Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Redox nevű fogyasztószerrel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Redox nevű fogyasztószerrel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2008. dec. 7. 18:05

Sziasztok!

Ha a Redox hasonló a Catabol és a Metabol bogyóhoz, akkor nagyon oda kell rá figyelni annak, aki pajzsmirigy betegséggel küszködik. Aki meg nem, az ennek hatására majd fog. A tömény jód nem mindenkinek tesz jót, sőt.

Akinek pl. pajzsmirigy túltengése van, az konkrétan el van tiltva még a jódos só használatától is - arról nem beszélve, hogy nagyon sokan nem is tudják, hogy nekik baj van a pajzsmirigyükkel.


Szóval, csak ésszel és okosan!


:-)))

2008. nov. 25. 06:51
Sziasztok, én is sokféle diétát kipróbáltam. Nemrég találtam egy szert, ami nekem használt. Wu long anti adiposis teának hívják. reggel étkezés előtt és este étkezés után kell inni egy bögrével. 2-2 1/2 dl vizzel leforrázol egy filtert, 10 percig /vagy tovább/ állni hagyod. Az Íze teljesen közömbös, az viszont nem, hogy egy csomag 600 Ft és 2 hétre elég. Én harmadik hete iszom, eddig 2 kg ment le, pedig szigorú fogyit se tartottam, egy két hétvégi vendégség belecsúszott. Szerintem érdemes kipróbálni!!!!
125. koszy
2008. aug. 27. 11:24
Semmit! De annyit tapasztaltam, hogy súlyos tízezrekkel lettem szegényebb! Nem ajánlom!
124. cusi (válaszként erre: 114. - Magdee)
2007. szept. 28. 17:37

Szia!

Én 2 hónapig szedtem a Reductilt,s 10-kgot fogytam tőle!!!Igaz mellette tornázgattam is egy kicsit,de semmi extra!Még mellé ittam mályvateét is.Már sokféle fogyikúrát kipróbáltam,de eddig csak ez segített!És csökkenti az édesség utáni vágyat is!Nemsoká tervezek egy újabb kúrát.Az ára elég húzós,de nekem megérte!

Sok sikert,ha kipróbálod!

123. monee1
2007. szept. 18. 14:54

Ne vegyetek semmi ilyesmit, csak a pénzt költitek rá.Én már kipróbáltam sok mindent ,de a Redoxtól még ráadásul csúnya kiütéseim is lettek.Sztem a diéta, és a mozgás, ami ér valamit.Tudom az akaraterő...hát igen,azzal én is harcban állok.De ha van valkinek kedve csatlakozni 1hónapos diétához....talán könnyebben menne együtt:))

msn címem:monika6@hotmail.com

122. magdee
2007. szept. 15. 09:22

Szia agen!

Igen tisztában vagyok vele hogy mind a kettő nagyon káros. Nem is vettem még sem ezt sem azt.

még rágodom.Ha tudsz valamit írj!!

pusza

121. agen
2007. aug. 12. 20:39

Szia.Olvastalak a másik fórumon is!Megkérdezhetem,h a b.nőd nem mondott semmit az A.ról??!!Nem kérdezted?Más mint a R.!!Elég csúnya mellékhatásai vannak!!Bár sokan oda vannak érte!!

Épp most "nyomozok" a gyártása után!!...

Sia szép estét!

120. magdee
2007. aug. 12. 17:59

Szia!

én is meg szeretném probálni.Most úgy nézki hogy veszek a R-ből 10mt.De ezen a fórumon is megtalálsz.

De az is lehet hogy a másikat veszem az A-t

még nem tudom

Köszike

2007. aug. 12. 10:45
Fogyasztja a pénztárcát, az biztos.
118. agen
2007. aug. 12. 10:14

Szia.R=Reductil!!Csak nem irom ki,mert a végén még törölnek???!!!:)Az összes gyógyterméknek minösűlö fogyi tabi.....háááát nem tom!!nemigazán jók a visszajelzések!!

Legyen jó napod!

Szia

117. magdee (válaszként erre: 116. - Agen)
2007. aug. 12. 07:47

Szia! köszi hogy írtál:-))Hát meg vettem ezt a csoda bogyeszt de bevallom semmit nem segített idáig.

Elárulod miaz az"R"? felcsigáztad a kíváncsiságomat.

köszi

szia szép napot!!

116. agen
2007. aug. 10. 12:08

Szia.A Redox gyógyterméknek minösül!Metabol- Catabol hasonmás!L-karnitint tartalmaz ami zsiroldo,kromot ami a szénhidrátanyagcserét befolyásolja!jodot a pajzsmirigy müködéshez!A-C-vitaminok!Háááát nem tom mennyire hatásos!A visszajelzések szerint Metabol-Catabolnál nem jött be!Egyébként patikában,DM-ben,Rossmanban lehet kapni!Az árát nem tom!

Én maradok a R.nél!!

Szép napot!

Szia

2007. júl. 31. 16:16

Hahóó! itt nem jár senki??

Az jó akkor írok magamnak:-))

DE AZÉRT JOBB LENNE HA VALAKI ÍROGATNA ITT IS:-)


SZIASZTOK!!

114. magdee
2007. júl. 28. 06:35

Köszi szépen meg fogom probálni.Te egyébként már szedted?

Én igazából a reductilt szeretném ki próbálni de nem most nyáron mert nem szereték tőle rosszul lenni.Meleg van ez az és úgy gondoltam,hogy ősszel mikor már nincs 40fok akkor veszek.De ha esetleg ez is hatásos lesz akkor nem kell:-)Úhy látom nem nagyonlátogatott ez a fórum. De miért talán nem szed senki redoxot?:-) Pedig jó lenne olvasni 1-2 jó kis hozzászólást erről.Mielött + veszi az ember.Nem?

De köszi hogy te írtál nekem.

113. csehe (válaszként erre: 112. - Magdee)
2007. júl. 25. 19:54

Bocsi, nemengem kérdeztél, de gondoltam szeretnél gyorsan választ kapni. :))

Drogériákban lehet kapni, (DM,Rossman, stb.), az ára 3-4000 ft között van, nem gyógyszer, sok ásványi anyagot, és társait tartalmaz, azt hiszem napi 1-t kell szedni (ebben nem vagyok biztos). Nagyon ártalmas nem lehet, nekem védőnő ajánlotta. Diétával hatásos...

112. magdee (válaszként erre: 111. - Afonyalanyka)
2007. júl. 24. 14:23

Szia

Bocsika a zavarásért.Még nem is hallottam erről a gyógyszerről.Segíts nekem hol lehet olyet venni? És mennyibe kerül? Hogy kell szedni? mi a mellékhatásai?

Egyáltalán gyógyszer ez vagy gyógynövény?

Bocs a sok kérdésért.

Üdv Magdi

2007. jún. 19. 13:17
Én 2 hete kezdtem el szedni, mert előtte 3 hónapig fogyókúráztam ( diéta, mozgás,+ lipoterx), leadtam 10 kilot, és féltem szépen lassan visszaszaladnak. Hát 1-2 kg-nál nem jött vissza több, ami nagy szó, mert egyáltalán nem figyeltem mit eszek, és nem volt időm testmozgásra sem. Nekem erre a célra bevált. Ha vki odafigyel mit eszik, és mozog is sztem abban is segíthet.
2007. máj. 22. 13:52

Sziasztok!

Ma vettem meg a Redoxot, a Rossmannba 3269Ft-ért.Én szeretnék fogyni,jóóó sokat...Most 85Kg vagyok, a 167cm-hez..:S Remélem használ a bogyó...Milyen diétát ajánlotok,ami kipróbált,és bevált a Redox mellé?

109. Leonka (válaszként erre: 90. - Beusss)
2007. máj. 20. 11:48
Szia Beuss!2 szemet ír naponta az a Redox amit én szedek és 25 perccel étkezés előtt kell bevenni.Lehetőleg ne szénsavas folyadékkal vedd be.Legalábbis nekem olyankor eléggé irritálja a gyomromat.Én a 90 napos diétát javasolom hozzá.Sok sikert neked!
108. Leonka
2007. máj. 20. 11:42
Szia Szaffi!Én gyógynövényboltban vettem a Redoxot 3200 Ft-ért.Leírás is volt hozzá és azt mondták,hogy ez a Metabol és a Catabol tabletta legújabb változata.Nekem úgy érzem,hogy jó.
107. Leonka
2007. máj. 20. 11:38
Sziasztok!Küszködöm évek óta több kevesebb sikerrel.A fogyás sikerül is de tartani a súlyomat iszonyúan nehéz,talán nehezebb mint lefogyni.Most a 90 naposat csinálom másfél hónapja és egy hete elkezdtem mellette a Redoxot szedni.Tény,hogy nem vagyok éhes és eszemben sincs a kaja,az édességtől pedig szabályosan undorom van.Majd kiderül hogyan sikerül.
106. 58f68708d1 (válaszként erre: 104. - Andika33)
2007. máj. 14. 21:49

Szia))

nekem bevált sikerült fogynom végre 10,8 kgot.-))))))6 hét alatt,éhezés,koplalás és mindenféle rossz mellékhatás nélkül,sőt még a bőröm is szebb lett!-gondolom ez a salakanyagok távozásának köszönhető.Viszont az igazsághoz hozzá tartozik,h van olyan ismim akinek sajna ez sem jött be((((-ez uolyan mint az orvosság,kinek ez kinek meg más jó,ill.válik be.Nem én vagyok az 1etlen akinek jó volt,de a pakliban benne van az ellenkezője is sajna...

privit írj légyszi,mert ide ritkán nézek be,most is véletlen volt.

2007. máj. 14. 15:19
Sziasztok! Eddig 3 kg ment le rólam tartósan 1 hónap alatt, de ami a legjobb, hogy tényleg elveszi az átvágyat. Lassan egy hosszabb diétával fogom megspékelni, hogy tényleg eredményes legyen. Bár idáig ez is tetszik.
104. andika33 (válaszként erre: 54. - 58f68708d1)
2007. máj. 14. 14:53
Szia kedves Pöfi! Nagyon köszi a termék nevét, bocs, hogy még csak most válaszolok. Kérlek szépen írj róla valamit, neked bevált-e, mennyit sikerült fogynod, mennyi idő alatt? Éheztél -e a kúra alatt? Válaszodat előre is köszönöm, egy sorstárs.
103. beach (válaszként erre: 57. - Tündibündi)
2007. máj. 8. 16:59

szia tündibündi!

Én is miskolcon vettem és a rossmannban,de az enyémnek más a borítója.szia

2007. máj. 1. 16:24
A doboza, ami a szórólapon van ugyanaz amint a fogyi.info hírdet és akciós áron 2299 Ft./Rossmann/.A győrivel nem küldtek se tájékoztatót se dobozt.Ezért nem tudom, hogy ugyanarról van-e szó.De 300 Ft-osat nem is hallottam.
101. csehe (válaszként erre: 100. - Csehe)
2007. ápr. 29. 20:35
Ja, és ez használ is, egy kis diétával.
100. csehe (válaszként erre: 99. - E16386a4e9)
2007. ápr. 29. 20:34
Az a Redox, amiről én hallottam, az az ilyen drogériákban elég régóta 300 ft körül van.
2007. ápr. 29. 20:16

Sziasztok! Edit vagyok. Győrből rendeltem Redoxot kb. 9E Ft-ért. Egy hónapja szedem, de semmi eredmény.Most a neten láttam meg, hogy van a piacon

másik Redox is. A Rossmannál 05.02-töl 2900 körüli áron is hírdetik. Ez ugyanaz? Seítsetek! Köszi.

98. dudu16
2007. ápr. 29. 10:45
szoval felhívom mindeki figyelmét arra,hogy senki ne rendeljen a fogyi.inforól, mert nagy átverés!!!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook