Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen tapasztalataitok vannak, használnak a fogyasztó tapaszok? fórum

Milyen tapasztalataitok vannak, használnak a fogyasztó tapaszok? (tudásbázis kérdés)


1 2
32. 2d5a00656a (válaszként erre: 29. - Fe9e12ede0)
2009. okt. 16. 19:33

:::::::))))))))))))

Tényleg ez a felhasználási mód még nem jutott eszembe,de így már tényleg van benne valami:)/szájra ragsztva,mi?:)/

2009. okt. 16. 10:20
Diéta &fitness-Egyéb diétás témáknál megtaláljátok
2009. okt. 16. 10:13

JenFe fogyókúrás tapasz- próbálta már valaki?

Kérlek olvassátok a fórumon.Nagyon sok pozitiv tapasztalatot írnak róla.Sok mindent megtudhattok.:)

2009. okt. 15. 22:13
Úgy mint ahogy az aszpirin jó fogamzásgátló. Térdek között kell tartani jó szorosan :) Egy ilyen tapasz szájon keresztbe ragasztva szintén hatásos, csak nem szabad napokig levenni. Unalomevőknél, garantáltan fogyaszt. hehe (bocsika, kicsit kibújt a kisördög hehe de ezt nem tudtam kihagyni)
2009. okt. 13. 21:07
De még várom a tapasztaltokat,azért!!
27. f64f0d9a69 (válaszként erre: 26. - 2d5a00656a)
2009. okt. 13. 09:54
:))
26. 2d5a00656a (válaszként erre: 25. - F64f0d9a69)
2009. okt. 11. 22:13
Azt hiszem tökéletesen összefoglaltad:)
25. f64f0d9a69 (válaszként erre: 18. - Mecs206)
2009. okt. 9. 12:30

Végig olvastam a hsz-eket és már én is nagyon kíváncsi vagyok!

Szerintem aki önhibáján kívül elhízott, az az a gyerek akit otthon folyton etetnek. Egy felnőtt ugyanezt önként teszi! Ha egy duci öszzeírná mit is eszik reggeltől estig, biztosan nem hinne a szemének. Aki többet eszik, mint amennyit felhasznál, az elhízik. Semmilyen tapasz és csodabogyó nem segít hosszú távon. Mert ha elfogy a tapasz, minden kezdődik elölről...

24. 2d5a00656a (válaszként erre: 21. - Mecs206)
2009. okt. 9. 11:41
Várjuk a közvetlen tapasztalatokat:)
23. xti_
2009. okt. 9. 11:24
senki nem számolt még be pozitív tapasztalatról, pedig erről szólna ez a topic. ez többet elárul, mint a - természetesen - jól hangzó termékleírások.
22. giorcub (válaszként erre: 21. - Mecs206)
2009. okt. 9. 11:22
es ez a csodadoktor miert nem hisz a sajat cuccaiban? kiprobalhatna magan is, mert igy keprol siman van rajta vagy +20kg felesleg...
2009. okt. 9. 11:05

Ezeket a mondatokat nem magamtól találtam ki.

Dr. Richard Kreider a sporttáplálék kiegészítés egyik jeles képviselője írta.Szerintem nézz utána.

Nagyon sok dietetikus és orvos barát is probálja és vízsgálja már,itt magyarországon is.Pozitiv véleményekkel.Biztos tudsz angolul,akkor rengeteg információt megtalálsz coleus,vagy forslean cím alatt.Beleértve kutatásokat is.Magyarul is vannak ,de lehet hogy téged jobban meggyőzne ha külföldről is kapnaál információkat.Én is utána olvastam,és tanulmányoztam.Nem vagyok orvos és nem értek hozzá.Ezért kérem ki olyan szakemberek véleményét akik ezt tanulták és praktizálnak is benne.Utána is olvasok,hogy kapjak egy összképet róla.1-2 héten belül saját és baráti tapasztalatokról is befogok tudni számolni.Addig csak azt tudom leírni amiket mások tapasztaltak.

2009. okt. 9. 10:36

Zsírlebontás közben építi az izomszövetet?????Hát az biztos hogy ez a mondat hülyeség.Ezt ne is hangoztasd sehol,mert ez akkora fokú szamárság,hogy sztornózza azt is amit esetleg tényleg takarhat.

Egyébként persze,aki ebben a féle diétás módszerben hisz,és ez elősegíti hogy egészségesebben táplálkozzon,és mozogjon már fél siker.Mindenkinek lelke rajta,hogy mit tesz meg magáért,és miben hisz.Nekem mint sportszakembenrek ezek a magyarázatok iszonyatosan sántítanak,és sok benne biztos az igaz motívum is,és előfordulnak fals állítások is.Ha valaki így szeretne fogyni,rajta,én senkit nem beszélek le róla,de a cím megengedte hogy beszélgessünk róla.Ennyi.A termékforgalmazók által leírt használati útmutató természetesen minden pozitívumot felsorol,hiszen el akarja adni a terméket.Ez még nem pozitív tapasztalat,csak egy tájékoztató.De én remélem a leginkább,hogy feltalálnak valami olyan komplex hatékony súlycsökkentőt ami mindezt elvégzi amiket felsoroltál erről az eszközről,ill.betétről.

Bár lenne úgy,de eddig ezek mind bebuktak..

19. giorcub (válaszként erre: 18. - Mecs206)
2009. okt. 9. 10:33

onhibajaukon kivul tulsulyos? miert tomtek oket mint a libakat? na ne mar...


(persze el tudom kepzelni hogy gyermekek meg valamilyen hormonzavarral kuzdok igy vannak de az orvosi eset es nem egy tapasz kell nekik hanem doki es/vagy dietetikus, a tobbi meg csak duma es boltban megveheto akarateropotlek...)

2009. okt. 9. 10:28
Ez igaz hogy az életmód változtatással a legészségesebb lefogyni.Ebben egyetértek veled,de vannak emberek ekik őnhibájukon kívül lettek túlsúlyosak és nem sikerül nekik.Azért ez a tapasz talán segít nekik az első siker lépéseket elérniük és utána már könnyebb,onnan folytatni.Amúgy a forskolint sportolok is használják.Fokozza a zsírégetést, gyorsítja az anyagcserét, zsírlebontás közben építi az izomszövetet, csökkenti, illetve szabályozza a vérnyomást, elmulasztja az izomgörcsöket (pl. sportolóknál).Nekem nincs túlsúlyom,168cm-hez vagyok 57kg.De a környezetemben vannak akik évek óta küzdenek.Remélem nekik segíteni fog.
17. 2d5a00656a (válaszként erre: 16. - Judyt640)
2009. okt. 8. 20:29
Én sem gondoltam hogy nema ahtóanyag hanem maga a a tapasz fogyaszt:)
2009. okt. 8. 20:23
Én szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban,de van szivgyógyszer tapasz ,fájdalomcsillapito reuma tapasz, van morfium tapasz mértne lehetne fogyi tapasz is aminek a hatóanyaga is börön keresztül szivódik föl.NEma tapasz fogyaszt csak az étvágyat csökkenti nekem ez az irottakból igy jött le.
15. 2d5a00656a (válaszként erre: 14. - Mecs206)
2009. okt. 8. 20:18

Én az életmódban hiszek...ha már valaki tapaszt beiszik ,levágat ,beinjektál....etc...az nem akarja a dolgot igazán.Az emberi test egy rettentő bonyolult ámde igen egyszerű gép.

A dietetika szempontjából egyszerű.Ha beviszel x-et és elhasználsz y -t akkor ha negatív az arány fogysz,ha pozitív raktározol...ennyi a dolog és nem több..nincs varázslat,bár belemagyarázhatjuk,de nincs.

2009. okt. 8. 20:04
Nem akarom eladni,félreértesz.Csak ne beszéljétek le azokat az embereket akiknek,lehet hogy segíthet,és az életét változtathatja meg.Igen,a bőrön keresztül szívódik fel.
2009. okt. 8. 19:47

Csak most olvastam el,nem kell lekapni a fejeket:)

Te gondolom terjesztő lennél???

Felszívódás????Bőrön át?

2009. okt. 8. 19:27
többet nem küldök mert felesleges.Én nem akarok senkit meggyözni,de veletek ellentétbe lebeszélni se fogok.Föleg akkor amikor nem is tudtok róla semmit. De azért örülök hogy vannak ilyen okos emberek akik minden ismeret nélkül is ,tudnak véleményt alkotni.Gratula!!!
2009. okt. 8. 19:22
Íme, egy rövid kis összefoglaló a tényekről... Zsírégetőként való felhasználásának egyik alaptétele, hogy az aktív hatóanyag, a forskolin kémiai reakciók olyan sorozatát indítja be, melynek eredményeképpen a zsírsejtek leadják energiájukat és szétolvadnak. Kicsit részletesebben, a forskolin az adenilát cikláz enzim termelődését serkenti, ami egy másik enzim, a cAMP (ciklikus AMP) szintjét növeli meg, mely a zsírban található. A cAMP aztán stimulál egy újabb enzimet, a hormon érzékeny lipáz enzimet, melynek a zsírégetésben van szerepe. Ráadásul egy hasonló reakción keresztül a tiroid hormon termelését is megnöveli, így felgyorsítja az anyagcserét, hogy a test még több kalóriát tudjon elégetni.
2009. okt. 8. 19:22

A kutatások arra engednek következtetni, hogy a forskohlin nagy előrelépést jelent a mellékhatásoktól mentes, hatásos szírégetés területén.

Zsírégetőként való felhasználásnak egyik alaptétele, hogy az aktív hatóanyag, a forkohlin kémiai reakciók sorozatát indítja be, melynek eredményeképpen a zsírsejtek leadják energiájukat és szétolvadnak.


A coleusnak az az előnye, hogy átugorja az adrenergikus receptorokat és közvetlenül a cAMP ciklusba jut el - mely az efedrin zsírégető hatásának következő lépése - és ennek következményeképpen az efedrinhez köthető káros mellékhatásokat szintén kikerüli.Ráadásul egy hasonló reakción keresztül a tiroid hormon termelését is megnöveli, így felgyorsítja az anyagcserét, hogy a test még több kalóriát tudjon elégetni.

A megfigyelt alanyok étvágya csökkent, hosszabb ideig volt teltségérzetük étkezés után. Negatív mellékhatást nem tapasztaltak.

9. 2d5a00656a (válaszként erre: 8. - Giorcub)
2009. okt. 8. 18:12
De látom:)Talpon keresztül a szarurétegen keresztül küzdve bejut a véráramba,értem én csak szerettem volna leírva látni:o)Te nem?
8. giorcub (válaszként erre: 7. - 2d5a00656a)
2009. okt. 8. 18:05

nem latod? :)

"fantasztikus nanotechnológiájának köszönhetően rendkívül hatékonyan juttatja a véráramba az értékes hatóanyagokat"

amugy meg nem oly tokmindegy, okos ember sajat karan tanul, vegyen aki ebben hisz...

2009. okt. 8. 16:34
A hatásmechanizmius nem ez hanem ,hogy miként jut el a szervezetbe és ott hogyan ktödik be miket csinál...
2009. okt. 8. 16:07

a ForsLean, a Guarana, a Zöldtea kivonat és a Cosmoperine természetes keverékének segítségével könnyen, biztonságosan, természetes módon tehetjük külsőnket vonzóbbá. A fantasztikus nanotechnológiájának köszönhetően rendkívül hatékonyan juttatja a véráramba az értékes hatóanyagokat!Kutatások alapján a Coleus Forskohlii a következő tüneteknél lehet hasznos:

• Zsírégető hatás

• Elhízás

• Asztma

• Glaucoma

• Szív-és érrendszeri megbetegedések

• Magas vérnyomás

• Bőrproblémák, pl. ekcéma és pikkelysömör

• Insomnia/alvászavarok Izomgörcsök és feszülések.

Klinikailag tesztelt és hatékony. A több infórmáciot szeretnél kapni kérlek küld el az e-mail címed és átküldöm.

5. 2d5a00656a (válaszként erre: 4. - Mecs206)
2009. okt. 8. 13:21

De ha odafigyelsz az étkezésre nem kell tapasz:)

A hatásmechanizmius magyarázatot szívesen elolvasnám...

2009. okt. 8. 10:05
Én is most kezdek el használni egy fogyasztó tapaszt,ami még energiát is ad.Senki nem igér zabálás és lustaság mellett fogyást.Amugy rajtam nem igazán van felesleg,de az ismeretségi körömben már többen használják és bevált.Amerikából jött be és ott már 7 éve használják.Üzleti lehetöséggel együtt kezdtem el,én látok benne fantáziát.Piacképes az ára is,a többi fogyis gyógyszerekhez képest.Ha valamiről nem tudsz semmit nem biztos hogy ismeretek nélkül le kell fikázni.Ha kérdésetek van ,írjatok szívesen válaszolok.Mégegy ami nagyon fontos ZABÁLÁSSAL semmivel nem lehet lefogyni.Az étkezésre oda kell figyelni.
2008. okt. 7. 07:33

hülyeség. Ha lenne valami hatásos csodaszer, akkor nem lenne ez a csomó fogyni vágyó.

A marha nagy titok: /egészséges/ diéta + mozgás.

Ennél jobbat még nem találtak

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook