Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrász vagyok segíthetek? fórum

Fodrász vagyok segíthetek? (beszélgetős fórum)


2693. **Luc** (válaszként erre: 2689. - Nagual)
2010. jún. 29. 01:09

:)

úgy tettem, fodrásszal csináltattam, csak akkor atövét ezután hogyan?

az nem jó megoldás amit írtam, hogy 12es oxit veszek a középszőkéhez?

2692. Nagual (válaszként erre: 2681. - Tomka1)
2010. jún. 29. 01:02

Szia!


Vásárolj kellékesben hajszínezőt, mert a Casting nem megbízható.. :)

2691. Nagual (válaszként erre: 2678. - Incó)
2010. jún. 29. 01:01

Szia!


Használj göndörítőhabot vagy hajtőemelőt és tárcsával szárítsd fejjel lefelé. Az is segíthet ha a tetején rövidebbre vágatod, mert valszeg lehúzza a súlya.. :)

2690. Nagual (válaszként erre: 2675. - Greentea)
2010. jún. 29. 00:58

Szia!


Kellékesben vásárolj és lehetőleg majirel-t vagy majirouge-t, mert ezek a legmegbízhatóbbak. A képen kb 8-as színmélységű világosszőke-rézvörös a csaj haja. Vidd el a képet és ott válaszd ki az árnyalatot, mert nem tudom fejből a színkódot és, ha világosabb most a hajad akkor 6% os oxi elég lesz hozzá, ha sötétebb akkor 9%. :)

2689. Nagual (válaszként erre: 2673. - **Luc**)
2010. jún. 29. 00:49

Szia!


Ez világosszőke hajszín. Először fodrásszal csináltasd meg és csak a tövét fesd otthon. Bármilyen festéket használnál sárga lenne az eredmény. :)

2688. Nagual (válaszként erre: 2672. - Melcsi4)
2010. jún. 29. 00:47

Szia!


Valószínű megégett a hajad amitől folyamatosan törik a vége. Ha olcsó módszert szeretnél a ricinus olaj a legjobb megoldás. Oliva olajjal keverd el és masszírozd vele a fejbőröd hetente 2-3 alkalommal. A hajvégre akár minden nap rákenheted, persze óvatosan. Belsőleg búzakorpa, sörélesztő, lucerna tabi ha nem akarsz hajvitaminokat szedni.. :)

2687. tomka1 (válaszként erre: 2674. - Melcsi4)
2010. jún. 28. 22:41

Szia Melcsi4!


Ez elég nehéz ügy szerintem de az egészséges táplálkozással talán elérhető eredmény! A ricinusolajról is jókat hallottam, rá kell kenni a hajra és állítólag gyorsan nő meg szép is lesz tőle. Sokan azt mondják, hogy akkor nő gyorsabban ha a végéből legalább havonta kéthavonta van vágva egy kicsi! Én is növeszteném de valahogy nekem se akar megnőni. Egy darabig nő aztán elvékonyodik és csúnya is lesz. Hiába ha már idősödik az ember már a haja se a régi :) meg biztos a festékek és a környezeti tényezők is hozzájárulnak. Elég sok csodaszer van a piacon de franc tudja jók-e. Szerintem vitaminokkal lehet talán elérni szép hosszú hajat, de az is igazi legyen ne kapszulák mert abba is már franc tudja miket csempésznek! Szerintem belülről is és kívülről is kell tenni az ügy érdekében. Hallottam egy olyanról hogy Gregor Bernadett használ valami olajat amitől gyorsabban nő a haj itt a net cím:

[link]

meg egy másik hajnövesztő olajé is

[link]

Nem tudom milyen lehet, de jónak hangzik!


Ezt is találtam:

Hajnövesztő keverék

Hozzávalók:


* 5 teáskanál nyírfalevél

* 5 teáskanál csalánlevél

* 5 teáskanál porított bojtorjángyökér

* 2 teáskanál levendulavirág

* 5 teáskanál fűzfakéreg

* 5 teáskanál kamillavirág


A szárított gyógynövényeket keverd össze, és egy liter vízzel forrázd le, majd hagyd állni legalább 20 percet. Ezzel a főzettel masszírozd át a fejbőrt hajmosás után. Egy héten legalább kétszer használd a hajnövesztő főzetet.

Remélem valamennyit tudtam segíteni :)


Üdv: Zsu

2686. Molly24
2010. jún. 28. 15:53
lehet hogy az oxyval volt baj,mert 6-ossal csináltam...?
2685. Molly24
2010. jún. 28. 15:30

szia!

befestettem a 6.3-as festékkel a hajam (pár napja irtam),de nagyon sötét lett :( egyáltalán nem oolyan,mint szerettem volna....:(

most micsináljak? hogy érhetném el azt a szép hajszínt??? belinkelem megint,légyszi segííts!!!!!

[link]

sajnos ettől sötétebb lett a hajam és nem is nasonlít a szín,nem ennyire meleg a szín,hanem hamvasabb....elkeseredtem!

2684. tomka1
2010. jún. 28. 12:30

Kedves Nagual!


Még annyit szeretnék kérdezni, hogy Neked mi a véleményed a Kemon hajfestékről? Ez is természetes állítólag joghurt alapú.

üdv:Zsu

2683. Nisso
2010. jún. 28. 00:19

Szia Nagual!


Októberben fodrász keverte a hajfestékemet, (1 évig vörös volt a hajam, így eléggé megdolgozta, hogy ne legyen rezes beütése se) utána ráfestettem januárban egy a természetes hajszínemmel megegyező festékkel, sötétbarnával. Aztán most május elején befestettem a hajam rubinfeketére, szó szerint fekete lett aztán pedig vissza barnult pár mosás után, május végén pedig befestettem nemes mahagóni nevezetűre. Ugyan az befeketedett, 2 mosás után pedig szoba fénybe barnás lila kint a napfényben pedig teljesen olyan színű, mint amilyen a képen. (Schwarzkopf Brillance Intensiv color creme 876)


DE úgy döntöttem, hogy szőkére szeretném festeni! Nem csak a gyors megoldások, de a hajkímélőbb megoldások is érdekelnének! Nem szeretném, hogy leégjen a hajam, hisz így is elég rövid! Belinkelek pár képet milyenre szeretném:

[link]

[link]


Mivel érhetném el ezt a színeredményt és körülbelül mennyi idő alatt??

Július első hetében szeretném megcsináltatni. (Sógornőm fodrásznak tanult de még olyan fiatal és szuperül vág hajat, de azért inkább meghallgatom egy nála profibb tanácsát!)

2682. anita674
2010. jún. 27. 22:38

Kedves Nagual!

Sötétbarna hajszínem van, azzal is festem (Casting), bár nekem inkább feketének tűnik. Szeretném világosítani, vagy újítani a színem, mert már ősz hajszálak kukucskálnak.

Viszont az a gondom, hogy szinte minden kozmetikai szerre allergiás a fejbőröm, így kíméletes megoldásra lenne szükségem + arra, hogy magamnak tudjam festeni. Az első festést bevállalom fodrásznál, de utána a saját, bevált szereimet használnám.

Mit javasolsz? Köszönöm!!!

2681. tomka1 (válaszként erre: 2670. - Nagual)
2010. jún. 27. 19:22

Szia!


Köszi szépen :) és bocsi ha nem vettem az előző levélből! Képzeld most kaptam egy barna hajfestéket kiváncsi lennék a véleményedre hogy milyen? Ez a Loreal Castin Jeges csokoládé és sötétebb hajra is ajánlják. Szerinted a kivilágosodott vöröst is befogja és barna lesz vagy gáz lesz? Már használtam ilyen festéket akkor barnát a vörös hajamra és fekete lett tőle azt nem szeretném. Ez a jeges csoki valamivel világosabb de nem tudom! Kiváncsi vagyok mint szólsz mint szakértő! Felteszem a képeim közé a színt! :)


Köszönettel!

Zsu

2680. Greentea (válaszként erre: 2679. - **Luc**)
2010. jún. 27. 16:41
Ezt nem is tudtam. Bár lehet, hogy jobb lenne festéket használnom, mert a színező nagyon gyorsan kopik. Habár a tartós festék is gyorsabban, mint gondoltam.
2679. **Luc** (válaszként erre: 2677. - Greentea)
2010. jún. 27. 15:34
netről lehet még rendelni
2678. Incó
2010. jún. 27. 14:59

Sziasztok!


Eredetileg göndör a hajam, dúsnak hat, de vékonyszálú. Sajna a teteje (töve) nem göndör így laposnak hat ezért tupírozom nap mint nap. Erre van valami okos megoldás?

2677. Greentea (válaszként erre: 2676. - **Luc**)
2010. jún. 27. 14:54
Ezt használtam, de már sehol nem lehet kapni. Új színeket hoztak be a Casting fajtából és ezt nem forgalmazzák. :(
2676. **Luc** (válaszként erre: 2675. - Greentea)
2010. jún. 27. 14:09

ehhez mit szólsz?

[link]

2675. Greentea
2010. jún. 27. 13:54

Szia Nagual!

Próbálkozom azzal, hogy egy megfelelő vörös árnyalatot hozzak össze. Több-kevesebb sikerrel, végre találtam egy jó kombinációt, amit sajnos megszüntetett a Loreal. Ez a borostyánszőke és a szőke kombinációja volt, kb 2:1 arányban. Mondjuk ez csak színező volt, így elég hamar kopott. Most gondban vagyok, mert sehol nem lehet már kapni a borostyánszőkét. A múltkor kipróbáltam a Garnier Belle Color 75 intenzív világos rézvöröst, szintén szőkével keverve, de nagyon piros lett. Azért keverem szőkével, mert az én hajamat az sötétíti, nem világosítja, így tudom tompítani a nagyon intenzív vörös színt. Eredetileg szőke a hajam, talán homokszínű, nem tudom pontosan. Mit javasolsz? Mivel tudnám elérni a megfelelő színt? Most találtam egy képet, amin nagyon tetszik a hajszín, de ez sötétebb árnyalat, mint ami eddig volt, de szívesen kipróbálnám. Belinkelem ide: [link]

Tudok ilyen színt elérni bolti festékkel, vagy fodrászkellékeshez lenne érdemes mennem?

Előre is köszi a segítséget.

2674. Melcsi4
2010. jún. 27. 10:16
Senki nem tud segíteni, hajnövesztés témában?
2673. **Luc**
2010. jún. 26. 19:00

Kedves Nagual!

Az én hajam most sötétbarna (nem festett, eredeti)

és középszőke hajat szeretnék kb ilyen színt:



[link]


ezt hogy tudom elérni? mindig szőkítenem kell majd a tövét? vagy az is elég ha 12%oxit veszeka középszőke festékhez? mi lenne a tanácsod?

előre is köszönöm

2672. Melcsi4
2010. jún. 26. 16:55

sziasztok!

Tudtok valami szert, krémet vagy ilyesmit, ami elősegíti a hajnövekedést? És persze ami nem túl drága?

Egy éve, hogy nem nagyon akar nőni a hajam, amióta szőkítővel lett kezelve, hogy a fekete szín eltünjön. Hullott is tőle. A hullás megállt, használtam gyógynövényes sampont. de nem vettem észre, hogy hosszabb a hajam!

Tud valaki segíteni ebben?

2671. 7448dbc8a0 (válaszként erre: 2670. - Nagual)
2010. jún. 26. 12:28
nekem sose sikerül ilyen szép barnát festetni....:(
2670. Nagual (válaszként erre: 2669. - Tomka1)
2010. jún. 26. 11:25
Már leírtam, de fantázianéven a közép mogyoró barna áll hozzá a legközelebb.. :)
2669. tomka1
2010. jún. 26. 10:56

Kedves Nagual!


Majd megírnád, hogy a képeim között az a barna milyen barna? Csoki, sötét, mogyoró akármi.. hogy hogy kérjem a fodrásztól!


Köszi előre is

2668. Nagual (válaszként erre: 2667. - Molly24)
2010. jún. 26. 10:42

Szia!


Ezt nem ismerem, de ha esetleg ledobja az sem olyan gáz mint, ha túl sötétre fogná be.. :)

2667. Molly24
2010. jún. 25. 14:52

szia nagual.

nemrég kérdeztem kép alapján egy hajszínt,amire azt írtad hogy 6.3 és 5.3 keveréke....

nekem most londa 8.73-as színű a hajam,megvettem a hajfestéket amit javasoltál de 6.3-asat,h nehogy túl sötét legyen elsőre.berrywell-es festéket vettem,az jó minőség szted?

és a világos hajam nem fogja ledobni ezt a színt?

köszi előre is a válaszod! :)

2666. Judyka001 (válaszként erre: 2664. - Nagual)
2010. jún. 25. 11:26
Értem, köszönöm a segítségedet! :D
2665. tomka1 (válaszként erre: 2662. - Nagual)
2010. jún. 24. 21:55

:DDD köszi, hát igen ez egy jó kép :DDD Megnézem a hajsütőt a honlapon!

Szép estét!

2664. Nagual (válaszként erre: 2663. - Judyka001)
2010. jún. 24. 19:47
Igazából ezeket az adalékokat csak a hozzá tartozó festékbe szabad belekeverni, csak azért nem tértem ki rá, mert a havi dolgok idején a nők kb 80%-nak máshogy reagál a haja a vegyszerekre, mint normál esetben.. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook