Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyasztószer tapasztalatok fórum

Fogyasztószer tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
34. zse pi
2006. febr. 17. 12:36

Az Oxitarm-mal kapcsolatos cikk :

[link]


Utánnaolvastam több fórumon is, és arra a következtetésre jutottam, hogy inkább nem próbálom ki. Volt akinek köztes vérzés alakult ki, volt, aki tele lett pattanásokkal... stb. "fincsi" mellékhatás. Én maradok a búza-, és a Zabkorpa magas rosttartalma mellett, ami szintén kitisztítja a beleket, és még természetes is...

2006. febr. 13. 10:57

Sziasztok.


Na, vettem egyfajta kiegészítőt, a neve Bio-Slim, és négyféle hatóanyagot tartalmaz:


-krómot

-karnitint

-Q10 koenzimet

-cambogia-kivonatot


Hát, majd meglátjuk. Egyelőre ennyi.

32. jázmin (válaszként erre: 31. - Bige)
2006. febr. 5. 20:55
Nürnbergben élek.Mi jót csinálsz errefelé?De jó az a munka,ami utazással jár....:)
31. bige (válaszként erre: 30. - Jázmin)
2006. febr. 5. 20:26
szia! merre élsz odakint? szoktam kimenni dolgozni
30. jázmin (válaszként erre: 29. - Rosewood)
2006. febr. 5. 18:14
Köszike,majd megnézem,itt is van DM(Németország),bizti akad a polcokon valami ehhez fogható.Bár nem volt szándékomban,hogy szedjem mostanság,mert van egy hashajtó teakeverékem,ami elég hatásos,de nem olyan,mint a szüztea,hogy hascsikarást okoz,meg efféle,hanem egészen türhetö,s csak hétvégeken iszogatom ugyanis suliba járok,s nem szedhetek akármit,ugye érthetö:-)Kissé bajos lenne ha a metron rámtörne a "gonosz":)))
29. rosewood (válaszként erre: 28. - Jázmin)
2006. febr. 5. 18:06
Dm-ben lehet kapni, asszem 4800Ft az ára, egy havi adagnak. Még én sem próbáltam, de sok jót hallottam róla. Persze a folyamatos szedésétől tartózkodni kell.
2006. febr. 5. 18:01

Szia!


Még nem szedtem,de már hallottam róla,szinte majdnem minden böjtölös oldalon írnak róla...vagy csak én olvastam mindig ilyen oldalakat?:)

Àllítólag nagyon hatásos...próbáltam én is egyszer beszerezni,de itt a patikus csak nagy szemeket meresztett rám,aztán letettem a dolgoról.Viszont egy csajszi,aki szedte ö arról számolt be,hogy neki semmi hatása nem volt.Persze ez is biztosan egyéntöl függ.

27. veronitas (válaszként erre: 26. - Veronitas)
2006. febr. 5. 17:50

Oxitarm, azt hiszem, így hívták, tényleg, most, hogy eszembe jutott, lehet, hogy nem ártana újból kipróbálni.


Van valakinek valami tudomása erről a bogyóról egyébként?

Szedte már valaki?


Én, amikor szedtem, sokszor volt hasmenésem...

2006. febr. 5. 17:39

Szia jázmin.


Engem érdekel a téma, én már egyszer csináltam egy enyhe béltisztitást csak úgy a magam kedvére, és nagyon jó volt, a tabletta neve nem jut eszembe, de béltisztító hatása volt.

25. veronitas (válaszként erre: 24. - 4726e582cf)
2006. febr. 3. 17:33

köszi, erről már hallottam, asszem, akkor ez lesz, kipróbálom.

Igazság szerint a múltkori Atkinselésemnél már nem emlékezem, hgy mit szedtem, az biztos, hogy BIO volt, az az aranymozsaras, azt hiszem, BIO króm.

Én úgy érzem, nekem a szívemre kell vigyáznom, ezért gondoltam a magnéziumra és a karnitintartalmúra.

Köazi még1*

24. 4726e582cf (válaszként erre: 21. - Veronitas)
2006. febr. 3. 02:55

Szia!


L-karnitint találsz a Krómkarnitinben is. Kellőképpen étvágycsökkentő és nem roncsolja a szervezetet. Gyógyszertárakban, bioboltokban lehet kapni 1700 Ft és egy hónapra elég.

Nekem bevált, mellette eszegetek magnéziumot, E, B komlexet egyben (Hasa cég - asszem multivitaminnak csúfolja, de még C vitamin van ezen ketőn kívül benne) illetve kálciumot.

Kinek mire van szüksége, de semmilyen fogyasztó szert nem javasolok.


Ezen felül van kimondottan BIO készítmény is, BIO króm, Bio izé, csak nem tudom a pontos nevét, nagy kapszulái vannak és bio boltokban lehet kapni. :-)

23. Hoxa
2006. febr. 2. 19:59
Szia Veronitas!

Erről már eszmecseréltünk egy sort, Kattints ide. Szerintem itt megtalálod a választ :)

Hoxa
22. veronitas (válaszként erre: 21. - Veronitas)
2006. febr. 2. 15:58
légszi=légyszi
2006. febr. 2. 15:58

Sziasztok!


Segítsetek, légszi!


Már negyedik hete csinálom az Atkinst, és még a C-vitaminon kívül nem szedek semmilyen kiegészítőt.

Mit javasoltok? Melyiket javasoljátok? Én szívem szerint valami L-karnitin tartalmút szeretnék, amiben van magnézium és króm, esetleg cink.



Köszi.

20. Talentum (válaszként erre: 19. - Ekka)
2006. jan. 22. 09:38
Szia Ekka és Mindenki. A Calli teát próbáltad már? Én azt iszom minden nap. Nagyon klassz a menzeszre és a hormonháztartást is karbantartja. Ráadásul nem tudom, hogy mi van benne, de regenerál és egy csomó kaját nem kívánok, amit eddig magamba tömtem. Még az édesség sem kell, tök jó. Egyébként a betegségekben is nagy segítség. Nekem bejött:-))
19. Ekka (válaszként erre: 18. - Rosewood)
2006. jan. 18. 17:18

Javas asszony:)))) Igazából sok mindent kipróbáltam már. Lassan herbáriát nyithatok annyi füvem van.

Menstruációs panaszokra is ezt használom, izületi fájdalmakra, sebgyógyításra stb.

Nekem bejött:))

18. rosewood (válaszként erre: 15. - Ekka)
2006. jan. 18. 16:12
Ekka, Te milyen jól írsz! Csak nem gyógyfüves asszony vagy? :-) De tényleg, az almaecetről is milyen sokat tudsz, meg erről is. A közelemben csak a drogériai eladó ilyen szakavatott, meg Te. Igaz, Te a virtuális környezetemben. :-)
2006. jan. 17. 21:28
Ezek szerint nyugodtan ihatom egèsz nap.koszike.
16. Ekka
2006. jan. 17. 21:26
2x elküldtem... Na, ezt hogy csináltam?!?!:)))))
15. Ekka (válaszként erre: 11. - 33e0394ae2)
2006. jan. 17. 21:25

Mindezen pozitív tulajdonságai ellenére a zöld tea nem csodaszer, fogyasztását mégis javasolják az orvosok. Néhány dologra azonban fel kell hívni a figyelmet: Ne igyuk forrón, mert akkor fejti ki igazán a hatását, ha langyosan fogyasztjuk. Sokan tejjel isszák, de a tejfehérje csökkenti a zöld tea rákellenes hatását. Nagy mennyiségben tartalmaz káliumot is, amely igen fontos a szervezet számára, de veseelégtelenségben szenvedőknek nem javasolt a

fogyasztása. Ahhoz, hogy a zöld tea orvosi szempontból fontos és hasznos tulajdonságai érvényre jussanak, hosszú ideig, rendszeresen kell fogyasztani. Ajánlott naponta legalább egy litert meginni, 2 deciliteres mennyiségekre

osztva.

14. Ekka (válaszként erre: 11. - 33e0394ae2)
2006. jan. 17. 21:24

Mindezen pozitív tulajdonságai ellenére a zöld tea nem csodaszer, fogyasztását mégis javasolják az orvosok. Néhány dologra azonban fel kell hívni a figyelmet: Ne igyuk forrón, mert akkor fejti ki igazán a hatását, ha langyosan fogyasztjuk. Sokan tejjel isszák, de a tejfehérje csökkenti a zöld tea rákellenes hatását. Nagy mennyiségben tartalmaz káliumot is, amely igen fontos a szervezet számára, de veseelégtelenségben szenvedőknek nem javasolt a

fogyasztása. Ahhoz, hogy a zöld tea orvosi szempontból fontos és hasznos tulajdonságai érvényre jussanak, hosszú ideig, rendszeresen kell fogyasztani. Ajánlott naponta legalább egy litert meginni, 2 deciliteres mennyiségekre

osztva.

13. 33e0394ae2 (válaszként erre: 12. - Ekka)
2006. jan. 17. 21:23
Mennyit lehet inni belolle?Van valami hatàr vagy iszogathatom egèsz nap?
12. Ekka (válaszként erre: 11. - 33e0394ae2)
2006. jan. 17. 21:20

Kínában a több ezer éves tapasztalatok alapján a zöld tea fogyasztásának az alábbi kedvező élettani hatásokat tulajdonítják:


Kiválóan elősegíti az emésztést.

Kedvezően befolyásolja a koleszterinszintet, ezáltal megelőzi a szívbántalmak kialakulását.

Vizeletelhajtó, a vese-; epe- és hólyagkövek kialakulását gátolja.

Látásjavító.

Növeli a testi és szellemi frissességet.

A zöld tea gyógyhatását napjainkban tudományos módszerekkel is alátámasztották, hatóanyagai a szervezetben lejátszódó káros oxidatív folyamatokat is gátolják, ily módon számos betegség kialakulását megelőzik.

2006. jan. 17. 21:11
Sziasztok.Valaki meg tudja nekem mondani,hogy a zold tea mire jò?Tisztit?Fogyaszt?Meghajt?
10. borbelyiza (válaszként erre: 7. - Vr)
2006. jan. 15. 10:18

szióka izabella vagyok én még most kezdtem el szedni a chitosan-t

a chitosan hca-t

lipotropic-ot

meg a folyadékot is iszom 3 kőkemény napja

én fogyni akarok kb15-20 kg-ot

holnaptól megyek edzőterembe de félek egy kicsit ezektől a termékektől hogy milyen hatással lessz rám. eddig a hasmenése kívül semmi bajom.

szerinted mit tegyek hogy nagyon határos legyen ez a kúra.pussz:borbelyiza@citromail.hu

köszike a választ előre is

2006. jan. 11. 10:08
Már emlitettem, hogy van egy doki, aki az Atkins fogyórurával foglalkozik, s ő sem ajánl fogyasztó készitményt, csak vitaminokat.
8. cukilany (válaszként erre: 3. - Gyöngyi)
2005. dec. 12. 22:52

De van, én épp egy ilyenen túl vagyok, de senkinek sem ajánlom, épp azért is hagytam abba, mert a mellékhatásoktól megijedtem (reszketés, pupillatágulás, szapora szívverés, bizsergés, napokig nem tudtam aludni, és hasonlók), viszont használ! És ez ephedra. Sejtszinten lebontja a zsírokat, de hozzányúl az idegrendszerhez.

Egyébként a Red-Rox is hasonló elven működne, azzal hirdeti magát, h nem tartalmaz ephedrint, ezért egészségesebb.


Tényleg jobb, ha nem szedünk semmit, mert természetes sem mindig egészséges!

7. vr
2005. dec. 11. 23:55

Amiket én használok minden nap:


- Edzés előtt fél órával: Scitec Mega Carni X (1000mg L-Carnitine)

- Edzés közben: Simini (?) 1000mg folyékony L-Carnitine

- Reggeli/evés előtt: 2 tabletta HCA+Chitosan

- Vacsora helyett: 100% Whey Protein shake

- zöld tea

- mályva tea

2005. dec. 11. 12:48

Van-e valakinek tapasztalata az új NorbiFit-tel kapcsolatban?


Én bírom Norbit,vagyis inkább hiszek/hittem abban,hogy segíteni akar,de ez az elüzletiesedés...Kezdi hitelét veszíteni nálam.

5. A77 (válaszként erre: 4. - A77)
2005. nov. 21. 19:18

Találtam hozzá egy leírást:


[link]

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook