Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrász vagyok segíthetek? fórum

Fodrász vagyok segíthetek? (beszélgetős fórum)


383. Lady Niku (válaszként erre: 381. - 021a029148)
2009. aug. 10. 13:11
Hello! Bocsi, hogy beleszólok, csak gondoltam megosztom veletek, hogy most vettem Tigi Bed Head Superstar Blow Dry lotiont, ami alapból hajtőemelő, de mivel hőre aktiválódik, védi a hajat a káros hőhatásoktól. Finom az illata, dús hajat varázsol és még véd is.Tisztára multifunktionális :D Én csak ajánlani tudom... (:
2009. aug. 10. 12:43

Szija Nagual!


Vettem Schwartzkopf hajhullás ellen szeszt és sampont.

Annyi lenne a kérdésem, hogy ez a festett hajat nem fogja színtelenné, fakóvá tenni? Mert sajnos, a tájékoztatón nincs ezügyben semmi, hogy használható-e festett hajra is.


Köszi :)

2009. aug. 10. 09:04

Szia!


Említetted múltkor, hogy a vasaláshoz jó, ha használok hővédő sprayt. Ezt csak fodrászkellék boltban lehet kapni? Tudnál ajánlani valami megbízhatót?


Köszi

380. ab4b6bc17d (válaszként erre: 378. - Nagual)
2009. aug. 7. 11:13
Na, látod, én sem. Sőt, a magazinokban sincsen, vagy csak elvétve, szemüvegeseknek való frizura rovat. Vajon miért is van ez így?
379. Nagual (válaszként erre: 377. - Blue eyes)
2009. aug. 7. 09:49

Szia!


Egyeztesd össze az eredeti hajad színét, a színskálán lévővel, tippem szerint 6-7 színmélység körül lehet a saját színed. Az alfaparf elég jó minőségű, de vannak jobb festékek is. Szerintem a színezővel is meglehetne csinálni úgy, hogy ne legyen sárgás a színe. Látnom kéne... :)))

378. Nagual (válaszként erre: 376. - Ab4b6bc17d)
2009. aug. 7. 09:38

Szia!


Így látatlanban nem tudom mit ajánlhatnék. Direkt szemüveges frizurákat nem találtam a neten,de biztos lehet találni. Ha teszel fel pár képet, könnyebben tudnék segíteni. :)))

2009. aug. 5. 22:25

Szia!


A szőkésbarna hajszín amivel beszíneztettem, sárgásan kopik. Nem tudom milyennek kell lennie pár hónap után, mivel teljesen nem kopik ki, de ez eléggé sárgás. Ezért sztem nem fogom már beszineztetni.De tuti szinezőt tett rá a fodrászom. De lehet a festék minősége ilyen? Alfaparfos.Ha a barna melírok sárgásak lesznek, az már megint hülyén fog kinézni. Szinezni meg nem lehet gondolom, meg az is furcsán kopik. Lehet le kéne növesztenem.Nem akarom tönkrevágni a hajam, meg természetellenes hajszínt sem akarok. Szerinted így látatlanban mi lenne a jó?

376. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1. - Nagual)
2009. aug. 5. 12:42

Szia.

Szemüveges vagyok és kerek/vagy négyszögletes arcú. Milyen frizura állna nekem a legjobban? Hol találok szemüvegesekkel tarkított képes magazint a témában? Esetleg tudnál olyan, a szakmádba illő frizura típusokat mondani, amit egy másik fodrász is megért és megnyugtatóan alkalmazna rajtam? :) Előre is köszi.

375. Nagual (válaszként erre: 374. - Blue eyes)
2009. aug. 5. 12:28

Szia!


Nem értem hogy a színezőtöl hogy sárgulhat be a hajad. Lehet hogy mégse színezőt raktak rá, vagy erős oxit használt a fodrász. Ahol barna melírok vannak a hajadban, nehezebben szívja majd ki a hajad, sárgás maradhat. Igazából látnom kéne a hajad, hogy pontosan meg tudjam mondani, de a 6-os 7-es színmélységben található az a szín amit szeretnél... :)))

2009. aug. 4. 21:52

Szia!


Az én eredeti hajszínem sötétszőke, olyan seszínű, matt.Beszineztettem, ami már nő le, és rondán kopik. Sárgásan.(Szőkésbarnára színeztettem be). Hogy ne legyen nagyon sárga, tetettem bele barna melírokat.Most már mindenféle szine van a hajamnak. Szeretném befesteni természetes szőkésbarnára.Ami hasonló az eredetihez. Hányas festéket ajánlod? Majd azt javaslom a fodrásznak. Barna melírra lehet ráfesteni szőkés hajszínt?

Fontos hogy tényleg természetesnek ható szőkésbarna legyen a hajszínem. Mit ajánlasz?

373. Nagual (válaszként erre: 371. - Henci2)
2009. aug. 1. 11:03

Szia!


Elég nehéz kezelni a zsíros hajat, mert általában a szervezet belső működési zavara is a háttérben áll. Ezért nem használnak a samponok, és a fejbőr annál jobban zsírosodóvá válik, minél gyakrabban mosod. Érdemes belsőleg kezelni, akár a háziorvoshoz is be lehet nézni. Külsőleg csak akkor lehet eredményesen kezelni, mikor a faggyútermelést belsőleg is szabályozzák. Nekem is nagyon könnyen zsírosodó hajam van. Én az öntisztulást választottam megoldásnak, ami be is jött. Hónapokon keresztül csak vízzel szabad hajat mosni. Fél év után megtisztul a haj magától is. Csak legyen ember a talpán aki ezt kibírja! :)))

372. culko (válaszként erre: 369. - Nagual)
2009. júl. 31. 15:24
nagyon köszi!sokat segítettél! a keverés lesz!)::):):)
371. Henci2
2009. júl. 31. 12:38
Sziasztok. Az lenne a gondom, hogy nagyon zsírosodik a hajam, és ha nem mosom meg minden nap rettenetesen néz ki. Tudtok ajánlani valami szert, sampont, házi praktikát?
370. Nagual (válaszként erre: 368. - Roxygirl)
2009. júl. 31. 12:33

Szia!


Igaz van ilyen,de szerintem nem ér annyit. Pont ahogy írod. Csak egy ideig lesz tőle egyenesebb a haj. Ugyanúgy roncsol mint bármelyik dauer, ugyanis a hajszerkezet átalakítás mindenképpen megviseli a hajat... :)))

369. Nagual (válaszként erre: 366. - Culko)
2009. júl. 31. 12:30

Szia!


A C.T. 9/01 nagyon szép hamvas szőke. 8/0-val 1:1 arányban keverve jobban fed és nagyon természetes színt ad. A 8/0 magában is nagyon szép világos szőke, de nem hamvas, inkább natúr szőke. A 8/3 aranyszőke, tehát sárgás maradhat, ha nincs elég világosra szívatva előtte a haj. :)))

2009. júl. 30. 16:02
Hahó fodrászok! Régebben hallottam, hogy van hajkiegyenesítő dauer. Igaz ez? Tényleg egyenes(ebb) lesz tőle a haj egy ideig?? Ja meg, hogy mennyire roncsolja...köszi!!:))
367. culko (válaszként erre: 366. - Culko)
2009. júl. 30. 15:24
ja, és igazándiból a 8/0 tetszik...:)
366. culko
2009. júl. 30. 15:23

szia!

a w.lla CT hajszínezőből melyiket ajánlod szőkében, hogy szép hamvas legyen? láttam már hogy az első oszlopból ajánlottál, kérdés: 9/16 vagy a 8/3 nem hamvas?

nekem ugye nagyon világos a hajam, és színezővel hamvasítom.:)

365. Nagual (válaszként erre: 364. - 021a029148)
2009. júl. 29. 22:19

Szia!


Érdemes hővédőt használni a vasaláshoz. Nem fogja roncsolni ha jó festéket használ a fodrász. Átlagosan 3 havonta melírozom a vendégeim haját. Ha festékkel melírozod,akkor a világosbarna melír, nem lesz szőke. Ha vékony lapokba rakatod bele a tincseket, azokat nagyjából meg lehet találni és lehet csak a tövét is festeni. Ha melírt csináltatsz, ennél már kevésbé lehet ugyanazokat a tincseket kiválogatni, előbb utóbb dominánsabb lesz a melírozott hajrész... :)))

2009. júl. 29. 08:17

Szia!


Középbarna hosszú hajam van. Viszonyalg gyakran vasalom, ez egy picit meg is látszik a minőségén.

Néhány világosabb barna tincset szeretnék belerakatni.

Ez nem fogja nagyon szétroncsolni a hajamat? Másik kérdésem, hogy kb. milyen gyakran kellene majd utána melíroztatni? És ilyen esetben egyre szőkébb leszek?

Ha egyszer majd nem szeretném újra melíroztatni, akkor nagyon látszódik majd a lenövés?

363. ryta
2009. júl. 29. 07:48
Köszönöm szépen:-)
362. Nagual (válaszként erre: 361. - Ryta)
2009. júl. 28. 21:44

Szia!


Ha majd mész legközelebb szólj a fodrászodnak, hogy festék helyet 6%-os szőkítővel tegye bele a világosabb tincseket, és meg lesz a kívánt kontraszt. Jaa és ne festés után kínozza a hajad melírrel, lehet ezt egyszerre is csinálni ráadásul kímélőbb a hajnak. Utána lehet színezni vagy akár festeni a kiszívatott részt. :)))

361. ryta
2009. júl. 28. 20:39

Halihó,

a segítségedet szeretném kérni.Ma voltam fodrásznál.befestette szép vörösre,amit kiválasztottam.Aztán megbeszéltük, hogy teszünk bele fekete és világosabb csíkokat.A csíkoknak a 12 %-ossal szép világos rézszínűeknek kellett volna lenni,de amikor kicsomagolt egy tincset,semmi nem látszott,pedig még tovább is volt rajta,mint másnak.Így végül lemostuk.Most csak a napfényben látszik egy kis színeltérés.

Hogyan lehetne kontrasztosabbra megcsinálni?

360. fbb53e1d99 (válaszként erre: 359. - Nagual)
2009. júl. 27. 15:46
Nincs mit....:):) Tetszenek a képeid!:)
359. Nagual
2009. júl. 27. 15:43

Szia!


Köszönöm nagyon kedves Tőled! :)))

2009. júl. 25. 09:12

Szia, Nagual!

Nekem mindig világos meggyvörös volt az álmom, benne, cikláman csíkokkal. Mivel nekem rövid a hajam, a csíkok nem nagyon érvényesülnek. Próbálkozások voltak persze, de sosem a megfelelő árnyalatot kaptam!

Üdv:BJ



Szuper jó fodrász lehetsz, gratulálok...:)

357. c4f059c04b (válaszként erre: 351. - Nagual)
2009. júl. 24. 08:10
Köszi :) Szerintem is a fejbőröm egyszerűen nem szereti a samponokat. Tényleg könnyen zsírosodik ,max 2-3 naponta mosni kell. Megpróbálom amit írtál.
356. Nagual (válaszként erre: 354. - Adrienn20)
2009. júl. 23. 23:00
Ha a többi is szőkítve volt akkor nem lesz különbség... :)))
2009. júl. 23. 21:24
mert én ettöl félek a legjobban
2009. júl. 23. 21:24
és szted igy nem lesz különbség a 2 szöke szin között,mármint a töve és vége között?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook