Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi-dili április 1-től :) fórum

Fogyi-dili április 1-től :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
1370. pimpi3 (válaszként erre: 1369. - Binnyem)
2008. máj. 30. 16:13

Nagy gratula neked!:))))Fel a fejjel és biztos az is jol fog sikerülni!

Én ezerrel diétázok!Föleg mert hányingerem van pár napja megint és igy nincsen kedvem enni!Ma is már csak akkor ettem amikor már majdnem kidöltem!A tescoba kaptam olyan sajtostallért amit szabad ennem!Nagyon fini és a 4. után telivoltam!

1369. binnyem
2008. máj. 30. 16:11

Sziasztok!

Hir: 5-os lett az irasbelim :) Sajna a szobeli tetelekkel hadilabon allok, de majdcsak lesz valahogy! :) Dietaztok csajok?

1368. pimpi3
2008. máj. 30. 15:42

Nem én itt vagyok!:))

Képzeld,ma jött a kissebbik öcsém hozzánk!Vasárnapig marad!Karácsony óta nem láttam!Most elmentek boltba a Martinával!Csavizni van kedvük!Ö a keresztapja amugy!

Nagyon meleg van,nemrég értünk haza!Uncsitesommal voltam vásárolni midenfelé!Nagyon rossz volt a picurkája!Képzeld,földhöz veri magát!És ordit!Kiakasztott!

Ti jol vagytok?Felállitottad már a medencét?

2008. máj. 30. 15:16
pimpike te is leléptél?:((
1366. binnyem
2008. máj. 29. 08:00
Tanulok, tanulok, tanulok :(
2008. máj. 28. 22:15

valahogy nagyon nehezen docog ez a forum

aki nyitotta sincs itt már napok ota????

1364. herengtimea (válaszként erre: 1363. - Pimpi3)
2008. máj. 27. 19:59

nekunk is olyan medencénk van,isteni benne,beledobom a matracot és azon szokok napozni

én imádom a meleget,de a kisfiamot nem viszem ki a forroságba,még picike napszúrást kapna,féltem,persze délelott és késon délután már oké

holnapra is ilyen dog meleget mond,ideje lenne felállítani a medencénket

a tavunk már ki van ásva,bele van téve szita a vakondok végett,meg van a folia is,csak ossze kéne vasalni,meg sziklával lesz kirakva az oldala,de az nincs,valahonnan szerezni kéne

kellene tornáznom de úgy nincs kedvem

1363. pimpi3 (válaszként erre: 1362. - Herengtimea)
2008. máj. 27. 18:49

Most csak ilyen felengedös 4m-es medencénk van!Amig nincsen kész a ház teljesen,nemtudjuk megcsinálni a tavat!Pedig de jo is lenne már!

Nektek hogy halad?Jo nagyot csináltok!:))

Most egy új fürdöt és elösszobát épitünk és igy átkerül a konyha és a mi szobánk is!Szoval elég nagy melo!Csak tudnánk már elkezdeni!:(

Mondtak az elöbb nekem egy melot!Holnap el is megyek megnézni!Olyan nagyon jó lenne!Egy kávézó és pékség egyben!Azt kéne takaritani!Nem egy álom melo,de legalább valami!Csak sikerüljön!

Miért bujtál el a meleg elöl?Nem szereted?

Én kb 40 perce fejeztem be a fözést!Na az brutál volt!1 óra a forró gáz mellett!

Holnap megyünk szamócát szedni!Már nagyon várom!Azt vacsizok!

1362. herengtimea (válaszként erre: 1361. - Pimpi3)
2008. máj. 27. 16:55

elbújtunk a meleg elol

milyen medencétek van?

és mit épitetek még?

1361. pimpi3
2008. máj. 27. 16:05

Én vagyok ám!Csak ti sose vagytok!:((

Ma megint sikerült picurkáznom pár órát!Nagyon édi -bédi!Kaptam sok puszit ,meg mindig ölel és mondja hogy szeret!:))Lehet estére nállunk lesz,mert mennek szinházba!

Uram megigérte,hogy estére csináljuk a medencét!Remélem mert kénytelen voltam feltölteni a lánykámnak a kinti kádat!Fürdik!Én is ugy pancsiznák,csak ugye ezek a rohadt nöi napok!:((

Ma nagyon elkeseredtem,mert nagyon sokba kerül a soder ,cement és a szálitásrol nem is beszélve!Csak a szálitás 7500ft!Pedig nagyon jo lenne már elkezdeni az épitkezést!

Ti mit csináltok ebbe a szép idöbe?

2008. máj. 27. 12:41
jol eltuntetek!
2008. máj. 26. 08:03

csá lányok

tegnap kint voltunk az udvaron egész nap,fuvet nyírtunk,rakodtunk

már van kis paprikám,meg paradicsom,meg uborka is

szombaton sogornom volt 30 éves volt egy kinti parti,leányka bort iszogattam,nagyon fini nem ráz ki mint általában a tobbi bor,addig iszogattam míg egyszer mikor felálltam,akkor éreztem,hogy bizony ez egy kicsit sok volt

mi van veletek?

1358. pimpi3 (válaszként erre: 1357. - Vikka78)
2008. máj. 24. 19:59

Szio!Országos amatör és sportkategoriás bicikli verseny!Itt van minden évbe nállunk a borospincék között!Jo volt!Van nállunk orbán szobor is ami a töbszáz éves borospincék védöszentje!Ott meg délután Néptáncosok és énekesek léptek fel!Hát áttekertünk oda is!De szörnyü volt!Lányok jol érezték magukat!Felültek 2-3 hintára!

Most gyujtják a tüzet a szalonnasütéshez!Még jo hogy csak az uram eszi meg a szalonnát!Ök meg esznek kolbit,meg virslit!:))Eggyet szerintem én is benyomok!:)

1357. Vikka78 (válaszként erre: 1356. - Pimpi3)
2008. máj. 24. 17:00
Szia Pimpi! Mi az a tekerő??? :)
1356. pimpi3 (válaszként erre: 1355. - Herengtimea)
2008. máj. 24. 13:38

Na igen a pénz!Sajna nem csak az a gond!Most is csak állt egyhelybe a tekerön és mikor megjelentek az ismerösök el se lehetett rángatni semerre!:((Délután még lesz a város másik felébe is rendezvény!Megigértük a lányoknak hogy kimegyünk oda is!De már szenved,hogy ne menjünk!Mondtam hogy ezt nem csinálhatja!:((

Boldogság?Na az nem vagyok!És egyre jobban ugy érzem hogy nem birom már ezt az egészet!Nyalizik és utána meg folytatja az önzéseit!Nemtudom mt kezdjek magunkal!Szeretem,de már nemnagyon tudom elviselni!A szétköltözés nehéz ügy!Föleg vele!Na mindeggy!Szerintem kialakulnak a dolgok!De ha most tehetném elköltöznék!

1355. herengtimea (válaszként erre: 1352. - Pimpi3)
2008. máj. 24. 07:29

egy egyszeru kérdés:boldog vagy?

mert ha nem lehet ez minden betegségednek oka

ezen még nem gondolkoztál el?

a pénz mindenkinél probléma,énis néha mérges vagyok a páromra,de aztán le is csitítom magam,o sem tudná beosztani a pénzt,sokszor kér erre adj arra adj

és mit gondolsz mi vagyok én bank?

aki nem lát bele a családi kasszába,nem jár a postára,nem osztott be még egyetlen honapot sem attol ne várjuk el,hogy azon fog gondolkodni "vajon elég lesz a pénz ho végéig"

ilyenkor mindig rászolok,hogy hát nincs pénzunk

erre a válasz:tudom sosincs

ezt úgy néz ki magamnak magyaráztam,már meg is nyugodtam:)))

1354. pimpi3 (válaszként erre: 1353. - Binnyem)
2008. máj. 23. 23:10

Ö eszembe se jutott!Hála az égnek!Már csak az hiányozna nekem ennyi gond mellé!

Totál elegem van a pasikbol!:((

1353. binnyem
2008. máj. 23. 23:01
Ohjaj, ez tenyleg eleg onzonek hangzik... :( Csak ott motoszkal benned annak a multkori pasinak a gondolata?
1352. pimpi3 (válaszként erre: 1348. - Herengtimea)
2008. máj. 23. 21:31

Miota?Hétfön mértem magam azthiszem ,akkor lement kicsit!Mindjárt 10 kilonál tartok!Tudom hogy 2 honap 12 napra ez nem sok,de nagyon örülök ennek is!:))Remélem beindul lassan!

Viszont az uram kicsinált teljesen!Megint ott tartunk,hogy csak ö számit!Horgászat-horgászat!Ha van pénz,ha nincsen!Ha van idö,ha nincsen!Az nem számit mi mit akarunk!Nemtudom mit kezdjek vele,már nagyon unom!Elgondolkoztam mostanában,és ha lenne igazán merszem lelépnék!Egyszerüen nemtudom mit kezdjek!:((

1351. pimpi3 (válaszként erre: 1349. - Binnyem)
2008. máj. 23. 21:25

Na ugye!Nagyon tudsz Te!:)))))


"De csak mert mi nagyon-nagyon drukkoltunk!"

hihi

Nagy-nagy gratula neked!!!!!!!

1350. herengtimea (válaszként erre: 1349. - Binnyem)
2008. máj. 23. 14:16

hát ismét nem csalodtunk benned

orulok,hogy sikerult

sok sok puszi

éLJEN KRISZTI

1349. binnyem
2008. máj. 23. 13:56

Sziasztok! A vizsga pite volt, basszus, jo voltam :)


A szepsegkiralyno fuuuuuuj... nagyon gaz! En annak a Jazminnak szurkoltam, aki Miss Universe lett..

2008. máj. 23. 13:19

pimpi fogytál azota?

és jobban vagy?

1347. pimpi3
2008. máj. 23. 10:48

Sziasztok Csajok!

Nekem 2 lány volt a választottjaimbol az elsö ötben!Szép aki megnyerte és legalább most nem szöke!De én mégis másra adtam volna a voksom!:))A végét én se láttam,csak a koronázásig!


Az elöbb benyomtam egy wasa kenyeret mézzel!Ilyet ugyse szoktam csinálni!De most mosogatok és tornázok,nehogy a mézzel visszajöjjön egy kilocska is!:))

puszi lányok:))

1346. lilura
2008. máj. 23. 08:26
szerintem biztos felteszik netre majd a végét. Volt ilyen saját kis beszédük. Így össze-vissza makogtak. Kb 10 értelmes mondatot nem tudtak összefüggően elmondani. Nekem mondjuk volt 3 esélyesem, mondanom sem kell egyik sincs bent az első 5-ben.
1345. herengtimea (válaszként erre: 1344. - Lilura)
2008. máj. 23. 08:22

kár hogy nem néztem végig

mindesetre voltak olyan lányok is akiket rogton kizavartam volna,egyszeruen nem voltak szépek

1344. lilura
2008. máj. 23. 08:06
Szerintem megint meg volt bundázva a szépségkirálynő-választás...már alapba akik az 5-be bejutottak...ha lehetett volna választani, hogy kik az esélytelenek őket mondtam volna:D. na de mindegy, ezt már megszokhattuk az RTL-től...ugye-ugye Utasi Árpi-s féle förmedvény...:S
2008. máj. 23. 07:45
sajna elálmosodtam a szépségkirályno választáson,de reggel mutatták a gyoztes,aranyoska ot választottam volna énis
1342. pimpi3
2008. máj. 22. 22:20

Voltam a nyereménybemutaton!Szörnyü volt!Nagyon drága a lámpa és nekem csak rosszat tett!De állitolag sok használattol javul a fájdalom!Na inkább nem probálom ki!:))

Kaptam egy krémet meg egy borlezárot!Röhely!

De jot nevettünk!Kikészitettük a srácot aki tartja!

joéjt lányok

2008. máj. 22. 20:07

lányok meek nézem a szépségkirályno választást

aztán holnap leírjuk,hogy a megfelelo személy kapja-e a koronát,mert nekem az a tapasztalatom,hogy sosem az kapja aki a legszebb

délelott néztem oket,hát volt egy-két menyecske akit kapásbol kiszavaztam volna-nyilatkozik a szorny(ez én volnék)

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook