegem sincs.Bekrepált.

13302. Fiametta
2012. dec. 21. 22:32
Ma sincs...
13301. Fiametta
2012. dec. 19. 16:31
Van itt valaki????
13300. Fiametta (válaszként erre: 13297. - Momo79)
2012. dec. 17. 23:11

Mi is az a Lézeres Lipo Cryolysis zsírfagyasztás?

Lézeres Lipo Cryolipolysis – egy olyan új technológia, mellyel a helyi zsírlerakódásokat szelektíven és nem invazívan kezelhetjük. Szemmel láthatóan, természetes módon csökkenti a zsírszövetet, végleges eredményt garantálva!

A cryolipolysis az orvosi zsírleszíváshoz hasonló eredményt nyújt,

műtéti beavatkozás, tű, szike és lábadozási idő nélkül. Gyorsan, fájdalommentesen, hatékonyan szabadítja meg a nem kívánt zsírrétegtől azokat a területeket, amelyek

a mozgásnak és a diétának is ellenállnak.A kezelés fagyasztással végleg eltünteti a zsírsejteket, míg legtöbb módszerek csupán a zsírsejtek méretét csökkentik. Nincs jojó effektus: a megsemmisült zsírsejtek helyett nem keletkeznek újak! Ez az első cryogép a világon, amelyik a hajlatoknál kisebb felületeken is lehetővé teszi cryolypolysis kezelést!

A lézeres zsírfagyasztás hatásosabb, mint a hozzá hasonló testkezelések, mert ezzel a módszerrel már 2 alkalommal átlagosan 52-60% zsírszövettől tudunk búcsút venni VÉGLEGESEN.

Nem kell hozzá műtéti beavatkozás csak egy kis kitartás, mert 45 nap után lesz teljes mértékben látható, de mindezt 2 kezeléssel érjük el, és az eredmény magáért beszél, szemmel látható!

Mi is az a Lézeres Lipo Cryolysis zsírfagyasztás?

Lézeres Lipo Cryolipolysis – egy olyan új technológia, mellyel a helyi zsírlerakódásokat szelektíven és nem invazívan kezelhetjük. Szemmel láthatóan, természetes módon csökkenti a zsírszövetet, végleges eredményt garantálva!

A cryolipolysis az orvosi zsírleszíváshoz hasonló eredményt nyújt,

műtéti beavatkozás, tű, szike és lábadozási idő nélkül. Gyorsan, fájdalommentesen, hatékonyan szabadítja meg a nem kívánt zsírrétegtől azokat a területeket, amelyek

a mozgásnak és a diétának is ellenállnak.


A legújabb "csoda" minden eddigi elektrofogyasztó eljárásnál hatékonyabb, mert testterületenként összesen csak 1-3 kezelésre van szükség 45 nap szünet közbeiktatásával! ÚJODONSÁGA az, hogy nem szökséges 2-3 naponta megjelenni kezeléseken, mégis látványosan fogyaszt folyamatosan!


Az átlagos fogyás 1 kezelés után kb. -3-12 cm. Százalékosan ez 26 max. 45% eredményt jelent a kiindulási zsírszövet vastagságától föggően. Az eredmények kb. 40%-a 15 nappal a kezelés után láthatóak, de 6 hetet kell várni arra legalább, hogy a végleges eredmény láthatóvá váljon. Ekkor lehet azt eldönteni, hogy szükség van-e még további kezelésre.

A lipocryoval kezelt zsírsejtek a szervezetből két úton ürülnek:


Közvetlenül kristályosodással, melyet apoptózis és progresszív sejtbomlás követ (sejthalállal -önbontással jár).

Fokozatos zsírkibocsátással az ürülés a következő 2-6 hét során várható.


Közvetetten, révén a szimpatikus idegrendszer lipolízist indukál.

(Azaz, az idegrendszer zsírbontásával a hő sokk hatására.)


A kezelés előnyei:


Biztonságos és természetes!

Nincs szükség diétára!

Klinikailag bizonyított!

Nincsenek mellékhatások!

Látványos a karokon is!

Halványítja a striákat is!

A lógó, megereszkedett bőrt összehúzza, feszesíti!

A plasztikai zsírleszíváshoz hasonló eredményt nyújt, műtéti beavatkozás és lábadozási idő nélkül!

Látványos eredmény már egy kezelés után is, ami nem sok fogyasztó eljárásról mondható el!

25-45 %-os zsírszövet csökkenés már egy alkalom után!

Költség és idő kímélő, csak pár alkalom szükséges!


A kezelt terület mellett a vákuumhatás miatt feszülést fogsz érezni. Emellett intenzív hidegérzetet lehet tapasztalni helyileg, főként, amikor elkezdődik a kezelés. Általánosságban: A kezelt terület piros és érzéketlen, mely néhány órán keresztül fennmaradhat a kezelés után, majd elmúlik. A kezelés után rögtön visszatérhetsz rendes tevékenységeidhez, kényelmetlenségek nélkül!


Az egész kezelés ezekből áll:

Állapotfelmérés az első alkalommal és a ’fagyasztás’végén

15-20 perc Kavitációs zsírrobbantás 2 választott testrészeden!

60 perc Lézeres Lipo Cryolysis a makacsabb zsírszövetekre, 2 választott testrészeden

4 tenyérnyi területen fagyasztva 'hibernálunk'!

30 perc Presszoterápiás bőrmegújítás, izomstimulálás, nyirokkeringés kezelés az

egész testre, hogy segítse a zsírok elüldözését végleg!

10 perc 3D Vibrációs Tréner, minden testrészedet átmozgatjuk, mintha 50 percet edzettél volna!

+ AJÁNDÉK ! 5 alkalmas (5x10 perc) 3D Vibrációs Tréner BÉRLET, hogy érezd izmaidat és álom feszes formában maradj! :-)

Összesen: 16 kezelés 2 alkalommal, 120-130 perc / alkalmanként

13299. Fiametta (válaszként erre: 13298. - Cirmoscicajaj)
2012. dec. 17. 23:03
Nem, ezt általában nők mondják, más fórumokon, itt a Hoxán. Akiknek a bogyó miatt is megvan rólunk a véleményük (a történtek fényében lehet, jogosan), akik naaaaagyon tudatosan fogyókúráznak!
13298. cirmoscicajaj (válaszként erre: 13295. - Fiametta)
2012. dec. 17. 14:28
Az a baj,h sokan(férfiak)arra gondolnak a diéta szó hallatán,h csak pl.salátát esznek csírkehussal :(
13297. Momo79 (válaszként erre: 13292. - Fiametta)
2012. dec. 16. 23:14
Milyen eljárás ez a zsírfagyasztás? Érdekelne!
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook