Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyasztószer tapasztalatok fórum

Fogyasztószer tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
154. doda (válaszként erre: 148. - Mevetke)
2010. szept. 12. 22:09

Szia!Erről a csodaszerről tudnál mondani pár szót,ÉS esetleg a telszámot is megtudnád adni?

köszi

Üdv Dóra

153. SuzieQ
2010. júl. 20. 14:10

Sziadztok!

Vki próbálta az almaecet fogyasztókúrát?


Az almaecet hatása - természetes zsírégető


• Az almaecet gyorsítja az anyagcserét, így a fogyáson kívül javítja mind a fizikai (vérkeringés, végtagok vérellátottsága), mind a szellemi állapotot (koncentráció, szellemi vitalitás).


• Serkenti az emésztést, és részt vesz a szervezet zsírbontó folyamataiban.


• Baktériumölő hatása tisztítja a szervezetet, amitől egészségesebb lesz a bőrünk, hajunk.


• Felélénkíti a sejtlégzést, és csökkenti az idő előtti öregedési tüneteket.


• Elpusztítja a bélfalon lévő baktériumokat, amelyek emésztési zavarokat, felfúvódást vagy székrekedést okozhatnak.



Almaecet kúra - Almaecet fogyókúra - Fogyás almaecettel


Az étkezés előtt fogyasztott almaecet érezhetően csökkenti az étvágyat. E mellett fontos ásványi anyagokkal látja el a szervezetet, és hosszú távon folyamatos súlyvesztést biztosít.


Az almaecet fogyókúra elkezdésénél érdemes odafigyelni arra, hogy milyen almaecetet használunk. Az almaecet legtisztább forrása bioboltokban kapható. A bio-almaecet nemcsak egészségesebb, de íze is sokkal kellemesebb, mint a sima almaeceté.


Az almaecet fogyókúra lehet pár napos, több hetes vagy akár több hónapos is. Érdemes néhány napos kúrával kezdeni, hogy szervezeted jobban hozzászokjon a változáshoz.



Almaecet fogyókúra:

Tegyél egy evőkanál almaecetet egy pohár vízbe. Igyál egy pohár almaecetes vizet reggel (éhgyomorra) és délben (étkezés előtt kb. 15 perccel), valamint este (lefekvés előtt).


Az almaecetet tiszta vízbe keverve fogyaszd, és ne használj hozzá semmilyen édesítőt!


Ha az almaecet fogyókúra alatt jobban oda tudsz figyelni az étkezésedre és a testmozgásra is, az eredmény még látványosabb lesz!

152. 9f5ab1cb9e (válaszként erre: 148. - Mevetke)
2010. jún. 14. 14:30

Szia!

Nekem is küldd el légy szíves privát üzenetben a telefonszámot és az árat is!

Köszönöm szépen!

151. cca887cff8 (válaszként erre: 148. - Mevetke)
2010. márc. 11. 16:07

miért kell megírni ide a telszámot?

priviben is megírhatod nekik azt a számot amit majd elküldenél neki.

nem?


nekem is elküldhetnéd itt privát levélben. köszi

150. Anaszu82 (válaszként erre: 148. - Mevetke)
2010. márc. 11. 14:08

Szia!

Remélem elolvasod a levelemet!

Engem érdekel ez a tabletta amit szedtél s fogytál nem voltál éhes. Elküldöm a telefonszámomat remélem elküldöd a számát! De azért írhatnál pár sort erről a tablettáról, tapasztaltál-e valami mellékhatást, vagy csak jót??? Mennyibe került?

Tel:70/626-7833


Köszönöm

2010. jan. 24. 14:14

sziasztok!

valaki probálta már a gránátalma kapszulát?

148. Mevetke
2010. jan. 23. 23:56
Szia! Nekem az egyik ismerősöm hívta fel rá a figyelmemet, mert ő is fogyós problémákkal küzdött.Akik kipróbálták,mindenkinek bevált. Szerintem nagyszerű ez a tabletta. Amint már írtam, nekem 10 nap után hatott vagy akkor éreztem. Nem lesz étvágyad tőle szinte egyáltalán, nem érzel tőle fáradtságot. Én kaptam egy telefonszámot, ha megírod az telszámod elküldöm neked a számát. Megrendeled és másnapra nálad van, a postás viszi. Ja és rengeteg folyedékot fogsz inni mert mindig szomjas leszel, ami szerintem egyébként is jó.
147. c229098973 (válaszként erre: 146. - Mevetke)
2010. jan. 22. 20:23
Szia,ezt hol lehet kapni?Mesélj róla,nem ismerem..
146. Mevetke
2010. jan. 22. 20:21
Sziasztok!Én regenon retardot szedtem és nekem nagyon bevált. Semmitől nem fogytam le így mint ettől,pedig mindent kipróbáltam és semmi nem ment. Nálan 10 nap után kezdett hatni először csak centiben ment le , utána kg-ban is és amikor tornáztam akkor napról napra mentek le a kilók. Egyszerűen fantasztikus és ami a legjobb, soha nem voltam fáradt.
145. Asphy
2009. nov. 25. 21:53

sziasztok

Winter Lipodrinket próbálta már valaki?

ha igen véleményt kérek:)

köszike

144. Réka21
2009. okt. 25. 10:03
Eladbám megmaradt 75db Alli tablettámat,a 84db-osat vettem meg az 11ezer ft volt ezt a 75db-ot eladnám 7500-ért blokkal együtt!!!
143. tapasztalat (válaszként erre: 140. - Göncöl)
2008. dec. 8. 16:41

Szia! Voltak gondok, és sokáig nem tudtam kezelni ezt. 5 kilót fogytam, persze nem két hét alatt.

Azért még akarok. Ez a tempó így megfelel.

2008. nov. 28. 18:41
És mi az a bizonyos szer?:)
2008. nov. 28. 16:43
eszem,iszom lemaradt...
140. göncöl (válaszként erre: 139. - Tapasztalat)
2008. nov. 28. 16:43
Egyetértek azokkal amiket írtál, én is életmódott váltottam és nem koplalok, próbálok rendszeresen mozogni, valamit mindennap, amúgy norbi módszere szerint eszem, som:) Mennyit fogytál,és hogyan, vagy voltak egyáltalán súly gondok? gondolom a tapasztalat azt jelenti:), amúgy egy korosztály vagyunk:)
2008. nov. 28. 15:49

Az ideiglenes fogyókúrás megoldások aligha segítenek, mert mi lesz azután? Vissza az egészségtelen, mértéktelen életmódhoz? Ha nem kezd az ember az hétköznapjain változtatni, ha nem fogja tudni beépíteni az életébe a szoksásokat (mert nem is próbálja), ehelyett az egészségtelen szokások fognak uralkodni. Aztán megint a hízás, miközben pár év alatt kikészülsz mentálisan, érzelmileg, miközben a tested csak egyre tropább lesz. Márpedig itt lehet a dolog gyökerét megfogni: a mindennapi szokások terén.

Inkább előzzük meg a cukorbetegséget, az ízületi fájdalmakat, a hormonális zavarokat.

Persze, a legegyszerűbb erőltetni, hogy fogadd el a tested. Már nem azért, hány ember tudja őszintén elmondani, hogy ő képes elfogadni a testét, úgy, ahogy, tönkretéve, zsírpárnákkal, lépcsőzés után levegőt kapkodva, cipőfűzőt bekötni képtelen? Ezzel csak becsapja magát. A legkényelmesebb szőnyeg alá söpörni a problémát, akkor nem kell vele foglalkozni, persze. Csakhogy ezzel a folyamatok nem állnak le. Azzal, hogy berúgom a mérleget a szekrény alá, még nem jelenti azt, hogy jövőre nem nyomok majd 5-tel többet. A probléma így csak elodázva, így még később súlyosbodhat is.

Szemet hunyni fölötte ezért sem érdemes.

2008. nov. 28. 15:28

Le lehet fogyni anélkül is, hogy az ember szétbaszná a testét. Lehet hatékonyabbá tenni a zsírégetést persze, L-Carnitinnal, zöld teával, egy kis krómmal - ezek ártani nem árthatnak -, de ez még nem jelenti azt, hogy csak ezek szedésével is le fog fogyni az illető. Ezek csak gyorsítják picit a folyamatot, segíthetnek valamelyest, de a diéta és a mozgás elengedhetetlen, és hajlandó rá pénzt áldozni. A fogyás - főleg azok esetében, akik nem 2-3 kilótól akarnak megszabadulni - egy hosszú folyamat. A test tempóját nem lehet egy határon túl siettetni. Aki mégis 2 hét alatt ad le 10 kilót, az valószínűleg vízhajtózik, hasat hajt, esetleg betegség hatására fogyott le hirtelen. Nem egészséges. Ezzel a test vízraktáraitól és a béltartalmától szabadul meg, míg a zsírból alig-alig. Márpedig aki fogyni akar a zsírból, az jobban teszi, ha mozgásra adja a fejét. Mivel a fogyás egy hosszú folyamat, akár hónapokig is eltarthat, érdemes lélekben felkészülni erre. Ez pedig nem azt jelenti, hogy kétségbeesve, azonnal kell megszabadulni a kilóktól. Előnye, hogy így a megváltozott élemód rögzül, ezáltal később is könnyebb lesz megtartani a súlyt. A lényeg az, ez alatt az idő alatt ne készítsd ki magad mentálisan.

Aki frusztálja magát ez idő alatt, nagy eséllyel fogja feladni a célját. Márpedig könnyű negativitásba zuhanni a türelmetlenséggel, kétségbeeséssel, bűntudattal, vagy akár a rugalmatlan szigorral. Bizonyos minimális feltételeket érdemes betartani a fogyáshoz, azaz kevesebb energiát vegyél magadhoz, többet mozogj, ezt érdemes figyelemmel kísérni. Ha nem tartod be és nem teszel érte, az lassan felőrli önbizalmad, miközben bűntudatot és rossz érzéseket okozol magadnak, a végén feladod az eredménytelen fogyókúrát. Ennek másik véglete a szentírásként betartott drasztikus diéta, mely szintén kikészít lelkileg, nem fogod sokáig bírni. Másrészt testnek sem jó, ha kényszerítik.

A hosszú távra tervezett fogyás - azaz adsz magadnak időt, miközben megteszed a tőled telhetőt - az életmódodat befolyásolja úgy, hogy szokássá válik, hogy kevesebb zsírt, cukrot egyél, és a pszichológiai függőségből történő evés helyett lehetőleg akkor egyél, amikor valóban éhes vagy, de akkor valóban egyél, engedd meg a testnek, hogy megkapja, amire szüksége van.

2008. nov. 28. 15:09
Mellesleg a húsokban is van kisebb mennyiségben.
2008. nov. 28. 15:09
Az L-Carnitin nem egy hormon.
135. tapasztalat (válaszként erre: 134. - 28484fad77)
2008. nov. 28. 15:06
Semmi akadálya.
2008. jún. 12. 15:27

Sziasztok!

Lehetséges ,hogy már beszéltetek erről..de,lenne egy kérdésem.L-Carnitin mellett,lehet fogamzásgátlót szedni?

133. Deszty
2007. nov. 8. 20:38

Hello!

Egy hete kezdtem szedni az L-thyroxin-t 50 mg/nap!Sajnos mert a pajszmirigyem nem termel hormont!23 éves vagyok!Van esélyemrá hogy valaha rendbe jönn,és nem kell a gyógyszert életem végéig szedni????Terhesség alatt is szedni kell ha oda jutok???

Érdekesek a hozzászólások!


Üdv:Deszty

132. milly88
2007. okt. 6. 18:19
Hallottam a HOT-ROX-ról. Az mennyire jo ill rossz? Valakinek van tapasztalata?
131. milly88
2007. okt. 6. 18:17
Na hali mindenki! Senki sincs már errefele??:(
130. milly88 (válaszként erre: 129. - C469e38f6f)
2007. okt. 4. 18:46

Huhh...már elolvasni is sok(k) volt.

Szóval basszam szét a testem h lleadjak pár kilót???? És emelett az erőm elfogy (vagyis ha pajzsot rugok és nem elég erős rug az edző...köszi:S ) Hát ledöbebntően olvastam amiket irtál.

Mindemelett h a fehérje bevitelt növelem (mert megoldható) még a hormonális cuccokat szedjek. Ebből elég a fogamzásgátló is...Meg aztán ki tudja a fogamzásgátlóra kihat-e...

Mielőtt egy életre szétb...nám a szervezetem és pajzsmirigyeimet inkább maradok az L-Carnitin ampullánál, és még ha lassabban is de fogyok...

Nem hinném h én ezt a szert bevállalnám... De azért köszi:)

2007. okt. 4. 08:53
Ugye mostmár nem akarod bármi áron eltüntetni a felesleget?:)))
2007. okt. 4. 08:51

Még ez lemaradt:

Mellékhatások


Lehetséges mellékhatások a következőek lehetnek: Szívdobogás érzés, szapora szívverés, remegés, fejfájás, szapora légzés, cukrok gyors távozása a vizelettel, hasmenés, fogyás(nem csak zsírból), depresszió, hiperérzékenység(mentális). A tapasztalatok alapján elmondható, hogy a leginkább általánosak ezek közül a kézremegés, fejfájás, megnövekedett pulzusfrekvencia. Ezen mellékhatások eltüntethetőek a napi dózis átmeneti csökkentésével. Azon egyének, akik cytomelt szednek hosszú heteken keresztül, azt tapasztalják, hogy gyorsan csökken az izomállományuk is. Ezt elkerülni csak és kizárólag anabolikus szteroidok szedésével lehetséges. A tesztoszteron különböző észterei a legalkalmasabbak erre a célra, mint pl. a sustanon, omnadren propionat, fenilpropionat. Mivel a cytomel a fehérjéket is gyorsabban bontja, ezért fontos a nagyobb mennyiségű fehérjebevitel a kúra alatt.

127. c469e38f6f (válaszként erre: 125. - Milly88)
2007. okt. 4. 08:47

A cytomel nem anabolikus/androgén szteroid, mindinkább egy pajzsmirígy hormon.

Hatóanyaga a mesterségesen előállított liothyronine sodium amely teljesen megegyezik a természetesen is előforduló tricodide-thyronine-nal (L-T3). A pajzsmirígy egy egészséges embernél két hormont állít elő, a jobban ismert L-thyroxine-t (L-T4) és a most fókuszban lévő L-triiodine-thyronine-t (L-T3). Mivel a cytomel szinte teljesen azonos a természetesen is termelődő hormnonnal, addiktív szedésével a szervezetet be lehet csapni, olyan a hatása, mintha a pajzsmirígy több hormont termelne. Az L-T3 az erősebb és hatékonyabb a két hormon közül, ezért hatékonyabb a cytomel a széleskörűen elterjedt társánál, az L-T4 termékeknél (pl.: L-thyroxine és Synthroid). Az L-T3 bizonyítottan 4-5-szörösen aktívabb és gyorsabban is hat, mint az L-thyroxine. Az egészségügyben a cytomelt elsősorban a pajzsmirígyműködés alultengésben szenvedőknél használják. A pajzsmirígy alultengés tünetei lehetnek a kövérség, emésztési nehézségek, fáradtság, letargia.


A testépítők a cytomelt az anyagcsere sebességének stimulálására használják, gyorsabb szénhidrát, zsír és fehérje feldolgozást tesz lehetővé, tehát diétával egybekötve pucol ezerrel, de nem csak a zsírokat, hanem az izomállományt is ugyanolyan mennyiségben megcsappantja, a megoldást alább vázolom majd fel. Az elsődleges szempont a zsír elégetésének fokozása (lipolízis). A versenyzők általában pár héttel verseny előtt kezdik használni a cytomelt, hogy elősegítsék a szálkásítási folyamatot, illetve, hogy az extrém alacsony zsírtartalmat fenntartsák, mindenféle éhezés és önsanyargatás nélkül. Azon testépítők, akik alacsony dózisban szedik tömegnöveléskor (kb. 6.25-12.5 mcg), megfigyelték, hogy az anabolikus szteroidok hatékonyabbá válnak, a legvalószínűbb magyarázat erre a gyorsított proteinszintézis.


A testépítők többsége akiket a magazinok előlapján látni, általában extrém szálkásaknak és definiáltnak tűnnek, gyorséttermi koszton élnek és közben eszik a cytomelt zsákszámra. A túlstimulált pajzsmirígy úgy égeti a kalóriákat, mint egy nagyüzemi kohó. Manapság a cytomelt clenbuterollal szokás kombinálni, hogy a zsírégetés még hatékonyabb, még gyorsabb legyen. A cytomelt a női testépítők is előszeretettel használják. Mivel a nőknek általában alacsonyabb az anyagcsere szintjük a férfiakénál, így náluk sokkal nehezebb formába jönni, a mai standardoknak megfelelni. Ezt az akadályt a cytomel könnyűszerrel elhárítja és a hölgyeket a kívánt formára hozza. A drasztikus - 1000Kcal/nap – diétát el lehet kerülni ily módon. A nőknél a mellékhatások fokozottabban jelentkeznek addiktív cytomel szedésekor, éppen ezért kisebb mennyiséget kell szedniük, a javasolt maximális dózis napi 50 mcg cytomel. A rövid, kúraszerű cytomel szedés minden bizonnyal egészségesebb, mint a drasztikus ún. „éhező” diéta.


Ami az adagolást illeti, nagyon körültekintően kell bánni vele, mivel a cytomel egy nagyon erős és hatékony pajzsmirígyhormon. Rendkívül fontos, hogy aki úgy dönt, elkezdi szedni, alacsony dózissal kezdje, nagyon lassan emelje a napi adagot. A legtöbb atléta 25 mcg-mal kezdi a hormon szedését és 4-5 naponta emeli ezt a dózist újabbb 25 mcg-os adaggal. 100 mcg/nap dózisú adagnál nagyobb nem szükséges és nem is tanácsolt!! Nem javallott továbbá a 25 mcg-nál nagyobb adag egyidejű bevétele, a nap folyamán egyenletes időközökre felosztva kell beszedni a 25 mcg-os dagokat, így hatásosabb. Fontos továbbá megemlíteni, hogy a cytomelt nem tanácsos 5 hétnél tovább szedni egyhuzamban, ugyanis ilyenkor már magas a kockázata annak, hogy egy életre tönkretegye a diétázó egyén a saját pajzsmirígyhormon termelését. Legalább két hónap kihagyás szükségeltetik két cytomel tartalmú kúra között. Ha ezeket a diétázó nem tartja be, magas a valószínűsége, hogy egy életen át ilyen szereken kell élnie. A levezetés még fontosabb, még lassabb kell, hogy legyen, mint a felvezetés. A cytomel szedésének megkezdése előtt az egyénnek mindenképpen konzultálnia kellene orvosával, hogy megtudja, nincs-e pajzsmirígyhormon túltengése. Pajzsmirígyhormon túltengés + cytomel = Örökre elbaszott pajzsmirígy = Halálig tartó Cytomel vagy L-Thyroxin szedése.


Még egyszer hangúlyozom: Te írtad, hogy bármi áron :))) szerintem ezután ezt a kijelentést át fogod gondolni:))

126. milly88
2007. okt. 3. 22:09
Hello mindenki! Nagyon szépen köszönöm h nem futotottatok át csak ugy az üzikmen, és többen is reagáltatok. Köszönöm:)
125. milly88 (válaszként erre: 123. - C469e38f6f)
2007. okt. 3. 22:08

Szia stingy!

Te a Cytomel-t ajánlottad nekem. probáltam utána keresni neten de nem találtam épkézláb mondatot vagy képet róla. Nem tudom hol szerezhető be, miből áll, mellékhatások, valamint akkor mennyi is, és az mennyi időre elég...

Szeretném ebben segítségedet kérni. Előre is köszönöm.

M.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook