Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kóladió/Colanuts fogyasztószer - van valakinek tapasztalata? fórum

Kóladió/Colanuts fogyasztószer - van valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


1 2
2019. máj. 16. 06:51

Sziasztok!

Megrendeltem, ma kezdem a szedését, jelzem a tapasztalataimat.

2019. ápr. 9. 18:22
Én vigyáznék azzal a pörgéssel. A szívnek biztosan nem használ hosszú távon.
2019. ápr. 9. 15:51

Sziasztok!

A kóladió tényleg hatásos anyagcsere gyorsító, viszont hosszú távon azért nem ajánlatos, mert úgy pörgeti az anyagcserét, hogy megemeli a testhőmérsékletet, pulzust, vérnyomást, ez hasonló állapot a lázhoz. Ezt hívjuk termogenikus hatásnak. Ha valaki szálkásítani szeretne, vagy az utolsó simításokat elvégezni a nyár elött, rövid ideig tényleg iszonyat hatásos, felpörget, energiát ad, és tényleg olvaszt egy kis zsírt. De ha valaki nagyobb súlyfeleslegtől szeretne megszabadulni, inkább olyan termékeket fogyasszon, ami sejtszinten gyorsítja az anyagcserét. Ezek a lipotróp kiegészítők, pl olyan ásványi anyagok, amik ebbe beleszólnak: cink, króm, magnézium stb.. :)

56. Mihalykati (válaszként erre: 26. - Edit20)
2019. márc. 20. 15:44
Én régóta itt vagyok s nekem bevált pedig jo párat kipróbáltam. Igaz nekem nem az a célom hogy x kg tol megszabaduljak de ez bizony vonza maga után mert meg fogsz 😊 hanem hogy felébreszem alvó téli anyagcserém . Nyugodtan kérdezhetsz mert csak pozitiv dolgokat tudok rola mondani most kezdtem ujra szedni 😉
55. Mihalykati (válaszként erre: 37. - Hofiagi)
2019. márc. 20. 15:39
Szia én már másodszorra szedem . Minden tavasszal amióta van végig csinálok egy 3-4honapos progit vele. Tökéletesen alszom s kipihenten kelek pedig 4-5 órákat alszom csak.Szeretem hogy feltölt energiával a téli punyadás után 😉
54. Mihalykati (válaszként erre: 53. - WeRa86)
2019. márc. 20. 15:32
Szia én átvenném ha megvan még !! Kúra szerűen minden tavasszal megcsinálok 3-4 hónapot imádom. Senkit nem beszelek ra hogy használja ez a saját tapasztalatom. S valoban használ is. Nekem migrénre ajánlottak de elmondhatom hogy jo ízületi bántalmakra, tényleg jobbakat alszom, elveszi az étvágyat olyannyira hogy nem is tudok 3 szedni naponta csak 2 mert van hogy észreveszem ma nem is ettem s nem vagyok éhes , fáradt sem vagyok pedig van 3 kisgyerekem, háztartás s kutya szoval nem unatkozom . Én szeretem s nincs benne semmi káros talan annyi hogy a kávét nem is kívánom ha szedem.
53. WeRa86
2018. aug. 6. 09:08

Sziasztok!

Lenne 2 db bontatlan Colanuts tablettám, 6000 Ft/db, ha mindkettőt átvennéd tőlem, akkor 12000 Ft és állom a szállítási költséget.

Nincs se pozitív se negatív véleményem róla, nem kezdtem el a szedését és nem is szeretném, elhagytam minden olyan dolgot a mindennapokban (kv, koffein tartalmú dolgok stb)ami kicsit is pörgeti a szervezetet.

2018. júl. 23. 18:59
Sziasztok! Én nem fogok rá beszélni senkit a termékre mindenki maga döntse el h veszi e vagy sem. Azt gondolom h épp úgy mint más is szervezettől függ minden. Én már sok mindent kipróbáltam szülés után 10 kg maradt rajtam. (56kg) kezdtem. császárral szültem így a torna sokáig nem jöhetett szóba. Ráadásul nagy műtétem is volt. inkább a hasamon , csípőmön és fenekemen maradtak a kilók. Hónapok teltek el mire elkezdtem tornázni. Az igazság az , hogy olyan fáradt voltam a nap végén , hogy sokszor nem volt kedvem tornázni mert pici gyerek , háztartás mellett hullaként zuhantam az ágyba. Így a mozgásnak annyi volt:) olvastam a neten erről a termékről és azt mondtam oké ez az utolsó amit életemben még egyszer megpróbálok. Aztán annyi. Ha majd lesz pénzem plasztika.... megvettem az első dobozzal és megígértem magamnak h attól még nem várok csodát. De most jön a lényeg ... mire beszedtem az első dobozt megfigyeltem , h a csípőmről lementek a feleslegem fele!!!! Megörültem és megvettem a második dobozzal is... már azon is túlm vagyok és ma rendelem meg a 3. dobozzal... ugyan is leadtam a fenekemről a felesleget ( bár párom nem örül neki) és a hasamról is leadtam ..már nem sok van h vissza nyerjem eredeti súlyom... megfogadtam h a3. után fogok mérlegre állni. !!! Hozzá teszem én nem az a fajta vagyok aki állandóan zabál... de nem vetem meg a finom kolbászt és szalonnát sem., mivel inzulinrezisztens vagyok cukrot nem eszem.... kenyérből csak teljes kiőrlésűt...de mozgás az nincs ( sajnos) most jelenleg gyesen vagyok és ha annyi időm van h a gyerekem alszik tanulok...pedig tudom h a mozgás fontos lenne de nincs rá időm...szóval döntse el ki ki mit gondol róla... én még meg veszem ma az utolsó adagot !!! Ja és engem senki nem fizetett le h hazudjak és nem is vagyok reklám arc sem... csak egy anyuka aki szeretné vissza kapni régi alakját . Köszönöm figyelmeteket.!!!
2017. nov. 24. 08:31

csaló?? :))

vadbarom..hidd el h ez akkora cég h nem kell nekik reklám.vagy olvasd el a vélemenyeket róla a neten, csak jókat írnak. persze vki ez mellett is tud zabálni akkor fogyni nem fog, csak hízni.

2017. nov. 24. 08:29

szia!

most jó nagy hülyeseget írtál!!

Én is 3 het alatt fogytam 15 kg, mivel jött a nyár es gyors le kellett adnom. revex 16 ot szedtem, reggel zabkasa, ebed-vacsi saláta, vagy zöldség hússal.éhes sem voltam.és még élek..36 éves vagyok.

49. macko0806 (válaszként erre: 48. - Voltih)
2017. okt. 7. 01:11

Te hogy beszélsz ?? :D szedjél valami nyugtatót , mert nincs idegrendszered..

ha tudod mit jelent a szégyeld szó ,akkor alkalmazd te szerencsétlen ,mert így nem szoktunk megnyilvánulni..

Férfiként pláne

Le lehet am fogyni 3 hét alatt 15 kg es élne is tőle :D

Valóban egészségtelen persze , de nem lehetetlen nagy ész ...

48. voltih (válaszként erre: 46. - Andibaby22)
2017. aug. 14. 21:04
szégyeld magad csaló tetű hazug senkiházi 3hét 15 kg fogyás már nem is élnél ,te jellemtelen
2017. aug. 5. 19:34
Homoki timike is aznap regisztrált ide az oldalra.
2017. júl. 28. 09:24

sziasztok, ha ez hasznal valakinek, igazaból elnyomja az etvágyát, kevesebbet eszik, és attól fogy.

en is szedek vmit, az is elveszi az etvagyat scitec termek. de mondhatni alig eszem valamit.igy persze hogy fogy az ember. ha eszek is húst salataval.3 het alatt fogytam 15 kg.

45. NomNom (válaszként erre: 44. - Ekka)
2017. júl. 24. 11:57

Napi 500 kcal már kb. anorexia... :O

Az borzasztóan kevés.

44. Ekka
2017. júl. 24. 10:40

Lányok! Azt írjátok napi 500 kalóriàt esztek a tabletta mellé.

Akkor szerintetek, aki fogy, az mitől fogy? Az agyonreklámozott 'diótól', vagy a nem evéstől? 😉

43. tücsimücsi (válaszként erre: 41. - Sinkovics88)
2017. júl. 18. 22:14
Ezek szerint Ágica jó nagyot hazudott és átverte a jó népet...gratulálok! :(
42. 68mimi (válaszként erre: 29. - Homoki timi)
2017. júl. 18. 07:47

Ha elérted a tervezett súlyt, utána mik a terveid? Mennyi kalóriát fogsz enni?

Ha a mostani napi 500 helyett pl. napi 800 kalóriát, akkor - az egyéb tevékenységed változatlannak feltételezve - napi +300 kalória fog lerakódni rád.

És lehet tovább számolni egészen a napi kb 1500 kalóriáig akár, vagy még tovább.

Számold ki, hogy ez egy év alatt hány kg plusz súlyt rak rád vissza.

2017. júl. 13. 18:01
Agica a forever c9-el fogyott le,utana lefizettek es akkor kezdte el reklamozni a coladiot..ime a bizonyitek: [link]
2017. júl. 6. 21:01
Vannak új tapasztalatok erről bogyóról?
39. tücsimücsi (válaszként erre: 38. - Elyn)
2017. jún. 25. 16:49

Én ugyanezt írtam már lejjebb....


Baromi érdekes, hogy senki nem hallott a kóladióról....ADDIG.....egy nap feltűnt Ági csontvázként, elmondta a meséjét az írországi barátnőről és a kóladiójáról, de még akkor sem találtam a termékről semmit...majd kb. 3 hét múlva neten berobbant a reklám a "csodaszerről"...cseppet sem gyanús...

38. Elyn
2017. jún. 24. 10:28

AZ ÁGI tulajdonképpen reklámarca ennek a terméknek, feltehetően nem ingyen..:)).Tulajdonképpen ugyanaz zajlik, mint annak idején Hódí Pamela ès az ördögnyelv kapszula. TISZTÁN érződik a reklámozás..Számomra nem hitelesek..tudjátok van az a pénz amiért én is lefogynék...magamtól...:)

Azért a fòrumozòk sajnos annyira nem tolonganak itt a jó tapasztalatokkal...pedig az lenne számomra meggyőző..

37. hofiagi (válaszként erre: 35. - Judit36)
2017. jún. 15. 08:16
köszi, akkor én sem veszem meg. halálom ha nem alhatok :)
36. Cucicsillag (válaszként erre: 35. - Judit36)
2017. jún. 13. 22:54

Na, bakker, megkerdem barinomet is, hgy alszik...

Mert, ha folyamatosan porget, az gaz -

2017. jún. 13. 20:24

Én is nézegettem, de pont a napokban két ismerősöm is azt mondta róla- egymástól függetlenül-, hogy nem tudnak aludni amióta a bogyót kapkodják és az oké, hogy édességet nem kívánnak, de egyébként éhesebbek a szokásosnál.


Úgyhogy nálam kilőve. Úgy sem jövök ki jól a kávén kívüli koffeinnel :))

2017. jún. 8. 07:53

Köszi a hozzászólásokat.

Még hezitálok hogy megvegyem-e de több a pozitív visszajelzés. Vagyis tényleg van aki kipróbálta. :)

33. Cucicsillag (válaszként erre: 22. - Tücsimücsi)
2017. jún. 8. 00:30

Agicat lattam, fix.hgy nem edz.

Van egy olyan vagott kep, hgy dieta -edzes-edzes eeees dieta.

Nala csak az elso ervenyesul,mert vanyatag szegenyem, pedig nincs bajom vele, de izomtalan, csoffadt.

Egy edzett test feszes.

Szval,reklamarcnak jo.

32. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Hofiagi)
2017. jún. 8. 00:26
Nekem egy barinom probalta es mta,hgy csokkent az etvagya, centiben csokkent is, latvanyra-kb. 3 hete szedi.
2017. máj. 30. 09:51

Sziasztok ! :)))

Nem vagyok bérkommentelő .. egyszerűen azt gondoltam ,h leírom mi a tapasztalatom ... marhára érdekes sztem is :D !

Még mindig azt mondom ,h igenis étvágycsökkentő es nekem jó.

2017. máj. 20. 07:00
500 Cal,az drasztikus diéta,tény hogy vannak szerek amik segítenek,de csak is mankóként használhatoak,amelett figyelni kell az étkezésre is ,anno én a hoodiával fogytam volt hogy csak délután vettem észre hogy még ma nem ettem,és nem volt édességvágy,se falási roham
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook