Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrász vagyok segíthetek? fórum

Fodrász vagyok segíthetek? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 4. 19:43
Tudom elég hihetetlen, de ez van. Próbáltam hajnővesztő kapszulát, fejmasszásra is jártam, mindenféle nagymama csoda kenőcsöket is kipróbáltam. Normál és nem töredezik a hajam, elég két havonta mennem fodrászhoz, de a fodrász nagyon vigyázva csak annyit vág le amennyit nagyon szükséges, mivel tudja amit levág az cirka félévig nő vissza. Fél vegetáriánus vagyok, káros szenvedélyem a cigaretta de azt sem viszem túlzásba.
2009. jún. 4. 19:37
A vasaló márkájára már nem emlékszem. Nekem Belissima Imetech hajvasalóm van. A samponom meg Elséve tükörfényű hajkiegyenesítő!
21. Nagual (válaszként erre: 19. - 122390477d)
2009. jún. 4. 19:29
Kérdezhetem hogy miket próbáltál eddig? Vasaló, anyag? Úgy könnyebben menne...
20. Nagual (válaszként erre: 18. - 4a5570eb33)
2009. jún. 4. 19:24

Szia!


Hát ez elég hihetetlen hogy 4év alatt 3cm-t nőtt a hajad.. Ilyet nem láttam még.. Próbáld ki a hajnövesztő kapszulákat(patika), vagy egyél minden nap élesztőt egy kis tejben elkeverve... Nagyon jók a hajszeszek ilyen célra és a rengeteg fejmasszázs segíthet a vérkeringés fokozására... Esetleg csodaszerek? (nem bízom bennük annyira de segíthetnek) Száraz a hajad? Töredezett a vége?

:)

19. 122390477d (válaszként erre: 8. - Nagual)
2009. jún. 4. 19:15
Hajvasalóval! Több márkát is kipróbáltam (barátnőkét, de vennék egy jót ha rátalálnék) és megmostam, volt hogy egy nagyon picit vizesre hagytam, volt hogy szárazon, de ez nem változtatott a helyzeten. Pár órán belül beugrott. Ha a fodrász húzza ki akkor tart pár napig, de nem mehetek olyan gyakran fodrászhoz.
2009. jún. 4. 18:47

Szia!

4 év alatt a hajam nőt 3 cm métert, voltam orvosnál, hogy mi lehet a gond, de semmit nem találtak, szedek vitaminokat (A,B,E,) plusz csalánsamponnal és csalánbalzsammal mosom. SOsem nőt gyorsan a hajam, de ez már hihetetlen,kipróbáltam már mindent, a fodrászom sem látott még ilyet. Vékonyszálú,sötétbarna, hullámos a hajam. szoktam a a hajvégét levágatni, de nem jellemző, hogy törne. Mit lehetne még vele tenni? Van valami ötleted? Előre is köszönöm.

17. Nagual (válaszként erre: 16. - Gerduska)
2009. jún. 4. 18:25
Igen..
2009. jún. 4. 18:15

hello..

ha küldök képet magamról,segitesz,hogy milyen haj állna jól??:) kösy.

15. Nagual (válaszként erre: 12. - Ee7835cc73)
2009. jún. 4. 17:37

Szia!


Húúha. Ha komoly a baj, fodrász már nem nagyon segíthet. Nagyon sok oka lehet, akár vitaminhiány is. Háziorvoshoz kell menni és ki kell vizsgáltatni az okát, hacsak nem valami betegség, gyógyszer miatt hullik a haj. Legjobb bontásra a disznósörte hajkefe. Kevésbé húzza a vékony kis haját és nem tép úgy mint a műanyag fésű... :)

14. afbc662347 (válaszként erre: 13. - Nagual)
2009. jún. 4. 17:34

Igen, majdnem mindig lófarkazom, és most, hogy írod a középtörések két oldalt vannak csak (ahol megfeszítem), hátul nem. Hogy ez nekem nem jutott magamtól eszembe! Pedig nem is szőke vagyok! :)

Köszi!

13. Nagual (válaszként erre: 6. - Afbc662347)
2009. jún. 4. 17:30

Szia!


Jó lenne látni... Erősen copfozod? Léteznek hajszerkezet kiegyenlítő ampullák is, kellékesben beszerezhető vagy a neten. Általánosan pakolás ezerrel és ne húzd, ne vasald erősen mert könnyebben letörhet... :)

2009. jún. 4. 17:29
4 éves lányomnak csomóban hullik a haja amikor fésülöm,mit tegyek vele?Vitamin hiánya lehet?
2009. jún. 4. 17:27
Köszönöm a tanácsokat:)
10. Nagual (válaszként erre: 5. - 8559ed0e1b)
2009. jún. 4. 17:24

Szia!


A legjobb megoldás az olló! Fél centit akkor is vágass le belőle ha nagyon félted a hosszát... Hajvégápolót mindenképp használj a végére.. Ha vékonyszálú a hajad, inkább krémes állagút válassz ne olajosat... :)

9. Nagual (válaszként erre: 4. - Diderke)
2009. jún. 4. 17:20

Szia!


Nem ajánlom de 1-2 tincs még belefér... Ha szőkítővel csinálja valaki, könnyen leégetheti a haját...

8. Nagual (válaszként erre: 3. - 122390477d)
2009. jún. 4. 17:18

Szia!


A vegyszeres egyenesítést én sem ajánlom(nem szeretem). Mivel próbáltad eddig kihúzni, és hogyan? Szerintem jó eséllyel találhatunk a hajadra megfelelő anyagot, eszközt..

7. Nagual (válaszként erre: 2. - Caryna)
2009. jún. 4. 17:13

Szia!


Nem tetszik hullámosan? Egyeneset szeretnél? Szerintem a hullámos haj nagyon sexy lehet ha megy a stílusodhoz.. Úgy a legszebb ha jó hosszú.. Tetszett ahogy levágták, beállt valahogy? Milyen kefével, anyaggal próbáltad beszárítani? Kép nélkül nehéz ajánlanom bármit is... :)

2009. jún. 4. 17:11
Szia! Nekem nem a vége törik a hajamnak, hanem középtájon itt-ott. Legalábbis úgy fest, mint a törésvég másoknál. Gyógyír rá? :)
2009. jún. 4. 17:05

Szia.Évak óta szőkére festem a hajam.Most nagyon elkezdett törni.Igazából tönkretettem a végeit egy 10 perces festékkel...

Van az ollón kívül más megoldás?

2009. jún. 4. 17:01
Szia!Ajánlod az otthon melírozást?
2009. jún. 4. 17:01
Szeretném a hajamat szépen kiegyenesíteni, de se az ilyen célra kitalálta samponoknak, se a hajsütőnek nem engedelmeskedik. Mit tegyek? Folyton begöndörödik, és ez nem a genetika hibája, mert régen volt szép egyenes szálú hajam, de akkor sajnos nem tudtam értékelni. A vegyi egyenesítéstől félek, hogy túlságosan is tönkre tenné a hajam!
2009. jún. 4. 17:01
Szia, októberben vágták le a hajamat olyan elöl hosszabbodó kleopátrára, csak sajnos az én hajam kicsit hullámos! Azt hittem, boldogulni fogok majd vele de sajnos nem! Soha nem tudom rendesen beszárítani magamnak! Milyen frizurát javasolnl? Köszönöm a segítségedet!
2009. jún. 4. 16:58
Nem tudom miért, de rámjött a segíthetnék! :) Fodrász vagyok és 13 éve dolgozom a szakmában... Hajvágással, festéssel, hajápolással kapcsolatos kérdéseiteket várom... Mindenkinek szívesen válaszolok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook