Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta valaki a Lives salaktalanító, fogyasztó, zsírégető terméket? Kinek mi a tapasztalata? fórum

Próbálta valaki a Lives salaktalanító, fogyasztó, zsírégető terméket? Kinek mi a tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


22. mese (válaszként erre: 14. - Remoni)
2016. aug. 4. 18:49
Köszönöm, de a fémekkel kapcsolatban nekem pont az a betgeségem, hogy a réz lerakódik(ritka betgeség, egy fehérje hiány miatt nem tüd kiürülni, ezért mára már májcirózissal, és agy idegrendszeri károsodással rendelkezem. Kezelve van, most viszonylag rendben is vagyok, de nagyon oda kell figyelnem, mert a májam majdnem teljesen ráment erre. (Wilson kór a neve ennek a réz-anyagcsere zavarnak)
21. mese (válaszként erre: 11. - Globus)
2016. aug. 4. 18:46
Igazad van. Az anyagcserém felborult. :(
20. mese (válaszként erre: 9. - C73db520ef)
2016. aug. 4. 18:45
A májam cirózisos, diétázom, mozgok... ezért kell vaam homeopátiás készítméní segítség gyanánt.
19. gribedli*** (válaszként erre: 18. - 3d787b167a)
2016. aug. 4. 16:07
:DDD
18. 3d787b167a (válaszként erre: 17. - Gribedli***)
2016. aug. 4. 14:30
A francba! Akkor ma is megszegtem ezt a szabályt. :D
17. gribedli*** (válaszként erre: 16. - 3d787b167a)
2016. aug. 4. 13:55

Jaj, ne tedd!!! Már elmúlt a tavasz! A többit tartsd bent jövő tavaszig, akkor újra elmehetsz vécére, hiszen akkor jön tavaszi salaktalanítás ideje!:DDD


Évközben nem szarunk! Milyen dolog már!

16. 3d787b167a (válaszként erre: 15. - Gribedli***)
2016. aug. 4. 13:44

Pedig pont MOST akartam elkezdeni salaktalanítani.

Pfff!

:DDD

15. gribedli*** (válaszként erre: 14. - Remoni)
2016. aug. 4. 13:34

Jaj, én a salaktalanítás szótól kiütést kapok!!:D


Mi is az a salak? Béltermék. Az meg a rostos táplálkozástól (rost+sok folyadék) ürül ki. Szóval nincs ilyen, hogy ne tudnánk megoldani a mindennapi salaktalanítást egy jó táplálkozással. Nem kell hozzá csodaszer. Méregtelenítés a másik, amire allergiás vagyok. Ha valaki nem visz be mérgeket, nincs mit méregteleníteni, plusz szintén a rostos táplálkozással van kapcsolatban, hogy ha rendszeres a széklet, nincs idő arra, hogy a kajánkból mérgek szabaduljanak fel, plusz a növényi táplálék eleve nem is marad ott annyi ideig, úgyhogy abból pláne nem. Az ételünk az orvosságunk:)


És hogy miért mindig pont "tavaszi"?! :)))


Persze, mintha évközben ne lenne szükség arra, hogy normálisan együnk, csak tavasszal... Mégis mindenki bedől az ilyeneknek.

14. Remoni (válaszként erre: 2. - Mese)
2016. aug. 4. 12:58

Jól teszed, ha nem hiszel a csodaszerekben, az csak a forgalmazók pénztárcájára van jó hatással. Nehézfémek sem tudnak lerakódni a szervezetben:

[link]


[link]


[link]


Ne hagyd magad átverni, ezek a "csodaszerek" nem a mérgektől szabadítanak meg, hanem csak a pénzedtől.

13. gribedli*** (válaszként erre: 6. - Mese)
2016. aug. 4. 12:17
Sajnálom, lehet, hogy az előző fogyókúrád miatt borult meg az anyagcseréd, az adatlapodon lévő képeken ahol sovány vagy, túl sovány vagy, kilátszik a csontod, drasztikus fogyás az ilyen mindössze másfél év alatt. És közhely, de igaz, hogy megtartani nehezebb, mint elérni.
12. gribedli*** (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2016. aug. 4. 12:13
Ez igaz, az algák erre a célra a legjobbak, én is szoktam spirulinát szedni, és még van egy csomó más jótulajdonsága!:)
11. globus (válaszként erre: 6. - Mese)
2016. aug. 4. 11:46
Látom a fotókon, hogy nem először történik veled. Szedsz olyan gyógyszereket, amelyek okozhatják? Többet ettél újra? Megpróbálhatnád igénybe venni dietetikus tanácsát. Nem kétséges, hogy újra tudsz fogyni, biztosan sikerülni fog, de a jojó-effektust nem tudod elkerülni. Egy idő után besokall a szervezet, és már nem lehet kicselezni.
10. andi6020 (válaszként erre: 6. - Mese)
2016. aug. 4. 11:30
Sajnálom. :(
2016. aug. 4. 10:20

A maj meg a vese minek van?

Gyumolcskura? Diéta? Mertekletes, valtozatos etkezes, napi mozgas?

8. mese (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2016. aug. 4. 10:15
Köszi a tanácsot!
7. mese (válaszként erre: 4. - Sunshine girl)
2016. aug. 4. 10:15
:( Akkor semmit sem ér...
6. mese (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2016. aug. 4. 10:14
Tavaj még normál súlyomban voltam. Azóta 30 kg jött rám. December óta sikerült 17 kg-tól megszabadulnom.Az étrendem be lett áítva az egészségem szerencsére most javuló tendenciát mutat, voltam fogyi programban orvosi felügyelet mellett, több hetes, dietetikus is volt, személyre szólóan állították össze az étrendem. Keveset fogytam, sajnos. Most 102 kg vagyok. Járok edzésre, a diétát szigorúan betartom, és nem megy lentebb a súlyom...
2016. aug. 4. 09:44
Ami biztosan kimossa a nehézfémeket, az a spirulina alga. Több féle kapható, nézz utána neked melyik a megfelelő, megfizethető. Én a wellstart szoktam venni, vagy a Jóközérzet. Vitamin algáját.
2016. aug. 4. 09:31
4 tasakot vettem, azaz 20 napi adagot és semmit nem ért. 1 deka nem ment le sem nekem, sem a barátnőmnek.
3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Mese)
2016. aug. 4. 08:52

Nem olyan rég még csont és bőr voltál :(

Most megint 20 kiló? Borzasztóan megterhelő lehet ez a szervezetednek. De nyilván ezt te is tudod. Egyéb sok bajod is van, nem? Orvosi felügyelet mellett kellene fogynod, nem csodaszerekkel. Szerintem.

2. mese
2016. aug. 4. 08:10
Nem hiszek az e fajta csoadszerekben de a terméknél írja, hogy több jó hatása van. Felfigyeltem rá, hogy a nehézfémeket kiüríti a szervezetből, stb,. de kimondotan fogyni vágyóknak ajánlják.Mondjuk az sem ártana, mivel most 20 kg felesleg van rajtam. Valakinek tapasztalata? (amúgy diétázok, és sokat edzek, ha valaki tanácsolná azt, hogy így fogyjak.) Igen a fogyás is fontos, de a nehézfémek kiürítése betgeségemből adódóan, még fontosabb. Tapasztalatokat, véleményeket szeretnék kérni, a termékkel kapcsolatban.Előre is köszi, minden hozzászólást!
1. mese
2016. aug. 4. 08:03
Próbálta valaki a Lives salaktalanító, fogyasztó, zsírégető terméket? Kinek mi a tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook