Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi-dili április 1-től :) fórum

Fogyi-dili április 1-től :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
1310. pimpi3 (válaszként erre: 1309. - Herengtimea)
2008. máj. 17. 15:19

Na a mákosgubát imádom!-nám:)))

Remélem jobban leszek!Ma pl attol lettem szarul,hogy a polokat probáltam a piacon!Szörnyű volt!Mint mikor valahova bezárodsz!:((

De amugy most értünk haza a gyereknaprol és ott jol éreztem magamat!Csak kisvasutazni nem akarok többet!:((

Jol ki is babáztam magamat!Kis édes!:))

Ti mit csináltok ma!Nekem kéne pakolni serényen,de olyan nagyon lusta vagyok!És az uram is hazaért,igy minden centiér,hogy arrébb menjen könyörögnöm kell!

1309. herengtimea (válaszként erre: 1303. - Binnyem)
2008. máj. 17. 07:26

na jol van elárulom :mákos guba

a páromék így hívják,nekem is fucsa volt

pimpi szedd ossze magad,itt a nyár és neked rossz kedved van,tényleg beteg vagy

1308. pimpi3
2008. máj. 16. 22:37

Ti mentek valahova gyereknapra?Nekünk holnap lesz a sporin rndezvény,de annyira nincsen kedvem hozzá!Csak ugye muszáj!:((

Ma babáztam este kicsit!Váratlanul jöttek uncsitesomék!És olyan jol esett,holnap ök is jönnek ki!Nem fogunk unatkozni!

1307. pimpi3 (válaszként erre: 1306. - Binnyem)
2008. máj. 16. 22:35

Ebbe lehet valami!Meg sajna enni is ettem ma böven!

De szerintem valami vírust is összeszedtem mert az uram is ugy jött haza hogy nincsen jol!És szegénynek nincsen szabadnapja a héten!

1306. binnyem (válaszként erre: 1304. - Pimpi3)
2008. máj. 16. 16:32
Szerintem ez depresszio. Tipikus tunet, ha valaki mindig csak aludni akar.
1305. lilura
2008. máj. 16. 15:55
Nem valamiféle lángos?:)
1304. pimpi3 (válaszként erre: 1302. - Herengtimea)
2008. máj. 16. 13:59

Nekem fogalmam sincsen mi az a pompos!:))

Na miaz?

Kb másfél órája keltem fel!Utána jött is a kicsikém!Nem vagyok jol!Fogalmam sincsen mi a bajom,de semmi eröm és csak aludni akarok!Áll a mostalan hegyekbe!Menni kéne megcsinálni és lejárt a mosás is!ÁÁÁÁÁ

nA JO..Eröt veszek magamon!

1303. binnyem (válaszként erre: 1302. - Herengtimea)
2008. máj. 16. 13:54
Fank? :)
1302. herengtimea (válaszként erre: 1301. - Pimpi3)
2008. máj. 16. 11:51

az jo

azért én a helyedben mégis elmennék

nagy lenne a változás

vagy egy romantikus hétvége gyerekek nélkul,valahol a természetben,mintha kicseréltek volna

bablevest fozok,tettem bele fustolt szalonnát,meg pompos lesz ebédre,tudjátok mi az?

találjátok ki

1301. pimpi3 (válaszként erre: 1300. - Herengtimea)
2008. máj. 15. 14:57

:))

Képzeld!A gyerekem most ért az elöbb haza,táncproba volt suli után.És rá se ismerni!Hetek óta nem volt ilyen normális!Mondjuk tudom mire megy ki a játék!Gépezni akar!:))

Lányok én olyan nagyon álmos vagyok!:((Most megyek mert a picikém kint leckézik és már kiabál,hogy olvasni akar !

1300. herengtimea (válaszként erre: 1299. - Pimpi3)
2008. máj. 15. 14:14

hát ha én orvoshoz megyek akkor már tényleg beteg lehetek,nem vagyok oda a gyogyszerekért,de két hete kohogok már és mindig rosszabb,nem akarom,hogy a kicsim újbol elkapja tolem

amúgy is olyan szárazon kohogok már hogy majd ki kopom a tudom

na akkor látom nem vagyunk egykék

egyikunk sem,az jo!

1299. pimpi3
2008. máj. 15. 13:32

Én ritkán szedek megfázásra gypgyszert de akkor már tényleg muszáj!Nagyon tudok szenvedni!Jo hogy elmentél,szerintem!:))

Nekem van egy növérem 33,megy egy báttyám 35!Ök apu elsö házasságábol vannak,igy csak féltesoim!De a növérem velünk nött fel!És van egy 26 öcsém aki csak anyu gyereke.aztán egy 21 éves öcsém aki édestesom!Szoval Anyuék pár évre szétmentek mikor én megszülettem!Mikor anyu másnak szült gyereket kibékültek apuval!Jo nem?Kacifántos egy történet!:))

Amugy nállunk csak a nagyobbik öcsémmel voltak viselkedési gondok!Na meg a növéremmel mikor 15 lett és elkezdett fiuzni!Szerette váltogatni a pasikat!

1298. binnyem (válaszként erre: 1297. - Herengtimea)
2008. máj. 15. 12:36

Attol fugg, milyen bakteriumod van! Egyebkent jo gyogyszer, en amikor ezt szedtem, mer 2 nap utan jobban szoktam lenni. :)


Ja, es van egy 23 eves ocsem, akivel sokat verekedtunk gyerekkorunkban :) De kulon-kulon jo gyerekek voltunk!

1297. herengtimea (válaszként erre: 1295. - Binnyem)
2008. máj. 15. 12:19

Klacid SR

clarithromycinum

te mint szakérto mit szolsz hozzá:)))

1296. binnyem (válaszként erre: 1291. - Pimpi3)
2008. máj. 15. 12:06
Mi is vettunk mult heten ilyen dobozos jegeskavet az Aldiban, es isteni finom volt! Jovo heten azert megyek kocsival Pestre, hogy menet kozben tudjak meg venni par ilyet :)
1295. binnyem
2008. máj. 15. 12:05

En szeretem a gyumolcslevest, a gyumolcs kulonben sem edesseg :) Igazi jo haziasszony vagyok, mindjart kesz az ebed, baba alszik, mar csak ki kell teregetnem, a szaraz rucika elpakolom, es mire kezdhetnek tanulni, felkel majd Marci :) Ugyhogy megint marad az este. Pedig mar bevettem az agyserkentomet! :)


Timi, milyen antibiot kaptal?

1294. herengtimea (válaszként erre: 1293. - Binnyem)
2008. máj. 15. 11:40

gyumolcs leves fúj:(

hogy lehet édességbol leves?

rakott krumpli az fini

én meg tojásos nokedlit csinálok salátával

meg még maradt tegnaprol paradicsomleves

na voltam orvosnál,írt antibiotikumot nekem meg cseppeket.olyan nagyon ezek a tablettak(antibi.)emlékszem utoljára talán gyerekkoromban szedtem,akkor volt vagy 30 drb amit be kellett szedni,most meg 7 drb,de jo:))


Ti rosszak voltatok gyerekkorotokban,írjatok

és vannak testvéreitek?

nekem két báttyám van és elég csintalan voltam,igaz mára sem javultam meg...

1293. binnyem
2008. máj. 15. 09:21
dehogz alszik! vasarolni voltam! rakott krumplit csinalok, meg gyumolcslevest! :)
2008. máj. 15. 08:50

hát igen a kicsiségeket is értékelni kell

úgy dontottem elmegyek dokihoz,még azota krahogok miota a picim megbetegedett,gondoltam majd atmegy,de ez mindig rosszabb,olyan szárazon kohogok,nagyon eroltet,meg félek nehogy újbol elkapja a prucsok


Krisztikénk még alszik?

1291. pimpi3 (válaszként erre: 1290. - Herengtimea)
2008. máj. 15. 08:36

Jo is lenne ha itt lenne,de inkább erre nem is gondolok!


Képzeljétek mi csináltam!Tegnap hozott az uram nekem ajándékba egy pici dobozos kávét!Olyanba van mint a sörörk,csak nagyon kis pici!Na mondom nagyon jol néz ki de teli van cukorral!Az elöbb felhivott,hogy na megkostoltad legalább?Hát kibontottam és jo nagyot kortyoltam bele!Hát szörnyű volt!Sima fekete kávé van benne!Utálommmm:)))

Persze egyböl öklendeztem,meg minden!Az uram meg nemgyözött bocsánatokat kérni!Mikor letettem a telefont és már nem voltam nagyon rosszul jot nevettem!:))Azért aranyos,hogy igy gondolt rám!

1290. herengtimea (válaszként erre: 1289. - Pimpi3)
2008. máj. 15. 08:08

hát ez borzaszto:((

ilyen fiatalon el kellett mennie.

anya nélkul élni nagyon rossz lehet,milyen jo lenne neked is segíthetne a gyerekek korul,lenne kivel beszélgetni...


itt nem volt vihar,csak fújt a szél

1289. pimpi3 (válaszként erre: 1288. - Herengtimea)
2008. máj. 15. 07:53

Sziasztok Csajok!

Ez a nap is szarul kezdödött!Nem vagyok jol,de remélem ez elmulik,mert mennem kell nemsokára lefelé!Este meg vizitorna!Azt nagyon várom!:))

Nállatok volt tegnap vihar?Itt minden volt amit eltudtok képzelni!:((

39 éves és 3 honapos volt mikor meghalt!Hasnyálmiriggyel késön mütötték és vérmérgezésbe halt bele!Sok szenvedés után!A kicsi öcsém 10 éves volt!Nagyon hiányzik!

1288. herengtimea (válaszként erre: 1286. - Pimpi3)
2008. máj. 15. 07:48

szoval ezek szerint elég ideges tipus vagy

hány éves volt anyukád és miben halt meg?

1287. pimpi3
2008. máj. 14. 22:23
Lányok!Olvastátok a zabkorpás receptes forumot?Nagyon jo dolgokat találtam ott!:))
1286. pimpi3 (válaszként erre: 1285. - Herengtimea)
2008. máj. 14. 22:15

Ma már nagyon azon voltam,hogy lelépek!De annyira sajnálom a picikémet!Kedden lesz az anyáknapja is!Mondjuk szivesen kihagynám ha lehetne!

Beszéltem az urammal is de nem izgatja a dolog!Ha igy folytatják lelépek kicsit!

Volt egyszer mikor a picikém 1 éves mult és sokat dolgoztam!Kikészitett anyosom,anyu elötte halt meg 2 évvel!Akkor volt egy kissebb infartusom!De a doki szerint nagyon jol megusztam!:))

Anyukám mindig aztmondta gyerekkoromtol kezdve,hogy vagy infartus,vagy agyvérzés lesz a vesztem!Mondtam neki hogy tökmindeggy csak gyors legyen!

1285. herengtimea (válaszként erre: 1283. - Pimpi3)
2008. máj. 14. 21:45

Te viszont elég nagy szarban vagy

már volt infarktusod?

azt szomoruan olvasom,hogy a férjed nem csap az asztalra,nem tudom mért van ez,hogy a férfiak úgy vélik a nonek a dolga a gyereket nevelni,elozo párom volt ilyen,aztán meg ha rosszat csinálnak a fejedhez vágják,hogy rosszul nevelted,hú ezt úgy utálom:(

a kislányod kamasz ilyenkor nehéz veluk bírni,pláne akkor érzik nyeregbe magukat,ha lássák az egyik fél szarik rájuk,bocsi nem mutat fegyelmet.az én lányom is elég rossz lett és tudod mit vettem észre,a mostani páromnak is elege lett a viselkedésébol,voltak is miatta vitáink,és most már o vette át a nevelését

a lányom elosszor meghokkent,nincs mindig internet,nincs mindig lustálkodás,csavargás ...

irányítja ot de rendesen,ha munka van o is dolgozik és a jol végzett munka után johet a szorakozás,sokkal jobban halgat rá a lányom

kell,szukséges az apai szigor,mert a fejedre szarnak,már bocsánat a kifejezésekért,de ez az igazság,beszélj a pároddal,neked amúgy se szabadna idegeskedned,ha meg nem reagál akkor nagyon jo otletnek tartom,hogy elmennél apukádhoz egy pár napra,vagy amennyire szukséges,kíváncsi lennék hogy boldogulnának nélkuled,ne gondolkozz menj,meglátod úgy fognak konyorogni,hogy visszamenj!és ne mond nekik,hogy csak pár napra mész,mond azt itthagyod oket,mert már nem bírod tovább,a férjednek is ezt mond

1284. herengtimea (válaszként erre: 1281. - Binnyem)
2008. máj. 14. 21:34

Krisztikém le a kalappal nagyon ugyes vagy!:))

hiába aki tud az tud

ez azért nekunk is koszonheto,mert nagyon szorítottunk,de megérte a férjed biztos nagyon buszke rád!

unnepeljétek meg drága:)))

1283. pimpi3
2008. máj. 14. 20:34

Na szisztok megint vagyok picit!

Nagy gratula Krszti!"de fura ezt a nevet leírjam":))Ezért megérte ennyit tanulni!

Nem nem ájultam el!Csak nem kaptam levegöt és szoritott a melkasom meg a gyomrom,meg ilyenek!És sajna nem mult el teljesen egéz nap!Nem kapok rendesen levegöt és remegös vagyok!Szerintm az idegbaj!Elösször az jutott eszembe hogy megint infartus,de szerencsére nem!Az másmilyen volt!Aztán meg,hogy megint magas a vérnyomásom!:((

Timi!Én nemtudom mi lett a gyerekemmel!Fogalmam nincsen mitöl lett ilyen!Semmi nem érdekli,csak ami neki fontos!5 perce nincsen,hogy ne kössön valameikönkbe bele!A párom?Na azt aztán nagyon nem izgatja!Szerinte neveljem én öket!:((Csak akkor szol bele ha már látja hogy elegem van!

Most inkább megengedtem,hogy gépezzen mert igy csöndbe volt!Tudom,hogy ez se megoldás,de már nemnirtam!:((

1282. binnyem (válaszként erre: 1279. - Pimpi3)
2008. máj. 14. 17:40
Pimpi! Elajultal??
1281. binnyem (válaszként erre: 1278. - Herengtimea)
2008. máj. 14. 17:40
Megjottem, 5-revizsgaztam mindenbol! Jovo heten meg mar irjuk az orszagos zarovizsgat! :)
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook