Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyasztószer tapasztalatok fórum

Fogyasztószer tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2007. okt. 3. 18:41
Mivel azt írtad:"Akármi legyen az ára."
123. c469e38f6f (válaszként erre: 112. - Milly88)
2007. okt. 3. 18:39
Cytomel:)))
122. Babrigitta (válaszként erre: 121. - Bcicus)
2007. okt. 3. 18:03

Szia Bcicus!


Rosszul tudod! Az adipex-szel foglalkozó témában ezt már kiveséztük.

Sosem tiltották be, mert sosem volt itthon törzskönyvezve. Az Unióban kapható, a háziorvosod felírja ha kéred. Aki szedi, annak általában pozitívak a tapasztalatai (lásd adipex téma).

Olyanok szokták szidni akik sosem szedték, vagy a régi változatot szedték. A régi változat valóban káros volt, azt tényleg kivonták a forgalomból. Valószínűleg ezért gondoltad, hogy be van tiltva. Azóta viszont van korszerűsített verzió!


Nekem Amerikában az orvosom azt mondta, hogy az adipex a legkelendőbb fogyasztószer.

Beleolvasva néhány külföldi fórumba, lehet benne igazság. Tényleg nagyon sokan használják.

Nekem egyébként a reductil több mellékhatást okozott mint az adipex, és hatni sem hatott igazán. De szerintem embere válogatja. A reductilt is rengetegen szedik. Az biztos, hogy mind a kettő erős gyógyszer, és óvatosan kell bánni velük. Abban viszont egyetértek, hogy a drogériákban kapható fogyasztószerek semmit sem érnek!

121. Bcicus (válaszként erre: 120. - Babrigitta)
2007. okt. 3. 16:12
Az adipex baromi veszélyes, főleg idegrendszerre hat és mély depresszióba viheti az embert és fizikailag is kártékony, nem véletlenül tiltották be.
2007. okt. 3. 14:27
Ami igazán hatékony fogyasztószer az a reductil és az adipex. Viszont ezek gyógyszerek, és szerintem sportolók nem szedhetik őket. De javítsatok ki, ha tévedek.
119. Cicamaci22 (válaszként erre: 118. - Milly88)
2007. okt. 3. 13:17

Rendben, írj privibe itt!!!! Szuoer, végre egy sorstárs aki nem néz totál elmebetegnek! :-) Meglestem az adatlapod ám. Majd én is teszek föl képeket magamról.

Mikor akarod megvenni és hol az ampullákat?

118. milly88 (válaszként erre: 117. - Cicamaci22)
2007. okt. 3. 12:45

Oké:) Benne vagyok. Amikor csak tudok irok. akár priviben is. Van naplo, elkezdtem, talán fogom vezetni:)

Neked viszont szivesen irok.

117. Cicamaci22 (válaszként erre: 115. - Milly88)
2007. okt. 3. 12:07

Nincs mit, az a helyzet, hogy én is épp most határoztam el, hogy újra csinálom. Én is az ampullát...

Ha gondolod, levelezhetünk itt folyamatosan, legalább megosztjuk a tapasztalatainkat... Hm?

116. milly88 (válaszként erre: 114. - Bcicus)
2007. okt. 3. 11:51
köszi a segitséget:) Jol esik h ennyien figyeltek egymásra, tetszik a hely:P
115. milly88 (válaszként erre: 113. - Cicamaci22)
2007. okt. 3. 11:50

Szia Cicamaci22!


Köszi a levelet, te voltál az első aki irt:) Ez jol esik:)

Enni...mindent , mindig , minden mennyiségben. És ha csokit látok, az nekem a halál, Versenyekre mindig a tescoba megyek és egy egész tesco-s szatyornyit viszek, és ebben csak a hagyományos sport szelet van:) A legjobb:P

Probáltam az L-Carnitint, tényleg nem rossz:) A legjobb ezekből is az ampulla, mert az folyékony s hamar felszivodik, vagyis hamarabb fejti ki és jobban a hatását mint a kapszula...

Na majd jövöhéten veszek valamit, vszinűleg BIOTECH L-Carnitin ampulát. Nekem az vált be eddig a legjobban:) Köszi az üzit mégegyszer, és a segitséget

114. Bcicus
2007. okt. 3. 11:10

Én reductilt szedtem annó és nagyon bevált.

Mondjuk drogériákban és egyéb helyeken kapható nem vény köteles cuccot sose vennék.

113. Cicamaci22 (válaszként erre: 112. - Milly88)
2007. okt. 3. 11:04

Szia!


Mintha csak magamat hallanám... Heti 6szor erdzés válogatott gyakorlatok, stb... És kb 3 kg bizonyos helyekről nem megy le.

Én végigcsináltam már 2 L-carnitine kúrát (1000mg), az sokat segített. Velem az a baj, hogy nagyon szarul táplálkozom és a nasiról meg az esti kajálásról nem tudok lemondani.

Nem tudom, Te hogyan és mit eszel, a sokszor-keveset-minőségit mondják, kevés szénhidráttal, sok fehérjével, többszörösen telítetlen zsírsavakkal. Ásványvíz és sok cardio.

Szerintem próbáld ki Te is az L-carnitint, megfelelő táplálkozás mellett szerintem arra jó, hogy pár kg-t ledobj.

112. milly88
2007. okt. 3. 10:52

Sziasztok!


Frissen regelt személy vagyok. Tudnátok nekem olyan hatásos fogyasztószert ajánlani amitől hatásosan, látványosan tudok fogyni a kényes helyekről? Válogatott sportoló vagyok, és olyan sportot űzök aminél sulycsoportozás van. Emellett természetesen minél könnyebb vagyok, annál gyorsabb. sokmindent probáltam és igazából yo-yo effektusban vagyok:(

Persze nem vagyok kövér, de most elhatároztam h bármi áron de leadom azt a pár kilót! Akármi legyen az ára. Mivel napi szinten edzek ezért fontos hogy valamennyi táplálékot fogyasszak...

Edzések után este csak tejfehérje turmixot iszom. De olyan jo lenne leirni hogy haladok...

Remélem tudtok segiteni.

Szép napot mindenkinek.

Emi

2007. aug. 19. 23:01

erikpipi, ha nekem címezted a hozzászólást:


Nekem a reductil semmit nem segített! kidobott pénz volt. Ráadásul az USA-ban az adipexet orvos írta fel nekem!

(Igaz itthon más forrásból vettem, de tökéletesen elégedett voltam a hatással)

Természetesen életmódot is váltottam, de a sikereim eléréséhez jó segítséget nyújtott a gyógyszer.

2007. aug. 18. 16:54
Tudna valaki olyan valamit(teát,bogyót)ajánlani amivel fogyni lehet? Nem olyanra gondoltam amitől minden más nélkül lehet sokat ledobni! Én diétázok, sportolok. Csak valami kéne ami rásegít egy picit, mert most megakadt a fogyásom!
109. erikpipi (válaszként erre: 98. - Sculli)
2007. aug. 18. 16:45
Én 2 éve, majd rájöttem, hogy önuralom kell, és kitartás. Azóta sikeresen fogyogatok. Most tartok a 20-ik kilónál, és mindenevő vagyok.
2007. aug. 18. 16:44
Nem értem, miért illegálisan veszitek a gyógyszert, amikor a házidoki is felírja a reduktilt. Egy havi adag kb. 8000 forint, és legalább ellenőrzött. Rengeteg hamisított gyógyszert árulnak a piacon, neten. Honnan tudod, hogy az nem hamis? Azért mert akitől veszed állítja, hogy valódi?
107. szanád (válaszként erre: 104. - 00a97acec3)
2007. aug. 18. 16:43
csak a pénztárcádat fogyasztja ,semmi mást
106. 00a97acec3 (válaszként erre: 105. - Erikpipi)
2007. aug. 18. 16:42
Te szedtél ilyet?
105. erikpipi (válaszként erre: 104. - 00a97acec3)
2007. aug. 18. 16:42
Igen. Ha csak azt eszed, 3x1 kapszulát, garantált a fogyás:DDD
2007. aug. 18. 16:41

Hello!

Van valakinek valami tapasztalata a Bioton káposztaleves kapszulával kapcsolatban?

Előre is köszi!

2007. aug. 14. 08:12

Csak most találtam erre a témára.

Nekem aztán van tapasztalatom a különböző fogyasztószerek szedésében :) Azaz sajnos inkább :(


Próbáltam sok gyógyteát és kapszulát. A hasmenésen kívül más nem történt...

Próbáltam a Reductilt és a Regenont. A mellékhatásokon kívül semmit nem segítettek. Pörögtem mint egy mérgezett egér, de az étvágyamat nem vette el egyik sem.


Próbáltam az Adipexet. Ez számomra nagyon bevált. Sikerült vele tetemes súlyfelesleget leadnom. Az étvágyam drasztikusan csökkent, ami nálam szinte csoda számba megy.



Természetesen semmilyen fogyasztószertől nem szabad csodát várni! Tenni is kell a sikert érdekében.

2007. jún. 12. 18:03
A regenont nem csak nok hasznalhatjak a konditeremben rengeteg pasi hasznalja akinek bevalt.
101. 9778ca1817 (válaszként erre: 100. - Lexa)
2007. jún. 9. 14:21

mi az a regenon?

nekem is jót tenne ha NÖ lehetnék:)))

100. lexa
2007. máj. 10. 22:02
Sziasztok!Én egy 2 gyerekes családanya vagyok!A szülések után 16 kilót híztam.De mióta a regenont szedem,fogytam 9 kilót.Lassan felvehetem a régi ruháimat!!Jól érzem magam a börömben és végre NŐNEK érzem magam!!!!!!
99. 2ab728965c (válaszként erre: 98. - Sculli)
2007. febr. 10. 21:06

Szia! Én igen, 3 hónapig ragasztgattam magamra, de semmit nem tapasztaltam, se étvágycsökkenést, se fogyást, se semmit. :(

Nem tudok jót írni róla, sőt a kollégáim is ezen a véleményen vannak- merthogy együtt vágtunk bele , többen.

Senki sem fogyott. :(

98. sculli
2007. febr. 10. 14:53

sziasztok.

van közöttetek aki már probálta a trim24 fogyitapaszt?

97. Huncat
2007. febr. 7. 17:40

Sziasztok!

Én szedtem már(Regenon retard 60 mg német kapszit) jó volt csak sok a hamis is ( Román)

Most Reductilt szedek , mindkettő teltségérzést okozott –okoz, már mint ha valódi bogyó:)

Rengetek folyadék és persze – kg :)

96. Zsu24
2007. febr. 3. 11:24

Ismeritek, próbáltátok már vagy éppen szeditek (mint ahogy én most) a Reductilt?

Érdekelne, hogy Nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok a gyógyszerről. Szívesen megosztanám én is veletek

2007. jan. 28. 18:30
telet=telt
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook