Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyasztószer tapasztalatok fórum

Fogyasztószer tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
4. A77
2005. nov. 21. 19:15
Nekem ajánlottak egy "elméletileg" jó étrendkiegészítő kapszulát, de ez inkább akkor jó, ha mozog, illetve edz mellé az ember. A neve: HOT-ROX. Az ára olyan 17-20 ezer forint körül van, és 1 hónapra elég.
2005. nov. 21. 15:54
Hát, ha elfogadjátok egy "öreg motoros" tanácsát, akkor lehetőleg ne szedjetek be semmiféle "fogyasztószert". Én már csak tudom!!!Az elmúlt 20 évben szinte mindent kipróbáltam és biztosan állíthatóm, csakis ezektől nem fogtok lefogyni! Ha meg betartod, az általában ezekhez előírt diétát, akkor azoktól önmagukban is le lehet fogyni.Én rengeteg pénz elköltöttem effélékre, de most azt mondom nem érdemes.Okosan kell diétázni és mozogni az a biztos. Ne higgyetek a hirdetéseknek, hogy 3 nap alatt 3-4 kilót fogyhatsz! Az csak a szerekben levő vízhajtó hatása! Én azt tanácsololom, hogy nem kell semmi gyógyszer, csak akarat és kirartás.
2. Hoxa
2005. nov. 21. 10:36
Ez jó téma! :) Főleg, hogy nemrégiben a média is meglebegtette, hogy már halt meg ember Magyarországon nem bevizsgált fogyasztószertől. Meg arról is beszéltek, hogy még a bevizsgáltak mellett is ajánlott orvosi felügyelet... Jogos. Persze orvoshoz menni a legnehezebb, egyszerűbb leemelni a polcról és elkezdeni használni. Én józan embernek tartom magam, mégis beleestem már pár ilyen csapdába, a 7és17 meg hasonló fogyiporok sugallta sikerért, persze sikertelenül. De az ember olyan esendő, ha a fogyásról van szó. Főleg, ha már úgy érzi mindent kipróbált...
2005. nov. 21. 09:32
Manapság annyi féle szer között lehet válogatni, hogy az ember nem tudja mit is próbáljon ki. Nem mellékes, hogy ezek a készítmények nem is túl olcsóak. Ha neked rossz tapasztalatod volt valamelyikkel, vagy éppen ellenkezőleg: segített valamelyik a fogyásban, jó közérzet biztosításában, kérlek írd meg, hogy okulhassunk!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook