Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt, együtt mindig sikeresebb! 2012.04.02-től fórum

Fogyjunk együtt, együtt mindig sikeresebb! 2012.04.02-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
253. Betsabé (válaszként erre: 250. - Vikucka)
2012. ápr. 10. 13:34

Tervek: napi 1200 kcal, 100g ch. Mozgásra csak itthon van lehetőségem. Ma Sinkó Andreával kezdtem a napot. A kardiónál 10 percet pörgettem, mert már majdnem összeestem, de a többit végigcsináltam. 70 perc lett. Nagyon jól esett. Valószínű, hogy váltogatni fogom a tornákat. Amihez épp kedvem van.


Nálad mi a terv?

2012. ápr. 10. 13:22

mai nap eddig: egy cerbonás müzliszelet és egy csomag Jó reggelt győri édes keksz kakaós... :)

1kocka jégcsoki....

amíg el nem kopik a csóki addig nap 2-öt engedélyeztem magamnak....

2012. ápr. 10. 13:10

Sziasztok!

Husvéti összesitő: + 1,5 kg.

Persze ettem eleget ugyhogy nem csodálkozom rajta.

Futni sem voltam egyrészt az idő miatt, másrészt rokonok miatt.

De mától ujult erővel nekiállok. Megyek futni, és a kalóriákat is számolom.

250. vikucka (válaszként erre: 249. - Betsabé)
2012. ápr. 10. 11:58
Üdv. a csapatban. Mennyi kcalt tervezel enni egy nap? Milyen mozgást fogsz végezni?
2012. ápr. 10. 11:54

Csatlakozom én is! Ma reggel tornával kezdtem a napot és kalóriát számolok. Pünkösdig ( 6 hét) nem mérem magam, csak rendszeres torna, és kalóriaszámolás.

Összesen 6 kg-ot szeretnék fogyni. Meglátjuk, hogy pünkösdig mennyi sikerül.

Nektek is sok sikert!

2012. ápr. 10. 09:59
Sziasztok! Én ma folytatom a diétát, a 7végi mérlegelésem elmaradt, kihagytam a csalódások elkerülése végett. Nem ettem szerintem sokat, de bűnöztem, mert még este is ettem sütit. Ti hogy vagytok így húsvét után? Gratula, aki átvészelte hízás nélkül!
247. akiviki (válaszként erre: 245. - 8d33847c1b)
2012. ápr. 9. 23:22
Csak kezdésnek szeretném,hogy beinduljon.vagy szerinted nem jó ötlet?
246. vikucka (válaszként erre: 244. - 8d33847c1b)
2012. ápr. 9. 22:37
remélem a régi nadrágjaim jók lesznek, amik két három számmal kisebbek :)
245. 8d33847c1b (válaszként erre: 243. - Akiviki)
2012. ápr. 9. 22:24
hát, próba-szerencse... nekem ugyan azonmód kamatostul jöttek vissza a fehérje-napokkal leadott kilók, de hátha neked szerencséd lesz...
244. 8d33847c1b (válaszként erre: 240. - Vikucka)
2012. ápr. 9. 22:22
hát ez azért elég lájtos kaja:) irigyellek a leeső gatyóidért:)
243. akiviki
2012. ápr. 9. 22:10
Az a tervem,hogy holnaptól pár napon keresztül fehéjéket eszem,ez állítólag meglendíti a fogyókúrát.Jó lenne,ha bírnám,mert 1 hónap múlva lagziba megyünk,és pár kilótól szivesen búcsút vennék addigra
242. akiviki (válaszként erre: 221. - Ibolya19710123)
2012. ápr. 9. 22:02
15 kg plusszal futsz?Izületeid nem fájnak?
2012. ápr. 9. 21:46

En sem hiztam, csak ez a hulye pirosbetuzes...aaaaa,remelem nem hiztam tenyleg, legalabbis nem gondolnam,azert olyan nagyokat nem bunoztem,es meg mozogtam is!

Alig varom mar a szerdat, hogy mehessek uszni!

Holnap csomo mindent el kell inteznem, megyek megnezni egy apartmant, vagy kettot,ha sikerul idopontot szereznem, megyek a csontkovacshoz a derekammal(isiasz)...delutan meg a baratnomhoz,gyantazni az oserdot....:))))

Most pedig megyek csicsikalni,elegge elfaradtam ma meloban,vegul is csak ez volt zsinorban a 6.napom...

jo ejt mindenkinek es kitartast!

240. vikucka
2012. ápr. 9. 20:33

Én annyira nem voltam ügyes, de próbáltam figyelni.


Ma reggelire tojásrántottát ettem, ebédre ilyen puffasztott kenyeret, kukoricásra,


uzsonnára pedig mogyorós csokit ettem. Nem voltam nagyon ügyes, de a héten elég jól nyomtam. A következő héten még jobb leszek. + A két jó farmerom leesik rólam :))


Holnap majdnem 2 hónap kihagyás után torna :))

2012. ápr. 9. 20:26
sziasztok, boldog nyuszit! Hogy teltek a húsvéti napok? Sikerült valakinek tartania a fogyit? Látom, PiciManócska jól nyomja:) Én kicsit bűnöztem, de inkább húsvét előtt, fél kg hízás az eredménye, hogy a fene enné meg. Mindegy, ezen a héten 71.5-ről csakazértis 70-re megyek:)
2012. ápr. 9. 19:49

szép estét mindenkinek. . . . .


aranymag: sok sikert a tervezet diétához!!!!


mai napom:

reggeli: egy nagy bögre fahéjas cappuccino

2tükör tojás, 1nagy szelet sonka 1paradicsom 1zsemle

és 1kocka jégcsoki :)


ebéd:1 nap mint napos joghurt

3óra körül: egy sült húsi pici hagyma mellé 1savanyú ubi és fél zsemle

(egy kocka jégcsoki)


uzsonna: 1 nagy csokis jégkrém


vacsi: 4szelet extrudált kenyér sonka paradicsom 1joghurt egy csésze kakaó. . .


mozgás: 5km-ter séta kevés kerekezés a szabadban és 30perc intenzív súlyzózás+lábgyakorlatok. . .


mai súlyom: 72. 5kiló. . . . (ügyi vagyok nem híztam meg)


ti hogy alakultok???

237. vikucka
2012. ápr. 9. 11:28

sziasztok lányok. Mindernkinek boldog nyulat igy

utólag.


Férjemmel a Bakonyban voltunk egy kis hotelben, ahol még térerő sem volt, se internet.

Szombaton kb. 20 km-t sétáltunk, mert eltévedtünk az erdőben. Megmondom őszintén majdnem becsináltam a félelemtől, amikor elkezdett esteledni.

Tegnap semmit sem csináltunk, csak szaunáztunk. Nálunk süti nem volt, de kekszet, tönkölybúzás ropit, tejcsokit ettem.

Sajnos, vagy szerencsére, a hotelben nagyon nem volt finom a kaja, igy nem is ettem csak az adagok felét :)

Szóval nálunk a nagy zabálás kimaradt :))

2012. ápr. 8. 21:29

Ja,és a mai mozgásom, melóba bicaj, 13 perc oda, vissza kb fele bicaj, fele gyaloglás, mert meredek az utcám, fel kell tolnom a bicajt, nem tudok tekerni.Napközben bicajjal keresni az eltűnt alzheimeres beteget, újabb 10 perc...

szóval ma sem volt kilóméterhiányom!

Jó éjt mindenkinek,én meg sem merem mérni magam, most zabáltam fel 30 deka zsírszegény túrót...hát nincs mese, zaba van, ha pirosbetűk vannak...:( hogy a manó vinné el...

na jó éjt...hozzon vmi szépet a nyuszi reggelre...

235. magicmag25 (válaszként erre: 234. - Pici Manócska)
2012. ápr. 8. 21:26
Örülj neki...:)
2012. ápr. 8. 20:23

mai mozgás: 15perc séta mama+vissza kis lépcsővel

30perc súlyzó és a két új gyakszi a lábra. . .


súly: nem éri el a 73kg-ot ez hogy lehet??

2012. ápr. 8. 19:53
Sziasztok! Boldog nyuszit mindenkinek! Nekem most lőttek a diétának, ezek a családlátogatások nem tesznek jót, a mamikám nem érti meg h nem szabad enni, olyan nála nincs.
2012. ápr. 8. 19:35

Helló lányok!Kellemes Húsvéti Ünnepeket nektek...

Itt Dublinban szerencsére nincs ilyen sütemény őrület, mint otthon...emlékszem, akárhová mentünk látogatóba,mindig tonna édesség és süti...

Szóval engem itt csak a betegeimtől kapott csokik tudnak kísértésbe vinni...

Ma bekaptam 3 kis falatkát, egy kávé mellett.Ettől eltekintve egész jól birom a diétát.

Sajnos pirosbetűs napok vannak, csomó vizet visszatartok ilyenkor,szóval majd megmérem magam kedd-szerda környékén.

Szerdán megyek úszni,már alig várom!

Kicsit hosszú voltam, bocsi, mindenkinek kellemes estét!Kitartást a fogyihoz!

2012. ápr. 8. 17:57

szép húsvétot nektek. . . hogy vagytok???

nálam a következő a helyzet :)


húsvéti reggeli:

7:30: egy nagy bögre cappuccino fahéjjal a tetején

10:30: 2tükör tojás, 1szelet sonka felcsíkozva, 1retek, 1paradicsom és lila hagyma mellé. . . fél zsemle. . .


a jól sikeredett reggeli után jött egy kis süti..vagyis két szelet még szigorúan 5előtt...

az egyik egy Zala kocka volt a másik egy puncs szelet....

és az "ebéd"kicsivel 5utánra sikeredett...(de sebaj)

1csirke felső comb volt fűszeresen kevés olajban megsütve, kis sült hagyma mellé és minimális rizs...


mára már masszív kaját nem igen tervezek...este jön majd lefekvés előtt a szokásos..


ti hogy álltok ??

230. Huncuttka (válaszként erre: 229. - Pici Manócska)
2012. ápr. 8. 17:46
Szia Manócska, Én 30 dkg fogytam torna nélkül , és bnagyon sokat "bűnöztem" de csak délelőtt . Vettem karalábét répát az lesz a vacsim nyersen .Most 65,2 vagyok . Lassan fogyok de folyamatosan .
2012. ápr. 7. 20:26

szép estét lányok!!

ma már nem bírtam torna nélkül lenyomtam egy 30perces lágyabb súlyzózást és 2új gyakorlatot fedeztem fel. . .

az egyik: 3X20 lábujjhegyre állás súlyzóval a kézben. . . a másik pedig 3X20 széknek támaszkodva és láb emelés hátra felé. .

hát én leszóltam ezek hogy ebben nem lehet elfáradni. . . hát visszavonom per pill megérek menni. . . nagyon jók ezentúl minden nap jöhetnek :)


mai súlyom: 73kiló szépen tartom :)


ti hogy vagytok???

2012. ápr. 7. 16:28

sziasztok lányok hazaértem. . .

szörnyen szenvedős nap ez. . .

de kihúzom:

reggelit nem ettem csak 1cappuccino volt. . . .

edés: tesóm fini házi fasírtjából egy pici darab és két evőkanálnyi rizs. . . 1savanyú ubi. . . .


viszont volt pár kis kocka süti. . . volt egy Kata szelet, egy marcipán tallér és egy Lajcsi szelet. . . (szerencsére mini kockák)

itthon már gond nem lesz mert nincs süti. . . . :)


és mára már ne tervezek nagy evészeteket gyümiket meg majd vacsira a kis rácskáim a szokásos adagban. . .

227. vikucka
2012. ápr. 7. 00:29

Hello mindenkinek!


Most értem haza Pestről. Az evésre nem vagyok túl büszke, de az 1500 kcalt, nem léptem túl, akárhogy is számolom.


Reggeli: 1 párizsis szendvics retekkel, medve light-tal


ebéd: 4 órakor(!!!)

1 adag szezámos csirke krumplival :((( kinais kaja, ezek úgyse lisztet használnak, hanem keményitőt. Baromi jól esett... és nem ettem csokit


vacsi: 8 órakor (!!!!)

1 kfc-s csirkecomb, 4 szem sült krumpli, 3 norbis kakaós minicsiga

1 norbis túrórudi


a krumpli miatt gáz, de mentem annyit ma is, több km-t szerintem, úh. annyira nem gáz. Viszont jövő héten visszamegyek a Norbis boltba és feltankolok master mix keverékből, meg veszek egy két nasit, ami itthon nem kapható. Nekem bejön az izvilág, bár eléggé fentartásaim voltak vele. A csokiscsiga, nem annyira édes, viszont kellemes. 5 szemet vettem belőle össz-vissz, ami szerintem kb. 10 deka volt. Régebben a hagyományos fornettiből 10-et megettem néha ebédre.


Szóval a sok egészséges zöldség és gyümölcs mellett néha beruházok ilyen norbis termékekre, csoki, nasi, stb, amiről képtelen vagyok hosszútávon lemondani, de akkor inkább a diet változatot választom. Amúgy nem reklámozni akartam, mert nem fizetnek egy fillért sem, de több hete eszem ilyen lisztből készült sütiket és fele annyi sem kell, hogy eltelitsen :)))

2012. ápr. 6. 21:30

mai súlyom is 73kiló...

de jó is látni :)

mozgás 20-25perc séta....

most a napokba ez lesz...

holnap anyus nap megyünk tesómhoz...


ti hogy vagytok??

225. Kata8712 (válaszként erre: 223. - Skittles)
2012. ápr. 6. 17:14
Szerencsére nem vok édesszájú, de a csoki jöhet minden mennyiségben. Nem eszek sokat, de mozgásom se sok sajna, ezen kéne változtatni, vagyis sűríteni. :(
2012. ápr. 6. 17:10

szép napot nektek lányok :)

ma kicsit depisebb vagyok ismét...

megjött és szokás szerint eléggé megvisel a napokba a tornát átváltottam kisebb nagyobb sétákra..

mai étkem:

délelőtt: 2tükör tojás, fél virsli 2szelet csirkemell sonka, fél paradicsom és pici lila hagyma fél zsemle...

délután: fél virsli, 2szelet csirkemell sonka egy csemege uborka 1zsemle és egy joghurt....


folyadék: 2liter barack tea, fél liter cukormentes szörp, 2bögre cappuccino... Eddig...


gyümik: 2kivi és 1narancs....

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook