Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A "bükki füvesember" fogyasztóteáját itta már valaki közületek? Tapasztalatok? fórum

A "bükki füvesember" fogyasztóteáját itta már valaki közületek? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


15. micimacko72 (válaszként erre: 11. - Zorg27)
2011. okt. 3. 16:14

hol található a hivatalos honlap? Tudtok segíteni?

Köszi

2011. okt. 3. 15:15

Sziasztok! Tud valaki gyógyteát pajzsmirigy-cisztára? Megköszönném a javaslatot..

Egyébként koleszterincsökkentő az olivaolaj, 3 hónapon keresztül 1 teáskanállal fogyasztottam, egy falat kenyérre tettem.5.46-ról 4.8-ra csökkent.

13. Szuszy
2010. nov. 26. 16:08

Sziasztok!

Köszi a hozzászólásokat, már nem is aktuális a kérdésem, hiszen ma felhívtam a budapesti irodát és kiderült hogy nem tudok rendelni mert ma adták el az utolsó tyúkhúr teát, ez lett volna jó a koleszterin csökkentésére. Akartam még a székrekedés elleni teából is, de nem volt olyan lelkes a hölgy, azt mondta próbáljam ki, de nem mindenkinél van hatása. Úgy döntöttem nem rendelek.

12. Shirley2 (válaszként erre: 11. - Zorg27)
2010. nov. 26. 15:53

Szia!


Ha elolvasod a hozzászólásomat, láthatod, hogy nem azzal van a problémám, ha valaki cukorbetegségre, koleszterinre vagy más egyéb "bajára" issza ezeket a teákat. Anyukám is ivott gyógynövény teát, amikor magas volt a vérnyomása.

Tudom, hogy a gyógynövények jó hatással vannak a szervezetre, csak amikor valamit "zsírégető teának" neveznek, sokan azt képzelik, hogy majd CSAK attól le fognak fogyni, anélkül, hogy bármit tennének az ügy érdekében. És itt most nem a topikindítóról írok, mert az kiderült, hogy ő miért szeretné inni. :)

11. Zorg27 (válaszként erre: 9. - Shirley2)
2010. nov. 26. 14:14

Szia,


Nézd meg Gyuribácsi honlapját, és olvasd el mit ír a teáiról, Ő nem ipari körülmények között készíti a teákat, így bennemarad minden hatóanyag, mert tudja mikor kell ahhoz leszedni, hogyan kell szárítani, fogyasztani!

Ezért van neki minden bajra külön teája, így a cukorbetegségre is, és ha arra hatással van, pedig aki cukorbeteg bizony gyógyszereket szed, akkor segít a fogyásban is a tea..... Érdemes utána olvasni :) Szép napot mindenkinek!

10. Szuszy (válaszként erre: 9. - Shirley2)
2010. nov. 25. 22:29

Tudod néha én is elcsábulok, de sajnos tapasztalatból tudom hogy "csodák nincsenek".

Nagyon szépen lefogytál, gratulálok hozzá.

9. Shirley2 (válaszként erre: 8. - Szuszy)
2010. nov. 25. 21:56

Természetesen az más, ha a koleszterined miatt szeretnéd inni. :) Csak ha körbenézel, ezen az oldalon napról napra nyílnak újabb témák fogyasztó csodaszerekről. Ezért döbbenek meg kicsit mindig, amikor valami ilyesmit olvasok. ( mert vannak akik csak ilyenekkel szeretnének fogyni)


Nem téged akartalak bántani! :)

8. Szuszy (válaszként erre: 7. - Shirley2)
2010. nov. 25. 21:47

Ne aggódj, tornázom és diétázom. Viszont ennek ellenére magas a koleszterin szintem. Valószínűleg mivel zöldség- gyümölcs- fehérje diéta alapján elég sok tojást eszem.

Az orvosom is tanácstalan, Ő ajánlotta ezeket a teákat, csak kíváncsi vagyok itta -e már valaki és ha igen, milyen hatása van/volt.

2010. nov. 25. 19:01
Testsúlycsökkentő és zsírégető tea.. még hisztek a mesékben? Lehet, hogy jó tea, esetleg egyes alkotóelemei jó hatással vannak a szervezetre, emésztésre, stb. De csak egy teától nem lehet lefogyni és a zsírt sem fogja égetni mozgás helyett.
2010. nov. 25. 18:42

Én is fogyasztottam,és jó volt;)

Be is tudom szerezni;)

5. Zorg27 (válaszként erre: 4. - Szuszy)
2010. nov. 25. 17:30
Tényleg nagyon kedvesek :)
4. Szuszy (válaszként erre: 3. - Zorg27)
2010. nov. 25. 17:19
Ok. köszi, erre nem is gondoltam :)
3. Zorg27 (válaszként erre: 2. - Szuszy)
2010. nov. 25. 17:08

Szia,


Én már több terméket vásároltam Gyuri bácsitól, és minden nagyon jól bevált! Most is az Ő termékét iszom, a testsúly csökkentő teát még nem próbáltam, de ha felhívod a Bank utcában található irodájukat, ott bármelyik Hölgy nagyon kézségesen válaszol :)

2010. nov. 25. 17:01

Sziasztok!

Most kaptam egy listát a bükki "füvesember" Gyuri bácsi teáiról.

Van köztük olyan ami testsúly- és étvágycsökkentésre való és van olyan ami koleszterincsökkentő és zsírégető.

Ismeri valaki? Van tapasztalat?

2010. nov. 25. 16:58
A "bükki füvesember" fogyasztó teáját itta már valaki közületek? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook