Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyasztószer tapasztalatok fórum

Fogyasztószer tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2007. jan. 28. 18:29

Soha, semmilyen. Pedig rengeteget kipróbáltam, az árukból már kész konditermem lehetne itthon.

Ami bevált: figyelek a kajára, de nem éhezem, és mozgok...Sok időbe telet, de már beláttam, hogy csodák nincsenek...

Ha el is értem eredményt, csak ideig-óráig, mert mindig visszatértem a régi életmódhoz - nem szabad!

93. kata79
2007. jan. 28. 17:45

Nekem a szűztea tea segített, és a Naturlandos fitt-forma.

Tablettában pedig a Regenon, de ezt nehéz Magyarországon beszerezni

92. Sugica
2007. jan. 28. 17:43
Kinek milyen fogyasztó tea vagy szer vált be?
2007. jan. 1. 21:32

Sziasztok!

Egyre többet hallok és olvasok mindenféle fogyókúrás készítményekről, amelyek reklámjaikban a tuti tippet ígérik, a gyors súlyvesztés titkát, ami mindenkinek (?)beválik.

Lehet, hogy én vagyok túl szkeptikus, de kíváncsi lennék ezeknek a bogyóknak, kapszuláknak, poroknak az összetevőire, illetve, hogy a későbbiekben milyen kihatással lehetnek a szervezetre. Azontúl persze, hogy testünknek a hirtelen bekövetkező nagymértékű fogyás nem tesz jót.

Úgy vélem, hogy egészséges étrenddel, nem habzsolva, némi mozgással, odafigyeléssel, fokozatossággal nagyobb lenne a siker, és persze tartósabb is.

Szeretném kérni a véleményeteket, akár pro, akár kontra, hátha csak én vagyok lemaradva, vagy mégsem?

2006. okt. 24. 19:26

Sziasztok!

Én találtam egy készítményt ennyi minden van benne szerintetek van benne fantázia?

Szójafehérjesaláta, gyümölcscukor, tejfehérjehidrolizátum, almapektin, napraforgóolaj, borsófehérjeizolátum, búzaliszt, lecitin, pálmamag zsírpor (8% MCT), guaranamagliszt, ballasztanyag inulin, káliumklorid, vaníliapor, magnéziumkarbonát, kalciumfoszfát, OmegaVit® EPA por 9% Omega-3 zsírsavval, vitaminkeverék (C Vitamin, E Vitamin, nikotinsav, pantoténsav, A vitamin, ß-karotin, B6 vitamin, B12 vitamin, B1 vitamin, D vitamin, B2 vitamin, K vitamin, folsav, biotin), tamarind gyümölcspor, nyomelemkeverék (káliumjodat, káliumjodid, szelénélesztő, vasszulfát, cinkoxid, mangánszulfát, rézszulfát), ananász gyümölcspor, grapefruitmagkivonat, L-Carnitin-tartrát, papaya gyümölcspor

89. nefis (válaszként erre: 85. - Cukilany)
2006. okt. 24. 11:56

Kicsi lányka...vannak olyan emberek, akiknek az emésztése egyzserűen nem teszi lehetővé, hogy bizonyos ételeket megegyenek, másoknak pedig szükségük van az alapvető táplálékokon túl olyan ételekre, vagy étrend kiegészítőkre, hogy az emésztésük úgymond normális legyen.

Az dősebbik öcsém pici gyerekkora óta nem hajlandó zöldségeket enni...az oka egyszerű, nem tudja megemészteni, mert nincs a gyomrában olyan enzim ami bontaná a zöldségek cellulóz tartalmát, és egyéb anyagait!

Helyette eszik gyümölcsöt...

Ő is hízékony alkaat, de rájött, mikor 14 éves volt és 85 kiló, hogy nem szabad észnélkül mindent behabzsolni.

Szed bizonyos vitaminokat, amiket nem tud máshonnan beszerezni, és slussz.

Azóta fogyott; nem is keveset.

Itt az akarat a lényeg, és nem az, hogy valaki eszik e valamit vagy sem.

Meg az emésztés...

Hidd el, nem vagyok dietetikus, de egy dietetikus által előírt diétába majdnem belehaltam...

Aztán rájöttem, mi kell nekem, és mi nem.

Ezt kell mindenkinek kitapasztalnia, és ennek a mértékét...erről szólnak a fogyókúrák, és ezért válik be mindenkinek más!

88. Andika75 (válaszként erre: 85. - Cukilany)
2006. okt. 24. 11:17

Azért gondolj bele egy kicsit... Stressz egész nap a melóban, mert sok a munka, sürget a határidő... Stressz hazafele a buszon, hogy időben odaérj a gyerekért az óviba/iskolába... Este második műszak, bevásárlás, főzés, fürdés, rendrakás. Eztuán még egy stressz azzal, hogy semmi olyat nem ehetsz, amit eddig ettél???

Hidd el, egy nő agya, ha családja van, nem feltétlenül és elsősorban a fogyókúra körül mozog.

Ebben a napi menetrendben nincs idő azon agyalni, hogy mit szabad enni, és mit nem, főleg, ha idő és pénz sincs rá, hogy elkészítsed.

Személyes tapasztalat: amikor a párom este leül vacsizni, előtte pedig jó kis húsok, krumpli, vagy éppen kenyérke (na jó, néha zsemle) és szalonna - egy ideig meg bírtam állni, de nem mindig, ugyanis nem vagyok mazochista!!!

Tudom, ez úgy hangzik, mint egy jó kifogás, de hidd el, nem az.

87. 991217
2006. szept. 22. 20:10
Szóval csatlakoztatta Hoxa a kérdésemet ehhez a kérdéskörhöz, de szeretném ha válszolnátok arra, hogy szedet e valaki ilyet vagy van e valakinek valamilyen tapasztalata ezzel kapcsoltaban!(vitalland)
86. 991217
2006. szept. 22. 19:17

Sziasztok!

Vitalland

Rátaláltam egy oldalra ezen a néven, és nagyon érdekes dolgokat ír egy bizonyos kapszulájával illetve folyadékával(fogyis) kapcsolatosan. Érdekelne esetleg valaki próbálta e és ha igen milyen??? Hatátos az a szöveg de ki tudja igaz e, és az ára nem két fillér! Esetleg fogyott valaki ennek segítségével? Ha nem akkor is érdekelne ki milyen táplálékkiegészítékőket , étvágycsökkentőket próbált már és milyen hatással!

85. cukilany (válaszként erre: 84. - 4726e582cf)
2006. aug. 22. 10:11

Persze, de ha vki azt állítja h édesség nélkül meghal, vagy nem eszik zöldséget, akkor nem is akarja igazán a dolgot, hanem azoktól a bogyóktól várja a csodát.

De ha másképp nem megy akkor csak az adagod felére csökkentése is már egy nagy lépés lenne.

84. 4726e582cf (válaszként erre: 83. - Cukilany)
2006. aug. 21. 23:41

Hidd el, ettől nem fogja megváltoztatni az életritmusát. A gyerek, háztartás azok azért elég kötött dolgok. Ha ezek mellett még másra is akar időt szakítani azt csakis a gyerek és háztartás rovására tehetné meg, amit egy anya nem fog megtenni, mégha hízik is tovább. Teljesen megértem, hogy így van, azért ez egy nagy 22-es csapdája. Ha nincs elég anyagi fedezet a bejárónőre, szakácsra, akkor bizony a ház asszonya csinál mindent, aztán tényleg örül, ha nekieshet az ágynak.

Nekem ugyan nincs gyerekem, de egy fél háztartásom igen, éppen elég ezt rendben tartani úgy, hogy nincs csemete, igaz van két rendetlen állatom, és egy még rendetlenebb húgom, de ez van, ezek után a takarítás sem semmi, el tudom képzelni egy vagy több csemetével még ezeken felül milyen lehet. Tényleg örül az ember, ha végre alhat. Nekem csak több melóhelyem van, vagy munkám, éppen elég ezeket is kordában tartani és mindenhol megfelelni. Bár "szerencsére" a kutyasétáltatás keretében letudom a mozgást :).


Jólvan a kapszuláktól és bogyóktól senki nem fog lefogyni, csak a szervezetét fogja tönkretenni. Nyilván az étkezési szokásain kell változtatni, ha már a mozgás nem beiktatható. Nos evvel az a gond, hogy kevés olyan pasi van, aki a zöldségeket például tápláléknak tartja. A legtöbb pasi, akit ismerek nyúlkajának hívja. Hogy is lehet főként húst - krumplival, tésztát - pörkölttel evők mellett fogyizni? Baromira nehéz!

De azért szorítok mindenkinek, fogyókúrázni nem egyszerű és nem kis elhatározás és akarat erő kell hozzá. Hajrá!

83. cukilany (válaszként erre: 82. - Danica)
2006. aug. 21. 09:11
Mindenre létezik kifogás! De komolyan hogyan akarsz fogyni ha nem vagy hajlandó lemondani bizonyos dolgokról, amik miatt valószínyű elhíztál? Ha nem tudsz mozogni akkor legalább étkezni egészségesen kellenne. Azoktól a kapszuláktól pedig ne várj csodát!
82. Danica (válaszként erre: 81. - 575e11e2d1)
2006. aug. 18. 23:12
Gergőke teljesen igazad van. Csak a délután 5-6-ig tartó munka, család, házimunka, bevásárlás... stb. után már örülök ha estére ágyba zuhanok, nemhogy mozogjak is emellé valamit. Tudom hogy nagyon jó lenne, de sajnos nem tudom belepréselni az amúgy is nehezen beosztott időmbe és energiámba.
81. 575e11e2d1 (válaszként erre: 80. - Danica)
2006. aug. 18. 23:06

Valamit valamiért...

Édességnek ott a protein por. Finom is, édes is...

Zöldségek elengedhetetlenek, gyümölcs kihagyható.

80. Danica (válaszként erre: 79. - 575e11e2d1)
2006. aug. 18. 23:02
Szia Gergőke! Köszi a válaszodat! Beleolvastam a naplódba! Az általad leírtakkal, vagyis a tanácsaiddal nekem az a bajom, hogy nem mozgok, nem eszem zöldséget és gyümölcsöt és csak kakaót vagy kávét iszom, ami még az 1 litert sem teszi ki naponta. Csak a mozgás, a zöldség, gyümölcs és a víz (ivás) hiányzik az egész fogyókúrámból. Ja, és édesség nélkül meghalok!!!
2006. aug. 18. 22:25
Rontani nem ront, de <B>véleményem szerint</B> sokkal hasznosabb dolgokra is költhetnéd a pénzt. Olvass bele a naplómba, pont most írtam a táplálékkiegészítőkről, igaz a "fogyást elősegítő" termékekig még nem jutottam.
78. Danica
2006. aug. 18. 22:16
Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni. Egy pár napja elkezdtem szedni a káposztaleves-kapszulát, 3x2-t evés előtt, és az ananász-drazsé rágótablettát 3x2-t evés után. Mi a véleményetek róla? Segíthet ez a kombináció, vagy ronthat az úgyis "túlsúlyban lévő" helyzetemen?
77. 575e11e2d1 (válaszként erre: 74. - 0f8105a07c)
2006. aug. 18. 22:08

Universal Animal Stak?


Elég drága termék. Nem éri meg az árát... És egyébként is férfiaknak készült. Aki férfi és sok pénze van, az vegye nyugodtan

Tele van természetes tesztoszteronszint növelő hatóanyagokkal. Amik ugye a te szervezetedben nem sok vizet zavarnának, mert nincsenek heréid. <B>Vagy titkolsz valamit?</B>

Meg van benne DHT (dihidrotesztoszteron) blokkoló cumó. Ez számodra szintén fölösleges, mert nincs annyi tesztoszteron benned, ami átalakulna dihidrotesztoszteronná.

Van még benne növekedési hormon (GH) termelést serkentő hatóanyag. Nekem az a meglátásom, hogy a szervezet növ. hormon szintjét szignifikánsan megnövelni csak külsőleg bevitt növ. hormonnal lehet.


Itt szintén két lehetőség van:


A., Számodra és a többi női sportoló számára tök fölösleges, és csak kidobott pénz lenne.


B., Valami aprócska részletről nem számoltál be nekem...

2006. aug. 18. 21:59
:-)
75. 575e11e2d1 (válaszként erre: 73. - 0f8105a07c)
2006. aug. 18. 21:55

Általam szeretett embereket sosem bántok!

Így két dolog lehetséges:


A., Csak túloztál, és nem vagyok veled idegbeteg.

Ez a verzió kecsegtető lenne rád nézve, mivel eléggé antiszociális vagyok, és kevés embert szeretek.


B., Nem szeretlek


Na??? Válassz!

2006. aug. 18. 11:45

Ha már itt vagyok kérdés:

Universal Animal Stack?

73. 0f8105a07c (válaszként erre: 70. - 575e11e2d1)
2006. aug. 18. 11:43

Tanusíthatom. Tényleg idegbeteg... :-))))))))


Bocsi Gergőke, de ezt nem lehetett kihagyni, túl magas labda volt...

72. cukilany (válaszként erre: 70. - 575e11e2d1)
2006. aug. 18. 09:47
Érdekes, h ephedrin és koffein nálam is kevésbé terhelete a szervezetem mint Alfa-burn, de elvileg ephedra sokkal kárósabb.
2006. aug. 17. 18:43

L-karnitin jó még napi 2-3 grammos adagban.

Kell még egy jó fehérje, egy jó multivitamin és kalap...

A többi cucc ilyen szinten teljesen fölösleges

2006. aug. 17. 18:42

Ha 20 gramm koffeint megettél volna, akkor már nem irogatnál ilyen vígan :)

Viszont 200mg koffein és az alpha-burn kombó tényleg nagyon hatásos!

Amikor használtam, akkor napi 3x 200mg koffein és 3x 2 alpha burn volt a menü.

Viszont az én pici szívemet eléggé "terhelte" a yohimbine (alpha burn hatóanyaga).


Jobban preferálom ilyen szempontból az ECA-t (efedrin+koffein+aszpirin), bár attól meg idegbeteg vagyok.

69. Cathe (válaszként erre: 68. - Cukilany)
2006. aug. 17. 12:44

Sziasztok!


Az éhgyomros kardió előtt 2 tablette Alhpha-burn + 20 gr. koffein tabletta nekem segít az utolsó kg.-ban.

68. cukilany (válaszként erre: 67. - Ildi70)
2006. aug. 17. 09:10

A leghatásosabbnak ephedra tartalmú zsírégetők voltak nálam, de utána jó pár hónapig még tartott míg le tudtam szokni, mert pici függőséget okozták.


De ha vki edz, akkor sztem Alfa-Burn nevezetű zyírégető tök jó, csak edzés nélkül nem ér sokat.


Diéta mellé nem hiszem h van ami zsírt égetné, max csökkenti az étvágyat, ahhoz h égjen a zsír mozogni kell!

67. Ildi70
2006. aug. 16. 11:29

Kinek milyen tapasztalatai vannak a zsírégető szerekkel (tabletták, kapszulák, stb) kapcsolatban?

Melyik bizonyult a leghatásosabbnak?

Melyik diéta mellé mit szedtetek, hogy gyorsabban olvadjanak le a kilók?

2006. aug. 1. 10:17

Szerintem az a cég amelyik azzal hirdeti magát h otthon a tévé előtt ülve és készítményeit szedve egészségesebbek és karcsúbbak leszünk vagy nagyon hazudik, vagy vmi nagyon egészségtelent hirdeti!


Talán a piacon lévő szinte összes legális és illegális készítményt kipróbáltam, és kevés olyan volt amelyik edzés nélkül használt volna, azokat pedig senkinek sem ajánlom.


Úgyan már, ha egyszer edzünk, akkor minek szedjünk vmit? Hisz a szervezet anélkül is reagál a mozgásra, csak így a végén elmondhatjük, h a csodabogyótól fogytunk le?


Aki pedig semmit sem csinálva akar lefogyni, és emiatt mindent beszed, annak akkor sok szerencsét a szervezete további tönkretételéhez, előbb vagy utóbb bekövetkezik.

65. nefis
2006. júl. 29. 13:54

A vegyes étrend nagyon fontos szerintem is! Nemrég találtam magamnak egy új vitaminkészítményt, amit kimondottan nőknek állítottak össze. Egy havi adag van egy dobozban. Ami a "szokványos" multivitaminoktól megkülönbözteti, hogy benne a vas,a kálcium, a magnézium és a cink magasabb!

Nekem bevált, de napi egy tablettánál többet nem szabad bevenni, emellett pedig ugyanúgy kell zöldséget és gyümölcsöt enni, mert egy tabletta nem helyettesíti a kaját!

Ez nem a Jetson család, hanem a való élet, és még itt nem találták fel a kapszulába zárt ételt!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook