Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyasztószer tapasztalatok fórum

Fogyasztószer tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
184. Lustika
2019. nov. 21. 12:43
Valaki kipróbálta már a Mibiomi Patches néven hirdetett fogyókúrás terméket?
2018. aug. 12. 12:13
Szia Judy61.van tapasztalatod a gyógyszerrel kapcsolatosan ??Ha igen kérlek írjál. Kószónóm Várom válaszodat.8
2018. aug. 11. 14:05
Sziasztok! Kinek van tapasztalata a sibutrremine 20mg tabiról.sajnoa elég sok rosszat hallotam . Ha lehet privàtban írj kószónóm.
2017. ápr. 29. 14:55

Külföldi oldalról ne vegyetek semmit! És ne dőljetek be olyannak hogy 5 nap alatt 20 kilót lehet fogyni meg ilyenek!

Sajnos egy ilyen oldalon se fogjátok látni hogy miket kell betartani, mikre kell oda figyelni pedig rengeteg dolog van! Ezeket az iskolában kéne tanítani basszus!

Nekem a turmix italporok jöttek be amikkel ki lehet váltani 1-1 étkezést. adiponix például vagy a dr. chenes változata.

zsírégetéshez tudnám ajánlani a karnitint de intenzív mozgással egybekötve.

Az ördögnyelv kivonat

[link]

megduzzad a gyomorban és ezzel veszi el az étvágyat.

De tudnám ajánlani még a zsírégető masszázsgélt is ami helyileg égeti el a zsírt de hangsúlyozom hogy csak mozgás közben! Senki ne álmodozzon arról hogy otthon meccs vagy szappanopera nézés közben fogja leadni a 10-2 kilót!

180. Judy61
2014. dec. 16. 10:09

Sziasztok!

Látom hosszú idő óta nem igen írt erre az oldalrasenki, talán most felfrissitem kicsit.

Kérdésem. Ki ismeri a Sibutramine tablettát 20mg-os 100-as kiszerelésben. Használte valaki? Ha igen mik a tapasztalatok????

Előre is köszi a válaszokat..

179. gycsenv
2013. máj. 4. 23:57

Sziasztok! Ne tudom van-e itt még bárki olvasó..

De felelősségemnek érzem leírni, hogy mennyit árthat egy ilyen fogyasztószer.

Én a mr forgalomból kivont Reductil egy külföldi változatát-Genesis Sibutramine -szedtem.


Nagyon súlyos szívtüneteket okozott, pedig edzett vagyok, sportolok rengeteget, keringésem jó. Fulladás, torokszorítás, fájdalom, 120 volt végén a nyugalmi pulsus, volt olyan is. Kórházban utaltak rá, ez a sibutramine hatóanyag egy amfetamin származék..noss..utólag olvasva az amphetamin túladagolás összes tünetét átéltem.


Idegi hatások: kikapcsolta fáradtságérzetet, 2 hóig nem aludtam általában 34 óránál többet. Ez kóros kimerültséghez, enyhe idegösszeroppanáshoz vezetett. Ez nagyon veszélyes tud lenni! Becsapja a testet. Utána meg megvonási tünetek is jelentkeztek ill depresszió-mert a test jelez, h fáradt, akkor arra figyelni kell=ett volna). Szedés alatt leállt az emésztésem is, és vedeltem.


Még hetekbe telhet a rendeződés. Végén úgy túlpörgött az agyam, hogy nem ment tevékenséget se váltani. Vigyázzatok...és okosan...tényleg többet ér a sport, kiegyensúlyozott, felelős étrenddel. Én végén ott kötöttem ki hogy erős dózísú nyugtató kell szednem, hogy rendbe tegyem a kimerült szívet, idgrendszert,-mert egybk még nem megy. Ez egy veszélyes hatóanyag. Nekem rengeteg szenvedést okozott-pedig orvosi kontroll mellett szedtem! Vigyázzatok magatokra!

Egy fogyás-áldozat

178. Pyrha0 (válaszként erre: 148. - Mevetke)
2012. jan. 17. 21:10
Szia.remélem olvasod. Engem érdekelne. Irj privit krlek.
2011. júl. 16. 21:34

További élménybeszámolók itt:


[link]

176. Böbusz
2011. jún. 22. 09:41

Sziasztok!

Gondolom a legtöbb embernek van házi orvosa, tessék elmenni hozzá! Nem buta ember, ő is látni fogja, ha valakinek plusz akárhány kilója van és ha elküld vizsgálatokra (vérvétel, pajzsmirigyvizsgálat), akkor még fogja is tudni, hogy milyen bogyót írjon fel (ami neked megfelelő!!!), ő csak egy szakember!!!! Szerintem nem jó dolog össze-vissza megrendelni ezeket a csodaszereket... Minden embernek más-más a szervezete, és tuti hosszútávon nem kifizetődő ezeknek a csodabogyóknak a szedése. Akármelyik szerved működését komolyan ronthatja! Erre való a doki, hogy ránéz a véreredményedre és már írja is, mi a megoldás neked! Ugyanúgy csodabogyó, de legalább hozzáértő által jutsz hozzá.

175. szöszi71 (válaszként erre: 174. - Drabi)
2010. dec. 16. 14:15

Végülis rád van bízva hogy tudod rávenni magad a fogyásra:)

Tedd belátásod szerint:)


Biztos, hogy jó lesz ha a bogyót alkalmazod?

174. drabi (válaszként erre: 173. - Szöszi71)
2010. dec. 16. 12:19
Igen tudom, nekem 2004 ben ugyanígy, akaraterővel sikerült 4 hónap alatt 25 kilót fogynom, csak azóta egyszerűen nem találom meg azt a nyomi akaraterőmet, illetve ez így nem is igaz, mert most megtaláltam, de nekem most szükségem van ehhez arra a bizonyos hülye gyogyira ... egyenlőre. :-)
173. szöszi71 (válaszként erre: 172. - Drabi)
2010. dec. 16. 11:59

Szia!


Sajnos egy jó ideig belőlem is hiányzott az akarat és a kitartás a fogyáshoz. Egyszer nagyon megelégeltem azt a +10 kg-ot ami rajtam volt és egyik napról a másikra elhatároztam most elkezdem és lefogom adni a fölös kilókat.

Az első 1,5-2 hét nem volt egyszerű, szenvedtem is rendesen, de utánna már kezdtem látni az eredményét és mind a mai napig úgy étkezem, hogy még menjen le pár kg és, hogy plusszba ne jöjjön fel semmi.

Próbáld ki Te is, ha gondolod. Ha csak tervezgetünk, hogy majd ekkor, majd akkor, soha nem fog sikerülni. Csakis egyik napról a másikra kell dönteni és kitartani, mert másképp nem lesz meg a várt eredmény:)

Már jól érzem magam a bőrömben:)

Tűzd ki magad elé mit akarsz elérni és érd el! Hidd el megéri!

172. drabi (válaszként erre: 167. - Shirley2)
2010. dec. 16. 08:54

Szia!

Igen teljesen igazad van.. A legrosszabb hogy ezt én is tudom, de egyszerűen hiányzik belőlem az akarat.. a fene :-(

171. szöszi71 (válaszként erre: 170. - Shirley2)
2010. dec. 16. 08:46

Köszi:)


Igyekszem, hogy ne hízzak vissza, mert nagyon rosszul éreztem magam a bőrömben +10 kg-mal.

170. Shirley2 (válaszként erre: 169. - Szöszi71)
2010. dec. 15. 15:26
Nagyon jól csinálod! :)
169. szöszi71 (válaszként erre: 167. - Shirley2)
2010. dec. 15. 14:33

Szia!


Nagyon igaz amit írsz:)


Én úgy szoktam a tornámat megoldani, hogy munka után mikor kell bevásárolok, majd odateszem főni a másnapi ebédet és elkezdek tornázni. Menet közben leállítom a DVD-t és ránézek az ennivalóra, hogy nehogy leégjen. Így a torna is megvan egy héten háromszor és a másnapi ebéd is elkészül:) Mire a párom hazaér már mindennel megvagyok:)

168. 2bc3a3b27f (válaszként erre: 165. - Drabi)
2010. dec. 15. 14:33
Haló, melyiket használod? megírod privibe? márcsak kiváncsiságból is...:-)
167. Shirley2 (válaszként erre: 165. - Drabi)
2010. dec. 15. 14:32

Szia!


Majd, ha abbahagyod a bogyó szedését, és ugyanúgy eszel, mint előtte, lehet, hogy nem csak az 5-6 kg, de akár több is vissza fog jönni.


A mellékhatások pedig akár hónapok, évek múlva is előjöhetnek. Én sosem szednék ilyeneket. :(


Mindenkinek arra van ideje, amire szeretné, hogy legyen. :)

166. szöszi71 (válaszként erre: 160. - Shirley2)
2010. dec. 15. 14:09
Ezzel én is egyetértek, semmi mással nem lehet ezt a három dolgot pótolni. :)
165. drabi (válaszként erre: 163. - 2bc3a3b27f)
2010. dec. 15. 13:37
Hát én aztán mindent kipróbáltam már, a-z ig rájöttem hogy pszcihésen működik az egész, csak sajna a pszcihém nem működik úgy ahogy kéne. Nagy kutakodás után teljes biztonytalansággal rendeltem egy csodabogyót és működik!!! 3 nap 1 kiló minusz.. Nekem még 5-6 kilót kell ledobnom január végéig, akkor lesz hasplasztikám... nincs semmi legalább is érezhető mellékhatás semmi, csak nem éhezek és ez jó! Nekem tényleg nincs időm diétás lötyiket kajákat +torna, na meg nem is akarok, mert ez így őszinte :-)
164. meli84 (válaszként erre: 160. - Shirley2)
2010. dec. 15. 13:33
Nagyon igazad van! Én is végigpróbáltam ezerféle bogyót, kezelést, teát, csodakrémet...Nem ér semmit, pénzkidobás ezekre költeni. Többé nem is teszem.
2010. dec. 15. 13:28
igen, szép is lenne, és pár hete még én is szentül hittem, vagyis inkább akartam hinni, hogy tuti van valahol valami bogyó amit benyelsz aztán hipphopp eltűnik a zsír meg minden.. de sajnos kezdem belátni hogy ez nem így megy...vagy végigcsinálod a sport+diéta kombót becsülettel vagy így maradsz...:-(
162. Shirley2 (válaszként erre: 161. - 2bc3a3b27f)
2010. dec. 15. 12:13
Alapvető dolgok. Mégis vannak olyanok, akik inkább a csodabogyóktól várják a hatást. :(
161. 2bc3a3b27f (válaszként erre: 160. - Shirley2)
2010. dec. 15. 12:12
Ezek nem is annyira csodaszerek mint inkább alapvető dolgok a fogyiban...
2010. dec. 15. 11:59

Én tudok 3 csodaszert, amit egyszerre kell alkalmazni. A hatás garantált. Tapasztalatból mondom.


1. akaraterő

2. egészséges táplálkozás

3. mozgás

2010. dec. 15. 11:53
A fórumindítónak javaslom, hogy próbálja ki a méz és fahéjas italt amit a naplómban leírtam. Én elkezdtem tegnap előtt este, sztem hatásos lesz:)
158. 6f7760b318 (válaszként erre: 156. - Járminé Ritus)
2010. dec. 14. 08:56
Én anno az Isolipan nevű gyógyszerrel fogytam nagyon sokat, de betiltották! :(
2010. dec. 14. 08:54

Szia!


Én egyszer próbáltam ki zsírégető szert, de semmi változást nem tapasztaltam.

Ha valaki fogyni szeretne akkor az akaratától függ a fogyás. Én egy évig tervezgettem, próbálkoztam fogyni, de nem sikerült.

Augusztus közepén csináltam egy 6 hetes kúrát, így indult meg a fogyásom, persze mellette elkezdtem a rendszeres edzést is heti 3 alkalommal. Azóta már 10 kg-ot fogytam, persze mind a mai napig odafigyelek arra, hogy mit eszem és mennyit. A heti háromszori torna is rendszeres. Így, ezzel a módszerrel szépen alakulok, formálódom.

A tabletták pedig csak mellékhatásokat okozhatnak.

2010. dec. 14. 08:47
Fogyókúrázók !Létezik olyan csodaszer,ami fogyaszt is. Írjátok már meg nekem mert kíváncsi vagyok kinek milyen történetei vannak.
2010. okt. 6. 14:44

Sziasztok


Van valakinek slim trim tapasztalata???

üdv

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook